Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) octopus75


octopus75
tag

Sziasztok,
Suzuki Swift 2007-es, ebbe tudnátok segíteni?
Kompatibilis?
Sajnos van két másik transmitterem, de egyik sem jó...
Előre is köszi a segítséget! 😃

[ Szerkesztve ]

(#852) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Melyik frekvenciát érdemes használni tapasztalatotok alapján? Főleg Budapest-Vác és Budapest-Miskolc az útvonalam.

(#853) _Flood_


_Flood_
aktív tag

A megboldogult radiocafé a 98.6-on volt és a frekvenciát azóta sem osztották ki újra. Bp + 60km. A fekvenciahatóság nem tévedhet.

(#854) albiosz válasza _Flood_ (#853) üzenetére


albiosz
őstag

Köszi, próbálom majd. Közben találtam ezt a cikket, itt 91.5 [link] vált be a tesztelőnek.

(#855) octopus75


octopus75
tag

Valaki kipróbálná egy Suzuki Swift 2005-2010-es GYÁRI rádióban? Van két másik típusú transmitterem, de mindkettőt eldobja pár másodperc múlva.

(#856) Agent T válasza octopus75 (#855) üzenetére


Agent T
tag

Szia,

Én Roidmi 3s-t használok egy 2005-ös Swiftben gyári (navigációs) rádióval. Főként Budapesten, de Budapest - Debrecen - Budapest útvonalon is teljesen megbízhatóan teszi a dolgát.

Igazi profi. Úgy csinálja, mintha könnyű lenne....

(#857) albiosz válasza Agent T (#856) üzenetére


albiosz
őstag

Neked melyik frekvencia vált be ezen az útvonalon?

(#858) octopus75 válasza Agent T (#856) üzenetére


octopus75
tag

Köszönöm a választ, közben megoldódott... 😊
Azért lehet beruházok egyre mert nagyon tetszik! 😄

(#859) Agent T válasza albiosz (#857) üzenetére


Agent T
tag

Szia!

Én a 97.3-at használom, stabilan megy Pesten belül is, illetve Debrecen felé sincs gondom vele.

Igazi profi. Úgy csinálja, mintha könnyű lenne....

(#860) albiosz válasza Agent T (#859) üzenetére


albiosz
őstag

Köszi, jegyeztem. Már úton van hozzám a cucc, remélem hamarosan megérkezik.

(#861) _Flood_


_Flood_
aktív tag

Budapest - Salgótarján 98.6 rendben.

(#862) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Azzal lehet valamit kezdni, hogy túl "hosszú" Roidmi? Állandóan kicsúszik a helyéről...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#863) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Sziasztok!
Roidmi 3s vettem nem régen, de az én telefonommal a magas hangoknál recseg/serceg (Honor View 10), így élvezhetlen a hangja(spotify prémium/rendkívüli minőség), iPhonnal például jó a hangminőség. Telefonom minden mással érezhetően jobban szól.
Valakinek valami ötlet, vagy törődjek bele hogy ez ilyen?
(KIA Sorrento 2008 Gyári Clarion Navi (MAX983HD))

[ Szerkesztve ]

(#864) _Flood_ válasza zsida.kornel (#863) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Az enyém (galaxy s9+) is csinálja, ha az ajánlottnál feljebb tekerem a hangerőt.

(#865) Sanyi.mTs válasza zsida.kornel (#863) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Tipp: a mobil BT hangerelyét 3/4-ed max-ra állítsd, a további hangosítást a rádión csináld.

(#866) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

köszi a gyors segítséget, holnap megpróbálom!

(#867) updog válasza Sanyi.mTs (#865) üzenetére


updog
senior tag

[kép]

No offense de ez nagyon adta magát :DDD ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#868) zsida.kornel válasza updog (#867) üzenetére


zsida.kornel
tag

:DD

(#869) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Van egy roidmi 3s-em.

A play árúházból letöltöttem a hivatalos progiját. Ott írta valaki 2018 szeptemberében hogy kilehet kapcsolni a csatlakozáskor hallható hangot. Ezt hol találom a progiban ?
A jelenlegi firmware 18-as. Ez a legújabb ? Mikor megpróbálom frissíteni akkor ezt írja " Failing to obtain firmware information, pls check if the web is open or not "

Bocsi a primitív kérdésért de a Shake a Shake funkció mit takar ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#870) AtiSnatch válasza Directors (#869) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Zenehallgatás közben, ha megrázod a telefont, átugrik a következő számra. És nem lehet kikapcsolni, legalábbis én nem tudok róla.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#871) Directors válasza AtiSnatch (#870) üzenetére


Directors
senior tag

Áhh, vágom. Köszi! :)

Amúgy itt írta az 5. felhasználó. [link]

Még egy olyan kérdésem lenne hogy az appok közé nem lehet betenni a youtube vagy valami böngészőt ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#872) Balinov válasza Directors (#871) üzenetére


Balinov
félisten

lehet rosszul latom, de a kommentek alapjan nekem ugy tunik, hogy omlesztett 3s/2 feedbackek vannak, akar azt is el tudom kepzni, 3s-nel nincs ilyen lehetoseg, mig korabbi modellnel igen.

amugy rohadt idegesito a kapcsolodasi hang, pedig en csak 2x hallom egy atlagos napon a kocsiban

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#873) updog


updog
senior tag

Lehet hogy félreértek valamit, de én pont ma reggel lapoztam át az app beállításait (engem az akkufeszültség riasztás zavart, 0,03V-al túllépegeti a határértéket, és minden alkalommal elkezd sípolni), én mindkét lehetőséggel találkoztam (appok automatikus indítása csatlakozáskor, felsorolva vagy hat, köztük a youtube, illetve van egy kapcsoló hogy csatlakozási hang ki / be). Most nem tudok screenshotot csinálni mert nem az autóban ülök :D De este ha még aktuális, megnézem.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#874) Directors válasza updog (#873) üzenetére


Directors
senior tag

Szia! Megköszönném ha lenne kép.
Várom. :)

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#875) AtiSnatch válasza Directors (#874) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Kiszaladtam megnézni:

Amire doeeg gondol szerintem az a zene automatikus lejátszás gomb indításkor.

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#876) Balinov válasza AtiSnatch (#875) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi szépen az infót, este ki is próbálom. Ugye 3s-ről van szó?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#877) Directors válasza AtiSnatch (#875) üzenetére


Directors
senior tag

Áhh, értem. Köszi!

doeeg: Nálam nem szerepel a youtube, se egyik böngésző sem. Jobb felső sarokba pedig hiába megyek rá a "plusz"-ra ott sem találom ezeket. Bezzeg más dolgok aminek semmi köze a zenéhez azok megtalálhatóak ott. Még az időkép appja is. Mi lehet a gond szerintetek ?
[kép]

Itt írják hogy valaki kitudta kapcsolni, valaki meg nem, a csatlakozási hangot.
[kép]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#878) updog válasza Directors (#874) üzenetére


updog
senior tag

Itt a Connect soundra gondoltam:

Itt pedig hogy tetszőleges appot meg lehet adni hogy elinduljon:

Aztán remélem jól értettem az eredeti két kérdést :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#879) Directors válasza updog (#878) üzenetére


Directors
senior tag

Tényleg ott van nálad a kikapcsolási lehetőség. :Y
Látom nálad a firmware 19-es. Nálam csak 18-as. :(
Hogyan tudnám frissíteni én is ? Csak mert nekem nem engedi.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#880) AtiSnatch válasza updog (#878) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Play áruház? 3s? Bár ehhez nem sok köze lehet, mert 2s-em is volt és ott se mutatta :D Bocs, hogy kételkedtem :R

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#881) Directors


Directors
senior tag

Nekem a 3s van.

Néztem a roidmi.com oldalt és be sem tölti. Lehet hogy ez miatt nem frissít mert nem tudja honnan letölteni az FW-t. Szerintem itt a gond.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#882) Sanyi.mTs válasza Directors (#881) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én anno mikor megvettem (3s), a roidmi app-ot nézegettem miután csatlakoztam. majd rákattintottam az fw menüre (aktív mobil nettel) és szólt, hogy ne kapcsoljam ki és elkezdett magától frissíteni.

(#883) updog válasza AtiSnatch (#880) üzenetére


updog
senior tag

Minden gyári, igen, legújabb ROIDMI app a Playből, 3s :)

(#879) Directors passz, app a legújabb verzió? Nekem jött email is 1-2 hete hogy van fw frissítés. Abban lehet valami hogy épp nem elérhetőek :K

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#884) Directors válasza Sanyi.mTs (#882) üzenetére


Directors
senior tag

Nekem ezt írja aktív internettel.
"Failing to obtain firmware information, pls check if the web is open or not"

doeeg: Akkor várok türelmesen. Hátha aktív lesz újra a honlapuk és tudom majd frissíteni. Play árúházból töltöttem le az appot így gondolom hogy a legújabb.

Köszönöm a segítségeteket! :R

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#885) albiosz válasza Directors (#884) üzenetére


albiosz
őstag

Ugyanez nálam is. És nekem csak 16-os az fw verzió.

A héten érkezett meg egyébként a 3s, gyorsan teszteltem csak a parkolóban, Bp IV. ker. 91.5-ön tökéletes a hang. Holnap megyek Vácra, remélem ugyanilyen jó lesz.

(#886) Directors válasza albiosz (#885) üzenetére


Directors
senior tag

Reméljük hamar megoldòdik ez a frissítési mizéria.
Amùgy nálam is jòl működik. Frankò kis kütyü.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#887) nevereverest


nevereverest
csendes tag

Sziasztok! Alap kérdés, de a tesztekben nem találtam választ. Az s3 verzió a mikrofon hiányában alkalmatlan telefonhívás kihangosításra, vagy a telefon saját mikrofonját használva működik kihangosítóként is? Köszi, ha válaszoltok!

(#888) updog válasza nevereverest (#887) üzenetére


updog
senior tag

Ezen én is küszködök egy ideje, nekem hiába él a BT kapcsolat és szól a rádión a zene, ha felveszem a telefont, ott még külön kézzel rá kell böknöm a hangszóró ikonra, mert alapból nem hangosítja ki. És utána sem a rádión keresztül szól a partner, hanem a telefon saját hangszóróján. De valszeg ez valami Android specifikus beállítás lesz.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#889) AtiSnatch válasza updog (#888) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

A 3s nem tudja a kihangosítást, csak a 2s. És az sem az igazi mindenkinek.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#890) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok! Opel Meriva A-ban szeretnék egy ilyet használni.. A kérdésem, hogy ehhez futnia kell a telefonon valamilyen applikációnak, vagy csak először összepárosítom a telóval (Samsung S8-al használnám) és utána már magátol csatlakozik mint egy gyári Bluetooth eszköz?!

Hívásoknál tudja a kihangosítást, vagy csak médiát tud lejátszani a jelenleg kapható verzió??!

(#891) _Flood_ válasza Kroni1 (#890) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Csak a beállítás idejére kell az app-nak futnia, és mivel nincs benne mikrofon nem működik mint kihangosító.

(#892) Kroni1 válasza _Flood_ (#891) üzenetére


Kroni1
veterán

Értem köszi! Hát nekem az is jó lenne, ha a teló mikrofonjával menne (az ugyis ott a kocsiban) és ez csak a másik fél hangját kitenné a hangszórókra. De ez valamiért gondolom nem megoldható sajnos..

(#893) _Flood_ válasza Kroni1 (#892) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Hát ezt még nem próbáltam.

(#894) Kroni1 válasza _Flood_ (#893) üzenetére


Kroni1
veterán

Szerintem lehet visszhangzana? A rendes kihangosítók ezt kiszűrik gondolom..

Amúgy egy Bluetooth eszköz ezt akkor tudja, ha külön írja a telefonon csatlakozáskor hogy "hívás és média" és lehet választani is köztük. Ha csak média van, akkor nincs kihangosítás.

(#895) Cyrin


Cyrin
addikt

honnan érdemes ilyet (3s) rendelni?

(#896) krimo


krimo
csendes tag

Halihó, szerintetek ennek a ROIDMI 3S-nek mi lehet a baja? :F kb. 3 hete jött meg és már az elejétől éreztem ,hogy valami nem oké vele...

Videó:
https://photos.app.goo.gl/kooPCBPYCrxmuf9w7

3 autóban is teszteltem és mindegyikben ezt csinálta. Lehet rácsatlakozni meg zenét hallgatni is csak eléggé zavaró a folyamatos sistergés ami a videóban is hallható. Érdekesség, hogy amint 2 ujjal hozzáérek vagy ha a töltőkábel bele van dugva abbamarad amíg újra nem indul a ROIDMI. Ez valószínű, hogy garanciális probléma lesz szerintetek is?

(#897) rollrk4h válasza octopus75 (#851) üzenetére


rollrk4h
csendes tag

Szia!

Nekem egy 2006-os Suzuki Swiftem van, ma érkezett meg a Roidmi 3s és nekem működik. Néha eldobja a jelet, de sajnos ez az autóm hibája, mert kontaktos a szivargyújtó és emiatt kapcsol ki.

(#898) pocokxx válasza krimo (#896) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nekem ugyanilyen, de nem csinálja mindig... Ha zene megy rá, akkor abbamarad, de egyébként tényleg idegesítő..

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#899) Vigyorka válasza krimo (#896) üzenetére


Vigyorka
senior tag

A telefon hangerejét próbáld meg lejjebb venni...

Vigyorka

(#900) Vigyorka válasza krimo (#896) üzenetére


Vigyorka
senior tag

...kábel lecserélése? :)

Vigyorka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.