Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) mediumgecso válasza kovjoe (#250) üzenetére


mediumgecso
őstag

Befőttes gumit beszereztem, mert folyamatosan megszakadt a kapcsolat, de most már jó :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#252) Whynot?


Whynot?
aktív tag

A jabra kihangosítóm és a BT hangszóróm is gond nélkül automatikusan csatlakozik a telefonomhoz, a Roidmi esetében mindig rá kell nyomnom a csatlakozás gombra. Lehet ez ellen tenni valamit? (a telefon nem rootolt)

(#253) lappy


lappy
őstag

Akkor most melyik verzió a jobb a BFQ03RM vagy BFQ02RM??

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#254) |AP|


|AP|
veterán

Nekem nincs szükségem a híváskezelésre/kihangosításra, csak töltőként használnám, illetve arra, hogy telefonról zenét küldjek az autórádióra. Jól gondolom, hogy nekem elég lenne ez is?

VW Polo (2011) szivargyújtóval van tapasztalat lötyögésről, bármiről?

(#255) |AP| válasza |AP| (#254) üzenetére


|AP|
veterán

lejárt közben a szerkesztési időm, közben felmerült még két kérdés:

1. Tényleg jobb a hangminőség a 2(s) verziókkal?
2. Telefonos bluetooth kihangosítás van a kocsiban, kormányról vezérelhető, tehát arra nincs szükség. Viszont ha mégis 2S verziót vennék, akkor kikapcsolható a telefon kezelése, hogy ne akadjanak össze? Tehát tudom csak zeneküldésre használni?

(#256) távcsőves válasza |AP| (#255) üzenetére


távcsőves
senior tag

Elég lenne. Nem, nem akad össze. Igen, lehet csak zene hallgatásra használni. Aljzat passz, valszeg lötyögni fog. Amióta (kb 15 éve) ciki a dohányzás és így a rendes szivargyújtó a kocsiban is, azóta csak 12v power aljzat van, meg egy 12v feliratú filléres műanyag szar a kocsikban. A Roidmi meg a valódi szivargyújtót csipázza. Gondolom neked is egy 12v feliratú műanyag basz van a Poloban. Lötyögésre készülj, ha meg nem, akkor jobban fogsz örülni.

Fogalmam sincs, miért lenne jobb a hangminősége a kihangosítósnak a másikénál? :F

@lappy: miben jobb? HA kell a kihangosító (mert jó helyen van ehhez a szivargyújtó aljzat) akkor a 2s, ha nem akkor a másik is elég.

[ Szerkesztve ]

(#257) |AP| válasza távcsőves (#256) üzenetére


|AP|
veterán

Jaja, 12V feliratú luk :) De legfeljebb majd megkínálom egy kis szigszalaggal :)
A hangminőség kérdést több helyen is olvastam, többek között a miui.hu fórumon is. Aki használta mindkettőt, állítja, hogy a 2-nél jobb minőségű az átvitel.
Ha valóban lehet csak zenére is használni és tényleg van különbség minőségben, akkor inkább az újabbat venném, még ha nem is használom ki a kihangosító funkciót.

(#258) Csorbi válasza lappy (#253) üzenetére


Csorbi
addikt

A BFQ02RM.

(#259) Potrien


Potrien
senior tag

Bocsánat,hogy nem olvasok vissza, de azt szeretném megkérdezni,hogy melyik verziót érdemes megrendelni, és honnan?

(#260) Nestor16 válasza Potrien (#259) üzenetére


Nestor16
senior tag

"A BFQ02RM."

És a hangminőségben is jobb, vissza lehet keresni az itt belinkelt összehasonlítást, a táblázatban látszik, hogy több mindent támogat az újabb így a jobb hangátvitelt is.
http://www.roidmi.com/en/lccanshu

Gearbest, Banggood.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#261) Potrien válasza Nestor16 (#260) üzenetére


Potrien
senior tag

Nagyon kedves vagy hogy segítesz!
:R

Az melyik a gearbesten vagy a bangood-on?
Néztem de több darabot is lehoz találatnak, és nem mindegyiknél írja ki a tipusszámot.
Nem szeretném elrontani a rendelést.
Segíts ha tudsz kérlek :R

(#262) Nestor16 válasza Potrien (#261) üzenetére


Nestor16
senior tag

Roidme 2S

De tényleg nem rég volt róla szó, belinkeltem mind a hármat. Keress rá. Banggood is hasonló, de itt jobb árban van, a kódszámot meg nem fogják kiírni mindenhol. 2S kell, ha az újabbat akarod.

Üdv, Dávid

(#263) Potrien válasza Nestor16 (#262) üzenetére


Potrien
senior tag

Megrendeltem,nagyon köszönöm a segítséget!
Ez a kinai verzió,az nem baj?

(#264) Nestor16 válasza Potrien (#263) üzenetére


Nestor16
senior tag

Nem tudom (mi a különbség), gondolom eddig is ezt rendelte mindenki, én a nemzetközi verziót próbáltam be nemrég, még nincs vele tapasztalat, majd ha megjön írok róla.

Üdv, Dávid

(#265) távcsőves válasza Nestor16 (#264) üzenetére


távcsőves
senior tag

Nekem nemzetközi van.

(#266) lappy válasza Potrien (#263) üzenetére


lappy
őstag

ez majd csak kínaiul tudod majd használni mindent úgy fog mondani, énekelni stb. ;]

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#267) Nestor16 válasza lappy (#266) üzenetére


Nestor16
senior tag

Jó, de akkor mi a különbség? Hardver, szoftver? :F Biztos nem sok.

Üdv, Dávid

(#268) Potrien válasza Nestor16 (#267) üzenetére


Potrien
senior tag

A végén itt vettem,ezért is kérdeztem a kínai verziót
[link]
vajon mi lehet a különbség?
gearbest-nél is azt írja kinai, csak a leírásban irja,hogy international.

(#269) lappy válasza Nestor16 (#267) üzenetére


lappy
őstag

Az egyik forumon azt irtak azonos csak arban mas

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#270) Potrien válasza lappy (#269) üzenetére


Potrien
senior tag

le kell valami appot hozzá tölteni?

(#271) távcsőves válasza Potrien (#270) üzenetére


távcsőves
senior tag

Igen. Roidmi app. Play árúházban megtalálod. Azért kell, mert ezzel az app.-al tudod beállítani, lévén a cuccon semmiféle kezelőszerv nincs. Youtube-n találsz videót, hogy müködik.

Ui: használtam végre a kihangósító funkciót. Hangosan kellet beszélnem, de érthető voltam gond nélkül a hívó félnek.

[ Szerkesztve ]

(#272) Potrien válasza távcsőves (#271) üzenetére


Potrien
senior tag

:R
Nagyon köszönöm!
Lehet,hogy az appban más a kinai verzió?

(#273) jansi válasza Potrien (#272) üzenetére


jansi
csendes tag

Csak a csomagolás a különbség. Kínai a felirat, míg az internationnál angol.

(#274) Potrien válasza jansi (#273) üzenetére


Potrien
senior tag

Erre nem gondoltam!
Köszönöm, azért most megnyugodtam :R

(#275) Varga Rudolf válasza GregHozta (#189) üzenetére


Varga Rudolf
újonc

Szia. Nekem is ignisrm van 2007-es. Segíts légyszíves abban, hogy milyen termék kupakját raktad a szivargyújtóba valamint az is érdekelne működik e a kihangosítás? A biztonság kedvéért küldök képet is.Köszönöm!

(#276) air válasza Varga Rudolf (#275) üzenetére


air
nagyúr

Én sima PET palack kupakjából vágtam ki egy korongot, közepén lyuk, benne 4-5mm hosszú toll rugó.
2005-ös Ignisben, tökéletesen működik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#277) draco31


draco31
veterán

Zöldre van állítva a led benne, de néha pinkre vált, ezzel mit akar közölni?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#278) pLan B


pLan B
csendes tag

Sziasztok!
Vásárlás előtt állok. Egy valamit még senki sem erősített meg. Rá lehet dugni pendrive-ot? Vagy csak töltőként szolgál a transzmitter? :)

(#279) r0by válasza pLan B (#278) üzenetére


r0by
addikt

Rá lehet dugni a pendrive-ot. Akár kettőt is. Ez 100%.
Viszont nem fog vele csinálni semmit :P

(#280) kovjoe válasza r0by (#279) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Ja, esteleg tölti őket :Y .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#281) pLan B válasza r0by (#279) üzenetére


pLan B
csendes tag

Kár :( Azért köszi! :)

(#282) |AP|


|AP|
veterán

benne lehet nyugodtan hagyni a szivargyújtóban a Roidmit, vagy célszerű minden leállításkor kihúzni? (Astra H)

(#283) air válasza |AP| (#282) üzenetére


air
nagyúr

Ha az aljzat nincs folyamatosan áram alatt, akkor felesleges kihúzni. Ha gyújtás nélkül is van benne áram, akkor én biztosan nem hagynám benne.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#284) távcsőves válasza |AP| (#282) üzenetére


távcsőves
senior tag

Nálam 6 hete benne van. :D Bátor vagyok. A döntés a tied, semmire nem biztatlak.

(#285) raziel01 válasza air (#283) üzenetére


raziel01
veterán

A gyártó azt ajánlja, hogy ha minden nap jársz a kocsival akkor hagyd benne de ha 3-4 napig nem használod akkor húzd ki.

(#286) |AP| válasza raziel01 (#285) üzenetére


|AP|
veterán

ez tűnik a legészszerűbb megoldásnak, valószínűleg 3-4 napig akkor sem lesz semmi gond ha benne hagyom.
Nagy eséllyel hosszabb idő alatt sem, de nem lennék teljesen nyugodt :)

(#287) rasky válasza |AP| (#286) üzenetére


rasky
senior tag

én nem merem benne hagyni... egyébként lehetne egy kapcsoló rajta, pár filléres alkatrész.

(#288) r0by


r0by
addikt

Én sosem veszem ki, bár nekem a gyújtás levételekor nincs feszültség alatt a szivargyújtó.
Ráadásul a konzolt, ahol a szivargyújtó van be bírom úgy csukni, hogy nem akad be a kütyü.

(#289) Nestor16


Nestor16
senior tag

No megjött a Jézuska meghozta a Gocomma Roidmi 2S-t
Az este még leteszteltem. 98-as Peugeot 306-al kompatibilis és jól működik. Szerintem szép a hangja, jobb mint a rádióé, bár csak 2 hangszórós.
Érdekesség, hogy az indikátor jelző kihúzott kulcsnál is világít, pedig ilyenkor minden lekapcsol. De nem gond így se.
A másik, hogy időközönként pittyeg és nem tudom mitől, kicsit zavaró bár szerintem user error. :B

Boldog Karácsonyt és Roidmi kütyüt a fa alá vagyis a szivargyújtóba mindenkinek! :))

Üdv, Dávid

(#290) távcsőves válasza Nestor16 (#289) üzenetére


távcsőves
senior tag

(#291) Nestor16 válasza távcsőves (#290) üzenetére


Nestor16
senior tag

Köszi, kikapcsoltam de attól még pittyegett, aztán kihúztam a szivargyújtóból és utána is, tehát a rádió lehet a ludas.

Amúgy pedig lassan villogni is szokott.

Üdv, Dávid

(#292) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Kis infó, mivel kicsit elbizonytalanított, hogy több helyen a Skoda Fabia "nem kompatibilis" listán van a leírásban, meg itt is volt már ilyen komment, hogy nem működött, pedig a szivargyújtó olyan mint amilyennek lennie kell, végül csak vettem egyet kipróbálni, és Fabia MK1-ben tökéletesen passzol, feszesen.

[kép]

+ nekem a 100.0-ra lett belőve, a korábban említett 108.0-ás frekibe belecicergett a Kossuth rádió.

[ Szerkesztve ]

(#293) távcsőves válasza SUPREME7 (#292) üzenetére


távcsőves
senior tag

Nem tudom merre laksz, megyét írj, Baranyában 108.0 jó. Grat a sikerhez, akkor a Fabia mk1 2esélyes. Vagy/vagy. :) Egyben jó, egyben meg nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#294) SUPREME7 válasza távcsőves (#293) üzenetére


SUPREME7
őstag

Igaz, Budapest :)

(#295) spiritex


spiritex
veterán

Már 1 órája olvasgatom a topic-ot, de nem sikerült rájönnöm miben is különbözik a 2S verzió az eredeti 1-estől? Hogy van benne kihangosítás?
Illetve a másik kérdésem, amire szintén nem derült fény számomra, hogy ha véletlenül nem jó a 13 éves Honda Jazz-em szivargyújtó aljzatába, akkor az mivel is fog járni? Hogy lötyögni fog benne vagy a középső pöcökhöz nem fog hozzáéreni, mert túl mélyen van? Mert olvastam én már mindent...
Előre is köszönöm, ha valaki megteszi és felhomályosít ebben a két kérdésben! :R

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#296) air válasza spiritex (#295) üzenetére


air
nagyúr

Van rajta egy mikrofon, a bejövő hangot pedig a rádióra adja ki.
Pontosan, ahogy írod: lötyöghet és esetleg nem éri el a "fázist" az alján.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#297) spiritex válasza air (#296) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi a választ!
Még annyi, hogy szerintetek igaz az, hogy a 2S kínai verziója kevesebbet tud és csak 3 dologra jó, míg a nemzetközi az 5 dologra, ahogy itt írják a kérdésre adott 4. és 5. válaszban? Én ugyanis kínai verziót rendeltem, mert nincs szükséges angol nyelvű dobozra és leírásra sem.

[link]

Bár, ha abból az oltári nagy baromságból indulok ki, hogy a 2. kérdésre adott válasz az, hogy az USB nemcsak töltésre jó, hanem pendrive olvasásra és mp3 lejátszásra is, akkor lehet, hogy a fenti is ugyanekkora hülyeség...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#298) pietrrr


pietrrr
aktív tag

A 2S és a "sima" között mi a különbség a kihangosítón kívül? A zene minőségét illetően van javulás a kettő között?

Hol most a legolcsóbb?

:R

(#299) Satellite válasza pietrrr (#298) üzenetére


Satellite
tag

Itt elég jó áron van.

(#300) pietrrr válasza Satellite (#299) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Jaja, épp innen rendeltem meg, de azért köszi!
Remélem minden okés lesz vele :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.