Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) superbee


superbee
újonc

Sziasztok!
Ma vettem egy Roidmi 3S-t és egy Opel G Astraban használnám. A gond az, hogy amíg nincs benne kábel, tökéletesen működött a zenelejátszás. Viszont amint beledugtam egy kábelt, egyből levágta a biztosítékot (úgy, hogy a kábel másik fele sehova se volt bedugva). Kicseréltem a rossz biztosítékot, hátha csak régi volt, de az újjal is ugyanez történt, amint beledugtam egy USB kábelt. Szóval 2 biztosítékot tett tönkre úgy, hogy a kábel másik vége egyszer sem volt pl. telefonhoz csatlakoztatva. Abba meg nem akarok belenyugodni, hogy csak zenelejátszóként fog működni, főleg, hogy szükségem lenne a töltő funkciójára is. Remélem van rá valami megoldás.
Köszönöm előre is a válaszokat!

(#952) Benir8 válasza superbee (#951) üzenetére


Benir8
senior tag

Szia. Nem lehet, hogy a töltő kábel a baja? Mindkét usb aljzatnál próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#953) superbee válasza Benir8 (#952) üzenetére


superbee
újonc

A kábellel biztos nincs baj, az is ma lett vásárolva, rendes gyári USB C kábel. Csak az egyik aljzatba próbáltam, de gondolom ugyanez történne a másikkal is, hiszen ugyanakkora áramerősséget tudnak leadni, nem?
Szerintem itt inkább az autóval lesz valami, mert ezt a kütyüt simán el kéne bírnia, csak hátha van olyan megoldás amit én is meg tudok csinálni szerelő nélkül.

(#954) Nova96


Nova96
őstag

Sziasztok, valaki nem tudja mennyi áramot vesz fel ?
Második biztosítékot ütötte ki. :F

(#955) longhair


longhair
csendes tag

Sziasztok.

Biztosíték témához annyit, hogy H Astrában rendszeresen kiment a biztosíték, amíg rá nem jöttem, hogy ki v be helyezésnél, ha nem figyelek, akkor az eszköz végével össze tudom zárni a - és a + részt. Amióta figyelem, hogy merőlegesen illesszem, azóta ugyan az a bizti van :)

(#956) Nova96 válasza longhair (#955) üzenetére


Nova96
őstag

Nekem ugyan úgy astra h van, ,hogy érted össze zárni túl nyomni? :B

(#957) longhair válasza Nova96 (#956) üzenetére


longhair
csendes tag

Szia.

A cucc alja egy fém sapka, amiből kiáll egy rugós fém pöcök. Nálam megtud billenni annyira a szivargyújtóban, hogy a fém pöcök az alján hozzá ér a + részhez, a fém sapka meg a szivargyújtó oldalához belűl, ami viszont a - pólus

(#958) Nova96 válasza longhair (#957) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi, akkor hogy érdemes oda tenni anélkül,hogy ne égjen , mert mindig kicsit lötyög benne, ha csak nem igazgatom, akkor meg kiég .

(#959) longhair válasza Nova96 (#958) üzenetére


longhair
csendes tag

Nálam eddig az bevált, hogy odafigyelek amikor ki, vagy be dugom, hogy merőlegesen álljon a cucc, akkor nem ér össze.

(#960) dane


dane
senior tag

Sziasztok, Xiaomi Roidmi 3s egy idő után ledobja magát a bluetoothról. iPhone SE-ről hallgatok zenét, de állandóan újra kell kapcsolódnom. Erre mi a megoldás?

(#961) longhair válasza dane (#960) üzenetére


longhair
csendes tag

Szia.
Nálam nincs ilyen gond, Budapest - Oberwart távolságon egyszer sem szekadt meg a kapcsolat. Szerintem válaszd szét, és párosítsd újra.

(#962) dane válasza longhair (#961) üzenetére


dane
senior tag

Van még egy okosóra is a telóra kapcsolva, lehet az kavar be.
Újra párosítást megpróbálom mindenesetre.

(#963) Nova96


Nova96
őstag

Sziasztok kis off , valaki próbálta a Ugreen 5.0 Receiver aptX-vel?
Valószínüleg a kódek miatt jobban szólna, mit a roidmi.

(#964) ntomka válasza longhair (#955) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én ezt úgy kezeltem, hogy a végét a lekerekítésig zsugorcsővel leszigeteltem. És még így jobban is tart a foglalatban (szintén H astra). Majd lövök képet ma róla.

Más: a MOJIETU app nem látja a roidmit nálam, pedig csatlakozva van. Újra is párosítottam már, az appot is reseteltem. Ötlet? Látom play storeban más is küzd ezzel.

ツ Headphones on - World off

(#965) longhair válasza ntomka (#964) üzenetére


longhair
csendes tag

Arra a képre kíváncsi lennék 👍

[ Szerkesztve ]

(#966) ntomka válasza longhair (#965) üzenetére


ntomka
nagyúr

ツ Headphones on - World off

(#967) ntomka válasza ntomka (#966) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hozzáteszem, az látszik a képen, hogy a zsugorcső az kopik, de filléres tétel, bármikor újra lehet húzni, ha már gázos.

A lényeg ugye, hogy a két oldalsó érintkező az egyik pólus, a töltő vége a kiálló rugós taggal a másik. Na ez a vége nem csak a "végén érintkező", hanem felkerekítették az oldalára, így a legtöbb szivargyújtóban a másik pólussal felérintkezhet, H Astránál mivel lötyög is, így szinte biztosan. Zárlat, lehet biztosítékot cserélni a végtelenségig. Ezzel a kis trükkel ez kiküszöbölhető.
Ha úgy ráhúzod a házra ahogy nálam is látszik, akkor még a tartása is jobb lesz a foglalatban.

ツ Headphones on - World off

(#968) AtiSnatch válasza Nova96 (#963) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Én erre váltottam ROIDMI-ról, igaz még az eggyel előbbi kiadásra. Ég és föld a különbség. Főleg, hogy nem rádión jön a zene, hanem jack dugón. :) ( Nem árt, ha van aux csatlakozód.)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#969) longhair válasza ntomka (#966) üzenetére


longhair
csendes tag

Köszi.
Ma megcsinálom én is 👍

(#970) Doky1988


Doky1988
senior tag

TinyDeal megszunt :(

DokY | www.zsolti.hu

(#971) Doky1988


Doky1988
senior tag

Hali.

Nekem is van végre ilyen kütyüm, viszont iPhoneon nekem az "ajánlott frekvencia" gomb nem jelenik meg MOJIETU -ban.Az volna a kérdésem, tud e valaki valami "ajánlott frekvencia" kereső applikációt? Egyáltalán létezik-e ilyen, ahol legtisztább lenne a vétel?

DokY | www.zsolti.hu

(#972) ntomka válasza Doky1988 (#971) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az ajánlott frekvencia az, ami a lehető legmesszebbre van a fogható rádióadóktól.

ツ Headphones on - World off

(#973) Doky1988 válasza ntomka (#972) üzenetére


Doky1988
senior tag

Ok.Csak mivel én Borsodba meg Szabolcsba járok mindennap, így nehéz ezt eltalálni.. Eddig talán a 88.00 vált be legjobban, de Karcagnál pl ezen van a KarcagFM..

DokY | www.zsolti.hu

(#974) longhair válasza Doky1988 (#973) üzenetére


longhair
csendes tag

Nálam a 91.5 eddig bevált. Debrecen - Budapest - Szombathely. Ahogy észre vettem ez egészen üres.

(#975) Doky1988 válasza longhair (#974) üzenetére


Doky1988
senior tag

thx

DokY | www.zsolti.hu

(#976) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Ne frissítsétek az app-ot 2.6.5-re, az alkalmazás nem tud csatlakozni a Roidmi-hoz.

(#977) plejik


plejik
addikt

Jött hozzá update, 2.6.6

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#978) tamas.nick válasza plejik (#977) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Ez gyors volt.

(#979) r0by válasza tamas.nick (#976) üzenetére


r0by
addikt

Nekem szerencsére nem volt semmi problémám a 2.6.5-el.

(#980) szniki3


szniki3
csendes tag

Sziasztok!
Páromnak vettem ajándékba egy Roidmi 3s-t, Opel Astra H-ban használja. Néhány számnál hullámzik a hang, nem mindegyiknél. Valaki tapasztalt már ilyet? :/

(#981) plejik válasza szniki3 (#980) üzenetére


plejik
addikt

Előfordulhat ha be van mondjuk a mobilon valami audio javító cucc. Néha nálam is csinál lyet, de más BT eszköznél is. Min hallgatja a zenét? úgy értem spoty, youtube music stb..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#982) szniki3 válasza plejik (#981) üzenetére


szniki3
csendes tag

Szerintem csak a teló saját zenelejátszóját indítja el és a letöltött zenéi mennek. Fura, hogy csak néhány szám hullámzik és mindig ugyanazok.

(#983) plejik válasza szniki3 (#982) üzenetére


plejik
addikt

Akkor lehet maga a szám letöltése nem tökéletes és azért csinálja. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#984) szniki3 válasza plejik (#983) üzenetére


szniki3
csendes tag

Lehet. Köszi a segítséget. :)

(#985) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Bevált nektek ez?
Roidmi 3s
Tudtok az apphoz linket adni?
[link]

(#986) tamas.nick válasza GEPESZ66 (#985) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Számomra nagyon, legjobb minőségű transzmitter, pedig sok vackot próbáltam előtte.

Play Store

(#987) ntomka válasza GEPESZ66 (#985) üzenetére


ntomka
nagyúr

Teljesen. Ha lecsapkodná a biztosítékot, olvass vissza picit hogy érdemes kezelni. Pár hozzászólással ezelőtt írtam.

ツ Headphones on - World off

(#988) GEPESZ66 válasza ntomka (#987) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A zsugorcsövet rámelegítetted?

(#989) ntomka válasza GEPESZ66 (#988) üzenetére


ntomka
nagyúr

Persze, óvatosan, hogy azért a cucc ne melegedjen át nagyon. De szerencsére ezek a csövek gyorsan össze ugranak.

ツ Headphones on - World off

(#990) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Örülök, hogy rátaláltam a fórumra, ugyanis van egy apróbb bibi a roidmi készlékemmel.
Amikor megvettem nagyjából fél éve teljesen jól működött hívás kihangosítóként, viszont mostanában azt csinálj, hogy a hivásnál hiába nyomom át a kihangosítást roidmi 3-ra, fel villan, de egyből vissza is vált telefonra.
Valaki járt már így, van tippetek?
Köszi.

(#991) longhair válasza tomszli11 (#990) üzenetére


longhair
csendes tag

Nekem mindig ezt csinálta. Mindenhol azt írják, hogy hibás továbbításra nem alkalmas. Az a furi, hogy neked eddig jó volt

(#992) plejik válasza longhair (#991) üzenetére


plejik
addikt

Nekem is vált, hívás fogadásra nem alkalma, csak cseng. :) Amikor meg felveszem, akkor átvált a telefonra.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#993) tomszli11 válasza longhair (#991) üzenetére


tomszli11
tag

Igen, ez a furcsa nekem is...
Olyan mintha frissítéssel szúrták volna el.

(#994) Cyrin


Cyrin
addikt

Bnőm kocsijában megelégedéssel használja ezt a szerkentyűt. tegnap viszont beüzemeltük az autós kameráját, és bedugtuk a Roidmi USB portjába. Megy is a kamera, viszont ha be van dugva nem megy a transzmitter. Ez így működik?

(#995) DonCosta válasza tomszli11 (#993) üzenetére


DonCosta
tag

Nekem még a 2s van de mostanában nálam is az történik, hogy én szépen hallom amit mondanak, de engem egyáltalán nem hall senki. Vagy a mikrofonja ment tönkre, vagy a frissítéssel van valami probléma.

(#996) Cyrin válasza Cyrin (#994) üzenetére


Cyrin
addikt

inkább arról lehet szó, hogy a wifi zavarja a bluetooth jelet.

(#997) Gabeeeeen válasza tomszli11 (#990) üzenetére


Gabeeeeen
csendes tag

Sziasztok! Egy hete vettem meg a készüléket, és szintén ugyanezt tapasztalom. Van erre már valamilyen megoldás?

(#998) Eagl3


Eagl3
veterán

Sziasztok! Az alap hattér sercegéssel lehet valamit kezdeni? Kipróbáltam pár frekvencián, de mindig serceg egy kicsit, pedig a zene szép tisztán szól.

(#999) plejik válasza Eagl3 (#998) üzenetére


plejik
addikt

Azzal semmit. Minimális sercegés van, de zene alatt nem hallani, ha ott hallasz sercegést, vagy recsegést, akkor vedd lentebb a BT hangerőt, nekem is csak olyan 80% körül van, mert különben recseg, viszont így a kocsi audio rendszerén simán tudom hangosítani gond nélkül.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1000) GEPESZ66 válasza ntomka (#966) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szia!

Én is gondolkozok, hogy a Suzuki Ignis-be veszek egy ilyen Roidmi 3S-t.
A zsugorcsövet óvatosan rá is melegítetted?
Az andoidos szoftvert honnan célszerű letölteni hozzá?
Mi az ajánlott frekvencia?
Szerinted itthon vegyem a Xiaomi-tól, vagy külföldről rendeljem meg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.