Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) konigjanos


konigjanos
senior tag

Sikerült egyet beszereznem gearbest-ről, van már hozzá angolra fordított applikáció. Használja valaki rajtam kívül? Ha gyújtásra teszem az autót, rögtön csatlakozik a telefonhoz, és elindítja a zenelejátszást, elég jó minőségben sugározva fm hullámsávon.
Színe, sugárzási frekvenciája testreszabható.

[ Szerkesztve ]

(#2) terra052 válasza konigjanos (#1) üzenetére


terra052
őstag

Én most tervezem, még a szivargyújtó kompatibilitás lehet gond.

werkmania.hu

(#3) beelink


beelink
csendes tag

Sziasztok,

Megerkezett de sajnos nem jo az automba, tud esetleg valaki kis meretu adaptert? Van neve a ket kulonbozo aljzatnak?

Udv
Laci

(#4) terra052 válasza beelink (#3) üzenetére


terra052
őstag

Autóvillamossági szerelőnél próbáld meg, kicserélik simán. Mondjuk utána nem biztos, hogy az összes többi cucchoz jó lesz a csatlakozó... :F Plusz aljzatot nem tudsz betenni valahova?

werkmania.hu

(#5) beelink válasza terra052 (#4) üzenetére


beelink
csendes tag

Jo otlet, rakerdezek. Van egy (lyen is), amin mind a ket fajta aljzat van, csak ezzel mar nem lenne olyan kompakt az egesz es arban sam az igazi. Mondjuk eleve ket szivargyujto van, lehet hogy az egyiket bealdozom. Kosz az otletelest.

[ Szerkesztve ]

(#6) terra052 válasza beelink (#5) üzenetére


terra052
őstag

:D

werkmania.hu

(#7) Kobe válasza konigjanos (#1) üzenetére


Kobe
veterán

msot akarnék rendelni egyet

Spotifyon keresztüli zene lejátszást támogatja ? Nem egyértelmű, hogy azt már tudja, vagy az cska a 2S ben megy majd (ami 30 dollárért kicsit combos)

(#8) batabe


batabe
senior tag

Sziasztok

Én most vettem 2s-t, de a régi Peugeot 307 és az új 208 aljzata sem jó. Nincs valami trükk, amivel házilag meg lehetne csinálni?

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#9) terra052 válasza batabe (#8) üzenetére


terra052
őstag

De van, egy orosz fórumon láttam, csak nem találom újra. A lényege kb az volt, hogy valamit rá kell húzni, ami távtartóként tartja a szivargyújtóban.

werkmania.hu

(#10) batabe válasza terra052 (#9) üzenetére


batabe
senior tag

Ha megtalálod, küldd el léci, addig én is keresem rendületlenül. Túl jónak tartom ezt a kütyüt hogy ne hasznalhassam.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#11) beelink válasza batabe (#10) üzenetére


beelink
csendes tag

Hali, erre en is feliratkoznek :) Ismeros Astrajaba siman belement... most nala van amig nem talalok valami megoldast. Ha mast nem aljzat csere lesz belole, de nem szivesen buheralom az autot sem.

(#12) Kobe


Kobe
veterán

Tovabbra is erdekelne h spotifyos zenelejatszas megy vele ? :)

(#13) batabe válasza beelink (#11) üzenetére


batabe
senior tag

Egyelőre ezt találtam

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=711537&st=460

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#14) terra052 válasza batabe (#13) üzenetére


terra052
őstag

Nem ez volt, ott az eszközt buherálta, nem az aljzatot.

beelink: Mikori Astra volt?

werkmania.hu

(#15) batabe válasza terra052 (#14) üzenetére


batabe
senior tag

na itt még van 1-2 kép az eszköz hackről :)

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#16) terra052 válasza batabe (#15) üzenetére


terra052
őstag

Azért kapott rendesen szegény Roidmi :)

werkmania.hu

(#18) beelink válasza terra052 (#14) üzenetére


beelink
csendes tag

2001-es az Astra amiben szepen mukodik az 1-es roidmi.

(#19) terra052 válasza beelink (#18) üzenetére


terra052
őstag

Akkor sanszos, hogy a 2010-es Corsa már mást kapott.

werkmania.hu

(#20) batabe


batabe
senior tag

sziasztok,

az alábbi posztban bemutatott megoldást jelentem sikeresen megcsináltam, és máris működik a roidmi 2s a peugeot 307-ben:
- kiszedtem a szivargyújtó ajzatot
- a közepén a csavart kicsavartam
- egy mezei tollrugót levágtam kb 6-7 mm magasra
- majd a csavar alá befűztem, és csavarostól visszatekertem
- így már megoldódott a kontakt, kap a roidmi áramot és remekül működik.

egyelőre zenelejátszásra használtam, spotify simán megy át androidon, nemsokára ipnone is tesztelem.

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#21) terra052 válasza batabe (#20) üzenetére


terra052
őstag

:R

werkmania.hu

(#22) Kobe


Kobe
veterán

2s t honnan tudtatok rendelni ? Gesrbesten csak presale van ra, ill sehol mashol nem lsttam meg

(#23) batabe válasza Kobe (#22) üzenetére


batabe
senior tag

én innen.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#24) terra052 válasza Kobe (#22) üzenetére


terra052
őstag

UK-ból innen.
De gyorsan rendelj, ha nem akarsz vámot fizetni ;]

werkmania.hu

(#25) Kobe válasza terra052 (#24) üzenetére


Kobe
veterán

már megrendeltem :) (ugyaninnen)

[ Szerkesztve ]

(#26) beelink válasza batabe (#20) üzenetére


beelink
csendes tag

+1 tollrugos mukodo roidmi :)

Halas koszonet az otletert, az orosz forum alapjan biztos nem alltam volna neki. A leirasod alapjan teljesen jol ment minden, kiveve hogy a csavar feje nalam egyben van egy lapkaval, ami miatt nem tudtam ala tenni szepen, de vegulis a csavar sima fejere pont raszorult a rugo vege. Volt orom amikor felvillant a kek feny :)

[ Szerkesztve ]

(#27) batabe válasza beelink (#26) üzenetére


batabe
senior tag

nálam is ilyen ilyen alátétszerűen szélesebb a csavar feje, de be van fűzve alá, kicsit csálé a rugó, de nem zavar. nem szépségversenyre lesz.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#28) beelink válasza batabe (#27) üzenetére


beelink
csendes tag

Ha egyszer lejon rola, akkor en is ala teszem, de most hagyom ha mar egyszer mukodik...

(#29) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok,

Pontosan mire is jó ez a kütyü?

Egy bt-s transzmitter ami egy usb-s töltő is egyben?

Iphone 5s-sel próbálta valaki?

(#30) batabe válasza Drughi (#29) üzenetére


batabe
senior tag

6s sel tuti működik.

Igen, USB töltős bt transmitter, a 2s verzió kihangositast is tud, azt még nem próbáltam.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#31) Kobe


Kobe
veterán

Lassan megjohetne ez a szirszar, 1.5 hét szállitás után :)

(#32) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Valaki próbálta már, van tapasztalat, vélemény? Én még ugyan csak rövid ideig próbáltam a sajátomat, de kicsit csalódtam. CD-ről ugyanazt a zenét hallgatva hallhatóan jobb a hangminőség, mint telefonról a roidmin keresztül. Ezt még valamennyire megértem, gondolom az FM transmitter a szűk keresztmetszet a technológia miatt (bár a rádióadások is jobb minőségben hallhatóak, mint a roidmin keresztül streamelt zene). Viszont a mikrofonnal nem sokat érek, alig érthető a másik oldalon, amit normál helyzetben beszélek, közelebb hajolni meg vezetés közben nem túl szerencsés.

Másnak mi a tapasztalata a 2S-el?

[ Szerkesztve ]

(#33) beelink válasza BigBlackDog (#32) üzenetére


beelink
csendes tag

Nekem az 1-es verzio van, a hangero volt az elso kisebb csalodas, jelentosen halkabb mint az atlag radio. A telefonon a bt maxra teve mar nincs annyira lemaradva, viszont igy teljesen kihallhato az alapzaj, ami radional alig van. Egy hosszabb utra vittem el, menet kozben az alapzaj mellett idonkent sistergett is. Allitottam a frekvenciat ut kozben, de kb mindegy volt. Aztan azt hittem a toltes miatt zajos, kihuzva a telefont a toltobol jobb is lett egy rovid idore, de aztan visszatert a sisterges is. Lehet hogy a rugos toldas miatt? Mar-mar gondolkoztam egy 2s verzio beszerzesen, ott azt igerik hogy fejlodott a transmitter, de ezek utan kerdeses. A szivargyujto kozvetlenul a radio alatt van egyebkent. Valakinek esetleg van otlete? Nalatok mennyire valt be?

(#34) terra052 válasza BigBlackDog (#32) üzenetére


terra052
őstag

Azért sanszos, hogy már a telefon ront sokat a hangminőségen, cd-vel talán nem is jó összehasonlítani, nem?

werkmania.hu

(#35) BigBlackDog válasza terra052 (#34) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nem hinném, mivel flacból, Neutron playerrel ment a lejátszás. Blútyútyos fejessel/fülessel nincs semmi gond. Én inkább arra gyanakodnék, hogy az antenna relatív messzebb, a hátsó ablakon van.

(#36) terra052 válasza BigBlackDog (#35) üzenetére


terra052
őstag

Akkor csak én állítgattam addig a V4A-ot, míg lehetetlen hangok nem jöttek a fülesből :DD
Nem akartam csalódni a Roidmi-ban, de akkor ezt a 6$-os társai is tudják :K

werkmania.hu

(#37) z0d1AK válasza terra052 (#36) üzenetére


z0d1AK
veterán

Opel Astra H-ban valaki próbálta már a Roadmi 2S-t? Barkácsolás nélkül használnám, de nem rendelem, ha nem megy. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#38) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mi a különbség az International és a Chinese változat között?

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#39) savi3


savi3
csendes tag

Most jött meg a kütyü a GearBest-ről, az 1. verzió.
Használhatatlan. Legalábbis iPhone-nal.
Az alap frekvencia FM 96.4 ami Magyarországon a Rádio1, ez pedig elnyomja a jelet, legalábbis nálam. Az iOS app, amivel elvileg be lehet állítani a frekvenciát, csak az újabb típusú Roidmi s2-vel működik (ez szépen bele is van írva az app-ba), de az app régebbi verzióját nem találtam (bár nem is értek annyira hozzá). Lehet, hogy Androiddal tök jól működik, de iPhone-on nem tudom használni... Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy megoldási javaslata?

(#40) savi3 válasza savi3 (#39) üzenetére


savi3
csendes tag

Megtaláltam (az egyébként pofon egyszerű) megoldást egy barátom segítségével: kell valaki, akinek Androidos telefonja van, az átállítja a frekvenciát a telefonjával, aztán már lehet iPhone-nal is használni az új frekvenciát. :D

(#41) terra052 válasza Predator2 (#38) üzenetére


terra052
őstag

Csak találgatás, de nem lehet, hogy a frekvenciák? Rég volt már, de nálunk is volt ugye keleti meg nyugati URH sáv :D A japánok is mintha a keletit használnák, lehet a kínaiak is, azt meg ugye szabhatjuk a mi autórádióinkkal ;]
Fiatalabb topiklakók kedvéért egy kis wiki az OIRT-CCIR URH tartományokról.

werkmania.hu

(#42) Whynot?


Whynot?
aktív tag

Sziasztok. Hát én vettem egyet 29 dollárért, Nem írták, hogy kinai vagy nem kínai verzió mint a többinél. Majd beszámolok róla, hogy milyen a kütyü ha megjön. :)

(#43) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Jól látom, hogy az 1 és 2 verzió között nincs méretbeli különbség? [link]
Ha esetleg lötyögne a szivargyújtóban, akkor azt hogy lehet orvosolni? Befőttesgumit teszek rá? :D

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#44) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

1gen roidminél hogy lehet beállítani, hogy automatikusan felvegye a bejövő hívást?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45) Drughi


Drughi
addikt

Geekbuyingról megrendeltem a 2S verziót 15$-ért.
Valakinek van tapasztalata, hogy mennyi idő alatt ér ide?

(#46) z0d1AK válasza Drughi (#45) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én 12-én rendeltem meg. Vasárnap a tracking azt írta elvileg megérkezett Magyarországra. Még várom, hogy megkapjam.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#47) konigjanos válasza Mr.Csizmás (#44) üzenetére


konigjanos
senior tag

sehogy, nem működik kihangosítóként.

(#48) maroni válasza konigjanos (#47) üzenetére


maroni
aktív tag

Ez a 2s ? Van rajta mikrofon?

(#49) batabe válasza maroni (#48) üzenetére


batabe
senior tag

A 2sben már van kihangositas.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#50) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Első körös élménybeszámoló!
Aug. 12-én rendeltem 15 dollárért a Roidmi 2S-t (BFQ02RM). Ma jött meg (13 nap volt összesen).
Minőségre tényleg szép. App könnyen használható, Play-ről töltöttem le. FM Transmitter első pár perces használat alapján jó, hangminősége nekem okés. Indítottam VoIP és GSM hívást is, mind a kettőt jól hallottam, a vonal túlsó felén lévő fél is megfelelően hallott. Nem visszhangzott és a motor zúgását sem hallotta. USB portokat nem próbáltam még.
Egy problémát kell még áthidalnom, hogy a zenélő telefon és a privát számom két külön készülék, de ez már a kütyütől független.
Ennyiért szerintem best buy. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.