Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Csorbi


Csorbi
addikt

Ma megjött a 2S (BFQ02RM - a mikrofonos) de sajna a 2008-as KIA Cee'd SW-vel nem megy. Írták ugyan a Roidmi-ék, hogy nem jó a KIA-val, de egyrész a Cee'd egy EU modell amit ők nem biztos, hogy ismernek, másrészt találtam olyan fórumokat, ahol az első generációs Cee'd-re még azt írták, hogy működik, de a mostani, második generációssal már nem. Ezek szerint az elsővel sem jó. Most rendelek egy gyári átalakítót is hozzá :D

(#152) raziel01


raziel01
veterán

Aki a mikrofon miatt veszi az ne tegye.
Szerintem szörnyen gyenge. Álló autó, járó motor és kiabálni kell és még úgyis azt hallom vissza, hogy "halló, nem értem, mondd mégegyszer stb.."

(#153) air válasza Csorbi (#151) üzenetére


air
nagyúr

Felesleges a gyári.
Bármelyik, itthon ~1000Ft-ért kapható szivargyújtó elosztó jó hozzá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#154) raziel01 válasza air (#153) üzenetére


raziel01
veterán

Én is keresgettem de csak gagyi fosokat találtam amikre azt írták, hogy kiesik a foglalatból.

(#155) Csorbi válasza air (#153) üzenetére


Csorbi
addikt

Méltatlan lenne. A kocsihoz is, a Roidmi-hez is. :K :D
3000-ből megvolt, vagyok annyira igényes, hogy ki tudjam csengetni érte a +2 K-t

(#156) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

2s verzió octavia II 2008-ban tökéletesen működik. Az olcsó FM transzmittereknel sokkal jobb a hangja. Közepes hangerőn a zenék közti szünetben se zavaró a súgása.

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

(#157) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok

Nekem is megérkezett, Scenic 2 2003-ban is tökéletesen működik, stabilan tartja a szivargyújtó. Zökkenőmentesen kapcsolódott, a kihangosító funkciója valóban elég sok zajt szed össze, nehezen hallanak.
A zenelejátszás viszont első osztályú, rendesen is tölt, szerintem bestbuy.

(#158) Drughi


Drughi
addikt

Nekem ma sem hozta a posta. Kezdek pipa lenni..
Aki 1 nappal korábban rendelte, már lassan 1 hete használja.

(#159) air válasza Drughi (#158) üzenetére


air
nagyúr

Nekem tegnap végre megjött. Ma megyek érte a postára.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#160) z0d1AK válasza raziel01 (#152) üzenetére


z0d1AK
veterán

GSM hívással próbálkoztál? Igaz, kihangosítást csak alapjárat mellett próbáltam még telefonhívásnál, de ott jól hallottak engem is és fordítva is.
Messenger hívásnál volt csak gyengébb a hangminőség, de akkor mindkét irányba.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#161) medi


medi
csendes tag

sziasztok,

nekem is megérekzett geek-ről a 2s verzió, 08.29én fizettem ki és 09.12én dobták be a postaládába.
amiben sikeresen próbáltam és működik átalakítás nélkül:
Ford Fiesta 2006
Ford Transit 2000
Subaru Impreza 2002
Honda Accord 2006 (3db van a kocsiban a műszarfalon lévőben stabil, viszont a könyöklőben és a csomagtartóban lévőbe eléggé erőltetni kell hogy életre kelljen és menet közben nem is tudom kirázódik-e)
Peugeot 807 2003 (3db ajzat van de csak a műszerfalban lévő kompatibilis)

a kihangosítója pocsék - én biztos nem fizetnék érte mégegyszer plusz pénzt - egyszerűen használhatatlan. szakadozik beszélgetés közben ha közel hajolok akkor jó ugyan de ez vezetés közben nem igazán kivitelezhető hogy bebújok a műszerfal mögé.

alap sistergés van ugyan, de viszonylag halk és ha tartalmat küldök rá teljesen elvész, nem hallható ki. töltőnek és transmitternek kiváltképp jó vétel.

az üres rádiófreki szkennelés jól működik, de csak ez a feature nem éri meg a felárat.

a dobozára BFQ02RM van írva, szóval elvileg a hivatalos oldalon feltüntetett model leírás a helyes (xiaomi-mi.com)

ha vennék én a BFQ03RM-et venném, ha tényleg csak a kihongosításban és az üres rádiófrekvencia keresésben tér el a kettő, márpedig úgy néz ki.

üdv

[ Szerkesztve ]

(#162) air válasza air (#159) üzenetére


air
nagyúr

Szóval megvan.
A dobozban kínai nyelvű manual volt. Geek egy szóval sem írta, hogy chinese version. De végülis lényegtelen.
Kicsi "tuninggal" működik az Ignis inkompatibilis csatlakozójában.
A transmitter funkció hibátlan. Tiszta, nem zajos, nagyon jó a vétel.
A kihangosítót nem tudtam tesztelni.
Viszont egy kérdésem lenne. A rádión hallható jelzéseit ki lehet-e kapcsolni valahogyan?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#163) z0d1AK válasza air (#162) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha a csilingelésre, klinkelésre gondolsz, nem találtam opciót rá. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#164) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Tudtok valahol akciósan mikrofonos verziót? A Pikachu kód már sajnos nem működik. :(

(#165) Whynot? válasza koxkids (#164) üzenetére


Whynot?
aktív tag

ha jót akarsz magadnak, akkor nem is dobod ki a pénzt a mikrofonosra. Ha kihangosító kell, akkor nem ez kell neked, ha csak transmitter, akkor az olcsóbb pont megfelel arra a célra.

(#166) vasi89


vasi89
addikt

Hali!

Beszereztem Én is egyet de iOs10-el egyenlőre nem akar működni. Ha valakit érdekel akkor pesten átadom. 3e ft volt kuponnal ennyiért vihető és kipróbálható is. Ha hírdetésnek minősül akkor töröljétek a hsz-t de ha vkit érdekel akkor írjon privátot és megbeszéljük.

(#167) Csorbi válasza vasi89 (#166) üzenetére


Csorbi
addikt

Még annyit megírhatnál, hogy melyik verzió pontosan (pl. BFQ02RM).

(#168) vasi89 válasza Csorbi (#167) üzenetére


vasi89
addikt

Valóban lemaradt, pótoltam.

BFQ01RM

(#169) Life4Free válasza vasi89 (#166) üzenetére


Life4Free
csendes tag

Heló!

Tényleg nem megy iOS 10-en? :S Csak emiatt rendeltem a régi verzió helyett :/
Ha így van, még gyors visszamegyek iOS 9-re, amíg lehet :)

--- Life-4-Free ---

(#170) vasi89 válasza Life4Free (#169) üzenetére


vasi89
addikt

Sajna 9en se megy rendesen, megnéztem. Az alkalmazás nem támogatja csak az újabbat. Egyébként használható mert csatlakozik a BT de semmit nem tudsz állítani. Az alap 96,4re beállítod a rádiót és végülis a zenét tudod hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#171) Life4Free válasza vasi89 (#170) üzenetére


Life4Free
csendes tag

Ja ja, bocsi, most látom a verziószámot, amit írtál, az az első verziós típus. Az újról volt szó korábban, és hirtelen azt gondoltam te is arról írtad, hogy nem megy iOS-en :)
így OK akkor :))

--- Life-4-Free ---

(#172) medi válasza Life4Free (#169) üzenetére


medi
csendes tag

szia,

nekem a BFQ02RM megy iOS 9-en bár iOS 10-en nem próbáltam de gyanítom ezzel a típussal nem lesz gondod.

üdv

(#173) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok!

eBay topikban nagyon ajánlották ezt a típust, gondoltam én is ránézek, főleg mivel eddig az összes Xiaomi termékkel meg voltam elégedve amit vettem.

Sajnálatos módon viszont úgy látom,hogy a Windows Phone nem támogatott. Applikáció nélkül mennyire használható? Van egy lg g2 mini elfekvőben, első használatkor kalibráláshoz azt be tudnám vetni, ha a mindennapi használathoz nem kell az app. A legfontosabb funkció a zenelejátszás lenne, a kihangosítás nem feltétlenül kellene.

Előre is köszi a segítséget!

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#174) z0d1AK válasza Burki (#173) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az appot én gyakorlatilag csak az első napon használtam, szóval működőképes lehet a mindennapokban nélküle.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#175) Burki válasza z0d1AK (#174) üzenetére


Burki
aktív tag

Szuper, köszi a választ! Már rendelem is.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#176) Whynot? válasza Burki (#173) üzenetére


Whynot?
aktív tag

az appot az első indítás után el is távolítottam. Semmi olyat nem tud, amit más program ne tudna sokkal jobban...

(#177) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok!

Most honnét lehet jó áron rendelni az újabb változatot?

(#178) air válasza Dr V (#177) üzenetére


air
nagyúr

Ma jött emailen, hogy a zapals.com-on akciós.
$13.34

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#179) vasi89 válasza air (#178) üzenetére


vasi89
addikt

mennyire megbízható hely? van annyira mint pl banggood vagy gearbest? Mert egeész jó áraik vannak.

(#180) air válasza vasi89 (#179) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem igen.
Amikor indultak, volt egy csomó free+$1, $1.5, $2 shipping akciós holmijuk.
Mind megjött. Mondjuk a minőségük vegyes volt, csak az USB kábelüket használom azóta is. A többi holmi kuka.
De Roidmi jó eséllyel eredeti, így azzal talán nem lesz gond.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#181) vasi89 válasza air (#180) üzenetére


vasi89
addikt

Jah erre gondoltam, hogy a xiaomi cuccok mennyire erdetiek. Mondjuk egyik sem gyanúsan olcsó

(#182) Csorbi válasza air (#178) üzenetére


Csorbi
addikt

Ott a 03RM-et írják típusnak. Érdemes letisztázni velük pontosan rendelés előtt, hogy melyikről van szó. Szar a táblázat is amit használnak. Meg kell nézetni a termék alján a csatlakozóra mi van gravírozva.

(#183) GregHozta


GregHozta
csendes tag

Sziasztok!
Hétfőn érkezett a Roidmi 2S-em. Én 5000 forintot adtam érte, de ahogy itt visszaolvasok, sokan olcsóbbat is találtatok. Szerintem ennyiért sem volt vészes.

Eddig még csak két autóban próbáltam, több kevesebb sikerrel.
KIA cee'd (2007)
A 12V aljzatba nem jó, viszont a szivargyújtó részében működik. Kicsit lötyög, de ha egy fogpiszkálóval, vagy befőttesgumival kitámasztod, akkor nincs gond vele.

Suzuki Swift (2007)
Sajnos ebben nincs szivargyújtó, a 12V-os aljzattal pedig ugyanaz a helyzet, mint a KIA esetében. Mivel eleve ebbe az autóba szántam, 2 dollárért rendeltem egy átalakítót/elosztót. A megérkezésig pedig készítettem egy saját átalakítót.
Nem lesz Red Dot díjas, de ingyen volt, és jól működik. Kibeleztem egy működésképtelen töltőt, és rákötöttem a Roidmi-re. A kütyü oldalán csak szigszalagot használtam, így az elosztó megérkezésekor egy perc alatt visszaalakítható. :DDD

Ja, és mind IOS 10-el, mind pedig Androiddal jól működik. :C

(#184) draco31 válasza GregHozta (#183) üzenetére


draco31
veterán

Mint ha csak magamat látnám ezzel a megoldással. Remélem az enyém is megérkezik már a napokban, Zsigmond már nagyon várja. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#185) Csorbi válasza GregHozta (#183) üzenetére


Csorbi
addikt

Üdv itt is Car-társ! :C :R

(#186) GregHozta válasza Csorbi (#185) üzenetére


GregHozta
csendes tag

Kicsi a világ! Vagy csak közös az érdeklődési kör? :DD

(#187) Csorbi válasza GregHozta (#186) üzenetére


Csorbi
addikt

Szakmai ártalom sajnos minden, ami IT terület! :D

[ Szerkesztve ]

(#188) air válasza GregHozta (#183) üzenetére


air
nagyúr

Nagyon penge. Ez nekem nem jutott eszembe, pedig van vagy 5-6 darab használaton kívüli, ezer éves, vacak telefontöltőm. Régi Nokia, Siemens, Panasonic, FS Pocket Loox mindegyikhez volt saját töltő.
Nekem Ignisben az a megoldás vált be, hogy műanyag flakon kupakját méretre vágtam, a közepére fúrtam egy lyukat, és beletekertem egy 7-8 mm hosszúra vágott tollrugót.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#189) GregHozta válasza air (#188) üzenetére


GregHozta
csendes tag

Én is azzal kezdtem, csak nem fért bele az aljzatba. ;)
Lehet, nem kellett volna ráhúzni, csak szigszalaggal rögzíteni? :U

(#190) Life4Free


Life4Free
csendes tag

Sziasztok!

A FastTech-ről rendelt esetleg valaki Roidmi-t? Szeptember 11-én rendeltem, és az óta is az a státusz, hogy "Order received", semmi infó nincs róla, hogy elpostázták volna :(
Nyitottam egy ticketet náluk, hogy nézzenek utána hogy áll a rendelés, de semmi válasz :/

Szép napot!

--- Life-4-Free ---

(#191) draco31


draco31
veterán

Ma megérkezett nekem is a nem kihangosítós változat, teljesen rendben van, főleg, hogy csak 2000 volt akcióban. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#192) jansi


jansi
csendes tag

Nekem is megérkezett a Kínai verziós TinyDeal-es rendelésem. Tökéletesen működik. Kihangosítót nem próbáltam.

(#193) jansi válasza jansi (#192) üzenetére


jansi
csendes tag

Ma kipróbáltam minden funkciót. Töltöttem a telefont, szólt róla az mp3, ment közben a waze és jött egy bejövő hívás. Vonal végén teljesen jól hallottak. Olyan volt a hangom mintha kicsit messziről beszélnék, de tisztán érthető. Mind ezt egy 1-es Twingoban. Én meg vagyok vele elégedve.

(#194) Whynot? válasza jansi (#193) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Ha egyszerre beszéltek a vonal mindkét végén, akkor egyikőtök hangja nem szakadozik?
Nálam samsung S5-tel ez a gondom.

(#195) raziel01 válasza Whynot? (#194) üzenetére


raziel01
veterán

Nálam S4-en is. Meg persze alig hallanak.

(#196) jansi válasza Whynot? (#194) üzenetére


jansi
csendes tag

Nem vettem észre szakadozást, vagy csak nem beszéltünk egyszerre.

(#197) EasyR


EasyR
tag

Érdeklődni szeretnék a tulajoktól!

Kihangosítót keresek egy 2009-es Ford Mondeo-ba Sony Xperia Z3 compact készülékhez, bár néha zene is menne róla.
Mennyire felelne meg ez a készülék a fenti célra?
Illetve melyik típusát lenne érdemes beszerezni? (02 vagy 03)
Előre is köszönöm a válaszokat!

;

(#198) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Original Xiaomi Roidmi 2S Bluetooth Car Charger- INTERNATIONAL VERSION - 5000,- Ft -ért megrendeltem...
:) :) :)

Vigyorka

(#199) Thomas16 válasza Vigyorka (#198) üzenetére


Thomas16
tag

Link pls! :R

(#200) Vigyorka válasza Thomas16 (#199) üzenetére


Vigyorka
senior tag

[link]

Vigyorka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.