Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

4-5 hónapig nem használtam az autóm - a 3S bedugva.
A program közben többször frissült! Tegnap recsegéssel fogadott... :F WD40-el javítottam az érintkezésen (kevés javulás...) :W
Elővettem a 2S-t - ugyanaz a hiba. Nekiláthatok "korhű" program keresgéléshez és kipróbálgatáshoz.

Más javaslatotok van? :F

Vigyorka

(#902) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Hello!

Múlt héten vettem egy roidimi 3s típusú fm transzmitteres szivargyújtós töltőt. Az alap gondolat az volt, hogy a Xiaomi jó minőséget árul így navigáció közben tudok tölteni + ráadás lesz ha saját zenét is tudok lejátszani ha már unom a rádiót.
Sajnos csak utólag kezdtem olvasni a kommenteket, miután néhány bosszantó dolgot véltem felfedezni.

Első körben bizonytalan a csatlakozása (Suzuki Swift 2005) nem akar folyamatosan tölteni.
Második, hogy rettenetesen zavarja a rendes rádiót ha be van dugva. A saját frekvenciája szól zaj mentesen szépen, de a többit elnyomja.

Van valami ötlet esetleg a csatlakozás javítására, vagy mit érdemes megnézni esetleg az aljaztban, valamivel feltuningolni szigetelkő szallag vagy alufólia?
Van - e megoldás a rádió zavarására?
Az a vicc, hogy egy régi kábeles kb. 1000 forintos no name cuccot váltott ami csak töltő volt, de az nem zavart semmit. egyedül a kábel miatt kellett cserélni.

Köszi!

(#903) Balinov


Balinov
félisten

tegnap letoltottem a frissitet/atnevezett roidmi appot, amivel a 3s-en mar tudok FW-t frissiteni (19-es verzio). Most mar megjelenik a startup sound kapcsolo, de nem mukodik. Masnak sikerult valahogy?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#904) updog válasza Balinov (#903) üzenetére


updog
senior tag

Hazafelé megnézem ha addig nem ír senki :) Érdekes lett ez a MOJIETU :D Az ikonja olyan mintha a netpincér és a BKV-s bácsi szerelemgyereke lenne. ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#905) sesshou


sesshou
senior tag

Sziasztok

Az utóbbi időben nem találom a roidmi app ban az auto freq keresést csak a manualisatt roidmi 3 al. Hol kell ezt keresni?

(#906) updog válasza Balinov (#903) üzenetére


updog
senior tag

Nekem se működik...

Azért fura mert eddig nem emlékszem hogy szólt volna a kezdőhang. De mondjuk általában utólag kapcsolok arra a csatornára ahova be van hangolva. Lehet hogy eddig se volt jó ez a beállítás nálam se :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#907) sesshou


sesshou
senior tag

Ezt a gombot keresem. A play store ban meg rajta van a képen de nalam az app ban már nincs. Másnak sincs ott? Nálam van a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#908) Benir8 válasza Balinov (#903) üzenetére


Benir8
senior tag

Én meg nem látom rajta startup sound-ot :F

[ Szerkesztve ]

(#909) sesshou válasza sesshou (#907) üzenetére


sesshou
senior tag

Srácok tényleg... valaki megmondaná hogy csak nekem hiányzik-e vagy tényleg nincs benne az app-ban ez a gomb?

2 perc viszont én örökké háláslennék.

(#910) r0by válasza sesshou (#909) üzenetére


r0by
addikt

Nekem ott van a gomb.
Roidmi 2s, Mate10 pro, az app verzió pedig 2.6.0.

(#911) _Flood_ válasza sesshou (#909) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Nekem nincs ott, a legfrissebb fw van rajta.

(#912) djnitro


djnitro
csendes tag

Sziasztok! A minap érkezett meg a 3s-em és a hangminőséggel nagyon elégedett vagyok (2012-es KIA Pro Ceed-ben). Az FM 104-et használom, de időnként a rádió elkezd automatikusan másik csatornát keresni, miküzben szól a telefonomról osztott zene (Xiaomi Redmi 5 Plus). Nem jöttem rá, hogy mi okozza. Az autós rádió használati utasításban azt írja, hogy gyenge jelnél kezd el automatikusan erősebb csatornát kezelni és ez a funkció nem kapcsolható ki. Valakinek volt hasonló gondja? Köszi!

(#913) _Flood_ válasza djnitro (#912) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Az én kocsimban ha kikapcsolom az rds funkciót akkor nem keres, akkor sem ha teljesen eltűnik a jel. Néhol af-nek írjak.

(#914) djnitro válasza _Flood_ (#913) üzenetére


djnitro
csendes tag

Köszönöm, megnézem!

(#915) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Roidmi 3s-nél néha azt csinálja hogy akadozva játsza le a zenét. Ez miért van ? Nem minden esetben,csak néha.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#916) djnitro válasza _Flood_ (#913) üzenetére


djnitro
csendes tag

Köszönöm a tippet! Működik. :))

(#917) longhair


longhair
csendes tag

Sziasztok. Most érkezett meg a Roidmi 3s. Biztos én bénázok el valamit, de nem találom a Play-en az app-ot, és a roidmi.com se működik. Honnan lehet letölteni?
Köszi

(#918) Directors válasza longhair (#917) üzenetére


Directors
senior tag

Én sem találom. Nem akarlak elkeseríteni de lehet hogy megszívtad a termékkel. Ha csak nem találsz valami más forrást hozzá.

Amúgy a neve az én telómon " Mojietu " App Store-on fent van azt látom.

Most találtam ezt. Próbáld meg ha gondolod, [link]

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#919) longhair válasza Directors (#918) üzenetére


longhair
csendes tag

Köszi. Sikerült valamit összekukáznom. Igazából az volt a lényeg, hogy a frekvenciát tudjam állítani.

(#920) _Flood_ válasza Directors (#918) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Azért remélem nem tűnt el véglegesen.

(#921) Directors válasza _Flood_ (#920) üzenetére


Directors
senior tag

Bármit kinézek ebből a csapatból. :D

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#922) updog válasza _Flood_ (#920) üzenetére


updog
senior tag

Mojietu lett az official app, ugyanúgy fent van playen.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#923) tamas.nick válasza updog (#922) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Nincs fent a Play Store-ban.
Telefonomon fel van telepítve, ha megnyitom a Store-t és kiválasztom a telepített alkalmazásokat, egyszerűen nem szerepel a listán.

(#924) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Nemrég változtatták meg a nevét a programnak../arculat egységesítés címem - nálam felhasználó szívatás/
Az apkmirror.com -ról letölthető a régi verzió (is)
Régi: Roidmi-Driver
Új: Mojietu

Vigyorka

(#925) updog válasza Vigyorka (#924) üzenetére


updog
senior tag

És tényleg nem látom én sem... Szerdán vettem új telefont, akkor húztam újra az androidot, 100% hogy playről szedtem még le. Érdekes.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#926) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Én Roidmi néven töltöttem le anno, megváltozott a neve egy frissítésnél mojuetu - ra, most a teló képernyőjén újra roidmi viszont a play store - ban én sem találom. :) Így kell ezt, mindent a felhasználókért. :)

(#927) longhair válasza Vigyorka (#924) üzenetére


longhair
csendes tag

Én ott sem találom... 🤔

(#928) Nova96


Nova96
őstag

Sziasztok , kedd óta van egy ilyen eszközöm (3s)
Mai napon már nem kapcsolt be, mintha nem kapna áramot.
Lehet ezzel valamit csinálni, vagy kuka?

(#929) Vigyorka válasza Nova96 (#928) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Másik autóban próbáltad? :K

Vigyorka

(#930) ElGatto válasza Nova96 (#928) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Hi,

Nekem is nehezen csatlakozik első naptól kezdve (suzuki). Kicsit a szivargyújtó aljzatot kitöröltem, pucolgattam stb. így azért ha tekergetem benne egyszer csak elkapja.
Viszont van amikor nem veszem észre, hogy nem tölt és akkor agyfaszt kapok az út végén, hogy a navi megette az aksit...

Zúg, búg, zavarja a rádiót kezdem bánni, hogy megvettem, ráadásul nem is volt olcsó. Nem látom benne a nagy minőséget.

[ Szerkesztve ]

(#931) Hunter2 válasza Vigyorka (#924) üzenetére


Hunter2
addikt

nekem a Mojietu-t sem találja, majd ha a google-ben rátalálok a play-es linkre ott azt írja hogy nincs ilyen URL

(#932) szilvaspet


szilvaspet
tag

Innen is letölthető, ha nem ódzkodsz a külső forrástól:
link

(#933) doeme_A64


doeme_A64
csendes tag

Sziasztok,

A megrázásos számváltásnál levő hangot ki lehet kapcsolni valahol, vagy valami korábbi app verzióban?

Köszi!

(#934) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Az alkalmazás ismét elérhető a Play Store-ban.

(#935) _Flood_ válasza tamas.nick (#934) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Pillanatnyi üzemzavar lehetett, ami napokig tartott.

(#936) tamas.nick


tamas.nick
aktív tag

Sziasztok!

3S-t használok, viszont egyre többször kellene telefonhíváshoz mikrofon. A kérdésem az lenne, hogy a 3S mellé egy kihangosító eszköz működőképes lenne? Tehát egyszerre kapcsolódna a telefonom a két eszközhöz és hívás esetén át tudna váltani a kihangosítóra, vagy ennyire nem okos a Bluetooth kapcsolat?

(#937) longhair válasza tamas.nick (#936) üzenetére


longhair
csendes tag

Én úgy használom. A füles a nyakamban van, azzal csak a hívás osztom meg, a Roidmi meg a zenét szolgáltatja. Amikor hivasom van automatikusan leallitja a zenét a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#938) Des1gnR válasza longhair (#937) üzenetére


Des1gnR
őstag

Sziasztok!

Olyat nem lehetne valahogy, hogy a telefon mikrofonját használja és az autó hangszóróit?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#939) fordjee


fordjee
aktív tag

Sziasztok!

3s-em van 1 napja. Ez bedugva lehet hagyni a szivargyújtóban? Nem meríti az akksit gyújtás nélkül? Vagy mindig ki kell húzni megállás után?

fordjee

(#940) sesshou válasza fordjee (#939) üzenetére


sesshou
senior tag

Nem fogyaszt áramot ha nincs bedugva.

(#941) LilProphet90 válasza fordjee (#939) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Attól függ, kap-e feszültséget a szivargyújtó gyújtás nélkül. Nem gyakori, de előfordul (típusfüggő). Ha nem, akkor nem kell vele foglalkozni.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#942) plejik


plejik
addikt

Kollégámnak van ilyen kütyüje, nekem is megtetszett. Kérdésem az lenne, honnan érdemes beszerezni? Roidmi 3S re gondolok. :) Előre is köszi!

De ha van valakinek Jászberény környékén eladó azt is szívesen veszem . :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#943) Cyrin válasza plejik (#942) üzenetére


Cyrin
addikt

gearbest

(#944) plejik válasza Cyrin (#943) üzenetére


plejik
addikt

Ott már nem találtam . :/

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#945) Cyrin válasza plejik (#944) üzenetére


Cyrin
addikt

(#946) plejik válasza Cyrin (#945) üzenetére


plejik
addikt

Nem úgy nem találtam, hanem sehol nincs készleten. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#947) fordjee válasza LilProphet90 (#941) üzenetére


fordjee
aktív tag

Köszi.
Sajnos tönkrement a szivargyújtóm és nem vagyok benne biztos, hogy nincs köze hozzá. Hallgattam róla a zenét, majd felvettem egy hívást a telefonon, 30 percet beszéltem és utána már nem működött. A töltőkábelbe még belekaptam közben, de nem hiszem, hogy az okozhatta. Nah mindegy.

http://xiaomishop.hu/mi_egymas/mi_audio/fm_transzmitter/roidmi_3s_bluetoothos_zenelejatszos_fm_transmitter_-_autos_tolto_fekete

Én innen vettem, volt valami szerencsekerék, amit megpörgetve 2000ft-os kupont kaptam, előre is utaltam így ingyen hozták, 3500-ra jött ki kb. Mondjuk 2 hónap volt, de a névváltoztatás miatt.

fordjee

(#948) LilProphet90 válasza fordjee (#947) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Cserélj biztosítékot, filléres tétel, hátha csak annyi a gond. Kocsi útmutatójában le van írva, melyik felel a szivargyújtóért. Lehet, ha kicsit megmozgatod, az is elég.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#949) zamar


zamar
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem egy Roidmi 3S-t. Két autóban iOS-el és Androiddal próbálva is ugyan azt a hibát tapasztalom. Az Appal tudok frekvenciát választani, illetve minden beállítást, (LED színe, stb), viszont a zene nem szól az autórádión. A telefonról BT-n keresztül megy a hang, de egyik frekvencián sem hallani semmit.
A mellékelt képen látható, hogy két BT eszköz is látszódik, illetve kapcsolódva van a telefon, ez normális? Illetve melyikre kellene csatlakozni?

Köszi előre is a válaszokat.

(#950) fordjee válasza LilProphet90 (#948) üzenetére


fordjee
aktív tag

Köszi, valóban az volt a gond. Most már működik ismét.
Mondjuk eléggé zúg, 97.00-ás frekvencián, majd keresek másikat, gondolom azért csinálja.

fordjee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.