Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) Morden24 válasza Fire/SOUL/CD (#17449) üzenetére


Morden24
nagyúr

Amúgy nem egy rossz dolog ám ez az előtöltés :)
Ha van némi rendszer a programhasználati szokásaidban, akkor nagyon jól be tud rá állni a Vista, és tényleg nem semmi látni, amikor pöccre indulnak a bazinagy alkalmazások kattintás után. Ellenben az tény, hogy ameddig "nem lakta be" magát a rendszer, addig teker, mint a disznó.
Nálam ez egy pár napos folyamat volt (képzeled, nekem ráadásul Raptor-om van, az milyen jópofa, amikor seek-el ;] ), de utána beállt, és nem játssza már ezt (illetve persze néha módosítgat, meg azért beszélteti a vinyót, de hát az nem egy nagy cucc).

Persze bajod nem lesz tőle, ha kikapcsolod, csak mondom, hogy lehet érdemesebb bevárni, amíg elhallgat magától (rendszer- és programmennyiség-függő a dolog).

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#17452) Thrawn válasza Fire/SOUL/CD (#17447) üzenetére


Thrawn
félisten

Most kapcsoltál ki egy olyan funkciót, ami gyorsítja a rendszer működését...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#17453) Core2duo6600 válasza Fire/SOUL/CD (#17443) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nem lehet, hogy a virnyakírtó scanneli a rendszerfile okat ?

(#17444) VinoRosso
Rosszul van bekötva az usb port a lapra, ellenörizd, ha gyári kivezetés, tehát nem elől, vagy hátul lévő takarón van akkor nincs 5letem.

(#17450) ForRedGlory
Léteznek ilyesmi progig, hiszen a gyári HTPCC nél is meg van oldva valahogyan, bár lehet, hogy ott a lap tud valami többet, hiszen ezért DH (Digital Home)

Azt tudom javasolni, hogy kerits egy olyan progit, hogy time shutdonw vagy valami ilyesmi több is van, és akkor be tudod állítani időre, vagy ha mukodik a hibernálásod , vagy s3 od, akkor be tudod állítani, hogy x idő mulva menjen le, nekem egyik sem megy, nem tudom miért.
Soha nem ment ezen a gépen

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#17454) Szilu


Szilu
tag

Hello. Hatha valaki tud nekem az ealabbi 4 dologban segiteni.

1. httpevent 15016 hiba minden inditaskor
microsoft szerint nyugodtan figyelmen kivul hagyhatom, de akkor minek van. nem lehet valahogy megoldani, vagy esetleg beallitani hogy ne mentse ezt az esemenyt a hibanaplozaskor?
2. registry leak figyelmeztetes 2x minden leallitaskor. megneztem az alkalmazas ami okozza a windows defender.
microsoft szerint ez is figyelmen kivul hagyhato. kerdesem ugyanaz mint feljebb.
3. hogy lehet az esemenynaplo bejegyzeseit torolni?
4. ismeri valaki a windows firewall control programot? ez egy egyszeru beallito kliens a vista tuzfalahoz. ha startup-bol inditom, akkor a defender blokkolja minden egyes inditasnal. igy jelenleg az utemezett feladatokhoz teszem be. Ilyenkor viszont kijelentkezes nelkuli felhasznalo valatasnal nem indul el az ujjonan bejelentkezett felhasznalonak (nem teszi ki az ikonjat) es egy hibabejegyzest alkot. ellenben ha en nyomok ra ujbol a programra, akkor elindul ennel a felhasznalonal is. otlet?
koszi mindenki

[ Szerkesztve ]

(#17455) ForRedGlory válasza Core2duo6600 (#17453) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azt tudom hogy van olyan, csak (most olvasom, hogy rosszul fogalmaztam) azt szerettem volna megtudni, hátha van valahol eldugva a Media Center beállításai között egy ilyen opció :)
Minden esetre jó lesz külön progival is, de akkor ki kell kelnem az ágyból hogy beállítsam ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17456) Fire/SOUL/CD válasza Morden24 (#17451) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Teljesen egyetértek veled. Igen, a Raptor SeekTime-ja nem a leggyorsabbak közé tartozik(finoman fogalmazva) :D
Ha feljebb olvastad, akkor tudod hogy egy építésznek kell, aki mellesleg programozgat is, 3d-zik is stb. A 10-15 perc az "szűz" telepítés esetén értendő, tehát csak vista, alaplapi cuccok meg video. Ha felpakolom az Autocad2008, 3ds max, visualstudio2008 meg még pár olyan progit(amiről nem is hallottam eddig), amit az építész használ, akkor ez az idő(10-15 perc) kb 2-2,5 órára felmegy. Persze hogy "csak" ennyi legyen a kereplés, ahhoz kell még a Diskeeper is, ami normálisan defragmentálja a fájlokat, a pagefile.sys-t, meg optimalizálja a bootolást is, egyébként az értékeket szorozni lehet simán kettővel.

Fire.

Valaki írta hogy nem-e a vírusírtóval van gond. Nem, a legkisebb erőforrású Eset Smart Security van fent. Az előtöltés volt az "oka", most olyan jól megy a gép hogy kedvet kaptam magamnak is feltenni az x64-es vistat.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#17457) Nescafé


Nescafé
őstag

Üdv.
Szerintetek érdemes xpről váltani vistára de csak is 64 biteset raknám a ramok miatt.
Hogy menne ezen a gépen szerintetek.?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#17458) Morden24 válasza Nescafé (#17457) üzenetére


Morden24
nagyúr

Röviden: kurv@jól. :DD

Fire/SOUL/CD: Nem a sebességével van gond a Raptornak, hanem a hangjával. Amikor egyszer éjjelre bekapcsolva hagytam (afféle vírusírtós-defragos nagygenerál) még az első héten, amikor megvolt, rendesen felriadtam rá :D
Amúgy mondom, nem fog az sokáig kerepelni. Amikor befejezi az indexelést/stb. akkor utána elkussol. Szerintem érdemes inkább kivárni, de amúgy szíve-joga mindenkinek kilőni ;)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#17459) Core2duo6600 válasza ForRedGlory (#17455) üzenetére


Core2duo6600
veterán

TÁvírányítóval ki tudod lőni a gépet normál shutdown, de a sleep be is, amennyiben hajlandó lemenni a géped és feljönni is, nekem egyik sem megy.
De totál kikapcsolni ki tudom.

(#17456) Fire/SOUL/CD
Be fog az álni, diskkeeper meg szvsz felesleges.
Van a vistaban beépített defragoló.
Hagyni kell neki az időt.

1 hét, vagy még több és fugén indul el, antivirus lehet, hogy lassítja a bootot.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#17460) ForRedGlory válasza Core2duo6600 (#17459) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem az működik hál' istennek, de ha nem vagyok otthon, akkor nem tudom manuálisan kikapcsolni :D
Mind1, megoldom külön progival: pc auto shutdown

[ Szerkesztve ]

(#17461) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Üdv!.
Egy kis segítségre lenne szükségem :B
Helyproblémák és kíváncsiságom végett beszereztem egy Hdd-t a már meglévő Xpsem mellé..
Beraktam a gépbe, BIOS hála istennek egyből látta..
Aztán elindítottam a Vista 64Sp1 Hun telepítőjét, ami ugye rákérdezett, hogy hová települjön..
Én megadtam neki, hogy válasszon le az új Hdd-ről egy 150es partíciót...és használja azt..A telepítés megtörtént, viszont akadt 2 problémám:
1.-a Vistának istennek sincs semmilyen hangja, akáérhogy is telepítem az alaplap Driverét :((( :((( ..egy mukk sem jön ki belöle..
2.-Az új vinyó másik partíciója szinte teljesen eltünt :O :O Eleinte még ott volt, csak formázni nem tudtam, de a Sata driver telepítése után már nem is látom!!..:( Xp.-sem látja, és Vista telepítője sem:(
Hogyan tudnám visszaszerezni a kérdéses partícioót?? :U :U
Köööszííí!!!! :R :R :K

(#17462) Gabis válasza dzsóbácsi (#17461) üzenetére


Gabis
őstag

lehet hülyeséget mondok de próbáld meg valami particionáló progival Acronis vagy ilyesmi :B

(#17463) dzsóbácsi válasza Gabis (#17462) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Most nézem ParitionMagic-el..de az meg egyben látja a vinyót..És ha meg úgy formázom, akkor ugye ugrik a Vista is..Azért köszi!!
És a hangal vajon mi lehet??.. :B :B :U

(#17464) ForRedGlory válasza dzsóbácsi (#17461) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Milyen hangfalad van? 5.1-es?

(#17465) Core2duo6600 válasza dzsóbácsi (#17461) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Amikor telepítettél a régi HDD le volt húzva a gépről ?
Nem buherált a vista ?
hangra, nagy az esélye hogy szintén a buherált vista

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#17466) Djuree


Djuree
félisten

Na én a magam részéről visszavarázsoltam a jó öreg XP-t. Így már mindjárt jobb...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17467) Morden24 válasza Djuree (#17466) üzenetére


Morden24
nagyúr

Min bukott a dolog?

Sectumsempra - For Enemies

(#17468) Djuree válasza Morden24 (#17467) üzenetére


Djuree
félisten

nem 1 dolog volt.

1. az audigy hangkarimhoz való programban nem tudtam sehogy basszust varázsolni az 5.1-es hangcuccomhoz, xp-n ez gond nélkül ment. érdekes....

2. a befizetett tűzfal progimnak nincs vistás verziója.

3. a 20 gigás win partíció sajnos megtelt volna hamar. már csak 3 giga volt hátra és alig volt még fent progi...

ennyi, ami fontos lett volna, meg még volt pár kis dolog, de azok csak megszokás kérdése lettek volna....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17469) Syl válasza Djuree (#17468) üzenetére


Syl
nagyúr

1. Ez ugye a Creative szemétsége.
2. Jó ennek a beépített tűzfala csak kell hozzá az ingyenes Vista Firewall Control, hogy a kifelé menő forgalmat kényelmesen menedzselhesd.
3. Hát igen, 30-40 giga kell neki (nálam programokkal együtt 20 gigát eszik), de a 2-300 gigás vinyók korában miért gond ez?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#17470) Djuree válasza Syl (#17469) üzenetére


Djuree
félisten

160 gigás winyám van, ebből azért ne foglaljon már le 40 gigát csak az oprendszer. meg eleve 2 partíció volt rakta. egy 20 gigás és egy 140 gigás a cuccoknak. ha újra akartam volna partícionálni akkor le kellett volna formázni a cuccos partíciót is, aminek a tartalmát írhattam volna ki 30 dvd-re...a partícionáló progikban nem bízok, soxor többet hibáznak mint hasznot hoznak és könnyen végérvényesen tönkretehetik a winyót...inkább maradjon az xp...ezzel is meg tudok csinálni mindent amit akarok...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17471) Morden24 válasza Djuree (#17468) üzenetére


Morden24
nagyúr

1. Meg sem lepődöm.
2. Ami lássuk be, 2008 közepén kib*szott ciki.
3. 32bitest használtál? Ha csak a Vistának volt fenntartva, akkor kijöttél volna belőle. Na persze megértem, bár azért... :DDD

Azért milyen már, hogy az általad fontosnak vélt 3 hibából 2-ről nem tehet csóri oprendszer (már nem rád nézve "milyen már", hanem általánosságban).
Majd legközelebb :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#17472) Core2duo6600 válasza Djuree (#17470) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Vettél volna egy + hdd ét a cuccaidnaj a 160 ast meg oda a vistának és kész
Adatmentés céljára, meg remek eszköz egy IUSB és HDD keret

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#17473) dzsóbácsi válasza Core2duo6600 (#17465) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Sajnos nem volt lehúzva a régi Hdd :B :B ..De azért remélem ettől még nem veszett kárba több mint 700giga szabad helyem :U :U :B ..A Vista sajnos nem "eredeti"..de mások gépén ilyen problémája nincs...elvileg :B :B
ForReadyGlory:sima 2.0ám van...asztali hi-fi-t használok RCA-val.. :U

(#17474) Szilu válasza Syl (#17469) üzenetére


Szilu
tag

"Jó ennek a beépített tűzfala csak kell hozzá az ingyenes Vista Firewall Control"
Te hogy inditod el, hogy a defend ne blokkolja?

(#17475) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Jó reggelt. :)

Mióta megvettem az uj alaplapomat, azota a SATA2es winyóm AHCI módban használom. De mikor inditom a gépet és bejön az a kicsi zöld vonal akkor 3at megy és megáll ugy 20-30másodpercre. Hogyha Native IDEre van állitva a SATA2 port a biosban akkor jó. Ez igy normális jelenség? Még nemhasználtam ezt az AHCI üzemmódot ezelőtt.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#17476) Syl válasza Djuree (#17470) üzenetére


Syl
nagyúr

Én a 120 gigás vinyómból 40-et adtam a vistának. Előtte 20-on volt az XP. Minden fontos dolgot kinyomtam USB vinyóra és újrapartícionáltam. A külső vinyó amúgy létszükség, adatokról másolatot tárolni, nem fontos dolgokat eltenni a gép belső lemezéről stb.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#17477) Syl válasza Szilu (#17474) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem emléxem hogy a defender bármikor is panaszkodott volna érte. (rendszergazdaként telepítve, szolgáltatásként indul)
Egy ideje meg ki is van kapcsolva, így semmiért sem panaszkodik (mármint a defender) :DDD

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#17478) Bencey66


Bencey66
csendes tag

Én egy 320 Gb-os vinyóbol 40 Gb ot adtam egy Vista Home Premiumnak
a maradék lemezterültem meg adatoknak van.. és nem panaszkodik így a vista soha h nincs elég hely :))

(#17479) Djuree válasza Core2duo6600 (#17472) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen. USB-s winyát már évek óta tervezek venni :D
lassan beszerzek egyet...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17480) Core2duo6600 válasza dzsóbácsi (#17473) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nagyvalószínűleg a szabad helyed nem veszett el
Ha a régi volt első számúnak bekötve akkor valszeg a vista arra tette az indítását.
Amikor telepítetted, akkor hogy láttad öket minek hivta ?
Ha megismétled az intsallt akkor huzd le a régi hdd ét ?
Melyiken volt az elveszett szabad hely.
Mert az még nem gáz, nagyobbik gond ha az adatok vesznek el.
Szabad helyet egy formázással vissza tudod szerezni.

(#17475) djrobaa
Nekem ha ahci re teszem, és fent van a ahci s driver akkor ugyanúgy elindul mint máskor.
Most ide re van téve.
HA most állítom at ahci re, akkor egy kék képernyő a vége.
Tehát te még jobban jársz mert legalább elindul.
Ahogy megfigyeltem sebességben nincs észrevehető különbség.

(#17479) Djuree
Nézz körbe, lehet, hogy olcsobban jössz ki, ha egy keretet veszel, és abba olyan hdd ét teszel amiet akarsz, Azért mondom, mert lehet kapni, gyárilag is külső hdd ét. Szvsz az is egy keret amiben benne van valamien hdd.
Én egy pata 80 ast használok erre a célra.
Nem túl nagy de a célnak jó.
Kettő 400 as van beépítve a gépbe, tehát teljes mentés nem tudok csinálni. ....
Eddig még nem volt rá szükség.
KKésőbb lehet, hogy nagyobbra cserélem a 80 ast.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#17481) djrobaa válasza Core2duo6600 (#17480) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Nemis azzal van baj hogy nemidul, hanem hogy az a csik ami megy bootoláskor az megáll egy időre (olyan mintha lefagyna, de nem) és utána elindul. IDE módban jóvolt. És AHCI módban telepitettem a Vistat, tehát nemállitgattam se előtte se utána. Elég lassan indul el a rendszer tőle.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#17482) Morden24 válasza djrobaa (#17481) üzenetére


Morden24
nagyúr

Telepítésnél betoltad neki a lapod AHCI drivereit? Merthogy az esetek 99%-ában felsimeri jól meg faszán, ellenben mégiscsak az a jó, ha a dedikált drivereket használod vele.

Az én lapomnál annyi volt a különbség AHCI és IDE mód között, hogy az elején lassabban post-olt. A többi ugyanolyan gyors volt, sebességkülönbség semmi.

Sectumsempra - For Enemies

(#17483) MoP_FX 57 válasza Djuree (#17468) üzenetére


MoP_FX 57
őstag

Audigy-re van megoldás

(#17484) djrobaa válasza Morden24 (#17482) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Nem mert nemkaptam az alaplaphoz floppyt amin a driver van. Meg nincs is floppy meghajtó a gépemben. :) Igaz lelehet tölteni az AHCI drivert, de igazábol nemis gondoltam erre. Meg ezt most használom először. Eddig Native IDEn szokott lenni. Amugy 64bites Vista van fenn és gond nélkül látta a SATA2es winyót. Igen a POST nálam is lassu mert kiir valami biost meg mutatja a winyót is. Csak ez van hogy megáll a csik.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#17485) Core2duo6600 válasza djrobaa (#17484) üzenetére


Core2duo6600
veterán

most is felteheted neki, install kozben a vista pendrive ról is be tudja venni.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#17486) Morden24 válasza djrobaa (#17484) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem kell a floppyval szarakodni, Vista beolvassa neked USB-ről, cd-ről, dvd-ről, amire igényed van.
(Nekem is 64-es Vista van rajta, és nálam is gond nélkül felismerte az egy SATA és két SATA2-es vinyókat, de én azért jobb a tuti alapon megetettem driverrel... de mondom, én előnyt semmit nem tapasztaltam az AHCI javára. Persze nem benchmarkoltam pozdorjává a gépet, de látható/érezhető/behallucinálható sebességváltozás nem volt semmi. Amúgy a boot valszeg azért áll meg nálad rövid időre, mert valamit betölt/keres a Win. Nekem is megáll [azaz inkább megakad, fél másodpercre] amikor bekapcsol az s/pdif a hangkártyámon.)

Sectumsempra - For Enemies

(#17487) djrobaa válasza Core2duo6600 (#17485) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Köszi. Amugy feltettem ezt a drivert amit a Giga aoldalárol szedtem le.

motherboard_driver_chipset_amd_7series_vista

Ebben van valami Filter meg SB7xx driver. Jah és SCSI winyónak látja a Vista.

Kép

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#17488) djrobaa válasza Morden24 (#17486) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Szv akkor nemsok minden változás (vagyis ahogy irtad naggyábol semmi) változás nincs AHCI és IDE mód közt. Hát akkor majd a következő telepitésnél kiprobálom ezt a driver dolgot.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#17489) Nescafé


Nescafé
őstag

Üdv
64 bites vistán megy a windows live messenger normálisan.?

 iPhone 15 Pro

(#17490) #65675776 válasza Nescafé (#17489) üzenetére


#65675776
törölt tag

Miért ne menne?

(#17491) Morden24 válasza Nescafé (#17489) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megy.

Sectumsempra - For Enemies

(#17492) Nescafé válasza #65675776 (#17490) üzenetére


Nescafé
őstag

Csak gondoltam megkérdem,mert most akarom felrakni a Vistat.
Morden24:akkor rakom felfelé.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#17493) rétisün


rétisün
veterán

LOL (bocs, ha már volt )

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17494) Morden24 válasza rétisün (#17493) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pffff :DDD

Egyébként most így elnézve, sokkal "szimpibb" a bal felé forduló ikon (így egymás alá helyezve... nekem egy darab nincsen mondjuk a desktopon)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#17495) Bencey66 válasza Morden24 (#17494) üzenetére


Bencey66
csendes tag

LOL eddig Xp-t hazsnáltam.. nem rég tértem át vistára és én mondom nagyon profi..
de észre se vettem h balra néznek az ikonok... lehet h a programozól ekírták vagy nem tom de lehet h direkt csinálták így.. valakinek támadt egy "okos" ötlete :))

(#17496) XenHai


XenHai
senior tag

Hali kene 1 kis help jelenleg 1 vista ultimate van fent 32bites es 1 csomo alkalmazas APPCRASH hiba uzivel le fagy !PL: steam ,java,sahampoo brningstudio,msnt nem lehet telepiteni.Mar volt ujra rakva de mindig csinalja!

[ Szerkesztve ]

(#17497) Bencey66 válasza XenHai (#17496) üzenetére


Bencey66
csendes tag

XenHai: Megint google barátunk segített és itt az eredmény nem tudom h ezzel próbálkoztál-e

Egy másik fórumba kérdezték :

Nemrég vettem meg a Vista Ultimatet a programok hibátlanul futnak, de minden játéknál hasonló hibát ír ki. Gofalmam sincs hogy miért csinálja. Elindulnak, kb. egy 5 percik fut a játék és kilép azzal hogy műköséképtelenné vált.
Pl. a fifánál

Probléma-aláírás
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: fifa07.exe
Alkalmazásverzió: 0.0.0.0
Alkalmazás időbélyegzője: 44ff0000
Hiba – modul neve: fifa07.exe
Hiba – modul verziója: 0.0.0.0
Hiba – modul időbélyegzője: 44ff0000
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 003dd056
Operációs rendszer verziója: 6.0.6000.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 88ce
További információk 2: 179deba0c216f1669ae760971ea0a353
További információk 3: 8737
További információk 4: a70f5c51a45b51540e89bc59b3938825

erre ezt válaszolták neki:

Futtasd, XP SP2-módban.
Jobb gomb a parancsikonon, Tulajdonságok, Kompatibilitás.

remélem tudtam segíteni ha nem menne akkor nem tudom mi lehet

Üdv.

(#17498) Nescafé


Nescafé
őstag

Üdv
Az alcohol 120% nak mit kell beállitani hogy menjen vmi administrator vmit ir ki.

 iPhone 15 Pro

(#17499) Morden24 válasza Nescafé (#17498) üzenetére


Morden24
nagyúr

Gondolom úgy kéne telepíteni, hogy "run as admin".

Jobbklikk a telepítőn, kiválasztod a "run as admin" parancsot (kicsi pajzsos bigyó), és hadd szóljon. (Így az történik, hogy jogokat adsz a programnak, ami egyébként nincsen neki, és ezek miatt sír a szája)

Sectumsempra - For Enemies

(#17500) Nescafé válasza Morden24 (#17499) üzenetére


Nescafé
őstag

Megvan elindult.Köszi :R

 iPhone 15 Pro

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.