Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Egy apró segítségre volna szükségem. Valahányszor lerakok mindent tálcára, a sidebar is lemegy és csak akkor ugrik vissza, ha pl kattintok egyet a tálcán lévő MSN-re. Lehetséges valahogy megoldani, hogy odaragadjon nekem? Always on top nem szerencsés, sokat kitakar, nekem csak annyi kell, hogy maradjon meg a háttérben, de ne ugorjon le onnét.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#19002) Henryk válasza Agostino (#19001) üzenetére


Henryk
aktív tag

ilyet akkor csinál nálam ha rákatintok a tálca mutatása gombra. akkor a tobbivel egyutt azt is leteszi. próbáld ki azt nyomkodni.

(#19003) Core2duo6600 válasza Danecay (#18991) üzenetére


Core2duo6600
veterán

32 bites alkalmazások tökéletesen mennek a 64 bites alatt.

(#18994) DjPremier
Attól mindenképpen ujabbat, a kékhalál érdekes. 196 akárhányas van nekem.
Ha a hp nm csinál hozzá drivert, akkor marad, hogy próbálkozol haosnlokkal, köztudott, hogy az összes hp nyomiban pcl nyelvezet van, ennek van több verziója, de a lefelé kompatibilitás megvan.
Tehát ha a 3550 es nem, akkor a 3400 es 3500, 3600 stb t zomgorázd végig.
Deskjet 3500 seriahoz benne van a driver a vistaban default.

(#19000) DjPremier
Mert már benne van dugd be, és hadd tegye fel.

(#19001) Agostino
Nézd át a beállításait, mert alapból ilyen, nekem.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#19004) DjPremier válasza Core2duo6600 (#19003) üzenetére


DjPremier
aktív tag

Ezt dobja mindegyikre.

[ Szerkesztve ]

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#19005) Polllen válasza Morden24 (#18999) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha nincs elég nagy vasad, óriási segítség...4gb pl már elég sok hely, illetve az is elég jó, ha alapból ki tudod szedni a "sallangot" és nem telepítés után kell kikapcsolgatni...persze ez is csak szvsz :D

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19006) Polllen válasza balance11 (#18986) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez kb egy éves...sp1-gyel meg főleg nem lett tesztelve... :DDD

[OFF]Concurrent Remote Desktop Sessions allows you to connect through Remote Desktop to a system that someone else is logged on to, under a different user account, and access the system without kicking the other user off.
In Windows Vista the Remote Desktop feature is available for the Business, Enterprise and Ultimate editions. However, the Concurrent Remote Desktop Sessions feature is not available.
By using a patched version of termsrv.dll, located in %SystemRoot%\System32\, this feature becomes available.

The package contains 7 files:
Vista_Concurrent_RDP_sessions.nfo: This file
termsrv.dll.original32bit: The original unpatched termsrv.dll file for Windows Vista 32 bit
termsrv.dll.original64bit: The original unpatched termsrv.dll file for Windows Vista 64 bit
termsrv.dll.patched32bit: The patched termsrv.dll file for Windows Vista 32 bit
termsrv.dll.patched64bit: The patched termsrv.dll file for Windows Vista 64 bit
patch_termsrv_32bit.bat: A batch file for automatic patching on Windows Vista 32 bit
patch_termsrv_64bit.bat: A batch file for automatic patching on Windows Vista 64 bit

How to patch (Automatic):
Run either patch_termsrv_32bit.bat or patch_termsrv_64bit.bat, according to your operating system, AS AN ADMINISTRATOR. Use right-click, and select "Run as administrator".

When for any reason this fails, try to do it manually:
Take ownership of %SystemRoot%\System32\termsrv.dll and give yourself Full Control permissions.
Rename or delete the original termsrv.dll.
Copy the patched file (termsrv.dll.patched32bit or termsrv.dll.patched64bit) to %SystemRoot%\System32\

You must reboot your system for the patch to take effect![/OFF]

[link]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19007) Morden24 válasza Polllen (#19005) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nézd, manapság akinek van Vista futtatására alkalmas vasa, és nem zavarja, hogy a 64bit-es Ulti 20 gigát telepít, annál eléggé meglepődnék, ha "4gb pl már elég sok hely" lenne. Arról meg ne is beszéljünk, hogy ki lehet kapcsolni a "sallangot", csak aztán lehet, hogy mégsem olyan jó ötlet, lásd indexelés, superfetch, system restore. ;)

Sectumsempra - For Enemies

(#19008) spyduck válasza Henryk (#18933) üzenetére


spyduck
nagyúr

Köszi, de nincs más megoldás arra ha mondjuk nekem Vistám van másoknak meg XP-je, h én a Vistával lássam az ő gépüket hálózatban? Muszáj felraknia minden xp-nek ezt a pack-ot, nincs esetleg Vistára vmi pack?

(#19009) ANT válasza spyduck (#19008) üzenetére


ANT
őstag

Szerintem csak ez a körbetelepítés működik. Ez volt a helyzet pl. a nyomtatómmal is. XP-s asztali gépemen van fizikailag csatlakoztatva a printer. Megvettem a Vistás laptopot, nyomtatót telepítettem arra is, rögtön sikoltott, hogy a másik gépen is frissítsek drivert. Ugyanez volt a menetrend Vista SP1 install után is.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#19010) spyduck válasza ANT (#19009) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nem bírom letölteni a KB922120, helyette találtam egy ilyet WindowsXP-KB942766-v6-x86-ENU, ez is jó lehet?

(#19011) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Szeretnék vásárolni Vistát, nemtudom eldönteni melyik a legmegfelelőbb nekem :U
Játékra kellene, hálózatos feladatokra, zenehallgatás filmnézés ilyen alap dolgokra is természetesen. Van vagy 7 féle Vista, melyik mivel tud többet?

Ezeket nézegettem:

Microsoft Windows Vista Home Basic 32-bit Hun - 13730Ft
Microsoft Windows Vista Home Prem 32-bit Hun - 17350Ft
Microsoft Windows Vista Business 32-bit Hun - 21840Ft
Microsoft Windows Vista Ultimate 32-bit Hun - 29310Ft
Microsoft Windows Vista Ultimate SP1, 32-bit Hun - 29310Ft

Home Basic elég jó áron van, de gondolom levan butítva rendesen... Szóval, melyik lenne a jó választás? Ha nem muszály, nem venném meg a legdrágábbat :U

(#19012) Fecdzo


Fecdzo
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kéne.

Miért lehet az, hogy olyan két-három óra folyamatos használat után elkezd drasztikus belassulni a Vistam? Nincs fenn az SP1.

Ha ujraindítom akkor meg minden jó sebességgel fut. Már a rendszer tuningot visszevettem normálisra (nem húzok semmit), de pár óra (egyáltalán nem intenzív, tőzsdei szoftverek és más pl torrent vagy töredezettségmentesítő) után mindíg belassul. Sajátgép nagyon lassan jön be, procik dolgoznak a világba...stb.

Olyan máfél éve van fenn a rendszer, lehet kellene már neki egy reinstall, de gépvásárlás előtt még most nem akarom megejteni, szóval segítség kéne konzerváláshoz...

Előre is köszi!

fulekitrading.wordpress.com

(#19013) localhost válasza DroneZ^ (#19011) üzenetére


localhost
Közösségépítő

ITT válogass... általában a HOME PREMIUM megfelelő.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19014) DroneZ^ válasza localhost (#19013) üzenetére


DroneZ^
őstag

Home Premiuim nemtudja ezt:
"Egyszerűbben építhet ki hálózatot vállalkozásában a Hálózati központ és a Távoli asztal alkalmazásokkal "
De azért hálózatot tud kezelni ugye? Megosztás, ilyesmik... :DDD

(#19015) szbalogh


szbalogh
őstag

Üdv!

Érdemes Vistát használni? Ha igen 32 vagy 64 bitest? Melyiknek jobb a driver támogatottsága?
Szempontjaim:
-lehetőség hybrid crossfire-ra megvan az alaplap felől
-ne legyen lassú
-lesz gyors 6Gb pendriveom (ezzel mennyit gyorsul?)

Köszi a felvilágosítást!

Nick: HE_Storm

(#19016) newgamer válasza szbalogh (#19015) üzenetére


newgamer
aktív tag

Vistánál 32bitesnek jobb a driver támogatása.

(#19017) newgamer válasza szbalogh (#19015) üzenetére


newgamer
aktív tag

Érdemes-e használni, hát ez attól függ mire használod a géped, milyen géped van hozzá. ;)

(#19018) szbalogh válasza newgamer (#19017) üzenetére


szbalogh
őstag

4050e proci, 2x1Gb 800-as ram, 780g lap

Nick: HE_Storm

(#19019) newgamer válasza szbalogh (#19018) üzenetére


newgamer
aktív tag

Ezen a konfigon már rendesen fog menni a Vista.

(#19020) Agostino válasza Henryk (#19002) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Bocsánat, attól tartok nem fogalmaztam egészen pontosan. Nálam is akkor fordul elő ez, ha rákattintok a "Show desktop" gombra, vagy a Start+D billentyűkombinációt használom. Ilyenkor minden egyszerre lemegy, de velük egyit a Sidebar is. Erre keresek valami gyógyírt, hogy odaragadjon, de a háttérben is maradjon. Erre lenne az Always on top, de azt ugye, mint mondtam, sok helyet fog.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#19021) szbalogh válasza newgamer (#19019) üzenetére


szbalogh
őstag

A játékokra milyen hatással van a Vista?
Gyorsabb lesz vagy lassabb az X-nél a pendrive-os gyorsítással?

Nick: HE_Storm

(#19022) szbalogh


szbalogh
őstag

Vista SP1 32 bit vagy XP SP3 32 bit???? ?? :F

Nick: HE_Storm

(#19023) newgamer válasza szbalogh (#19021) üzenetére


newgamer
aktív tag

Játékoknál tudja a dx10-et, de a gépet jobban fogja a Vista,
ha dx10et támogató kártyád van, akkor lehet érdemesebb Vistát használni.

(#19024) newgamer válasza szbalogh (#19022) üzenetére


newgamer
aktív tag

XP SP2 a legjobb :)) vagyis SP3 :)

[ Szerkesztve ]

(#19025) Polllen válasza Morden24 (#19007) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ott igen, de kategórikusan azért nem mondanám, hogy ez így van mindig...;)

Havercsaj 1300-s duronján 80GB-s vinyónál a vlite sokat dobott a felhasználói élményen... :DDD

Amúgy indexelés és system restore nekem felesleges...(shadow copy 300MB-ra állítva :U)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19026) Polllen válasza szbalogh (#19021) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem próbáld ki! 120 napig kulcs nélkül próbálgathatod...

Ha tetszik, megveszed, ha nem, nem...kb ennyi;) Nekem jobban bejön, mint xp, de pl 20k-t nem adtam volna ki csak azért érte, hogy meglegyen...
Ha kell új oprendszer, akkor inkább ezt vedd, mint xp-t!

Ha meg nem fizetsz érte, feleslegesen kérdezősködsz, mert semmit sem vesztesz vele, ha nem jön be.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19027) Fecdzo válasza Fecdzo (#19012) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Valakinek valami ötlet #19012-re?

fulekitrading.wordpress.com

(#19028) szbalogh válasza newgamer (#19024) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát nemtom.
Az integrált videó dx 10.1-es
Úgy terveztem, hogy majd egyszer ha nagyon lementek az árak és nő a gépigény veszek bele egy 3450-es karit és akkor jó lenne a HCF.
Meg a pendrive-os gyorsításnak is örülnék. Vagyis annak ha gyorsan bootolna a gép.
Igazából netezésre, filmnézésre használjuk (ezért is vettem energiatakarékos rendszert). De néha egy kis játék is megy. Inkább csak régi játékok.
(A régi 6200tc-nél azért ez sokkal jobb:)

Nick: HE_Storm

(#19029) szbalogh válasza Polllen (#19026) üzenetére


szbalogh
őstag

Bármelyik verziót lehet?
Hol írnak erről pontosan?
Ez nem rosz ötlet!

Nick: HE_Storm

(#19030) Morden24 válasza Fecdzo (#19012) üzenetére


Morden24
nagyúr

A legvalószínűbb, hogy valami alkalmazásodnak memory leak-je van. Simán lehet pölö sidebar gadget is.

Sectumsempra - For Enemies

(#19031) Morden24 válasza szbalogh (#19028) üzenetére


Morden24
nagyúr

Driverellátottsága új cuccok esetén a 64-esnek és a 32-esnek ugyanolyan. Régebbi hardverelemek esetén meg igazából kétesélyes a dolog. Nagyon egyszerű, nézd végig a cuccaidat, és kiderül, hogy van-e driver.

A pendrive-gyorsítástól ne várj csodákat, játék alatt meg kb. szart sem ér, mert nem erre való.

Normális gépen, jól beállítva, nem barmolva Vista gyorsabb, mint az XP. Régebbi játékok alatt meg nem lesz gondod. Bár azért nézz utána, hogy mennek-e a kedvenc akármik Vista alatt. Általában nincsen gond, értelmesebb cégek meg kiadtak patch-eket, de mindig vannak kivételek.

(A pendrive-tól gyorsabb lesz a boot, ez tény. Ellenben ezt sosem értettem... nem mindegy, hogy 40 másodperc a boot, vagy másfél perc? Vagy vannak manapság bootversenyek? :D )

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#19032) szbalogh válasza Morden24 (#19031) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszönöm szépen!
Te tudsz valamit erről a 120 napos próbaverzióról?

Nick: HE_Storm

(#19033) Fecdzo válasza Morden24 (#19030) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Hurrá!!!

És mit lehetne tenni ellene? Hogy kezdjem a keresést?

fulekitrading.wordpress.com

(#19034) Gerisz válasza szbalogh (#19022) üzenetére


Gerisz
addikt

Tudod mennyit fogsz észrevenni?
Semmit!
Legalább is nekem nincs külömbség, ami mérhető az 0,5-1fps (hát ez aztán nagy valami)
Egyébként tökéletes

[ Szerkesztve ]

(#19035) Morden24 válasza szbalogh (#19032) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen tudok róla.

Szerzel egy Vista telepítőlemezt, eredetit, módosítatlant, nem preaktivált szart, meg nem OEM hekket, meg nem vliteolt Pisti-editiont, hanem vagy egy tényleges eredeti lemezt, vagy egy módosítatlan lemezképet (ISO-t). Ilyesmit torrentről is le lehet kaparni, csak figyelj oda, hogy ne a fentebb taglalt verziókba fuss bele.

Ezután kód beírása nélkül telepíted a Vistát (kéri a kódot, te meg üresen hagyod, és next... ezután kiválasztod a verziót, amit fel akarsz telepíteni [azt éri meg felrakni, amivel szemezel megvásárlás szempontjából, mert ha esetleg utána megveszed, nem kell újrainstallálgatni, csak aktiválod a kódoddal, és ennyi]).

A 120 napos dologról pedig itt olvashatsz!

Sectumsempra - For Enemies

(#19036) szbalogh


szbalogh
őstag

Megvan.
A Microsoft a tesztelőkre is gondolt, ezért létezik egy hivatalos módszer a 30 napos türelmi idő újraindítására. Nyissunk egy emelt szintű parancssort (jobbkattintás a Command Prompt ikonján és Run as administrator), majd adjuk ki az alábbi parancsot:

slmgr.vbs -rearm

Ezzel a kezdő türelmi idő számítása újraindul, de a parancsot maximum három alkalommal használhatjuk, így a legnagyobb elérhető tesztidőszak 120 naposra bővül. A licenc jelenlegi állapotát egyébként a "slmgr.vbs -dli" (display license information) paranccsal tekinthetjük meg. A Windows Vista Volume Activation 2.0 aktiválási rendszerről bővebben a Microsoft hivatalos honlapján olvashat.

Nick: HE_Storm

(#19037) Morden24 válasza Fecdzo (#19033) üzenetére


Morden24
nagyúr

A Task Managerben... nézd meg, hogy a futó alkalmazásaid közül mi mennyit zabál egy startup után, aztán amikor érzed, hogy kezd már lassulni a masina, nézd végig megint, és ami gyanúsan sokat produkál, az lesz a ludas valószínűleg.

Sectumsempra - For Enemies

(#19038) szbalogh válasza Morden24 (#19035) üzenetére


szbalogh
őstag

Na akkor ezt meg is tárgyaltuk. Vista lesz :C
Ja, és Microsoft oldaláról lehet leszedni képfájlt? Az gondolom a legaktuálisabb....
Mindenképpen az volna a jó.

Nick: HE_Storm

(#19039) Morden24 válasza szbalogh (#19038) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem már nem lehet, de sosem kerestem.

"Aktualitással" nincsen gond, mivel ezzel a kódnélkülis dologgal kiválóan működik a Windows Update, szóval nyomsz neki egy ápdétet, aztán megoldja magának.

Sectumsempra - For Enemies

(#19040) szbalogh válasza Morden24 (#19039) üzenetére


szbalogh
őstag

Értem.
Én sem találtam. Marad a letöltés.
És köszönöm szépen Nektek a felhomályosítást! ;)

Nick: HE_Storm

(#19041) Core2duo6600 válasza spyduck (#19008) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Van megoldás rá, nem olyan túl régen belinkeltem, hogy nálam hogy van megoldva, beállítva
Képekkel illusztráltam, keress vissza
1 hónapon belül szvsz.
Semmilyen + pack nem kell.
Azért ne felejtsük el, hogy ezek szabványok, amiknek az xp és a vista is megfelel.
Ga azonos a munkacsoport, és a hálózatfelderítés be van kapcsolva, akkor már magát a gépet látod.
Vista alatt, a network and sahring centerben a felső 2 legyen bekapcsolva
Control panel / Folder options azon belül a view és a use sharing wizard kikapcsolva

Xp ben meg asszem semmi rendkivüli beállítás nem kell
Innen már csak jogok beállítása a kérdés, amennyiben az xp alatt a simple file sharingot használod, ekkor a quest számára megosztott dolgok fognak kivülről látszodni, most nincs xp a Virtuálisan a gépemen, így nem tudom ellenörizni...

Vista esetében az everyone nak megosztottak látszodnak kivülről
Vista alatt megosztás menete jobb klikk az adott mappán
share majd advanced, majd pipa be, és igény szerint a jogok a permissons alatt.
Ennyi.
Xp nél is hasonlóképp.
UAC ot én kikapcsoltam, és a vista hálózati profilja home ra van beállítva.

(#19010) spyduck
Ha nem ugyanaz az azonosítószáma akkor nyilván nem.

(#19011) DroneZ^
Vista home premium a célszerű neked, ha a közeljővőben várható 4 gb ramra a bővítés akkor a 64 bites mindenképpen.

(#19012) Fecdzo
Talán azért, mert nincs fent az sp1, dolgozik a prefetch, ill. a swapba pakolászik.
Töredezettségmentesítőt felesleges használni a beépített tökéletesen megfelel.

(#19014) DroneZ^
Persze, hogy mukodik a hálózat.
Szeintem a sima remote desktop is benne van.

(#19020) Agostino
Ez természetes, hisz ez a parancs azt jelenti, hogy a deskopot mutassa teljes terjedelmében.

(#19021) szbalogh
Régebbi játékoknál lehet némi lassulás, ha egyaltalán feltelepül, a nagyon régiekre gondolok.
NEm sok ilyen van.
Ujabbak gyorsulnak tőle a dx 10 hez meg feltétel, én a 64 bitesen is teljesen jól tudfokjátszani, a rendszer már 1 éves és szarrá van telepítve uninstalálva, és birja.

(#19022) szbalogh
Vista, attól függ, hogy milyen vas van alatta, az ujabb oprendszerek általában jobbak, én is ezt tapasztalom, meg kell tanulni használni.

(#19028) szbalogh
Az integrált karik nem játszásra valók, ha lesz zsetonod, lapot is cserélj.
HA be tudsz ujjítani egy 8800 gtx re, szerintem elég sokat esett az ára,már szvsz csak használtan, elég jól jársz vele.

(#19031) Morden24
Hát ez jókérdés, a boot sebesség az egy dolog, nekem vagy 3-4 perc mire használható lesz, de az igaz, hogy szarrá van telepítve, és a antivirus elég rendesen fogja a bootot.
Ha bebootolt akkor már nincs gond a tempoval, meg naponta 1 szer bootolok :) vagy 1 szer sem :)

(#19032) szbalogh
Kód nélkül feltelepít, és privben küldtem el, hogy ne legyen olyan hosszú ez a post.

(#19040) szbalogh
Írtam PÜt remélem segített :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#19042) Fecdzo válasza Core2duo6600 (#19041) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Korábban nem volt ilyen gond (jóval SP1 előtt), szóval nem ez lesz a gond. Nem buheráltam semmit.

Viszont a kereséssel valami nem stimmel (valójában sosem stimmelt számomra). Szóval ha egy fájlt meg szeretnék keresni Vistával nem találom. Mindíg át kell bootolni XP-re h megtaláljam. Lehet valami nincs beállítva jól, bár nem néztem még utána.

További ötletek a problémákra?

fulekitrading.wordpress.com

(#19043) Fecdzo válasza Morden24 (#19037) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ezt már csináltam és az az érdekes, hogy nincs kiugró alkalmazaás, csak a szokásosak közül egy vagy kettő ami 5-7%ot használ szerinte, de ha a side barra telepített cpu metert nézem ott meg már 60%os terhelés látszik, normál memória használat mellett...

fulekitrading.wordpress.com

(#19044) Morden24 válasza Fecdzo (#19043) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát akkor azt is nézd meg, hogy mi eszi a CPU-t (szintén Taskbar), mert lehet, hogy valami háttéralkalmazás kiskirálykodik a gépeden...
Ja, meg persze a szokásos dolgok: malware-keresés, startup progik rendberakása, esetleg nem szükséges szirszarok uninstallálása.

(#19041) Core2duo6600: Nekem gyors, egy perc alatt bebootol, bár nem mértem le másodpercre, de bevallom, nem is érdekel :) Annyira nem sietek sehová, hogy számítson pártucat másodperc. (illetve hazudok, a bebootolás tényleg megvan kb. 40mp alatt, ellenben legalább ennyit szarakszik az asztalon, mire a tetves modem meg a Nod32 összeszedi magát)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#19045) ByB


ByB
addikt

Klasszikus start menüben a programok feletti részbe rendezett parancsikonokat hiába rendezem a saját kedvem szerinti sorrendbe, mindig visszaáll abc-be. Ezt valahogyan ki lehet küszöbölni? (magyar Business 32bit)

(#19046) Agostino válasza Core2duo6600 (#19041) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Baawww, nem lehet valahogy megpiszkálni vagy valami, hogy csak az ablakok ugorjanak le? : (((((

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#19047) Syl válasza Agostino (#19046) üzenetére


Syl
nagyúr

Hogyne lehetne: mindegyik ablakot egyesével dobálod le.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19048) Core2duo6600 válasza ByB (#19045) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Jobb klikk a startrmenun, majd properties
Startmenunél costumize, és vedd ki a sort all proframs by menu name tól a pipát.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#19049) DjPremier


DjPremier
aktív tag

Sziasztok.Ezt nem lehetne vhogy kikapcsolni? Vagy ez mire szolgál? Az a 3GB kicsit sok hogy foglalja a helyet. :U
Tudtok esetleg magyar Vistas oldalt ahol bövebben kapnék infot a beállitásokrol? Köszi a segitséget.

[ Szerkesztve ]

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#19050) Agostino válasza Syl (#19047) üzenetére


Agostino
addikt

"Bámulatos, hol tart manapság a tudomány..." ;_;

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.