Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:44

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) Morden24 válasza Ace Ventura (#16499) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én 64-es Home Premiumot. Eddig no problem (tavaly november óta).

Szerintem ha nincsen valami régebbi cuccod, akkor mindenhez fogsz találni drivert, de ennek simán utána is tudsz járni még vásárlás előtt is. Amúgy a helyzet az, hogy OEM-nél nem tudom, hogy van, de retail-nél a kapott kód jó 32-es és 64-es telepítőhöz is... gondolom OEM-nél nem.

Sectumsempra - For Enemies

(#16502) sztikac válasza Öcseee (#16500) üzenetére


sztikac
őstag

Mivel van összekötve a 2 gép? Egy munkacsoportban vannak? Mit honnan szeretnél elérni (vistaról xp-t vagy fordítva)? Pingelni tudják egymást?

(#16503) Ace Ventura válasza Morden24 (#16501) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Akkor ezek szerint neked is retail van.Kiváncsi lennék, hogy az OEM-hez jár e 32 bites kód is.Ahol néztem ott 22K az oem, és majdnem 29K a retail :O :W

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#16504) Nightmare válasza Core2duo6600 (#16461) üzenetére


Nightmare
senior tag

Laptopról van szó, megbolygatni nem szeretném, még garis. Akksi nélkül használom, nem akarom, ogy idő előtt tönkre menjen. Esetleg még valami ötlet? :F

Amúgy tévedtem, naponta 1-2 perc :), jó nagy barom vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#16505) Morden24 válasza Ace Ventura (#16503) üzenetére


Morden24
nagyúr

Te ezeket az árakat merre találtad? Jöhet priviben is...

Igen, dobozos HP-m van, de nem külön kód jár, hanem a kapott kódommal telepíthetek 32-bites és 64-bites rendszert is (természetesen egyszerre csak egyet, egy gépre). A telepítőmédiát én speckó külön megrendeltem kőkemény 10 ojróért még anno novemberben, de amúgy akár ez sem kell a dologhoz, kölcsönkérsz/szerválsz egy Vista telepítőt, aztán szól a móka.

Továbbra is mondom, ne sz*rj be a 64bitestől. Valahogy kegyetlen rossz híre lett az XP64 miatt az egésznek, de a Vistánál gyakorlatilag ekvivalens a két rendszer (32-bites cuccokat is tökéletesen tudsz futtatni). Két helyen lehet gond: a drivereknél és a rendszerbe nyúlkáló szoftvereknél (víruskergető és tsai). Sem játékkal, sem szoftverrel, sem hardverrel nem akadt gondom az elmúlt fél évben :) Ettől még persze nézz utána a dolgoknak, csak mondom, hogy nem kell parázni.

Szerk: Jobbat mondok. Kapj le netről 64-es Vistát, és kód nélkül telepítsd fel azt a változatot, amit venni akarsz. Tömd meg driverekkel, nézd meg a szokásos progijaidat, és ha megy, akkor hadd szóljon a shopping.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16506) Öcseee válasza sztikac (#16502) üzenetére


Öcseee
csendes tag

Routerel vannak összekötve, az xp-s gép látja a vista-t, de nem engedi, h belenyúljak, tűzfalakat kilőttem, azok nem foghatják, a vistas nem is látja az xp-t, mind a 2 workgroup munkacsoportban van.

(#16507) Morden24 válasza Öcseee (#16506) üzenetére


Morden24
nagyúr

XP alatt is be vannak lőve a megosztási jogok?

Sectumsempra - For Enemies

(#16508) Öcseee válasza Morden24 (#16507) üzenetére


Öcseee
csendes tag

jaja

(#16509) Morden24 válasza Öcseee (#16508) üzenetére


Morden24
nagyúr

Network discovery, File sharing és Public Folder sharing ON-ra, password prot. OFF. (Persze nyilván Private network a beállított, ugye?)

Amúgy szerintem itt a topikban is volt már erről sokszor szó, de majd mindjárt próbálok keresni neten valami emberes leírást.

szerk.: Ha megy az angol, akkor katt.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16510) Öcseee válasza Morden24 (#16509) üzenetére


Öcseee
csendes tag

magyarul lenne a tutti :D

(#16511) Morden24 válasza Öcseee (#16510) üzenetére


Morden24
nagyúr

Asszem ez az.

Sectumsempra - For Enemies

(#16512) FehérHolló válasza Öcseee (#16510) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vista alatt: Hálózat felderítése a hálózati és megosztási központban. Utána az adott file/mappa megosztásánál vannak felhasználói jogok. A "mindenki" jogát állítsd co-ownerre (magyarul azt hiszem, társtulaj a neve).

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#16513) Öcseee válasza FehérHolló (#16512) üzenetére


Öcseee
csendes tag

ezek be vannak állítva, nem tudom miért nem látja az xp-t a vista, kijelzi a hálózati térképen az xp-s gépet, de semmi más :(

(#16514) FehérHolló válasza Öcseee (#16513) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pingelni tudod az XP-s gépet a Vistásról?

Skynet is real. It's called Google.

(#16515) Öcseee válasza FehérHolló (#16514) üzenetére


Öcseee
csendes tag

jaja, pingelés rendben

(#16516) FehérHolló válasza Öcseee (#16515) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nincs Hamachi, vagy valami más VPN program telepítve egyik gépre?
Ugye próbálkoztál már a gépek újraindításával?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#16517) Öcseee válasza FehérHolló (#16516) üzenetére


Öcseee
csendes tag

Nincsenek ilyenek fent, az újraindítgatásokat próbáltam már..

(#16518) Takhanto válasza Öcseee (#16517) üzenetére


Takhanto
őstag

Szegény, hm mit is lehetne csinálni....

Vistán válaszd ki egy mappát, egérrel jobb gomb megosztás. Lesz egy ablak és felül amiben tudsz görgetni,válaszd ki a "mindenki" -t és hozzáadás, alsó ablakba kerül és ott a mindenkinél jobb oldalon találsz nyilat,katt rá és válaszd ki a társtulajdonost,okézd le.

Nézd meg xp-n keresztül hozzáférsz-e a mappához

[ Szerkesztve ]

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#16519) Core2duo6600 válasza Öcseee (#16500) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Olvass vissza képekkel is illusztáltam nem régen.

(#16501) Morden24
OEM nél a laphoz kötődik az OS.
Lapos esetén a géphez.

Ott a legtisztább, mert ha eladod a gépet, azt az os el együtt teszed meg.
Asztalinál ez elég nehézkes, mert ha használtan venne is valaki lapot, tuti nem kéne neki win is hozzá.

(#16504) Nightmare
Naponta 1-2 perc is sok.
Az akksi azt nem szereti, ha nincs használva
Legyen csak benne a gépben, és merítsed le rendszeresen odáig hogy kikapcsoljon.
HA garis akkor meg érdemes lehet futni egy kőrt, ugyanis ha az órája nem jó, lehet, hogy cpu utemezővel is gondok lehetnek, mert ahhoz, hogy ezt megvalósítha a gép egy nagyon pontos órára van szüksége.

(#16505) Morden24
Ezt lenne érdemes lekapnia egy dvd5 ösön rajta a 32 és a 64 bites., SP1 nélkül.
Nem tudom, hogy csinálták, de minden rajta van.
Gyárilag 2 külön korongon vannak, vagy 1 en ?

A linken lévő win 30 napig használható legálisan tesztelésre, akárcsak bármely nem kokányolt példány , ezért nem számít warezkodásnak, nincs crack mellékelve !!!
Amit ír, hogy használd kulcsot, az nem jó, ki fog zárni a rendszer a gépből !!,telepítsed anélkül !!!

*** Ilyen linket ne!

(#16513) Öcseee

Olvass vissza pár oldalt.
Képekkel illusztáltam !!!
Attól függetlenül, hogy nem tudsz belépni a gépekre, a hálozaton látszanak, ha igen, akkor járj el úgy, ahogy belinkeltem menni fog.

[ Módosította: Thrawn ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#16520) Morden24 válasza Core2duo6600 (#16519) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azt tudom, hogy alaplaphoz kötődik a cucc, de attól még igazából maga a telepítőmédia lehetne eltérő... tehát nem kell ahhoz alaplapot/akármit cserélnem, hogy 32-ről 64bit-re váltsak.
De amúgy nekem van egy olyan emlékem, hogy anno pont azzal hirdették a retail-eket, hogy ott mindkét telepítő elérhető, ergo valszeg az OEM-nél marad az, amit megvettél.

Egyébként nekem nincsen Ultimate-em (csak az tartalmazza mindkét telepítőt), de legjobb tudomásom szerint ott a dobozban két külön dvd van, bár nem esküdnék rá.

Szóval gőzöm nincsen róla, hogy ez a 32/64-es kombó-dvd okés-e, vagy valami buhera őrület. Én azért maradnék a biztonságos megoldásnál, csak hogy ne legyen eső után köpönyeg :)

Sectumsempra - For Enemies

(#16521) Edween válasza Core2duo6600 (#16519) üzenetére


Edween
őstag

Hi!
Magyarul beszélő, 64 bitest, esetleg tudsz e, linkelni?

(#16522) Thrawn válasza Edween (#16521) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem, nem tud, és más sem tud!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16523) Edween válasza Thrawn (#16522) üzenetére


Edween
őstag

Ok! Bocsi!! :B

(#16524) Core2duo6600 válasza Thrawn (#16522) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Tudomásul vettem !

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#16525) Core2duo6600 válasza Edween (#16523) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Magyart nem tudok, nem használok magyart, de ha angol ultimated van akkor letölthető a winupdate ről a nyelvi csomag.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#16526) Ace Ventura válasza Morden24 (#16505) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Nem titok.Az iponban 22K a 64 bites OEM, de a 29K-s retailt az árukeresőn dobta a gép, de már nem tudom hol volt annyi.Szóval a 64 bites vistan a 32 bites cucc is simán megy?Nem lesz attól lassabb?
1 megvásárolt vistat csak 1 gépre tudok feltenni, mert nálunk 2 gépre kéne? :F

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#16527) Morden24 válasza Ace Ventura (#16526) üzenetére


Morden24
nagyúr

Egy megvásárolt Vista 1 gép, igen.

A 29K-s retail gondolom Basic, nem Home Premium (asszem azt mondtad, azt akarsz venni :F ).

És igen, 64-es alatt is tökéletesen mennek a 32-bites dolgok (nem állítom, hogy minden, mert lehet elvétve probléma, de a lényegesebb dolgokból már vagy kiadtak frissítést/patchet/új verziót, vagy menjenek a fenébe).
Én nem vettem észre, hogy bármi lassabb lenne, igaz, azt sem, hogy pusztán a 64bit miatt bármi táltosodna. Na most azért hozzáteszem, hogy nem csináltam kőkemény 32bit vs. 64 bit tesztet, szóval pontosat nem tudok mondani, de szembetűnő sebességkülönbségeket nem láttam.

Sectumsempra - For Enemies

(#16528) Core2duo6600 válasza Ace Ventura (#16526) üzenetére


Core2duo6600
veterán

attól hogy a 64 biotes os en futtatsz, 32 bites progit, semmien hátrány nem származik.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#16529) Ace Ventura válasza Morden24 (#16527) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Home premiumot irt az oldal, direkt arra kerestem rá.
Akkor sztem megveszem a 64 bites Premiumot 64 bitesbe.1 árban van a 2 op rendszer.Mi bajom lehet?Sajna a webkamerám mehet a levesbe, mert ahhoz semmilyen vista driver nincsen (Genius)
Azért csinálhattál volna 32 bit vs 64 bit tesztet :DDD

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#16530) Morden24 válasza Ace Ventura (#16529) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja értem, oksa.
Na erről van szó! Akkor üdv a klubban :D (illetve majd nemsokára)

Webcamot azért még ne vágd ki, majd szépen dugd rá a masinára, hátha meglepődsz...

szerk.: Akkor pláne :) Még újra sem kell telepítened semmit.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16531) Ace Ventura válasza Morden24 (#16530) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Most is klubtag vagyok, de már csak 29 napom van a próbaverzióból :DDD

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#16532) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Ja, és még egy olyan kérdésem lenne, hogy miért nem tudok 3dmark 06-ot inditani vista alatt? :F

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#16533) Thrawn válasza Ace Ventura (#16532) üzenetére


Thrawn
félisten

Semmi hibaüzenet vagy valami?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16534) Zso2


Zso2
őstag

ezt miért írja ki a daemon indításakor? [link]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#16535) vagamo válasza Ace Ventura (#16531) üzenetére


vagamo
őstag

Jó árak vannak az Iponban! Olcsobb, mint máshol ÁFA nélkül! :DDD :DDD
Gondolkodom én is , hogy melyiket Home Premium. v. Ultimate

Használja ezeket valaki?:
-Védekezhet a hardverhibák ellen
a Windows Complete PC Biztonsági másolat készítése és helyreállítás alkalmazással,
-de gondolom a Homeban a visszaállítási pont készítése és visszaállítása azért benne van?
[I]

-Egyszerűbben építhet ki hálózatot vállalkozásában
a Hálózati központ és a Távoli asztal alkalmazásokkal
,- ha ez nincs akkor nem látom a másik gépemet? :O

-Jobban védekezhet az adatvesztéssel szemben
a Windows BitLocker meghajtótitkosítással[/I] - Használja valaki van egyáltalán értelme? Mappatitkosításis lehetséges? (pl.: winrar)

Nem sok különbség van , viszont árában 15132,-FT Megér ennyivel többet az Ultimate?

Home Premium: 22.728 Ft (18.940 Ft)
Ultimate: 37.860 Ft (31.550 Ft)
Ipon

HIBA:
Ezt írja a gépindításnál! Nem sikerült még megoldanom! Eltűnnek a nyomtatók!!!

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#16536) Thrawn válasza Zso2 (#16534) üzenetére


Thrawn
félisten

Futtasd rendszergazdaként (jobbklikk -> futtatás rendszergazdaként)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16537) Morden24 válasza Ace Ventura (#16532) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tedd fel a nemtudommilyen patch-et, és asszem az OpenAl cuccot is külön fel kell tenni. (Program files (x86) dir-ben találsz majd egy OpenAl könyvtárat, abban van egy install file, azt elég futtatni).

Ha meg így sem működik, akkor van valami dll-kitörlős, vagy mi a fene mókázás, keress rá neten. De nálam pl. a fent említett módon megy.

Zso2: rendszergazdaként kellett volna telepíteni is, de amúgy meg futtasd le "run as admin" paranccsal.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16538) vagamo


vagamo
őstag

A nyomtató Driver programját, amit innen töltötttem le! Jól látható, hogy 64 bites, mégis c:\Program Files (x86) -os könyvtárba telepíti!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#16539) Syl válasza vagamo (#16535) üzenetére


Syl
nagyúr

a Windows Complete PC Biztonsági másolat készítése és helyreállítás alkalmazással, -de gondolom a Homeban a visszaállítási pont készítése és visszaállítása azért benne van?

Ez olyasmi mint a Norton Ghost vagy az Acronis True Image, egész partíciót ment.
A System Restore mindegyik Vistában megvan.

-Egyszerűbben építhet ki hálózatot vállalkozásában
a Hálózati központ és a Távoli asztal alkalmazásokkal,- ha ez nincs akkor nem látom a másik gépemet?

Miért ne látnád? Nem Windows 1.0 ez! :DDD

-Jobban védekezhet az adatvesztéssel szemben
a Windows BitLocker meghajtótitkosítással
- Használja valaki van egyáltalán értelme? Mappatitkosításis lehetséges? (pl.: winrar)[/I]

Ez egész partíciók titkosítását jelenti, laptopoknál használják.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16540) csigi


csigi
addikt

Na mégegyszer...
A gadgetekből van hat darab nekem, általában jól jönnek be, de úgy 10-20%-ban összekeveredik a sorrendjük. Ritkán olyan is van, hogy az egyik kimarad, de a helye üresen maradt, úgyhogy nem szabad hozzányúlni, mert a következő indításkor már jó lesz.
Nem olyan nagy probléma csak idegesítő. Valami ötlet a rendcsinálásra ezügyben?
Köszi. :R

nofene

(#16541) vagamo válasza Ace Ventura (#16531) üzenetére


vagamo
őstag

Azt javaslom, hogy ha tudsz várj még a vásárlással! Hátha 28 napon belül kijön az SP1-es változat! Vagy, ha tudod hosszabbítsd meg a licencet!
Nem utolsó sorban, hátha az OEM -nek is még megy lejjebb az ára!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#16542) Ace Ventura válasza Morden24 (#16537) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Na sikerült az első módszerrel szóra birnom a 3d markot.Sajnos 400 ponttal kevesebbet dob mint az XP. :O

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#16543) mandras81


mandras81
senior tag

Olyannal találkozott már valaki, hogy BIOS frissités közben (Abit AB9) azt írja ki a runme.bat futtatása után a progi DOS-ben, hogy "Insufficient memory!".

Namost, gondolná az ember, hogy a 4 giga ram miatt problémázik a rendszer, ezért kipróbáltam két, majd a végén egy gigával is, de az eredmény ugyanaz...

Ötlet esetleg? :W

(#16544) Core2duo6600 válasza vagamo (#16538) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ne aggodj attól az még 64 bites lesz, nem mindig települ a megfelelő mappába.
Én pl feltettem egy 32 bites progit, és simán a program filesbe tette magát.

(#16540) csigi
Talán az MS javítja majd egy update el.

Néha a Trayben is előfordul. Nem tudom az okát.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#16545) Backspace


Backspace
tag

Lehet már volt erről szó, elnézést, ha igen...

Vista SP1-et használok, és elég gyakran előfordul (főleg windows indítása után) hogy nem tudok megnyitni egy weboldalt se. Viszont a netem működik (utorrent, skype, wow, pingelés megy).

- próbálkoztam IE-vel, Mozillával is.
- frissítettem a hálókártya drivert
- próbáltam másik hálókártyával
- szedtem le windows update-t
- netsh-t próbáltam
- kábel ki/bedug

Semmi sem segített.
Routeren keresztül kapcsolódok a netre, de a többi gépen működik, sőt a saját gépemen xp-n keresztül is hibátlanul fut.

Szerintem ez vmi Vista beállítási gond lehet, semmiképp sem hardver hiba... smoker.gif gondolkodik.gif

szerk.: A lényeg, hogy windows indítás után kb 5-10 perc múlva kezdi betölteni a honlapokat, és utána múködik is rendesen. De miért????

(#16546) Morden24 válasza vagamo (#16538) üzenetére


Morden24
nagyúr

Vagamo: Ennek többek között az is lehet az oka, hogy valójában nincsen semmi, de semmi különbség a 32-es és 64-es driver között, csak az installáció során a hitelesítés :) Nekem is a (x86)-ba rakja a cuccomat, nekem is HP, nekem is 64bites :DDD

csigi: Ez ilyen sidebar-rejtély. Néha vársz, és magától helyrekattan, néha újraindítás után tökéletes, néha meg csak a kiszedés-újraberakás segít. Merem feltételezni, hogy a ebben azért maguk a gadgetek is hibásak lehetnek, mert az általam használt 3 alapgadget sosem csinálja, viszont a másik kettő (ami nem beépített volt) az néha szokta.

Ace Ventura: És, sokat játszol 3DMarkot? :U Akkor szomorkodj, ha valami program látványosan szarabbul megy (és akkor sem kell egyből beijedni, van egy csomóhoz patch... ha jól tudom, akkor a Doom3 pl. uscve 50%-al kevesebb fpst produkál Vista alatt, amíg fel nem teszed hozzá a vistásítópeccset).

Backspace: Esetleg 3-as Nod32-őt használsz? :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16547) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Sziasztok,

a vistám most tette fel magának a service pack1-et na most a c meghajtóm 20 gigás, de már csak 2.7 giga szabad hely van rajta (ezt a meghajtót csak a vistának szántam) hogytudnék particióba még több helyet adni neki reinstall nélkül? vista telepítő be és a javítás funkcióval ez megoldható vagy reinstall?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#16548) Thrawn válasza C.Brigante (#16547) üzenetére


Thrawn
félisten

Futtass le egy lemezkarbantartót a C-n, a rendszervisszaállítási pontokat is töröltesd, valamint Link
Valamennyit nyerhetsz vele, de 20 GB nem valami sok hely a Vista-nak és a programoknak.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#16549) Motaba78 válasza C.Brigante (#16547) üzenetére


Motaba78
őstag

pl. partition magic, partició átméretezés

minden fontos dologról készíts másolatot hátha az átméretezés során valami galiba alakul ki ;]

(#16550) Motaba78 válasza Ace Ventura (#16526) üzenetére


Motaba78
őstag

ha 29k-ért hozzáférsz egy retail(dobozos) home premium verzióhoz akkor nincs más hátra mint shoppingolni :C

én sehol sem láttam ennyiért dobozos verziós sem x86 sem x64 verziót.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Vista (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.