Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63701) quailstorm válasza PorP (#63700) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Laptopon belül is vannak összeköttetések. Ha Intel, akkor esetleg a Management Engine-re tudom fogni.
Lényeg, hogy az újratelepítés biztos nem oldja meg.
Mindenféle drivert is frissíts a chipsetgyártó általi legfrissebbre (tehát realtek driver a realtektől és így tovább, nem a laptop oldaláról)

[ Szerkesztve ]

(#63702) Tiger. válasza TRob1 (#63692) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igaz, de te gyakorlatilag a programra kérdeztél rá, amit idéztél azzal kapcsolatos volt, én is összezavarodtam már :D

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#63703) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Találkozott már valaki olyannal W10-nél, hogy nem engedi beállítani az alapértelmezett hangkártyát? 1 integrált Realtek van és egy AMD-s ami a VGA miatt. Utóbbit eszközkezelőben le is tiltottam. Hiába állítom be elsődlegesnek nem menti el. Ha újra megnyitom a Hang vezérlőpulti elemet, nincs semmi beállítva alapértelmezettre. Így a gép semmilyen hangot nem is ad ki magából. Ha egy tesztet nyomok a Hang/Lejátszásánál akkor azt a teszt hangot lejátssza, de ha átmegyek a Hangok fülre, akkor semmit, mivel nincs az agyába alapértelmezett. Ha az óra melletti Realtek hangkártya beállítására megyek, akkor mutatja, hogy be van dugva a jack, tehát fizikálisan jónak tűnik.

Ez a kép nem W10-ről van, de ugyan így néz ki:

Valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm. :R

(#63704) Tiger. válasza KaiotEch (#63703) üzenetére


Tiger.
nagyúr

ránézésre olyan, mintha nem lennének fent a driverek.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#63705) KaiotEch válasza Tiger. (#63704) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Pedig fent van az alaplaphoz készített "legújabb" realtek hang driver. Lehet megnézem realteken, biztos van újabb. Csak az a fura, hogy be van dugva a jack az óra melletti ikon meg azt mutatja, hogy nincs.

(#63706) PorP válasza quailstorm (#63701) üzenetére


PorP
újonc

Köszi!
Akkor megpróbálom lefrissíteni a drivereket.

(#63707) vlevi válasza Doky586 (#63698) üzenetére


vlevi
nagyúr

Asszem csak leállítás volt.

Nálam azért elég ritkán fordul elő, hogy ilyenbe belefussak, és egy otthoni gépnél nem is akkora kakasztrófa, de aki csak gyorsan kikapcsolná a laptopját, és szaladna a vonathoz, annak az ilyen félórás tekergések nagy szivatások lehetnek.

(#63708) pendre54 válasza KaiotEch (#63703) üzenetére


pendre54
addikt

Esetleg még nézd meg a Realtek tulajdonságoknál, a támogatott formátumok fülön, hogy a mintavételi sebességek be vannak-e pipálva.

A speciális fülnél is érdemes próbálgatni a mintavételi gyakoriságot, és bitmélységet.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#63709) Doky586 válasza vlevi (#63707) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg csak akkor veszem észre hogy van frissítés amikor a gépet le akarom állítani és nem a szokásos 'Leállítás' szerepel ott. (évente ~1 nagyfrissítés alkalmával felbukkanó ablakban előre is jelzi - amit lecancelezek)

"gyorsan kikapcsolná a laptopját, és szaladna a vonathoz, annak"
...annak semmi gondot se jelent, hiszen az aksi bőven kibírja az az 1-3 percet amíg frissítés után leáll a gép (frissítés és leállítás), aki meg gépház menüből frissítget az meg megérdemli... :)

(#63710) Interceptor


Interceptor
addikt

Hello,

Tegnap, nem töltött be a Windows 10 (kb fél éve van fent a gépen), pont kint voltam épp futott néhány megszokott program aztán újraindulás lehalás lehetett, mire visszaértem azt látom, hogy bootol a gép. A boot device-ra hivatkozott, hogy nem érhető el, próbálta javítani magát a rendszer, de csak az általa felajánlott újratelepítés segített, sehogy sem tudtam elindítani a rendszert. Előtte azt hittem hardver hiba de a biosban látta az ssd vinyómat, ramok is rendbe voltak. Ilyen még soha nem történt velem az elmúlt 20 évben, mióta pc-t használok. Szerintetek mi történhetett? Előtte volt win update is a szokásos "kritikus" javítások.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#63711) Interceptor válasza Interceptor (#63710) üzenetére


Interceptor
addikt

Viszont van egy fura dolog, a hdsentinel azt jelzi hogy az ssd működési ideje 2 nap és 100%-os állapot, holott 98% volt korábban és ment vagy 300 napot már.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#63712) Interceptor válasza Interceptor (#63711) üzenetére


Interceptor
addikt

Második hozzászólás törölhető, közbe megoldottam.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#63713) KaiotEch válasza pendre54 (#63708) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az a baj, hogy nekem olyan nincs. Hiába rakom rá, hogy alapértelmezett, az alkalmaz gomb szürke, csak leOKézni tudom az egészet, akkor meg nem menti el.

Itt írnak hasonló problémáról, de ott legalább elmenti egy másikra, de nálam nem marad egyik sem alapértelmezett.

W10 hibaelhárítója azt mondja, hogy a hanghatások és hangkiemeléseket tiltsam le. Letiltanám, de ott sem működik az alkalmaz gomb.

[ Szerkesztve ]

(#63714) Roxkex válasza asturel (#14141) üzenetére


Roxkex
senior tag

Csatlakozok asturel kolléga #14141-es hszéhez és természetesen Pala kolléga #58001-es hszéhez miszerint a startmenüből a keresés nekem se működik.
Olyan szinten nem működik, hogy meg akartam nyitni egy parancssort (rendszergazdaként) és nem találta, de még egy total commandert se.
Érdekesség, hogy nekem ezek az alkalmazások (is) kint voltam kis csempékbe de eltűntek, ugyan akkor viszont tudom, hogy fel van telepítve mivel az asztalon a TC (pl) kint van és tökéletesen tudom használni :)

Esetleg valakinek van már működőképes megoldása arra, hogy hogyan kellene megoldani a keresést ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#63715) Interceptor válasza Interceptor (#63710) üzenetére


Interceptor
addikt

Közbe találtam egy ini filet-t a rendszermeghajtón utánanézve egy trójai hagyhatta ott(azóta törölve), de fogalmam nincs, hogy juthatott be, nod32-őt használok, minden védelem fent volt, veszélyes oldalakra sem járok... Lehet letörölte a bootmgr-t? Majd valaki aki ért ehhez írjon pls :D

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#63716) LionW


LionW
tag

Miért van az hogy partíció kezelőben egy teljesen más meghajtót ír "Rendszer"-nek mint amire a windows-t telepítettem? Még a partíció elérését is eltüntette, úgy kellett neki újra adnom egyet.(Be is paráztam hogy elveszett róla az adat. :D)
Mitől lehet ez? Használható ez a meghajtó rendes adattárolásra, vagy egyáltalán miért piszkálta a windows? Az 0 lemez az ssd, ezért inkább azon tárolnék mindent ami a windowshoz kapcsolódik.

http://imgur.com/BbhqJom

[ Szerkesztve ]

(#63717) Doky586 válasza LionW (#63716) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Elfelejtetted kivenni a hdd-t amikor ssd-re telepítettél..
Így az os nem indul hdd nélkül (pl ha cserélnéd) hiszen a rendszer egy része a hdd-re került.

[ Szerkesztve ]

(#63718) allein


allein
addikt

Sziasztok. WIn 10-es gépre elég a Win Defender? Vagy muszáj telepíteni külön antivirust?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#63719) pendre54 válasza KaiotEch (#63713) üzenetére


pendre54
addikt

Akkor még próbáld meg azt, sok veszíteni valód nincs, hogy az eszközkezelőben a "Hang, -videó, -és játékvezérlők", és a "Hangbemenetek és -kimenetek" nél eltávolítod az összes Realtekes cuccot, majd géprestart, és megvárod, hogy a Win mit rak fel saját magától.
Én is úgy jártam, a tavaszi CU frissítés után, hogy a TEAC UD-301-es DAC-omat, a saját gyári ASIO driverével többet nem bírtam megszólaltatni, hiába telepítettem, majd töröltem többször is újra. Viszont a Win által automatikusan felrakott saját MS-os, USB driverével azóta is szépen muzsikál, és a hangminőségben se tapasztaltam eltérést.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#63720) King Unique válasza allein (#63718) üzenetére


King Unique
titán

Erről általában megoszlanak a vélemények...Vannak érvek a külső AV-k mellett is, illetve hogy azok erősebb és átfogóbb védelmet adnak stb. De, ha valaki tudatos user, odafigyel mindenre, akkor elég lehet számára akár a beépített védelem is. Viszont utóbbit azért nem árt itt-ott beállítgatni, ezzel is növelve a hatékonyságán.

Amúgy ez a kérdés inkább a Vírusirtó topic témája és ott lenne célszerű érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

(#63721) KaiotEch válasza pendre54 (#63719) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Így még csak annyira sem szólal meg. Mondjuk nálam nincs "Hangbemenetek és -kimenetek".

sfc /scannow megvolt nem talált semmit. Most nyomtam egy DISM-et, ami kiírta, hogy javítható, de kérdés, hogy ha ráengedem a
dism /online /cleanup-image /restorehealth parancsot, akkor vajon visz magával valamit? :F

[ Szerkesztve ]

(#63722) allein válasza King Unique (#63720) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#63723) pendre54 válasza KaiotEch (#63721) üzenetére


pendre54
addikt

Nézd, innentől kezdve én is csak ötletelgetek, semmi konkrétum, de én a helyedben csak megpróbálnám, hátha, legrosszabb esetben újrarakod tisztán a Wint. Az alaplapod BIOS-a a legújabb, mert ha régebbi, azzal is lehetne egy próbát tenni.
Neadj' isten még az is felmerülhet, hogy alapvetően nem szoftveres a gond, hanem az alapi Realtek Audio Codek makkant meg, de hogy ezt miként lehet kiszűrni, azt nem tudom, esetleg az alaplapod topikjában is érdeklődj, hátha van arra egy szaki, akinek van ötlete.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#63724) KaiotEch válasza pendre54 (#63723) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hardveres gond esetén semmilyem hangot nem játszana szerintem le. Lepróbáltam live linuxszal is ott is volt pittyegős hang. Köszi a segítséget. :R

(#63725) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok,
Remélem jó helyre írok.
A gépemet 90% ban TV-n használom.
És olyan problémám lenne hogy ha a méretezés és elrendezésnél az értéket 125% ra állítom

Egyes játékokban is 125% os lesz a kép mérete,és egy csomó rész nem látszik. :W

Ha vissza veszem 100% ra akkor minden rendben,de szerintem ez nem normális hogy 3D ben így el torzítja a képet.
Nem tudom van e köze hozzá de egy Nvidia kártyát használok.
Találkozott már más is ilyen problémával esetleg valami megoldás rá ?
Vagy kérdezzem inkább a videókártya fórumán ?

Üdv, István.

(#63726) Doky586 válasza Istyu74 (#63725) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Ha vissza veszem 100% ra akkor minden rendben"

Miért mit vártál? Hogy megúszod a 32" monitor vásárlását egy menüpont átkapcsolásával mert még jó a 15" monitor is..? :F :Y

(#63727) quailstorm válasza Doky586 (#63726) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mennyire tudsz még mélyebbre süllyedni a köpködésben és a személyeskedésben?

(#63728) quailstorm válasza Istyu74 (#63725) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezt nézd majd meg, elvileg CU és felfelé jó.

A Vista óta bennlévő beállítás meg az exén/ikonon jobbklikk, kompatibilitás, és Képernyőskálázás magas DPI-n kikapcsolása, vagy hasonló, mert most angol Win van csak előttem.

(#63729) raidx


raidx
őstag

Az utóbbi hetekbe sok reboottal szívatott a Win. USB-s HDD-re csináltam rendszermentést ami nincs folyamatosan bekapcsolva. a win időnként ellenőrizni akarta a HDD-t de nem találta és szó nélkül csinált egy rebootot. Nagynehezen sikerült megszüntetni vagyis egy belső HDD-re csináltam a mentést. Igy is előjött a reboot de már ritkábben. Rájöttem, A HDD-k 20 perc után lekapcsolnak, ha nem használja valami őket. A felpörgési időt nem tudja kivárni ha pont ellenőrizni akarja és ismét reboot. Ez valami frissítés óta jött be. Mert eddig is így volt beállítva a rendszer és a mentés. Viszont reboot sosem volt miatta.

Ez volt található az esemény nalóba meg egy hosszú számsor ami a lemezt azomosítja a regisztribe.

"The driver \Driver\WudfRd failed to load for the device"

Még egy érdekes hibabejegyzés.

"Az inicializálás sikertelen, mert az illesztőprogram számára nem hozható létre az eszköz. A(z) "D05099AA2B51" karakterlánc segítségével azonosítható az az adapter, amelyet nem lehetett inicializálni. Ez a hibás adapter MAC-címének vagy a globálisan egyedi azonosítójának (GUID) felel meg, ha a NetBT nem tudta leképezni a GUID azonosítót MAC-címre. Ha a MAC-cím és a GUID azonosító sem volt elérhető, a karakterlánc egy fürteszköznévnek felel meg."

Időnként a hlózaton megjelenik egy vagy több mobiltelefon Mac cím van de semmi több. Ha megpróbálom kiderítwni, hogy ki az-mi az kapom a hibabeírást.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#63730) Istyu74 válasza quailstorm (#63728) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Ennyi volt, köszönöm a segítséget,így tökéletes. :R :C

Üdv, István.

(#63731) raidx válasza raidx (#63729) üzenetére


raidx
őstag

Most megint van két teló.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#63732) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok!

Erre a problémára tudnátok-e segíteni valami megoldással?
Ezért nem szeretek egyébként a Win10-el frissíteni, mert a mostani frissítés előtt nem volt semmi gond.
köszönöm

(#63733) quailstorm válasza Orionk (#63732) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Milyen grafikus gyorsítót használsz?

(#63734) Orionk válasza quailstorm (#63733) üzenetére


Orionk
senior tag

Ez jó kérdés. Videokártyára gondolsz?
A Video kártya az: ATI Mobility Radeon HD 2400

(#63735) quailstorm válasza Orionk (#63734) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Integrált ugye nem lehet kártya, és nem tudhattam.

HD2400 piszok régi, és sose volt Win10 támogatása. Vagy a beépített drivert kellene használni, ha van egyáltalán, elvileg kéne, hogy legyen.
Vagy felerőszakolod a 13.9-es Catalystot: [link]
Aztán nem tudom mi lesz.

Az biztos, hogy a kép alapján szoftveres módban mész, ami a létező legrosszabb.

(#63736) joergie


joergie
őstag

Érdekes dolgot találtam. Van a noti kijelzője, meg egy másodlagos monitor.
A másodlagos monitort állítottam be elsődleges képernyőnek, szóval az ikonok azon a képernyőn vannak.
Kiraktam egy online streamet erre a másodlagos monitorra(windowsban elsődleges képernyőnek beállítva), és mindahányszor a notebook képernyőjén kattintottam valahova, a stream kilépett a teljes képernyőből.
Hálisten nem kellett sokat gondolkodni. Visszaraktam a notebook kijelzőjét elsődlegesnek, és így már a stream a másodlagos képernyőről nem lép ki a teljes képernyős módból, csinálhatok bármit az elsődlegesen.
Gondoltam leírom nektek, úgy megörültem neki, hogy magamtól rájöttem :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#63737) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Tényleg nem tudja senki mi a megoldás arra, hogy ha korlátozott fiókból kattintok a win10 áruházra, ez fogad:

alatta hibakód:

Tud valaki segíteni?
(ez nem mostani jelenség)

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#63738) r92king


r92king
tag

Üdv. Valaki tudja miért tölt be 2x a Windows. Mármint, kétszer jön elő a kis töltő karika. Először korom fekete, aztán kicsit világosabb fekete hátérrel. Ez csak akkor van, ha felrakom az NVIDIA drivert, Előtte nem csinálta. Ja és wtf ez az Update? Most raktam újra, mert vettem új alaplapoot, nézek egy kis AIDA64 stabilitást tesztet, mondom addig elmegyek fürdeni. Erre ő frissítéseket telepít és újraindul. Pedig 08-02 ig van aktiv időszak. Ez mi ez? Egy jó pont is, alaplap csere után, 2. próbálkozásra sikerült aktiválni a rendszert. Előtte valami ismeretlen hibát tolt, és hogy próbáljam meg később. :C

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#63739) Orionk válasza quailstorm (#63735) üzenetére


Orionk
senior tag

"Az biztos, hogy a kép alapján szoftveres módban mész, ami a létező legrosszabb."

Mire gondolsz ez alatt?
Miből látod a kép alapján, hogy szoftveres?
Illetve miért rossz ez?

köszi

(#63740) quailstorm válasza Orionk (#63739) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az általános Microsoft képernyőillesztő nem használ hardvergyorsítást, csak a CPU számol és bemásolja a framebuffert a VRAM-ba. Kb mint egy S3 Trio.
Azért rossz, mert a géped alapból is gyenge, plusz a Win7 volt az utolsó olyan Windows, ami még rendesen fel volt készítve hardvergyorsítatlan felület használatára. W10 akkor is animál és csicsa, ha csak CPU-ból megy.

(#63741) Orionk válasza quailstorm (#63740) üzenetére


Orionk
senior tag

Értem. Hát nem tudom mi lenne akkor a jó megoldás?! :F
-------------------

Egy másik dolog, hogy most például már több mint 1 órája 50%-on megy a proci. Azaz az 1ik mag teljesen terhelve van. A laptop már forró, de nekem meg dolgoznom kellene még rajta.
Megnéztem a feladatkezelőt és egy bizonyos TiWorker.exe használja.

Ezért érné meg Win10-et használni, hogy engedélyed nélkül a Win a háttérben használja és gyalulja a géped mint az állat?? Ugyanmár...

Ezt találtam a TiWorker.exe-ről
Ez alapján meg nem is tudom, hogy mit csináljak vele...?! :F

(#63742) quailstorm válasza Orionk (#63741) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hagyd békén mert telepít. TiWorker Vista óta van, modultelepítő... másik "kedvenc" meg a .NET optimalizáló.

Hogy mit tudsz csinálni? Eszközkezelőben keress drivert rajta online, AMD-hez ehhez a generációhoz valami alap van WU-n, 7 és 8 alatt tuti, nekem 3100-as van.
Ha az nem megy, akkor Win7 kompatibilitási módban tedd fel a 13.9-es Catalystot amit linkeltem.

(#63743) pzstm


pzstm
titán

Microsoft announces Windows 10 Pro for Workstations

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#63744) Enigma^ válasza raidx (#63731) üzenetére


Enigma^
csendes tag

Routeredben a wifi beállításoknál kapcsold ki a WPS-t. Az "szedte össze" a közelben lévő wifis készülékeket, amit aztán winben is láthatsz.

(#63745) prannk


prannk
őstag

Hali.

Valami huzza a gépet teljesen. Mit lehet vele csinálni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#63746) vlevi válasza prannk (#63745) üzenetére


vlevi
nagyúr

Teljesítmény lapon az erőforrásfigyelőben, a lemez résznél valamivel jobban lehet látni, hogy melyik folyamat babrálja a meghajtókat.
De általában valami "ártalmatlan", de bosszantó dolog. kereső, defender, vagy hasonló szokott lenni a bűnös.

(#63747) quailstorm válasza prannk (#63745) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Részletek fül, compattelrunner.exe összes példányát bezárod.

Aztán:
Mondjuk O&O shutuppal kikapcsolsz minden telemetriás izét, de csak óvatosan, csak a zöldekből és csak azt ami tényleg adatgyűjtés.
Ezeket is kinyomod.

Kilépsz a Felhasználói élmények fokozása programból

majd nyitsz egy feladatütemezőt és tiltod a következőket:
Helyi/Feladatütemező könyvtár/Microsoft/Windows

Customer Experience Improvement Program alatt mindent
Autochk alatt a Proxyt
Application Experience alat a Compatibility Appraisert

Utána már talán békén hagy az a fostalicska, de ha mégse, ne szégyelld kilőni a rákba a folyamatot.

Ha compattel pörgeti százon a procidat és vinyódat, akkor arra gondolj, hogy épp most lopja a felhasználói statisztikáidat a Microsoft, tekintet nélkül arra, hogy te épp szeretnéd használni a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#63748) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok
ritka, ha olyankor írok, amikor nincs különösebb probléma, csak egy furcsaság:
az elmúlt jó 1, de lehet inkább 2 héten szinte naponta 2x írja, hogy indítsam újra a gépet, mert a win10 új frissítést töltött le, nálam van valami gond, vagy valóban ennyire sűrűn érkeznek most frissítések?
köszi

One Ring to rule them all

(#63749) Noxy válasza LOTR (#63748) üzenetére


Noxy
veterán

Állandóan toldozzák, foltozzák ezt tákolmányt.
Én már ki sem merem kapcsolni ezek miatt.
Szabi után megy vissza a hetes.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#63750) netpeti98 válasza LOTR (#63748) üzenetére


netpeti98
addikt

Az utóbbi időben két frissítés, egy július végén, egy pedig most kedden. Nem lehet, hogy nálad beragadt a legutolsó és nem tud települni? A winver-ről (Win+R->winver) és a frissítési előzményekről tudsz képet mutatni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.