Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18201) Giovan! válasza beni18 (#18200) üzenetére


Giovan!
addikt

Az edge ha lehet még szarabb lett mint volt. Most már 2 tabtól is képes kifagyni :(((

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#18202) this is life válasza Giovan! (#18201) üzenetére


this is life
Ármester

Az annyira nem gáz ,volt idő amikor egy laptól is osszefosta magát. Ahhoz képest ez már nem kis javulás.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18203) ΞΔGLΞ válasza this is life (#18202) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

W8.1 alatt (640XL) meg most is 15 megvan nyitva és semmi gondja.
Eskü, ha 950 XL-re biztosan és stabilan feltudnám varázsolni a 8.1-et, kibontanám a dobozából. :DDD

(#18204) Giovan! válasza ΞΔGLΞ (#18203) üzenetére


Giovan!
addikt

Én is bármikor visszatenném a 640-re.
Amúgy azok akik ezeket a buildeket kiengedik, MS telefont használnak vajon napi szinten is? Mert azt megértem hogy nincs app, dehogy ennyire élhetetlen legyen a rendszer azt nem lehet a kevés felhasználóval indokolni (vagy igen :F)

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#18205) ΞΔGLΞ válasza Giovan! (#18204) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

640-re visszaállítani egy teljesen tiszta 8.1 rendszert a legkönnyebb. WDRT elintézi 10 perc alatt, meg kb 20 perc még, mire készre telepíti magát. Ennyi. Ha valakinek nem fontos a messenger, meg pár ficsőr, ami w10-zen van, akkor a legjobb, ha a 8.1-et használja. Gyors, smooth és főleg stabil.

De 950 XL-re csak w10 van, ráadásul nekem egy teljesen originált MS matricás nyugszik a szekrényben dokkolóval együtt. Ezt kaptam anno egy sima 950 után, amit nem tudtak megjavítani.

[ Szerkesztve ]

(#18206) Giovan! válasza ΞΔGLΞ (#18205) üzenetére


Giovan!
addikt

Igen, ezt tudom, de van pár app amit már kinyírtak 8.1 alatt és én szeretném használni őket (skype, messenger, stb.). De karácsonyra max úgyis váltani fogok, ezt már én sem bírom idegekkel.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#18207) Plazmacucci válasza ΞΔGLΞ (#18205) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak egy dolog kéne ehez a szakadt rendszerhez: [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18208) beni18


beni18
tag

Valaki felrakta rajtam kívül az új buildet? Nekem mióta fent van azóta rendszeresen fogja magát elsötétül a képernyő egy 15-20 ms-re majd újraindul. Teljesen random módon. Nem tudom, hogy nekem van csak ilyen szerencsém, azért kérdezném. :(

[ Szerkesztve ]

(#18209) karway válasza beni18 (#18208) üzenetére


karway
csendes tag

Igen fenn van nálam is, nincs ilyen gondom vele, esetleg nyomjál rajta egy hard reset-et.

most látom a 15252 a legújabb egyelőre 15250 van nálam, de majd most... :)

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#18210) Gyufaaa válasza beni18 (#18208) üzenetére


Gyufaaa
veterán

detto.. :(((

(#18211) beni18 válasza Gyufaaa (#18210) üzenetére


beni18
tag

Az új build már javította ezt a problémát, én felraktam és azóta nem csinálja

(#18212) beni18 válasza beni18 (#18211) üzenetére


beni18
tag

Na visszaszívom, ugyanúgy újraindulgat, talán csak ritkább esetekben. :W

(#18213) Medical


Medical
aktív tag

Sziasztok.
A mobilom, Microsoft Lumia 640 XL
Mit lehet tenni, akkor mikor a Microsoft becsukta a kiskaput RS2-nek.
Insider programban, Release Preview: nem frissül 15063.540-ről,10.0.15063.608-ra! :))
Eddig, simán frissült!

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#18214) this is life válasza Medical (#18213) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy lassan jon a mindent megvalto rs3 es emiatt zarjak az release preview rs2-ot , s lassan keszitik elo a terepet az rp rs3-nak ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18215) betegphiu válasza Medical (#18213) üzenetére


betegphiu
senior tag

Ugyanez nekem is.
Relaseen sem, fr,sr. Semmi.

(#18216) betegphiu válasza this is life (#18214) üzenetére


betegphiu
senior tag

de mire majdnem használható lesz az RS3 (2024 márciusában) addigra jön az RS4 :D :)) :DD :Y

(#18217) Medical válasza betegphiu (#18216) üzenetére


Medical
aktív tag

:B De, addig is jó lenne valami frissítési megoldás! :U Nem-De! :K

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#18218) Medical válasza this is life (#18214) üzenetére


Medical
aktív tag

Gondolod? :W

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#18219) this is life válasza betegphiu (#18216) üzenetére


this is life
Ármester

Az rs4 mar az x50 szeriara se valoszinu hogy kijon .. a 640 eletciklus nem lehet hogy most jar le , megkapta a jofajta rs2-ot es ezzel legyen boldog az x40 szeria kevesbe nepes tabora .. de ez csak tipp..

Medical
2 esszeu indok lehet a buildek elmaradasanak , az egyik a rse rp agra atallas , a masik hogy a x40 szeria eddig volt tamogatott.. a harmadik lehetoseg se elvetendo , erpedig hogy az ms benazik megint.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18220) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

igazából én azt nem vágom, hogy ti milyen rs3-ról beszéltek? az asztali preview buildek rs3-ra 16000 fölöttiek, mobilra meg kicsivel a 15063-as rs2 fölötti számú buildek jönnek. szerintetek ebből varázsütésre asztalihoz felzárkóztatott rs3 lesz 1 hónapon belül?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#18221) Medical válasza this is life (#18219) üzenetére


Medical
aktív tag

Igazad lehet! -de hogyan tudom megállapítani, mért maradnak el a buildek frissítése?
Nekem így van beállítva, kb. másfél éve nem módosítottam!

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#18222) this is life válasza Medical (#18221) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg a 09.15.-i buildnak meg kellett volna erkeznie ra . [link] . Megeshet hogy mar megint sz ms-nel rontottak el valamit.. esetleg probald meg angol nyelvre allitott telefonnal , hatha ugy eletre kel ..

ZavaBalazs
A telefonok elvileg kapnak rs3-atv, de lenyegeben csak rs2.5 lesz,az utolso update csomagot nevezzuk rs3-nak , ami tenylegesen nem az ... a one core /build mar a multe , amikor kiadtak fr-re az rs2 utodjat mar akkor nyilvanvalo volt . Csak koznyelven maradt rajta az rs3.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18223) Medical válasza this is life (#18222) üzenetére


Medical
aktív tag

Megfogattam a tanácsodat, nevezetesen angol nyelvre váltottam! Mit ad isten feltelepült a a friss build: 10.0.15063.608 és oké lett! - de nem tudom vissza állítani magyar nyelvre! nincs a listában Magyar!
Egyedül a Regionalitásban van magyar állítható lehetőség!
Tudsz valami megoldást, nagyon megköszönném! :R

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#18224) this is life válasza Medical (#18223) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem csak angol nyelvel jott ki , ha ismet magyar nyelvet szeretnel latni akkor egy laza 5 oras mutatvannyal oldhato meg , wdrt es a szokott frissitesi procedura. Esetleg egy telefon alaphelyzetbe allitast megprobalhatsz , es utana frissen belakni , nem biztonsagi mentesbol ... vagy megvarod a kovetkezo buildet es hatha abban lesz magyar nyelv . Istenem a csökött ms egy nyanvadt updatet se tud/akar normalisan megoldani a halott rendszeren ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18225) Plazmacucci válasza this is life (#18224) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerinted érdekli még őket a megmaradt közönség ?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18226) this is life válasza Plazmacucci (#18225) üzenetére


this is life
Ármester

Igen erdekli oket , ezert is szivatjak a megmaradt felhasznalokat ahol csak tudjak :DDD , a w10m rs1 ota ugy is csak a pélo erdőbe lett hajtva a wp kozossege ..xarjanak sünt ;]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18227) Medical válasza this is life (#18224) üzenetére


Medical
aktív tag

Hát igen a vdrt nagy úr, de inkább kihagyom! Másfél éve megvagyok nélküle. Előtte többször is megcsináltam, hasonlóan mint a legtöbb fórumozó társunk!
Lehet, megvárom a következő buildet, hátha HU lesz, vagy a telefon alaphelyzetbe állítást megkísérelem.

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#18228) pzstm


pzstm
titán

Microsoft's Joe Belfiore says Windows 10 Mobile features and hardware are no longer a focus

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18229) mtm800 válasza pzstm (#18228) üzenetére


mtm800
senior tag

Nem mintha eddig fókuszban lettek volna már egy ideje :W

(#18230) chipesz válasza mtm800 (#18229) üzenetére


chipesz
őstag

Igen, de most végre valaki be is ismerte. Bár nem magától, hanem kérdésre reagálva, de legalább nem kertelt. Nyilván átbasztak sok mindenkit: felhasználókat, gyártókat (HP). Ezt már egy ideje tudják, kár volt kiadni már a 950-eket is, nem lett volna szabad pénzt kérni a gyártóktól a Windows Phone oprendszerért. Persze késő bánat, de nagyon elcseszték. Lehetett volna valami jó is ebből.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#18231) betegphiu válasza chipesz (#18230) üzenetére


betegphiu
senior tag

amikor a 950 kijött, még lehetett volna dolgozni az ügyön, ( mondjuk előtte is ;] )

(#18232) this is life válasza betegphiu (#18231) üzenetére


this is life
Ármester

Mar a 950 w10m indulasa elott is nagy volt a keslekedes ,egy helyben toporgas, a x30 szeriat nem valtotta ,kovette semmi sem , kar erte hogy jol el Gyurcsanyositottak a dolgot :F :) .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18233) mdraco


mdraco
őstag

Látom, hogy a legfrissebb jelenleg a 10.0.15252.0 amit már szeptember 15-én kiadtak és azóta slowra is rákerült. És azóta nincs új verzió.... vajon ez lesz a végleges? Érdemes-e felrakni a slowról? Mert jelenleg van pár apró zavaró bugja a barátnőm telefonján amit tőlem kapott (Lumia 640).
Valaki használja ezt? Tapasztalatok?

(#18234) CBool válasza mdraco (#18233) üzenetére


CBool
tag

Nekem is ez van fent a 640-en. Tapasztalat? Időnként ha van beérkező hívás, akkor elmegy a képernyő, gombokra nem reagál, de hallom, hogy csörög. Vagy fényképezésnél random kilép, képet látszólag menti, később galériában mégse találom.

Az meg már nem tudom kinek a számlájára írható, hogy Messenger összeomlik ha képet akarok küldeni vagy fotózni appon belül. Amit nem értek, mert volt idő amikor minden tök jól működött.

Másra nem használom a telefont, talán ezért nincs annyi problémám vele..

(#18235) mdraco válasza CBool (#18234) üzenetére


mdraco
őstag

Szomorú. Mikor a feature 2 update csak hiba javításokat tartalmaz, s nem új featureket. És mégis tele vannak hibákkal..

(#18237) lck válasza starr (#18236) üzenetére


lck
senior tag

Feltettem. Mit mondjak ? Kár volt a letöltött 56 Mega mobiladatért. Lassú nehézkes. Hozza a mostanában megszokott MS színvonalat. Jó - tudom még beta.
Eltávolításkor kényszerített leállítást kért. Pedig kiléptem a programból előtte. Gondolom bent hagyja magát a RAM-ban a gyorsabb indulásért ( nem sok sikerrel ), vagy szorgalmasan gyűjtögeti a személyes adatokat közben.

(#18238) karway válasza lck (#18237) üzenetére


karway
csendes tag

Elég közismert sztem, hogy a "gyorsaságnak" ára van, de itt egy összehasonlítás a böngészőkről:

[link]

na meg a szokásos érv amikor már nincs érv, ki gyűjtöget többet :))

Never Settle

(#18239) starr válasza lck (#18237) üzenetére


starr
őstag

Én is felraktam. Kifagy befagy lefagy. A könyvjelzőket legalább áthozta, nem úgy, mint WP-n HR után. :)
Le is töröltem, még nagyon béta.

[ Szerkesztve ]

(#18240) Ryoo válasza lck (#18237) üzenetére


Ryoo
senior tag

Milyen telefonon próbáltad? Én is leszedtem, nekem eddig jól működik, gépen is az edge-t használom, már vártam mikor lesz androidon is, ez hiányzott nagyon mikor váltottam.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#18241) this is life válasza starr (#18239) üzenetére


this is life
Ármester

Kiprobaltam mi4c-n es patent , egesz furge , bar lehet hogy ez a qsd808 erenye ...kozel chrome tempoval teszi a dolgat .. de juszt se hasznalom ... :DDD a sajat rendszerukre nem tudjak megcsinalni , ide meg fusiban osszedobjak ...

Ryoo
Lehet hogy keves az edgenek a qsd 430/435 ..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18242) Ryoo válasza this is life (#18241) üzenetére


Ryoo
senior tag

És egy helio P10 elég neki? :U

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#18243) this is life válasza Ryoo (#18242) üzenetére


this is life
Ármester

A helio p10 azert 7-800mhz-el magasabb orajelen jar ... ez sokat nyom a latba ;)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#18244) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Insiderből mikor kerülnek ki a főverzióból kikerülő telefonok?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18245) tobias40


tobias40
veterán

Hi!

Tudom nem ide tartozik de jobbat nem találtam.. :)

Ismerősöm Nokia telefonján letörölt fontos dolgokat!
Vissza lehet hozni vhogy ezeket?Belső memórián volt nem kártyán.
Pontosan nem tudom milyen rendszer van csak azt hogy egy 5" körüli ,32 gigás és hogy winfos van rajta!

Köszi a helpet előre is! :R

(#18246) Plazmacucci válasza tobias40 (#18245) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18247) tobias40 válasza Plazmacucci (#18246) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi! :F

(#18248) Plazmacucci válasza tobias40 (#18247) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez zárt rendszer, erre nincsenek adatmentő szoftverek mint droidra. Amit törölt az bukta.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18249) Giovan!


Giovan!
addikt

Hűha, nem gondoltam hogy ezt még lehet fokozni, de az új (15254.16-os) build-el még szarabb let az Edge mint előtte volt :D
Azt nem értem hogy miért nem hagyják akkor a francba csendben kimúlni a rendszert, minek kell újra meg újra belerúgni még egyet abba a pár megmaradt felhasználóba is :(((

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#18250) Plazmacucci válasza Giovan! (#18249) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig csak biztonsági frissítések jönnek már. Gondolom negatív placebó.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.