Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9251) Custer


Custer
tag

jaja, hiányzik kicsit ut, de külföldön vagyok, és nincs nálam a lemez :\ pedig nyomulnék egyet :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#9252) kabalababa válasza Custer (#9251) üzenetére


kabalababa
tag

lemez, ugyan már... van rá megoldás :)

mondjuk a kód kellhet hozzá ha olyan szerverre mennél
meg se szólaltam... :)

[ Szerkesztve ]

(#9253) Custer válasza kabalababa (#9252) üzenetére


Custer
tag

a kódot még megoldanám, de szar mobil netem van :\

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#9254) Setzka válasza Custer (#9253) üzenetére


Setzka
tag

ozt akkor ,ropke 1000 ping miaz meg egy kis PL jo az jobban formában tart :D

CyPress

(#9255) Custer válasza Setzka (#9254) üzenetére


Custer
tag

az idegeimet biztos formában tartaná :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#9256) Stockbauer79


Stockbauer79
tag

2.1-es javítás előtt fel kell rakni az előzőeket is?

just leave me alone

(#9257) Setzka válasza Stockbauer79 (#9256) üzenetére


Setzka
tag

nem

CyPress

(#9258) #78687232


#78687232
törölt tag

Pár év kihagyás után újrakezdtem megint. VCTF-ben egészen meglepődtem, zsír szervert találtam. Kooperatívhoz valakinek lenne kedve?

(#9259) Termigáßor válasza #78687232 (#9258) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Nekem lenne. Csak ritkán vagyok online. Viszont a Bermuda szerverre (87.229.24.114:7777) nézz be időnként, ott biztos fogsz találni vállalkozó kedvű playereket.

Ja és BUÉK mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#9260) #78687232 válasza Termigáßor (#9259) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ha Bermuda alatt a DM-es szerverre gondolsz, azt igen sűrűn szoktam látogatni aktív napjaimban.

Én steam-en aktiváltam a játékot, mert (nekem) az a legkényelmesebb. Csak nyugodtan

(#9261) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Radeon HD6450-es karival próbálkozok indításnál összeomlással kilép kernelbase.dll -re hivatkozik. (semeddig nem jut el)
Ez mi lehet? Köszi.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9262) Termigáßor válasza zoltanz (#9261) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

0.) Patchelj
Nulladik körben tegyél fel minden patchet a játékhoz. Esetleg töröld az ini fájlokat (a users (vagy winxp alatt documents and settings) könyvtárból)

1.) Frissítsd a VGA drivert
Ez valószínű több körös dolog lesz, mert meg kéne találnod a kártyádhoz legoptimálisabb drivert. Mivel a kártyád már nem a legújabb ezért nem is a legújabb driver lesz hozzá a legjobb. Szánj rá egy délutánt...
Elsőre próbálj egy a kártyád megjelenése után kb egy évvel kiadott drivert, aztán az attól újabbakat.

2.) Game reinstall
Ha továbbra is fagy, telepítsd újra a játékot, és a patcheket. (előtte uninstall és ini törlés)

3.) Teszteld a géped
Az ut3 nagyon érzékeny a legkisebb instabilitásra is. Ezért futtass stabilitás tesztet a gépeden (pl. prime95) legalább negyed óráig, de ha van türelmed akkor minél tovább. (közben azért figyeld a proci hőmérsékleteket, 80 fok fölé ne nagyon menjen)
- Ha hibázik vegyél vissza minden tuningot (bios-ban -> load optimized defaults), és tesztelj újra.
- Ha továbbra is hibázik akkor memória, vagy alaplap probléma van. (könnyen lehet hogy csak nem jók a beállítások)
- Ha korábban stabil volt a gép, megér egy próbát ha szétkapod egy kicsit. Vegyél ki minden memória modult egy kivételével. Tesztelj újra egyenként az összes memória modullal. Mindig csak egy legyen benn. Ezzel kiszűrheted ha hibás egy modul.
- Ha nincs javulás takarítsd ki a hűtőbordákat, vedd ki a vga-t és a memóriákat, portalanítsd a foglalatokat, a vga kártya és a memóriák érintkezőit egy puha radírral megtisztíthatod. Esetleg vedd ki a procit is és pasztázd újra. Pakolj mindent vissza, és tesztelj újra.
- Ha nem történt javulás, akkor hardveres gond van. Valószínű alaplap vagy memória.

4.) Vírusirtás
Lehet valami rendszervírusod van ami kiakasztja windows-t. Bár szerintem ennek nem túl nagy a valószínűsége, a következő lépés előtt azért egy próbát megér, ha lefuttatsz egy vírus -és spyware irtást.

5.) Windows reinstall
Ha minden eddigi hiába, vegyél egy nagy levegőt és telepítsd újra a windows-t. (xp-t szereti a legjobban)

6.) Ha még mindig fagy... próbáld ki egy másik gépen :DDD

Jobbára ártalmatlan...

(#9263) Setzka válasza zoltanz (#9261) üzenetére


Setzka
tag

Vagy csináld ugy mint én,ne játssz :D

CyPress

(#9264) zoltanz válasza Termigáßor (#9262) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A géppel minden okés egy másik (NV) VGA-val ment. Régebben használtam Radeon -al is és nem volt gond én a CCC -re tippelek. (kipróbálok majd régebbi verziókat).
Ha frissítem a játékot akkor az serial kulcs ablakig jut el, de az már be van fagyva, msvcr80.dll-el van gondja, de azt hiába másolom a system32 könyvtárba. Meg valami Visual Studio hibát ír, de abból meg nem tudom a legfrissebbet felrakni, mart azolyan függőségeket kér amit nem találok. :F

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9265) zoltanz válasza zoltanz (#9264) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kipróbáltam XP-n dettó ugyanaz, régebbi driver-el is.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9266) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A demo meg fut simán.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9267) zoltanz válasza Setzka (#9263) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Már megy, csak újratelepítéskor nem írtam felül egy ini fájlt, az volt a gond.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9268) Akybron válasza Termigáßor (#9262) üzenetére


Akybron
aktív tag

Szerintem oprendszerre nem különösebben háklis. XP, Vista, Win7, Win8 alatt használtam.

Viszont ATI-problémákról már hallottam, nekem mindvégig nVidia kártyáim voltak, így ATI-ról nem tudok személyes véleményt mondani.
Egyik nVidia drivernél volt egy olyan hiba, hogy amint látóterembe került egy teleport, szó nélkül kilépett az UT3. Nehéz volt a hiba okát felismerni, mert gyakorlatilag csak a Deck (Peron) pályán lépett ki, és csak akkor, ha leugrottam a teleporthoz.

zoltanz:

Patch-ből elég az 5. kiadást feltenni, tartalmazza a régiek által hozott javítást is.

Ha már elindul, akkor:
Titán pack is, pár plusz mapot és játékmódot felrak.
UT3 Bonus Pack
Community Bonus Pack 3 sorozat (4 csomag)
HOLP Pack sorozat (asszem ez 3 részes)

Ezzel nagyon sok, az alap játék részét nem képező pálya fenn lesz a gépen, és nem fog játék közben töltögetni.
Ami még is hiányzik, azt érdemes külön is letölteni, mert a ritkábban játszott menet közben letöltött mapokat egy idő múlva eldobja a játék (Esetleg a kirix-krax néven mentett mapokat átmásolni Cache mappájából a Custom Maps mappába, a cache.ini-fileból kell kikeresni a map eredeti nevét és arra átnevezni.)

73&DX HA5OJN

(#9269) zoltanz válasza Akybron (#9268) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Meg a pach után aszem több grafikai beállítási lehetőség van.
Amúgy nekem annó Radeon 9600-assal volt olyan, hogy egykét pályán egyszerűen kilépett.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9270) Setzka


Setzka
tag

akkor mostmar toljad ),ja es Nvidia Tényleg jobb mint a szar Ati, tapasztalat...de sajna Atim van ( de rájottem pokerra tokéletes :D

CyPress

(#9271) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Mostanaban ujra elkezdtem csapatni, de meg mindig nem ertem miert jatszanak vele ilyen kevesen. :(

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#9272) kosadzki válasza atidzsiforc (#9271) üzenetére


kosadzki
csendes tag

Mert hosszú órákat kell ini tweakelni h. (nagyjából) normális játékot kapj ebből a félresikerült konzolportból. :(

(#9273) atidzsiforc válasza kosadzki (#9272) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Dehogy kell, kilottem a mouseaccelt, azt kesz. Kb 5 perc volt, mire megtalaltam, hogy kell. Ja, meg haver kuldott at vmi okossagot szines celkereszthez.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#9274) Akybron válasza kosadzki (#9272) üzenetére


Akybron
aktív tag

Játék felrak, 5-ös patch és Titán felrak. Nálam ennyi a nagy tweak. Meg persze a map packok.

73&DX HA5OJN

(#9275) kosadzki válasza Akybron (#9274) üzenetére


kosadzki
csendes tag

A játékot minden patchel együtt felrakja a steam, de fov-ot még így is csak 80-100 között tudod állítani, a mouse accelt csak iniből tudod kiszedni, picmipet/lodot iniből kell állítani, célkeresztek konfigurálását nem tudom miért de csak iniből tudod állítani, (2004-ben korrektül be lehetett lőni menüből is). Az egész programról pedig ordít hogy ezt konzolokra írták, ettől függetlenül a játékmenet és a mozgás nagyon jó benne. Kár hogy alig játszanak vele. :(

(#9276) kosadzki


kosadzki
csendes tag

Nem tudjátok véletlenül kivel kéne beszélni, hogy bermudán legyen utcomp?

(#9277) Setzka válasza kosadzki (#9276) üzenetére


Setzka
tag

Az tudjuk,de gondold el mi lenne egy public dm serveren ha lenne utcomp :D káosz

CyPress

(#9278) Custer válasza Termigáßor (#9262) üzenetére


Custer
tag

és mindezt egy játékért :DD

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#9279) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Akarmit csinalok kidob a jatek random duplicate login detected uzivel, akkor is, ha uj accountot csinalok. Valaki hasznalna a cd kulcsomat?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#9280) #78687232 válasza atidzsiforc (#9279) üzenetére


#78687232
törölt tag

Jó kérdés, googlen nézegetve elég gyakori téma. Aktiváld steam-en, szvsz után már nem fog megjelenni.

(#9281) atidzsiforc válasza #78687232 (#9280) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Aktivalva van, ott vettem.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#9282) #78687232 válasza atidzsiforc (#9281) üzenetére


#78687232
törölt tag

(#9283) atidzsiforc válasza #78687232 (#9282) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Koszi, ha csak gamespyos hiba, akkor megnyugodtam. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#9284) #78687232 válasza atidzsiforc (#9283) üzenetére


#78687232
törölt tag

Az a durva, hogy vagy 200 órát játszottam vele és eddig még nem találkoztam az általad leírt hibával :DDD Szerencsém volt

(#9285) zoltanz válasza Akybron (#9268) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ez viszont érdekes (hogyan lesz ilyen fekete/fehér hatású a játék?)
Lets Play: Unreal Tournament 3: Black Edition Part 2

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9286) szinesz.bob válasza atidzsiforc (#9279) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Néha előfordul, szvsz a szerver hibája ami a bejelentkezéseket kezeli. :U

(#9287) atidzsiforc válasza szinesz.bob (#9286) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Akkor eleg ***** a szerver, mert kb 24/7 szoptat. Multkor duel kozben dobott ki. :W

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#9288) matyinter


matyinter
csendes tag

Hali, játszik még valaki?
Sajnos mostanában már nagyon haldoklik a game, magyarokat meg tényleg nagyon ritkán látok.
Amúgy vctf-es player vagyok, van még 1 jó szeró...(ahol admin is vagyok)
Valaki él még?:D

(#9289) Termigáßor válasza matyinter (#9288) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Jelen! :DDD

Jobbára ártalmatlan...

(#9290) matyinter


matyinter
csendes tag

És merrefelé nyomjátok? Lehet mennék :D

(#9291) Termigáßor válasza matyinter (#9290) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Hát főleg a bermi a kiindulópont. (Bermuda DM szerver)

Jobbára ártalmatlan...

(#9292) matyinter


matyinter
csendes tag

Régen jártam arra néhányszor, de mostanában, ha keresem, soha nincs ott senki, sokszor üres, vagy alig vannak. Azt hittem, hogy van vmi zárt szeró:D De akkor majd nézem sűrűbben.

(#9293) Termigáßor válasza matyinter (#9292) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Ha türelmes vagy megjönnek az emberek. Ugye legtöbben nem mennek be ha üres a szerver. Nade ha emiatt senki nem megy be akkor mindig üres lesz. Pedig azt látom hogy 15-20 percenként betéved valaki. (jó ez igaz kb 14:00 - 22:00 -ig) Az a baj hogy volt egy hosszabb leállás és az nagyon visszavetette a forgalmat. (UT2004-ben még hosszabb volt, ott majdnemhogy eltűntek az emberek)

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#9294) zso73 válasza atidzsiforc (#9279) üzenetére


zso73
veterán

Biztosra veheted,hogy így van. Az én két példányomat nem tudom aktiválni a steam-en. Pedig gyári dobozos.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9295) #78687232


#78687232
törölt tag

Kooperatív módhoz lenne valakinek kedve? Meg szeretném szerezni az összes teljesítményt és ehhez az is kell.

(#9296) zso73


zso73
veterán

A physics mod lerombolható pályája melyik ? Hogyan tudok belépni, ha nem választható ?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9297) taky1984


taky1984
tag

Hali!

Van itt még vmi élet? Arra gondoltam csinálhatnánk 1on1 és 2on2 versenyt. Csak mi Magyarok! :D Van akit esetleg érdekel?

(#9298) Termigáßor válasza taky1984 (#9297) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Háj, még pislákol egy kicsit...

Jó csináljunk. Megszervezed? :DDD

Jobbára ártalmatlan...

(#9299) Akybron válasza taky1984 (#9297) üzenetére


Akybron
aktív tag

Inkább az alábbi probléma merül fel:
Mind a kb. 8 db UT3 jétékost rá kell venned, hogy érjenek rá :DDD

73&DX HA5OJN

(#9300) Termigáßor válasza Akybron (#9299) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Mission Impossible... :DDD

Na jó nem leszek negatív. Megpróbálok ráérni. Bár szerintem úgyis kiesek az első körben :DD

Jobbára ártalmatlan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.