Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) scope2007 válasza looser (#6447) üzenetére


scope2007
addikt

ugyanígy jártam én is
szerintem a rendszer tette archívvá a hirdetést automatán, mert én tuti nem
és megkaptam a pirosat én is, ezt semmi nem jelezte
viszont én is szeretném odaadni a járó kettő piros pöttyöt

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6452) looser válasza scope2007 (#6451) üzenetére


looser
addikt

Fent jelzett leírás szerint eljárva minden oké :-)
Valószínűleg nálam is, mert nem nagyon figyeltem rá...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#6453) scope2007 válasza looser (#6452) üzenetére


scope2007
addikt

elintézve.. köszi
igen megtaláltam a linket előtted is már :R

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6454) animatrix11 válasza animatrix11 (#6440) üzenetére


animatrix11
őstag

Erre senki?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6455) VIPeter


VIPeter
újonc

Sziasztok!

Az a problémám, hogy nem tudom Up-olni a hirdetésem. Az oldal kéri, hogy válasszam ki a legördülő listából a hirdetést, de nem jeleníti meg.

Mi lehet a gond? Regisztráltam,felraktam a hirdetést,aktív státuszban van. A napi ingyenes UP-okra vonatkozik a kérdésem.

(#6456) VIPeter válasza animatrix11 (#6454) üzenetére


VIPeter
újonc

http://hardverapro.hu/apro/gamer_pcasus_27fullhd_monitorsok_extra_1

(#6457) essexboy válasza animatrix11 (#6454) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Visszaraktam mind a két jegelt hirdetésedet aktívba, sajnos ez egy bug, hamarosan jön az új apró és akkor ez meg lesz oldva.

essexboy

(#6458) essexboy válasza VIPeter (#6456) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Próbáld meg most.

Üdv,

essexboy

(#6459) animatrix11 válasza essexboy (#6457) üzenetére


animatrix11
őstag

:R

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6460) VIPeter válasza essexboy (#6458) üzenetére


VIPeter
újonc

Szia!

Működik.Köszönöm a segítséget!

(#6461) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Üdv,

Van ez a hirdetés[link]

a link amire mutat több mint érdekes:

http://hardverapro.hu/apro/httpswwwyoutubecomwatchvymphwbgwvdm

nem is találja a motor és visszadob a kezdőlapra.

(#6462) SUPREME7 válasza VinoRosso (#6461) üzenetére


SUPREME7
őstag

Valószínűleg az történt, hogy a juzer véletlenül címnek bemásolt egy youtube urlt, és azt kapta a hirdetés urlnek, utána hiába írta át a címet, az eredeti url nem változik.

(#6463) VinoRosso válasza SUPREME7 (#6462) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ettől függetlenül meg kéne jelennie a hirdetésnek, hiszen legális karaktersorokból van a cím. Az, hogy visszadob a motor azt sejteti, hogy valami kiakasztja.

(#6464) dana79


dana79
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap beállítottam 4db kapásjelzőt.
Ha a mentett kereséseknél rákattintok az adott kapásjelzőre, akkor szépen kilistázza az adott hirdetéseket.
Tegnap óta az újakat is.
Viszont e-mail értesítést nem kapok róluk, pedig emiatt csináltam meg, hogy azonnal értesüljek az új hirdetésekről.

Valaki tud ebben segíteni?

Köszi!

(#6465) kraven54


kraven54
aktív tag

Üdv,

egy ismerősöm szeretne venni/eladni hardveraprón, de elfelejtette a jelszavát és amikor emlékeztetőt kér ezt dobja ki

(#6466) gratzner


gratzner
tag

Sziasztok!
Mobilról (Android 6.0.1, Chrome) nem továbbít az oldal a bejelentkezés után a profilva, mintha be sem jelentkezne az ember.
Üdv

(#6467) kenwood válasza gratzner (#6466) üzenetére


kenwood
veterán

Vannak ilyen felig bejelentkezett allapotok is.
Beirod a nevet,jelszot,visszadob a bejelentkezore.
Viszont ha ezutan megnyitod a forumot,vagy a hardverapro fokepernyojet,ott mar be leszel jelentkezve.
Ami meg vicces,hogyha igy felig bejelentkezve az oldalso listarol kivalasztod valamelyik kedvenc topicot,vagy olyat, amiben volt hozzaszolasod, akkor megnyitja az adott topicot,de mar nem leszel bejelentekezve :DDD

Ha veletlenul a belepes helyett a regiszraciora kattintasz,majd csak utana a belepesre,akkor bejelentkezes utan bedob a regisztracios kepernyore :D
Ilyenkor amugy mar be vagy jelentkezve,csak a regisztracios kepernyo miatt ezt nem latod.
Itt is az a megoldas,hogy megnyitod a fooldalt,vagy a forumot,es mar jo .... felig

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6468) ,


,
addikt

Sajnos már jó ideje a hardveraprón feladott hirdetéseimben bizonyos képek elforgatva jelennek meg. Az az érdekes, hogy ezek a képek sehol máshol nem jelennek meg így hibásan (elforgatva), csak a hardveraprón. Tehát Windows alatt is normálisan látszanak, bármely képnézőben/képszerkesztőben is, és más hirdetési oldalakon is. Hogy mióta áll fenn ez az állapot azt nem tudom, de már jópár hónapja. Előtte minden rendben volt velük, és mindenhol máshol is jól jelennek meg a képek, csak a hardveraprón nem.

(#6469) spepe17


spepe17
újonc

Sziasztok. Mobilnettel a mobilos oldalon nem lehet bejelentkezni, a desktop verzioba is csak akkor ha bejelolom hogy ip ellenőrzés nélkül de a mobiloson nincs ilye

(#6470) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Ma futottam bele az alábbi érdekességbe. Az egyéb kategóriát böngészve a listában megjelenik a lenti képen kiemelt hirdetés.

Viszont a hirdetést megnyitva látszik, hogy valójában teljesen más kategóriában van.

A probléma nálam lenne jelen csak, vagy másnál is így látszik?

[ Szerkesztve ]

(#6471) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Nem látom a témákat ahol hozzászóltam mert már megint a prohardver komunikációs hibájára hivatkozik 😕Közben jólett😁

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#6472) , válasza Pécsi gyerek (#6471) üzenetére


,
addikt

Ez folyamatosan van nálam is, de már nagyon régóta.

(#6473) Glorious


Glorious
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom mi történt, hiába írom be a felhasználói nevet jelszót , aztán írja, hogy sikeresen beléptél, de mégsem lép be az oldalra! Tud valaki segíteni?

(#6474) 0xmilan válasza Glorious (#6473) üzenetére


0xmilan
addikt

Próbálj meg a PH felől belépni.

(#6475) kenwood válasza Glorious (#6473) üzenetére


kenwood
veterán

belep,csak rossz helyre megy a atiranyitas..
ilyenkor ha ujra kivalasztod a bongeszosavbol a siteot, vagy rakattintasz felul a hardverapro logora, akkor mar bejelentkezve tudod bongeszni az oldalt.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6476) laskr99


laskr99
addikt

Üdv!

Van egy régi megoldatlan hiba a HA mobilos felületben. Ha belépésre kattintok majd adatokat beírom és belépek kiírja ,hogy sikeresen beléptem. De igazából nem mert megint ott a belépés gomb és a hirdetéseim nem tudom kezelni.

Rendszer: Chrome legfrissebb+Android 7.1.1(lineageos) és Sony 6.0.1
Minden dolog meg lett próbálva de semmi.

(#6477) 0xmilan válasza laskr99 (#6476) üzenetére


0xmilan
addikt

2 hozzászólást kellett volna visszaolvasnod.
Másrészt a mobilos felület már nincs fejlesztve, mert reszponzív design jön. Valamikor.

(#6478) laskr99 válasza 0xmilan (#6477) üzenetére


laskr99
addikt

PH felől be vagyok lépve. Ugyan onnan írok. Ha átlépek HA-n is asztali nézetbe ugyan ezt csinálja. De teszek mégegy próbát.

(#6479) laskr99 válasza laskr99 (#6478) üzenetére


laskr99
addikt

Ugyan az. Átlép HA(lenti gombról) és kilépve vagyok ott. Ha PH-ra lépek vissza akkor meg be vagyok de csak PH!-n.

(#6480) 0xmilan válasza laskr99 (#6479) üzenetére


0xmilan
addikt

Lehet, hogy próbáltad már, de ha kijelentkezel mindenhonnan, belépsz PH-n és átmész HA-ra, akkor mi történik?

(PC-n most kipróbáltam így, nálam jó)

[ Szerkesztve ]

(#6481) laskr99 válasza 0xmilan (#6480) üzenetére


laskr99
addikt

Na most működik :R Nem tudom mi volt a gond.

(#6482) Glorious válasza laskr99 (#6476) üzenetére


Glorious
csendes tag

Köszi, de nem segített sajnos. Ugyan úgy írja, hogy sikeresen bejelentkeztem aztán igazából mégsem. Nem tudom mi lehet a baj. Mindent kipróbáltam amit leírtatok.

(#6483) Janika!2 válasza Glorious (#6482) üzenetére


Janika!2
aktív tag

Szia!Nálam is ugyan ez a jelenség van androidból,win10 64bit alól is,viszont win7 64bit alól nem produkálja ezt az oldal.Valamint nem tudom módosítani az adatlapomon a dolgokat, ugye jelszó és belépési email kell hozzá ha módosítani akarsz valamit,beírom mindkettőt és kiírja ,hogy nem adtam meg a belépési email címem... ezt mindenhonnan produkálja.Fogalmam nincs miért lehet ez.

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#6484) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

A pc-met lerángattam a nyaralóba. Telefon rácuppant, net megyend. Chrom-ot használnék ha menne. De ha HA-n meg akarok nézni hirdetési képeket akkor nem történik semmi: klikkelek, bal alsó sarokban kiírva h javascript oszt sömminemvan. Edge alatt megy ,de azt nem használnám , mert már teljesen google függő vagyok.
Bárkinek valamilyen ötlete lenne ami segít a nyomoromon? Előre is köszönöm szépen.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6485) bencsikgab


bencsikgab
tag

Sziasztok!

A következővel szembesültem, amikor meg akartam hosszabbítani a hirdetésem:

screenshot

Egy archív hirdetést szerettem volna hosszabbítani, bankkártyás fizetéssel, mire a fentebb látható kép fogadott. A megjelenített szöveg egy kb 5 perccel ezelőtt felrakott hirdetésemhez tartozik.

Összefoglalóban leírt lépések megtörténtek, semmi változás.

Win10/Chrome 58.0.3029.110 (64-bit)

(#6486) 0xmilan válasza bencsikgab (#6485) üzenetére


0xmilan
addikt

A helyedben kitakartam volna az IP címem a hibaüzenetből.

(#6487) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

megint nem tudom feloldani a jegelést: [link]
köszönöm! :R

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6488) Djatis


Djatis
senior tag

Sziasztok!

Hosszú ideje nem tudok adatokat módosítani mert amikor rákattintok az adataim módosítására akkor ezt a hibaüzenetet kapom: "a belépési e mail cím kitöltése kötelező"
Próbáltam már több böngészőből több ip cím alól de ugyan az!

Köszi a segítséget, Üdv: Attila

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#6489) essexboy válasza animatrix11 (#6487) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kész!

essexboy

(#6490) essexboy válasza Djatis (#6488) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Próbáld meg itt.

essexboy

(#6491) essexboy válasza bencsikgab (#6485) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Melyik hirdetésedről van szó? Azóta megoldódott?

essexboy

(#6492) bencsikgab válasza essexboy (#6491) üzenetére


bencsikgab
tag

A hirdetés megújításával nem volt gond, csak a képen látható szöveg tévedt el.

Ezt hosszabbítottam és ennek a szövege került oda.

Köszi

(#6493) Glorious válasza Janika!2 (#6483) üzenetére


Glorious
csendes tag

Hali!

Edge alatt beengedett, Chrome mai napig nem enged be valamiert! :(

(#6494) essexboy válasza Glorious (#6493) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Gyorsítótárat töröltél?

essexboy

(#6495) essexboy válasza bitpork (#6484) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Töröld kérlek a gyorsítótáradat, és próbáld meg utána.

essexboy

(#6496) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

ITT már jó helyen lesz. :R /ha korábban nem is a megfelelő helyre írtam be/ :B

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6497) Chandy


Chandy
újonc

Sziasztok!

A következő problémám adódott, amit sajnos csak így tudok jelezni felétek,hogy a feleségem email címével csináltam egy regisztrációt.
Mai napon a saját fiókomból (kilcsifalo) telefonról többször beléptem az oldalra, mivel fut az oldalon hírdetésem, gyakran felnézek írtak -e. Az utolsó alkalommal valamilyen hálózati probléma lépett fel és azóta sajnos nem tudok belépni, mert a jelszavam a google chrome tárolta, de valahogy elfelejtette?! Nem hiszem el hogy ilyen van!!! Persze, semmi baj nem lenne,mert kérek egy jelszó emlékeztetőt emailre és nincs probléma, de sajnos az az email cím amivel annak idején regisztráltam Ph-ra már nem él, tehát kapufa..Mit tudok ilyenkor csinálni??
Vissza tudom kapni valahogy a fiókom, vagy így megsz*patott a google chrome?? :( :W
Az asztali gépen win 10 Google chrome van a telefonon ios google chrome

Előre is köszönöm a segítséget!

(#6498) essexboy válasza Chandy (#6497) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kérlek írj egy e-mailt a kalandor[kukac]prohardver.hu-ra.

essexboy

(#6499) Chandy válasza essexboy (#6498) üzenetére


Chandy
újonc

Elküldtem.

Köszi! :R

(#6500) joahun


joahun
újonc

hogyan tudom törölni a profilomat erröl az oldalrol végleg?????????????????????????????????????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.