Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) essexboy válasza Bjørgersson (#6400) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Beraktam az összefoglalóba ;]

essexboy

(#6402) kisbago


kisbago
aktív tag

sziasztok olyat mért csinál hogy pl rámegyek egy hirdetésre és utána alul hogy további apróhidetései és nem hoz be semmit? :F

(#6403) essexboy válasza kisbago (#6402) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Valószínűleg az adott felhasználónak nincs több hirdetése, akkor csinál ilyet.

Üdv,

essexboy

(#6404) SUPREME7 válasza essexboy (#6403) üzenetére


SUPREME7
őstag

:)) hibátlan válasz... De gondolom azért kérdezte mert egyébként van az eladónak több, csak nem listázza.

kisbago (#6402)
Egyébként valószínűleg úgy működik, hogy ha adott főkategóriában van másik hirdetése akkor azok megjelennek, a többi nem. Pl ha van 4 hirdetés, 2 hardver-2mobil akkor megnyitva bármelyik hardverest, csak a másik hardverest listázza mint az "eladó többi hirdetése", a mobilt nem mivel az másik főkategória.

Nyilván az lenne a logikus, ha azt írnák ki, hogy az eladó további hirdetései a kategóriában, de ez túl ésszerű lenne.

[ Szerkesztve ]

(#6405) kisselandras válasza essexboy (#6399) üzenetére


kisselandras
senior tag

Üdv! tegnapi nap szerettem volna át írni a teló számot de az istenért se enged tovább ! pedig mindent ki próbáltam de mindég a felugró ablak email cim hibát dobja ki ! :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#6406) Intruder2k5 válasza kisselandras (#6405) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

[link]

(#6407) reményhal


reményhal
csendes tag

Sziasztok!
Értékelésnél azt írta elutasítottam a kérést,pedig nem, ráadásúl a pontokat is megkaptam.Csakhogy nem tudom
viszontértékelni a kollegát, és ez így elég kellemetlen.
Kaphatok egy kis segítséget?

Üdv: Attila

(#6408) reményhal válasza reményhal (#6407) üzenetére


reményhal
csendes tag

Bocsi, visszaolvastam. :C

(#6409) prsce24


prsce24
újonc

Egy eladónak sokadszor írok de nem válaszol.Lehet,hogy nem kapja meg az e-mail-t?Máshogy nem lehet felvenni kapcsolatot?

(#6410) Intruder2k5 válasza prsce24 (#6409) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Írhatsz a hirdetése alá, vagy keresheted privát üzenetben, esetleg ha van az adatlapján (vagy a hirdetésbe írva) publikus email címe, telefonszáma, skype, facebook, twitter elérhetősége, akkor azon.

(#6411) dwd1


dwd1
tag

Üdv!

Hetek óta ezt látom: Jelentéseim (1)
De ha bemegyek a jelentéseimbe, nincsen semmi új; bár adtam le jelentést, de sem az, sem a válasz nem látható és az (1) jelzés sem tűnik el.
Kérlek, javítsátok!

Köszönöm!

(#6412) Bjørgersson válasza dwd1 (#6411) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bug, majd az új apróval elmúlik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6413) sutykuru


sutykuru
tag

Kolléga nevet váltott, de a régi nevére 404 hibát dob az oldal.

(#6414) backup1


backup1
csendes tag

Sziasztok, profile kiegészitésnél elszállt az accountom. és arra szeretnélek kérni titeket, hogy állitsátok vissza kérlek:
email-cimem:
regh@freemail.hu

valami hibából fakadóan: regh@freemail.hun "n"-t tettem a végére, igy nem tudom magam visszaállitani se bejelentkezni

köszi

(#6415) regener


regener
veterán

Ha a jegelt hirdetés szűrése szövegre kattintok akkor a postai checkbox kapcsolódik be-ki, csak manuális checkbox pipálás megy a jeges szűrésnél:

1280*1024 legfrissebb Chrome x64
Firefox alól ugyanez.

[ Szerkesztve ]

(#6417) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Az oldalon tapasztaltam egy "bug-ot" mégpedig, többször figyeltem fel rá, hogy amennyiben a szerkesztési oldalra a meghatározott időn túl térek vissza, a böngésző vissza lépés lehetőségével és ott még szerkesztek akár egy óra múlva is vissza tudok módosítani egy hozzászólásomat, de akár a címsor kimásolásával is végteleníthetem az időt.

Nem tudom ez mennyire hiba, mennyire ismert és mennyire legális, de szerettem volna jelezni egy illetékes személynek.

A "hibát" minden operációs rendszeren, mindenféle böngészőn tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#6418) Dreimus válasza Dreimus (#6417) üzenetére


Dreimus
senior tag

Érdekes, most nem jött elő, hanem a szokásos 15 perces limit oldal, akkor ezek szerint nem mindig jelentkező hibáról van szó :(

(#6419) Dreimus válasza Dreimus (#6417) üzenetére


Dreimus
senior tag

Érdekes, most nem jött elő, hanem a szokásos 15 perces limit oldal, akkor ezek szerint nem mindig jelentkező hibáról van szó :(

Valahogy most is sikerült 16. percben ezt a sort hozzá tennem. Ráadásul duplikálta :)

[ Szerkesztve ]

(#6420) Visormail


Visormail
addikt

Sziasztok!

Windows 7 SP1 friss, Firefox ESR 52.1 de próbáltam a normál 52-essel is.
Ha feladok egy hirdetést a hardver/processzor/Socket FM2 kategóriába, akkor nem tudom kiválasztani a gyártót (Intel/AMD), mert üres a lista.

Ezért ha az összes processzor hirdetésre szűrök, tehát nem megyek bele egyik foglalatba sem, csak a gyártót választom ki, akkor ugye az én hirdetésem nem jelenik meg AMD-re állítva:
[link]

Csak akkor jelenik meg, ha minden gyártóra van állítva.
[link]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#6421) Visormail válasza Visormail (#6420) üzenetére


Visormail
addikt

Legfrissebb Chrome-al Verzió: 58.0.3029.96 (64-bit) is ugyanez, abban kiegészítők sincsenek.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#6422) Minyi


Minyi
újonc

Sziasztok! Egy ideig nem voltam aktív de vissza szerettem volna jönni az oldalra. Jelszavam elfelejtettem és egyik e-mail címem sem volt regisztrálva.. Menthető még a több éves regisztrációm vagy kezdem újoncként?
Ha egy admin segítene azt megköszönném!
Mr.Minyi volt a felhasználónevem. Privátban kérek választ. Köszönöm!

Don't live your life on vain!

(#6423) Intruder2k5 válasza Minyi (#6422) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Írj a "kalandor kukac prohardver pont hu" címre egy email-t, ebben csak Ő tud segíteni, és csakis email-ben.

[ Szerkesztve ]

(#6424) Minyi válasza Intruder2k5 (#6423) üzenetére


Minyi
újonc

Köszönöm!

Don't live your life on vain!

(#6425) ZOLIelter


ZOLIelter
újonc

Sziasztok.
Belepek minden oke de nem jeleliti meg a szemltes menut igy nem latom az üzeneteimet meg az egyeb dolgokat.

(#6426) Intruder2k5 válasza ZOLIelter (#6425) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nálam hibátlan. Másik böngészőből? AdBlock nincs bekapcsolva?

(#6427) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Mac Sierra alól a Safarival az alábbi hibát kapom az oldaltól, mikor egy hirdetésnél írni szerettem volna az eladónak. Ha rámentem az eladó nevére, majd a privát üzenet küldésére, ugyanezt a hibát kaptam.

Átléptem Chrome böngészőre és azzal meg simán elment az üzenet.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6428) V.Stryker válasza V.Stryker (#6427) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Illetve most nézem,hogy egyetlen üzenetem sem látom, azt mondja nincsenek üzeneteim. PH alól megvan minden.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6429) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Csak én nem tudok hirdetést hosszabbítani?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6430) Cs.Laci


Cs.Laci
csendes tag

Üdvözletem !

Szerettem volna képet módosítani, mert egy nőstény oroszlán képet tettem fel, amikor regisztráltam, nem láttam, hogy van ott sörényes hím is. A feleségem szólt, hogy cseréljem ki, mert nevetséges, próbálkoztam, de minden alkalommal azt a hiba üzenetet kaptam, hogy az email cím mezőt töltsem ki, miközben ki van töltve.

Kérlek javítsd ki, ha tudod, vagy nézz utána,miért kapok hiba üzenetet állandóan. Köszönöm.

T. Cslaci

CsLaci

(#6431) Oldman2 válasza Winner_hun (#6429) üzenetére


Oldman2
veterán

A Hirdetés feladása sem megy, se Chrome, se Firefox alól.

(#6432) hahndaniel


hahndaniel
újonc

uraim nemtudom hova lehetne írni de nemtudok belépni a nevemmel semeik felületen..vki tudna segiteni?hirdetésem is van fent stb...

(#6433) regener válasza Winner_hun (#6429) üzenetére


regener
veterán

+ (#6431) Oldman2
Cookie és előzmény törlés megvolt? Másik bönbésző?
Nálam működik mind a kettő.

(#6430) Cs.Laci
Megoldás itt

(#6432) hahndaniel
Jelszó emlékeztető sem segít?
Idézve Intruder2k5-t:
Írj a "kalandor kukac prohardver pont hu" címre egy email-t, ebben csak Ő tud segíteni, és csakis email-ben.

[ Szerkesztve ]

(#6434) Oldman2 válasza regener (#6433) üzenetére


Oldman2
veterán

Cookie és előzmény törlés megvolt?

Megvolt.

Másik böngésző?

Edge alatt sem megy.

De megvan a bűnös is! Az ADGuard szűrője!

Bocs.

[ Szerkesztve ]

(#6435) meganers válasza meganers (#6357) üzenetére


meganers
csendes tag

Szervusztok!

Akkor eljött az ideje, hogy ismét szóljak: a hivatkozott probléma a nyugalomra intéssel ellentétben még mindig fennáll!

Valamint újdonság, hogy a kereső algoritmussal is gondok vannak, mert a jelen topicban a nevemre keresve nem találta meg a linkelt hozzászólásom, csak egy jóval korábbit. FF 53.0.2

(#6436) Bjørgersson válasza meganers (#6435) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aprón módosítás nélkül mentsd el az adataidat, utána szinkronizálódni fog.

A keresővel pedig semmi gond nincs.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6437) Visormail válasza Visormail (#6420) üzenetére


Visormail
addikt

Erre senki semmit nem tud?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#6438) HUNBubba


HUNBubba
újonc

Sziasztok!

A lejárt hirdetést szerettem volna meghosszabbítani. A érvényességet sikerült is, de nem tudom aktívvá tenni.
Azt mondja, hogy már kétszer ingyen hosszabbítottam. Ami igaz, mert a hosszabbítás gombra rákattintottam kétszer, de ettől még nem lett aktív. Ha meg aktívra akarom változtatnia státust már nem engedi ingyen.

(#6439) Bjørgersson válasza HUNBubba (#6438) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kétszer hosszabbítható ingyen, utána újra meg kell hirdetned.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6440) animatrix11


animatrix11
őstag

ez mi?

Jegelt hirdetést nem tudok aktívvá tenni 06.-29 még jó és 13 db hirdetés van csak nyitva tehát ez lenne a 14. ha jól tudom 15 lehetséges, több csak díj ellenében

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6441) HUNBubba válasza Bjørgersson (#6439) üzenetére


HUNBubba
újonc

Helló!

Éppen ez a problémám, hogy a hosszabbítás megvolt, mint az a kiemelésen látszik is, 2017.07.08-ig érvényes a hirdetés. Viszont hiába érvényes, ha nem aktív, olyan, mintha nem is lenne.
Aktívvá tenni viszont nem engedi. :F

(#6442) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,

Lejárt a prémium előfizetésem, vagy csak nem működik a funkció?
Email-ben nem kapok értesítést, hogy lejár? Nem ártana...

Szívesen kifizetem, de szeretném tudni, hogy ez most csak átmeneti hiba, vagy tényleg hosszabbítanom kell...

Köszi!
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6443) Winner_hun válasza TigerCat (#6442) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lejárt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6444) TigerCat válasza Winner_hun (#6443) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Értesítés?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6445) Winner_hun válasza TigerCat (#6444) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz.

Csak hogy kiakasszon az egyszavas válasz;]:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6446) TigerCat válasza Winner_hun (#6445) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Sikerült.

Őszintén szólva tényleg ki vagyok bukva. Szeretem az oldalt, mert marhajó ez a közösség, sok a nívós cikk és teszt, a reklámmentesség teljesen rendben van ennyi pénzért, de egy email azért jöhetne, hogy hé öcsém, lejár az előfizetésed, akarsz hosszabbítani? És köszönjük a támogatást. Vagy valami... Erre kapok egy egyszavas választ. Bocs, nem neked szólt, de ez volt a hab a tortán.

Azóta természetesen vettem újabb egy évet. Kíváncsi leszek jövő ilyenkor megint csak simán megjelennek a reklámok, vagy kapok értesítést. Ha már informatikai portál, erre futhatná...

Na, mindegy. Majd legközelebb...

I ❤ PH!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6447) looser


looser
addikt

Helló! Egy vásároló értékelte az adásvételünket, de nekem semmiféle értesítő nem jött, így őt sem tudom értékelni. Megkaptam az öt pöttyöt, de szeretném én is megadni neki, ami jár :-)

A hirdetés már archív volt, ha ez számít.

Köszi & Üdv :R

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#6448) Intruder2k5 válasza looser (#6447) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#6449) meganers válasza Bjørgersson (#6436) üzenetére


meganers
csendes tag

Szervusz!

El tudom képzelni, hogy működne a javasolt módszer, a probléma csak ez. A Ph-n mentve pedig semmi nem történt.

A kereső pedig nálam továbbra is csak a topicban megejtett első hozzászólásomat hozza, IE-vel, Edge-vel is teszteltem (ki-be jelentkezve). Avastot is leálítottam, de semmi. Mi befolyásolhatja ezt még?

Félreértés ne essék, ezek nem lényeges dolgok, mindössze igyekszem a topicot rendeltetésszerűen használni. Ellenben azt is tökéletesen megértem, hogy jön az új HA, és így a javítások a kritikus hibákra korlátozódnak. Csak akkor ezt nem ártana jelezni az összefoglalóban!

(#6450) looser válasza Intruder2k5 (#6448) üzenetére


looser
addikt

Ó köszönöm :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.