Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) konigjanos


konigjanos
senior tag

Segítsetek légyszi!megvettek tőlem egy alkatrészt, kérte a vevő a minősítést, de véletlenül nem arra nyomtam, hogy megvette, hhanem arra, hogy nem, és így nem tud értékelni, és újra se tudja kérni az értékelést, mit lehet csinálni?

(#5502) Bjørgersson válasza konigjanos (#5501) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglaló, ha nem megy az értékelésben leírtakat alkalmazni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5503) oravecz56


oravecz56
aktív tag

Hiába írja ki, hogy sikeres bejelentkezés, valójában nem történik semmi.

Hiába frissitem control+F5.
Asztali (Win 10 pro 64x i7 cpu 7970 GHZ a gép)nem lehet belépni.

[ Szerkesztve ]

Oszika

(#5504) etele1974


etele1974
csendes tag

Sziasztok! Problémák vannak a levelezéssel, nem nyitja meg az üzeneteket, "Nincs ilyen üzenet" hibát ír, még a korábbiaknál is!!! Van egy pár folyamatban lévő üzletem, ezért fontos lenne a levelezés. Előre is köszönök mindent. Üdv, Attila.

[ Szerkesztve ]

(#5505) Tomika085


Tomika085
csendes tag

Üdv! Nem tudom megnézni az üzeneteimet. Írja, hogy 1 új, rámegyek és kiírja, hogy nincs ilyen üzenet. Pedig fontos lenne, és még írni sem tudok a partnernak, hogy valami gebasz van.
Szerk: Közben látom más is ezzel a gondal küzd. :)
Üdv: Tamás.

[ Szerkesztve ]

Tomi

(#5506) Bjørgersson válasza Tomika085 (#5505) üzenetére


Bjørgersson
félisten

;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5507) khorvat válasza khorvat (#5486) üzenetére


khorvat
senior tag

Erre nem tudtok akkor megoldást?
Vagy legyek még türelemmel?
Esetleg rossz helyre írom ezt a problémát, ha igen hol kellene kopogtassak vele?

(#5508) domperke válasza khorvat (#5507) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

sütik,cookiek törlése frissités az oldalon idővel elfog tűnni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5509) Bjørgersson válasza domperke (#5508) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tűnik el. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5510) domperke válasza Bjørgersson (#5509) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

nekem eltűnt...Én biztos különleges vagyok.. De nem hiszem hogy ez annyira hatalmas gond lenne... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5511) Bjørgersson válasza domperke (#5510) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem meg már hónapok óta ott van. :) Engem nem zavar, csak mondtam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5512) khorvat válasza domperke (#5508) üzenetére


khorvat
senior tag

Kitöröltem a sütiket és az ideiglenes fájlokat is, eddig nem tűnt el de akkor várok hátha idővel megoldódik.
Együtt lehet vele élni, de nem gondoltam ezt ennyire nehéz dió megoldani.

(#5513) Lenry


Lenry
félisten

ezt mondja

kukit töröltem már

Firefox 43 + Arch Linux 64bit

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5514) Imperius


Imperius
csendes tag

Sziasztok!

Másnak nincs problémája az értékelésekkel? 2 Eladó is jelezte, hogy elfogadta az értékelés kezdeményezésem, viszont nem kaptam róla üzenetet, és nem tudok értékelni.

(#5515) domperke válasza Imperius (#5514) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Témaösszefoglalót olvasd el kérlek...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5516) Kbhont válasza Imperius (#5514) üzenetére


Kbhont
senior tag

De van!
Az a gond, hogy az Adminok szerint Mi nem tudunk olvasni!
Én most kaptam egymás után két linket is, ami természetesen ugyan oda mutat ( http://prohardver.hu/tema/uj_hardverapro_konkret_bugreportok/hsz_3880-3880.html )
amivel nem vagyunk előrébb!
Eddig mindig mindenkit tudtam értékelni! Akit esetleg még sem, azt jelentettem és jött is a válasz, hogy "értékeld"! Most meg én vagyok vénségemre a habzószájú óvodás, aki balfasz! :((

(#5517) domperke válasza Kbhont (#5516) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Sok esetben előbb leírjátok a gondot mint elolvasnátok a megoldását. Az értékelés a kezdetektől bugos javítás,átalakítás alatt áll.Viszont írtunk egy segítséget a témaösszefoglalóból mutat rá a link ami átmeneti megoldásként működik. Ehhez képest minden második harmadik bejegyzés erről szól a topikban... [link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5518) Kbhont válasza domperke (#5517) üzenetére


Kbhont
senior tag

Én nem akarom kritizálni senkinek a szaktudását, munkáját, de ha ez ekkora gond, mint Te is mondod, akkor nem meg kellene oldani?
Ez olyan, mint amikor az úthibák kijavítása helyett kiraknak egy táblát, hogy egyenletlen úttest...
Elkeserítő! (persze lehet én csinálok a bolhából elefántot) :K

(#5519) Imperius válasza domperke (#5517) üzenetére


Imperius
csendes tag

Tudom, én hibám, de sietve rápillantottam arra a bejegyzésre, az első bekezdés nem tűnt fontosnak a többihez képest, így átugrottam, utána meg indokolatlan volt a jelentésről olvasnom értékelés helyett.
Egyébként azért lep meg mindenkit nem a kezdetektől bugos, már van kb 10 értékelésem, csak azóta rosszabbodott a helyzet... :))

(#5520) Piet_ válasza domperke (#5517) üzenetére


Piet_
tag

Nálam eddig tök jól működött, volt is egy jó pár értékelésem már oda-vissza, de kb egy hete megszűnt létezni az egész funkció, többen is jelezték már nekem. Ez az egyik, a másik meg, hogy kb 1 éve már nem kapok semmilyen e-mail értesítést a privát üzeneteimről (igen, be van kapcsolva, nem, nincs spambe, webmailen se.)
Ezzel kapcsolatban egyszer már írtam, és kb én voltam hülyének nézve, és a legprofibb megoldást annak gondolta az illető, hogy cseréljem le az e-mailcímem mert biztos ott a hiba...mondom WTF :F

[ Szerkesztve ]

(#5521) Sonja válasza Lenry (#5513) üzenetére


Sonja
veterán

Szintén ugyan ez a problémám. Kuki törlés, ki-/belépés és oldal frissítés megvolt, de ugyan az. :(

Google Chrome 47.0.2526.106 (64-bit) + Ubuntu Studio 14.04.3 LTS 64bit Linux

Szerk.: Firefox 43 alatt is ugyan ez.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#5523) Ginkologic válasza domperke (#5517) üzenetére


Ginkologic
senior tag

Csak az a vicces, hogy a kezdetek nem most kezdődtek, lassan 3 éve megy az oldal, illett volna már ez idő alatt korrigálni a hibákat.

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#5524) domperke válasza Ginkologic (#5523) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Az oldal nem 3 éve megy.. :( Az új HA megy 2 éve amit a nulláról írtak meg és egy mások által is nagyon megbízhatónak titulált cég aki ebben részt vesz és üzemelteti.. Ehhez képest sajnos mi mást tapasztalunk- Senki nem volna boldogabb (mint mi) ha végre minden olyan dolog úgy működne megfelelően ahogy annó eltervezték.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5525) Ginkologic válasza domperke (#5524) üzenetére


Ginkologic
senior tag

Hát én is, mi is, nagyon örülnénk ha minden úgy menne ahogy kellene, de az már tényleg ciki, hogy ~ezer éves bugok mééég mindig nincsenek javítva. Ezt azért elég nehéz kimagyarázni, hiába mondtok bármit... :K

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#5526) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Próbálok hozzászólni a saját hirdetésemhez: Firefox 43.0.2 - megpróbáltam mindent, nem segített.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5529) adhee válasza konigjanos (#5501) üzenetére


adhee
csendes tag

A keresési mezőbe beírt szavakra nem lehet keresni mobiltelefonon, ugyanis a beírt karakterek után a keresés gombra koppintva nem történik semmi. Ez a hiba már hetek óta fennáll, de mostanra elégeltem meg.

iPhones 5s -ről próbáltam csak a legújabb szoftverrel, Safariból.

:R

Írj rám, ha elfelejtettem volna értékelni. Köszönöm

(#5530) fero02


fero02
veterán

Azt az egy sort miért így jeleníti meg?

(#5531) molvany


molvany
senior tag

Kezdödik az ünnep ?
Ùjévi köszöntö ? : 502 Bad Gateway

WhatsApp :+491737182060

(#5532) klotyesz73 válasza molvany (#5531) üzenetére


klotyesz73
csendes tag

Hát igen... pár napja nem elérhető az oldal. :(

(#5533) hackeeeee válasza klotyesz73 (#5532) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nálam működik. Ha jól sejtem bizonyos ISP-knél lehet gond. Viszont a hozzászólás (saját hirdetésnél legalábbis) még azóta sem működik. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5534) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Miután feladtam egy hirdetést, nem tudom a hirdetés szándékát megváltoztatni.
Azaz ha feladok egy hirdetést azzal a szándékkal, hogy keresek valamit, de én véletlen a kínálok opciót hagytam bejelölve, ami az alapértelmezett, akkor a feladás után ezt már nem tudom megváltoztatni, csak úgy, hogy újra felrakom a hirdetést, és a korábbit archiválom.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5535) domperke válasza sz.balazs.95 (#5534) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Üdv ezt a bugot ismerjük javítva lesz. Ha jelented akkor a moderátorok átrakják nem kell zárni és újra felrakni máskor.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5536) sz.balazs.95 válasza domperke (#5535) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Rendben, köszönöm. :R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5537) kiskacsa11


kiskacsa11
csendes tag

Sziasztok!

Hibásak a mentett hozzászólások a szöveges értékelés után.
"\n", hibás link: szóköz lesz benne rákattintva / kimásolva
Példa itt.

Ki tudjátok javítani ezeket?
Össze is vonható egybe a 3 kommentem.
Illetve ha kérhetném az értékelésem végéről a zöld smileyt is töröljétek, így elég hülyén mutat a ": P" helyett.
Nem írok sokat, elfelejtettem, hogy kicseréli, szerkeszteni meg nem lehet... Legyen :R ": R"

Köszi

"Szörnyen sietnek, hogy eljussanak életük egyik unalmas pontjából... a nagy semmibe."

(#5538) klotyesz73 válasza hackeeeee (#5533) üzenetére


klotyesz73
csendes tag

Az jó. Legalább nálad működik. :)
Nálam ez az oldal már 2 hete...

[ Szerkesztve ]

(#5539) Gereblye01


Gereblye01
újonc

üdv mindenki..a7z a gond gépről nem enged be hardverapróra se a microsoft edge-ről se google chrome-ről de a hülye telefonommal (S4) be tudok lépni....
amint gépről bejelentkezek kiirja hogy sikeres belépés és egy szép fehér hátteret mutat csak utána semmi többet...
pedig kijelentkeztem telefonról azzal nem lehet baja..mi van ilyenkor...oké hogy be tudok lépni telefonról de képeket onnan se tudok feltölteni....

(#5540) Bjørgersson válasza Gereblye01 (#5539) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kukik, gyorsítótár törlése megvolt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5541) tlac


tlac
nagyúr

BUG:

privátban jött az üzenet Hardverapró-tól, de hibás benne a link:

Az értékelés menetéről bővebben itt olvashatsz.»

http:///##REMOTE_URL##oldal/sugo

az értékelés moderátoros jelentéses módon lett elindítva, mivel a hirdetés "csak keres" módon volt feladva

[ Szerkesztve ]

(#5542) klotyesz73 válasza Bjørgersson (#5540) üzenetére


klotyesz73
csendes tag

Minden megvolt. Hidd el... MINDEN. De a saját gépemen egyszerűen nem tudok belépni. Máshol viszont működik. Újratelepítés lesz ebből úgy érzem. :)

(#5543) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok,

Opera Minivel képtelenség a hirdetés státuszát módosítani.

Tölt az oldal, de marad "Aktív" a kiválasztható opció. Pl. a logout.hu-n tudok a hsz-ek számának csoportjai közül választani a "lenyíló" menüvel simán, ott nincs gond vele. (Remélem, jól írom.)

Üdv: E.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5544) paisacha


paisacha
tag

Sziasztok!

Ezen üzlet miatt kértem jelentés keretében értékelési lehetőséget tlacra, mint eladóra. Ő sikeresen tudott engem vevőként értékelni, de nekem olyan üzenetet küldött a rendszer amelyben eladóként magamat tudnám értékelni. Azt pedig nem szeretném.

Tudjátok javítani a linket, vagy küldeni olyan megoldást, ahol tlacot eladóként értékelni tudnám?

[igen, "eladóként jelentem" fülön indítottam el a jelentést]

Köszönöm!

További szép napot!

(#5546) ittakary


ittakary
nagyúr

Ma harmadszori próbálkozásra tudtam fizetni egy Aprós szolgáltatásért.... PayUval egyszer sem volt ilyen hiba, de most ez az új rendszer kicsit még röcög :K

Sssszabbbja meg... fizettem, "sikeres tranzakció" de nem lettem előrébbsorolva :U

szerk: " amint a szolgáltató levonja az összeget a kártyáról, aktiváljuk a kért szolgáltatásokat!"

Akkor csak türelmesnek kell lenni...

[ Szerkesztve ]

(#5547) Yutani


Yutani
nagyúr

Jelentettem egy 2015.07.25-én feladott hibás VGA kártya hirdetést a modiknak, mert gyanús volt, hogy egyszer sem volt upolva (ami nekem azt jelenti, hogy a user nem foglalkozott vele), de még mindig aktív volt. Nem életszerű, hogy nem upolja, de folyamatosan fizet 200-250 Ft-ot az újraaktiválásért. És kiderült, hogy már rég lejárt a hirdetés, csak a HA motorja nem tette lejárttá.

Szóval kérjük a lejárt hirdetések archiválását, köszönjük!

Sajnos volt időszak amikor a motor "elfelejtette" rendesen zárni. Azóta javítva lett viszont vannak hirdetések amik ezáltal aktívnak látszanak de aki feladta nem tudja sem zárni sem semmit csinálni vele sőt az aktív hirdetéseinek a listájában sem szerepel.Ezeket ha megleljük zárogatjuk de a kapacitás véges...

[ Módosította: domperke ]

#tarcsad

(#5548) furgeroka


furgeroka
újonc

Kedves Hardverapró! Vettem egy vízpumpát az oldalon, kértem értékelést, de ez eladó véletlenül az elutasításra ment.

Már két moderátor is válaszolt, hogy eladóként jelentsem.

Ebből az egyik meg is értette, hogy az a problémám, hogy nem engedi a rendszer, hogy eladóként jelentsem, mert 500-as hibakóddal szerverhibát ír a böngésző Chrome és Edge esetében is. Androidon csak simán frissíti a lapot és az üres form (adatlap) látszik.

Csináltam egy képernyőképet.

Szóval a kérésem az lenne, hogy töröljétek az adatbázisból az elutasítást, vagy a kérelem státuszát, hogy tudjam pozitívval értékelni az eladót.

Képernyőkép a hibaüzenetről:
http://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/10/437702_pjfbcrxcrdp6jbtk_kepernyofelvetel_19.png

Megvett vízpumpa:
http://hardverapro.hu/apro/eheim_pumpa_12voltos_taprol_vezerelt_

Előre is köszönöm.

(#5549) Krisz79


Krisz79
őstag

Tisztelt Hardverapro!

Kérdésem lenne, azzal kapcsolatban,hogy miért van 2 rangom: 1: Őstag. 2: Senior tag?
Legyetek szívesek ránézni és javítani .

Köszönettel.:
Krisz79

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#5550) Bjørgersson válasza Krisz79 (#5549) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hardverapró, adatok szerkesztése, majd módosítás nélkül mentsd el.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.