Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) trayton


trayton
csendes tag

Sziasztok!

Úgy vettem észre, hogy az UP időzítés beállítása bugos

Napi 3 UP-ot állítanék be, de egyes napokat egyszerűen kihagy az időzítés, ahogy látni azt a lenti lekérdezésen is. Az alábbi napok hiányoznak egy mai időzítés beállítása után: 24, 25, 30, 31, 2, 3, ....
Chrome/IE ugyanúgy viselkedik.

Létezik erre workaround? Adminok be tudják állítani esetleg nekem?

UP: 05.23. 11:30, 05.23. 15:30, 05.26. 07:30, 05.26. 11:30, 05.26. 15:30, 05.29. 07:30, 05.29. 11:30, 05.29. 15:30, 06.01. 07:30, 06.01. 11:30, 06.01. 15:30, 06.04. 07:30, 06.04. 11:30, 06.04. 15:30, 06.07. 07:30, 06.07. 11:30, 06.07. 15:30, 06.10. 07:30, 06.10. 11:30, 06.10. 15:30, 06.13. 07:30, 06.13. 11:30, 06.13. 15:30, 06.16. 07:30, 06.16. 11:30, 06.16. 15:30, 06.19. 07:30

http://hardverapro.hu/apro/palit_jetstream_geforce_gtx_980_gari_20171126-ig

Köszi,
Bence

[ Szerkesztve ]

(#5802) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Most reggel 8 kor csináltam egy sima ingyenes UP -ot és duplán számolta:

(#5803) Wolfy999


Wolfy999
tag

Üdv,
iPhone Safari-ból Hardverapro Személyes oldalról amikor megnyitom a friss hozzászólásokat, akkor nem teszi őket olvasottá, tehát legközelebb is ugyanonnan kezdi mutatni a frisseket.

(#5804) icp1970


icp1970
senior tag

Átmeneti kommunikációs hiba már megint.nem lehet hozzá szólni a hirdetésekhez.Milyen gyakran lesz ez még így?

[ Szerkesztve ]

(#5805) KubanitoS válasza icp1970 (#5804) üzenetére


KubanitoS
veterán

Valóban bosszantó a dolog. Esetleges javításról semmiféle infót nem kaphatunk?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5806) Rimuru


Rimuru
veterán

Nem jo az RSS.
[link], [link]

Vigyázat, csalok!

(#5807) Dzsordzso18


Dzsordzso18
újonc

Sajnos nem tudok értékelni,mert a hibát bejelentő oldalra irányit mindig a rendszer!
Mielőbbi javítást kérnék, vagy bármilyen megoldást.
Előre is köszönöm!

(#5808) ontheground


ontheground
tag

Sziasztok. Wooda felhasználó megvásárolt tőlem néhány terméket a következő hirdetésből. Értékelést kezdeményezett, amit el is fogadtam, és ő értékelt is. A rendszer nekem is küldött üzenetet erről, valamint, hogy értékeljem én is az adásvételt. Az értékelő linkre kattintva azonban a következő üzenet fogad: "Egy hirdetéssel kapcsolatban csak egyszer értékelheted a felhasználót."
Azonban én egyszer sem tudtam őt értékelni. Előre is köszönöm a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#5809) domperke válasza Dzsordzso18 (#5807) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Ha archiv a hirdetes csak igy lehet ertekelni.Ez normalis.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5810) domperke válasza ontheground (#5808) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Üdv a témaösszefoglalóban van segitseg.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5811) ontheground válasza domperke (#5810) üzenetére


ontheground
tag

Köszi, viszont másik böngészőben cookie törlések után is ugyanaz a jelenség. Közben viszont rájöttem, nem csoda, hogy ezt írja ki a rendszer, hiszen az első üzire kattintgattam, amiben az értékelést kell engedélyezni. A másik(amiben én tudnék értékelni) úgy néz ki meg se jött, vagy közben eltűnt, vagy nem tudom.

(#5812) ontheground válasza ontheground (#5811) üzenetére


ontheground
tag

Köszönöm szépen, a "Jelentés" gombbal megoldódott :)

(#5813) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Kedves Moderátorok!

Előresorolást vásároltam ehhez a hirdetéshez: [link]
Kaptam róla értesítés is mail-ben és le is vonták a számlámról, de ezen az egy hirdetésemen nem aktiválódott az előresorolás.
Kérnek segítséget az ügyben.
Előre is köszönöm!

Üdv: Olaj

(#5814) bendikeee11


bendikeee11
tag

megoldódott....nálam volt a hiba :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery.

(#5815) Bluesummers válasza Bluesummers (#5612) üzenetére


Bluesummers
őstag

Erre valaki? Ismét visszajött sajnos :( Van nemrég Ghostery, AdBlock Plus s AdGuard Adblockerem is, elegem van a követésekből, de nem hiszem, hogy ezek zavarnának be. Korábban nem voltak, mégis ez volt a hiba ... aztán egyszercsak "elment" ... most visszajött.
Google Chrome 50.0.2661.102 m
Internet Explorerben jól működik. Újratettem Chrome-ot is, semmi.... azért ennek nem így kellene lennie ...

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#5816) kisqqcs


kisqqcs
csendes tag

Rossz fórum, sorry :(.

[ Szerkesztve ]

(#5817) pvpEU


pvpEU
csendes tag

Nem müködik az rss.
http://hardverapro.hu/?rss=true

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/pvpeu/index.html

(#5818) 5teve


5teve
senior tag

érdekes dolgot "fedeztem fel".

ha hirdetést adok fel, és szerepel benne ez <--
akkor az utána való rész nem jelenik meg a hirdetésben.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#5819) Kicsirics77 válasza 5teve (#5818) üzenetére


Kicsirics77
veterán

php alatt ezzel kommentelsz ki,hogy ne látszódjon futtatás vagy megjelenítés közben ha jól tévedek,kerüld el ezeket a jeleket.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#5820) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

sziasztok!

lenne egy olyan problémám, hogy rossz helyre kaptam a pozitív értékelésem...
én voltam az eladó és nem eladóként lettem értékelve, hanem vevő ként.
ilyen esetben mit tudok tenni? tudja valami admin orvosolni a hibát? :F
köszönöm előre is :R

(#5821) Bjørgersson válasza HELLAFLUSH (#5820) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jelented az adott hirdetést, majd leírod a problémádat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5822) HELLAFLUSH válasza Bjørgersson (#5821) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

saját hirdetésemet nem tudom jelenteni :(

(#5823) Bjørgersson válasza HELLAFLUSH (#5822) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor jelentsd a vevőt, majd linkeld be az adott hirdetést, és írd le a problémádat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5824) djnyakesz válasza Bjørgersson (#5823) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok,

Eladtam egy terméket, a vevő értékelni szeretett volna, és véletlen a blokkolásra mentem, mintha nem ő vette volna meg. Vissza lehet csinálni valahogy?
A vevő ezt látja: ""Megvásároltad tőle...
Értékelést kezdeményeztél ""

Sajnos nem tudok a levélre klikkelni már, nekem azt írja a rendszer hogy már visszavontam :(

(#5825) domperke válasza djnyakesz (#5824) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

témaösszefoglalóban van segítség.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5826) djnyakesz válasza domperke (#5825) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Bocsánat, figyelmetlen voltam! :( :U

(#5827) csaszizoltan


csaszizoltan
csendes tag

Tisztelt Prohardver!
Megjelent pár napja illetve pár hete egy bug:

"Kedves krokics!
A(z) PROHARDVER! fórumain új hozzászólás érkezett egy témába, melyről e-mailes értesítést kértél:
Javítsuk a Prohardvert! -- #14507
Első olvasatlan hozzászólás -- #14507 (1 új)
Legfrissebb hozzászólások
Jó fórumozást,
A(z) PROHARDVER! csapata"

fajta e-mail üzenetekben az "(1 új)" szöveg nem változik akkor sem mikor már tuti, hogy több órája (hozzászólás óta) nem olvastam bele az adott témába, emellett az "Első olvasatlan hozzászólás -- #14507 (1 új)"-ban a hozzászólás száma is növekszik, mikor le kéne ragadnia az első nem olvasottnál.

Üdv.

- Kivel és mit iszik Orbán? - Tök mindegy! Sörös vagy boros, csak közel legyen Soroshoz.

(#5828) toro22


toro22
tag

Sziasztok!

Eladtam egy terméket és a vevő tévesen 5 helyett csak 3 piros pontot adott, majd jelentette a tévedést. Megpróbálták kijavítani, eladóként nőt is 2-vel a pontjaim száma, de ugyanakkor vevőként eltűnt 2, így összességében változatlan maradt. Ezután jelentettem én is, de azt írták nem tudnak rajta javítani.

[ Szerkesztve ]

(#5829) johnquo


johnquo
csendes tag

Sziasztok! Én valamiért egyetlen egy üzenetet sem kapok meg e-mailben (vagy értesítőt). Azt hiszem a hirdetés lejártáról jött egyszer e-mail, de másról soha, pedig jók a beállításaim.

(#5830) Slade92


Slade92
aktív tag

Hello
Nem tudok üzenetet küldeni!
Vagy nem küldi el vagy ezt a hibaüzenetet kapom!

(#5831) molvany


molvany
senior tag

Hogy milyen boldog is vagyok most, el sem hiszem magam sem. :( :DDD
A hardverapróra való belépési szándéknál ez fogad : 502 Bad Gateway

WhatsApp :+491737182060

(#5832) #03364352 válasza molvany (#5831) üzenetére


#03364352
törölt tag

Ne aggódj!Majd lesz ez még így se'. Eljön az idő,amikor már ezt sem írja ki. :K :))

(#5833) Shirokunn


Shirokunn
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap óta nem tudom UP-olni a hirdetéseim. Vagyis az UP oldalon megcsinálom amit kell, de akárhogy nézem, frissítgetem, jelentkezek ki-be, nyitom újra a böngészőt, én nem látom hogy előrekerültek volna a hirdetések. :( Esetleg tudnátok segíteni, hogy mit tegyek? Mert lehet, hogy csak nekem nem mutatja valamiért. (Esetleg ha valaki megnézné, hogy neki mutatja-e, most a fotó-videó szekcióban 5db hirdetésemnek kéne 10:15-ös idővel elöl lennie) Köszike :R

(#5834) adhee


adhee
csendes tag

A hirdetésekhez feltöltött, mobillal (iPhone 5s -el) készített képeket a rendszer össze-vissza forgatja a feltöltés után. Már 10000000000000000000000000000x -szor/szer jeleztem, de nem történik semmi. Pedig ezt úgy gondolom, hogy nem apró hiba, hogy figyelmen kívül lehessen hagyni.

Köszönöm előre is a közreműködést !!! :R

[ Szerkesztve ]

Írj rám, ha elfelejtettem volna értékelni. Köszönöm

(#5835) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Semmi. Elnézést kérek, későn olvastam.

[ Szerkesztve ]

gölmétcsül ©

(#5836) fR0271


fR0271
csendes tag

Sziasztok, nalam mostanaban keptelenseg belepni a droidos chrome-on keresztul. Elfogadja ag adatokat, jon a szokasos uzi hkgy sikeres belepes erre visszadob ugyanugy, mintha be se leptem volna. Van erre valami megoldas? Kezd irritalni a dolog. :(

(#5837) mrfree75


mrfree75
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ez rendszer vagy usererror, de a help-ben nem talaltam errol a semmit. Van ez a hirdetésem http://hardverapro.hu/apro/samsung_nx300_18-55_objektivvel_es_ajandek_fekete_bortokkal, amit nem latok a "hirdetéseim adminisztrációja" menüben. De privat uzenetből meg tudom nyitni. Safarin neztem IOS 9.3.2 alatt.

Tudnatok segiteni?

Köszi,
Mrfree

[ Szerkesztve ]

(#5838) Bjørgersson válasza mrfree75 (#5837) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Archivált hirdetést ott nem is fogsz látni, csak aktívat és jegeltet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5839) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Két kérdésem van, segítsetek kérlek:

1.
Ezt a hirdetésemet szeretném újra aktiválni, de a nem-túl-kevés archív hirdetésem között, ez egyszerűen nem jelenik meg, így nincs módom aktiválni.

Miért? :F

2. a privátoknál, ahol látom a listában, kikkel beszélgettem, van ugyan egy keresődoboz fent (benne "szűrés" szöveg alapból), de oda beírva bármit, az nem ad találatot

- sem terméknévre, amiRŐL beszélgettem;
- sem személyre, akiVEL beszélgettem

..de akkor mit lehet abban keresni, és hogyan? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5840) Bjørgersson válasza MrCsiT (#5839) üzenetére


Bjørgersson
félisten

1) Ha itt a hirdetésben rányomsz a szerkesztésre, akkor is tudod aktiválni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5841) MrCsiT válasza Bjørgersson (#5840) üzenetére


MrCsiT
addikt

1: nem látok szerkesztés gombot, linket, lehetőséget a hirdetésben.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5842) Bjørgersson válasza MrCsiT (#5841) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg, mintha a múltkorában lett volna erről szó, hogy a hirdetés lejárta után 90 nappal már nem lehet szerkeszteni a hirdetést. Akkor próbáld meg esetleg jelenteni magadat, linkeld be az adott hirdetést, majd írd le a problémádat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5843) SUPREME7 válasza MrCsiT (#5839) üzenetére


SUPREME7
őstag

Már nem tudod újra aktiválni. Az archív hirdetéseknél meg volt valami bug. nekem is az idei első archiv hirdetésem júniusi ...

Hardverapró felől privátokban keresni kb nem lehet. Prohardver felől keress.

[ Szerkesztve ]

(#5844) Superhun


Superhun
addikt

Van egy mentett keresésem, ami nem küld emailt, ha kapás van. Mi lehet a gond? :F

(#5845) Weaver


Weaver
senior tag

hírdetés szerkesztésénél többször előjött, és elő is jön az a probléma, hogy módosítás után törlődik az egész hírdés szövege, az első sor kivételével. nálam már a sokadik ilyen, az előbbi egy perce történt...

(#5846) Eiki


Eiki
tag

Példa query: http://hardverapro.hu/?kategoria_gyartokhoz=&hirdetesVaros=-1&hirdetesTipusa=-1&GYORSKERESO_TOKEN=6KA7PAA81HAEEP3HAG65&gyorskereses=galaxy+s7&gyorskereses_hidden=Gyorskeres%C3%A9s%3A+

Microsoft Edge-ben megnyitva az első Google hirdetésig jelenít meg apróhirdetések listáját, utána már nem. Chrome-ban, IE-ben működik megfelelően.

(#5847) core i7


core i7
addikt

Sziasztok nem tudok felcsatlakozni apróra milehet a gond? :( :F

(#5848) seaofcalm


seaofcalm
csendes tag

Nálam is ez a helyzet: se safariból se chrome-ból nem tudom megnyitni a hardverapro.hu -t.

Hibaüzenet: A webhely nem érhető el

A(z) hardverapro.hu visszautasította a csatlakozást.
Keresés a Google-on a következőre: hardverapro hu
ERR_CONNECTION_REFUSED

[ Szerkesztve ]

•ß3n6

(#5849) phista95


phista95
újonc

Maga a szerver pingelhető, viszont a webszerver szolgáltatás (nem tudom mi lehet használva, akár IIS/Apache) lehet hogy lehalhatott.

(#5850) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A hardverapró most nem működik, reméljük hamarosan visszaáll.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.