Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) pistu1 válasza essexboy (#6050) üzenetére


pistu1
csendes tag

Köszönöm szépen, semmi gond, csak hátha nem tudtok erről a problémárol:D:R

;)

(#6052) essexboy válasza pistu1 (#6049) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Probald meg azt hogy torlod a cachet ill. sutiket az adoot bongeszobol ill. ha konyvjelzozve van a hardverapro akkor torold azt is. miutan ezt megtetted inditsd ujra a telefonod, es probald meg ezzel a bongeszovel elerni a hardveraprot. Ha tovabbra is ugzanazt a problemat latod, akkor kerlek tegyel fel kepernyomentest.

essexboy

(#6053) YceBear


YceBear
tag

Sziasztok,

Apro problemat szeretnek jelezni. Nem kaptam ertesitot az ertekeles kezdemenyezeserol, illetve a vetel vissza igazolasrol sem kaptam uzenetet. Ami erdekes, hogy az ertekelest viszont megkaptam, de mivel errol sem kaptam ertesitest a vevot nem tudom pontozni.
Koszonom

(#6054) domperke válasza YceBear (#6053) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Üdv témaösszefoglalóban van egy segitség erre.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#6055) YceBear válasza domperke (#6054) üzenetére


YceBear
tag

Koszonom es elnezest. Eleg latvanyos nem tudom hogy nem vettem eszre.

(#6056) Belzebubika válasza LucyFerr (#6036) üzenetére


Belzebubika
újonc

Csináltam új accot, de ezzel se hajlandó belépni a hardverapróba! HELP!!!!!!!!!
Alias LucyFerr

[ Szerkesztve ]

Játszom, tehát vagyok!

(#6057) essexboy válasza MammoUTh (#6037) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

P.ü ment!

essexboy

(#6058) essexboy válasza Belzebubika (#6056) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Töröld az összes cookie-t a böngészõdbõl, és próbáld meg azután a belépést a régi accountoddal. Oldalunkon (ahogyan máshol is) egy embernek csak egyetlen egy regisztrációja (felhasználói fiók) lehet. Ezért most törlöm ezt a regedet.

essexboy

(#6059) LucyFerr válasza essexboy (#6058) üzenetére


LucyFerr
csendes tag

Töröltem a csokikat mégsem működik!
Próbálok valakinek privátot írni a hirdetéséhez erre beadja a bejelentkezést, bejelentkezem, néha felvillan a sikeresen bejelentkeztél, de aztán semmi. Megint kéri a bejelentkezést ha írni szeretnék valakinek.
Nem csináltam volna új accot , ha a régi működne, de a kérdésemre b@sztatok válaszolni több mint egy hétig. Bezzeg az új accért azonnal jött a leb@szás. Nem érzem jogosnak! Mint olvastam fentebb más is csinált ideigleneset.
És továbbra sem tudok belépni a harverapróba, ERRE kérek megoldást!

[ Szerkesztve ]

Ha megtisztelsz azzal, hogy megkérdezed meg van-e még, akkor tisztelj meg már azzal is, hogy köszi, de már nem aktuális az üzlet!

(#6060) dhugo


dhugo
csendes tag

5.1 android telefonnal nem tudok belépni a harverapróra. Mi lehet a probléma? A telefon egy Lenovo vibe c a2020

[ Szerkesztve ]

(#6061) essexboy válasza LucyFerr (#6059) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Gondolom mar veled is tortent olyan, hogy ezernyi meg egy dolog volt amit el kellett intezned, es nem tudtal mindent idoben elintezni? Sajnos nagyon elfoglaltak vagyunk, de mindenkinek a problemajat elobb vagy utobb megprobaljuk megoldani. :K Termeszetesen ertem, hogy frusztral a dolog, de ez nem ok arra hogy masodreget hozz letre amit kifejezetten tilt az alapelvek.

Visszaterve a problemara:
A cookie-k engedelyezve vannak a Hardverapro oldalon?

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#6062) LucyFerr válasza essexboy (#6061) üzenetére


LucyFerr
csendes tag

Chrome böngésző ajánlott beállításokkal. A belépés előtt törölve az összes cookie.
Beállítások
Cookie-k
Helyi adatok mentésének engedélyezése. (ajánlott)
Gondolom ez lenne az, mivel belépés után megjelennek a cookie-k amik a proharverhez tartoznak.
Belépési próbálkozáskor felvillan egy pillanatra a "Sikeresen beléptél" ablak majd megjelenik egy forgó óraszerű de aztán megint a belépés előtti kép fogad.

Természetesen én is szoktam elhavazva lenni, nem is a törlés zavar, ha nem lehet akkor nem, hanem a hangnem ahogy ez történt. De fátylat rá, inkább a probléma megoldásán dolgozzunk.

Ha megtisztelsz azzal, hogy megkérdezed meg van-e még, akkor tisztelj meg már azzal is, hogy köszi, de már nem aktuális az üzlet!

(#6063) essexboy válasza LucyFerr (#6062) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Hmm, érdekes.
Ha belépsz a prohardver.hu-n és átmész a hardverapro.hu-ra akkor be vagy ott jelentkezve?

essexboy

(#6064) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Alul a nevére kattintva 404-et dob az oldal.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6065) LucyFerr válasza essexboy (#6063) üzenetére


LucyFerr
csendes tag

Nem, ott nem vagyok bejelentkezve. Mostanában pedig ide is 2x kell bejelentkeznem mire belép, pedig elsőre is beadja a sikeresen beléptélt.

Ha megtisztelsz azzal, hogy megkérdezed meg van-e még, akkor tisztelj meg már azzal is, hogy köszi, de már nem aktuális az üzlet!

(#6066) Fintzy


Fintzy
csendes tag

Sziasztok!

Egy ideje (nyár óta) gyakran tapasztalom a következőt:

A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!

Elég bosszantó, hogy szinte semmire sem használható ilyenkor az oldal... Valami megoldáson gondolkodtatok már? (gyanúm szerint minden felhasználót érint ez a hiba, bizonyára van visszajelzésetek is szép számmal)

Fintzy

P.S. : ezt az üzenetet is kb. 2 perc alatt sikerült elküldenem...(100/10-es a netem...nem hiszem, hogy azzal van gond)

[ Szerkesztve ]

There are no atheists on turbulent airplanes - Erica Jong

(#6067) falcoon


falcoon
csendes tag

Üdv!

Mi a teendő, ha nem kapom meg a priviket, ki tud ebben segíteni? 3 napja kaptam az utolsót - van több nyitott dolog ezért a feltételezés...
Privátok esetében vannak korlátozások, gondolok itt a max mennyiségre?

(#6068) essexboy válasza falcoon (#6067) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kuldtem neked egy privatot most. Megkaptad?

essexboy

(#6069) essexboy válasza Fintzy (#6066) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Vacakol a szerver, ha minden igaz az elkovetkezendo hetekben meg lesz oldva a hardver problema.

essexboy

(#6070) essexboy válasza LucyFerr (#6065) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Rakerdeztem, hogy mi okozhatja ezt. Amint kapok valaszt, ertesitelek.

essexboy

(#6071) Fintzy válasza essexboy (#6069) üzenetére


Fintzy
csendes tag

THX!

There are no atheists on turbulent airplanes - Erica Jong

(#6072) LucyFerr válasza essexboy (#6070) üzenetére


LucyFerr
csendes tag

THX

Ha megtisztelsz azzal, hogy megkérdezed meg van-e még, akkor tisztelj meg már azzal is, hogy köszi, de már nem aktuális az üzlet!

(#6073) essexboy válasza LucyFerr (#6072) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szamitogeprol, vagy mobil eszkozrol szoktal belepni? Ha mobilrol probaltad eddig, akkor megprobalnad geprol es vica versa? Kozben nemsokara elkeszul az uj HA, ott nem lesznek ilyen problemak, mert ugyanaz a motor lesz alatta mint a lapcsalad tobbi lapja alatt.

essexboy

(#6074) LucyFerr válasza essexboy (#6073) üzenetére


LucyFerr
csendes tag

Mind a kettőről próbálkoztam.

Ha megtisztelsz azzal, hogy megkérdezed meg van-e még, akkor tisztelj meg már azzal is, hogy köszi, de már nem aktuális az üzlet!

(#6075) essexboy válasza LucyFerr (#6074) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Van esetleg ismeros gepe, amin tudnal probalkozni? (csak hogy biztosan tudjam mondani hogy mindenhol es nem csak a sajat gepeiden van ez a problema.)

essexboy

(#6076) LucyFerr válasza essexboy (#6075) üzenetére


LucyFerr
csendes tag

Belépett az enyémről csak ki kellett jelölni az állandóan belépve maradok és a következő (már nem emlékszem mi volt az) kockát is. Érteni nem értem miért, de sikerült.

Ha megtisztelsz azzal, hogy megkérdezed meg van-e még, akkor tisztelj meg már azzal is, hogy köszi, de már nem aktuális az üzlet!

(#6077) tfery


tfery
tag

Szeretném eladni a mobilomat a hardveraprón, de nem tudok képet feltölteni. Állandóan azt az üzenetet kapom, hogy " nem tallóztál be képet". Rákattintok a tallózásra, kijelölöm a képet, meg is jelenik a lapon, és amikor a hozzáadásra kattintok az említett üzenetet kapom. Mit csinálhatok rosszul? Köszönöm a válaszokat. Tfery

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#6078) SUPREME7 válasza tfery (#6077) üzenetére


SUPREME7
őstag

Azzal ne foglalkozz, amikor betallózod, feltölti, és megjelenik a kép, akkor már hozzá van adva a hirdetéshez,nem kell külön rányomni arra a gombra. Az akkor kell, ha valakinél nem töltődik fel automatikusan a kép a tallózás után.

[ Szerkesztve ]

(#6079) tfery válasza SUPREME7 (#6078) üzenetére


tfery
tag

Köszönöm a választ. Tfery

Ma kezdődik életem hátra levő része.

(#6080) terratech


terratech
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom velem van-e a baj, vagy az oldallal, de két eladónak is írtam privát üzenetet és nem válaszolnak. Írtam az eladó termékekhez is hozzászólást, de ott sincs reakció. Arra gyanakszom, hogy nem kapják meg a privát üzenetet.

(#6081) föccer válasza terratech (#6080) üzenetére


föccer
nagyúr

Az nem lehet probléma, hogy egyszerűen nem válaszolnak? Számomra ez a leginkább kézenfekvő és legvalószínűbb elképzelhető variáció.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6082) terratech válasza föccer (#6081) üzenetére


terratech
csendes tag

De látom, hogy be voltak jelentkezve, látom , hogy up-olják a hirdetéseket, és nem 1-2 napról van szó, hanem kb 1 hét.

(#6083) föccer válasza terratech (#6082) üzenetére


föccer
nagyúr

Ő, és ez kizárja azt, hogy ne akarjanak válaszolni? Pl, ha én nem akarnék válaszolni a hozzászólásodra, akkor eltelhet akár 1 év is, mégsem jelenik meg a hozzászólás. Pedig olvasom, be is jelentkezek...

Érted. Nem lehet kötelezni senkit arra, hogy válaszoljon egy privátra, ha nem akar.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6084) terratech válasza föccer (#6083) üzenetére


terratech
csendes tag

Értem, de akkor kinek és minek árulja? Hiszen normális kérdést teszek fel, pl " képet kérhetnék-e", "postával mennyi lenne, stb. Tehát értelmes ember vagyok. Na mindegy, köszönöm a segítséget azért.

(#6085) sir0cco


sir0cco
tag

Üdv Mindenkinek.
Következő problémával fordulok hozzátok.
Egy ideje azt vettem észre, hogy az eladni való/eladott cuccok el tüntek a "hirdetéseim adminisztrációja" menü alól. Nem is tudtak értékelni, azt mondták már archiválva van(pedig jegeltem).
Gondoltam kipróbálom a hirdetésfeladást, de üres fehér oldal, illetve egészen bal felül egy "tallóz be képet/feltöltés" opció jelenik meg.
Cache, cookies, böngésző váltás, szóval minden alap dolgon átestem már.
Win10, explorer 11, mozilla illetve vivaldin sem megy.

Előre is elnézést ha átsiklottam valami karbantartás vagy hasonló felhívás felett.
Szép estét.

[ Szerkesztve ]

(#6086) Jagu


Jagu
újonc

Meg akarok venni egy telót, de NEM tudok sem privát üzenetet írni, sem hozzászólni, semmit nem enged! Csak mindig annyi hogy jelentkezzek be, utánna visszadob az eladói oldalra! Szerintetek hogy lépjek vele kapcsolatba?

J. Ivett

(#6087) essexboy válasza Jagu (#6086) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Probaltad mas bongeszovel? Bekattintottad a belepesi oldalon a kepen lathato opciokat?

essexboy

(#6088) essexboy válasza sir0cco (#6085) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Probaltad masik bongeszovel? Probaltad torolni az osszes sutit a bongeszodbol?

essexboy

(#6089) Tegla80 válasza Jagu (#6086) üzenetére


Tegla80
addikt

itt sem tudsz belepni?
Ha sikerul akkor atlepsz az aprora es valszeg mar tudsz irni eladonak.

Sony® & PlayStation®

(#6090) sir0cco válasza essexboy (#6088) üzenetére


sir0cco
tag

Igen, már átestem ezeken. 4 böngészővel is próbáltam.
Sajnos semmi sikerrel. :(

Furcsáltam is a dolgot, miután eladtam egy terméket, hogy az illető már nem tudta értékelni az eladást, holott még jóval a lejárat előtt volt a hirdetés. De mint írtam ez csak az egyik fele a problémámnak :F Ez után tapasztaltam, hogy feladni sem tudok már hirdetést. Lásd kép is.

(#6091) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Creatools vett tőlem egy PS4-et, és sikeresen értékelt is, viszont se pü-t, se emailt nem kaptam róla, és én nem tudom őt viszont értékelni (még csak meg sem erősítettem, hogy valóban megvette).

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#6092) essexboy válasza takacsbotond (#6091) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ha valami miatt nem tudtad értékelni az üzletfeledet a hardveraprón (nem érkezett meg emailben / privátban az értékelés linkje vagy véletlen kitörölted vagy véletlen a nemre kattintottál, stb.), akkor jelentésként is kérhetsz értékelést.

Az üzletfeled HARDVERAPRÓ.hu-s adatlapján a Jelentem mint eladót / vevőt linkre kattints (azt válaszd, amelyik ő volt, ne azt, amelyik te!), és ott az adatok megadása után jelöld be, hogy értékelni is szeretnéd.

Ezt a jelentést a moderátorok feldolgozzák (ezt kérlek várd ki türelemmel, nem azonnal megy), és ezt követően meg kell kapnod a linket az értékeléshez (a spam mappát mindig nézd meg, ha mégsem).

Egyéb funkciókkal (felhasználó jelentése, hirdetés jelentése) nem fogod tudni, ezért kérlek a fentit használd, köszönöm!

essexboy

(#6093) takacsbotond válasza essexboy (#6092) üzenetére


takacsbotond
őstag

Köszönöm! :R Sajnos ez már nem az első eset volt, hogy nem tudtam viszont értékelni... :(

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#6094) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az utóbbi időben itt rendre csak archivált és törölt hirdetések linkjei vannak.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6095) swaggie5


swaggie5
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyen teszem-e fel a panaszom, ha nem kérlek segítsegek kinek írhatnék az ügy érdekében. Az van, hogy nem kapom meg az értékeléseket. Én tudom értékelni a vevőt, de az ő értékeléseiket nem kapom meg. Azt hittem egyszeri bug, de most már harmadszorra marad el.. ha privátban válaszolnátok azt megköszönném! (Hamarabb észreveszem)

(#6096) sir0cco válasza sir0cco (#6085) üzenetére


sir0cco
tag

Mobilról chrome-ban webhely kérése opcióval/felületről megy minden. Elérem eddigi összes hirdetésem illetve tökéletes a hirdetés feladás felülete is. Pc-n még mindíg nem üzemel semmi a fiókomban. :F
Ötlet?

(#6097) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Nekem olyan problémám van, hogy hiába van időzített uppom, amiből 1 pl 22:30-kor uppolta a hirdetésem, a helyzete upp után sem változott, ugyanúgy 13.-15. helyen van az azonos kategóriájú hirdetések között.

(#6098) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Gondolom úgy is írták már, hogy a Hardverapró mobilos oldalán nem lehet belépni, se Safariból (iOS) se Chrome-ból (Android)...ha desktop oldalt kérek, és rámegyek az UP-olásra, onnan visszaváltok akkor működik, ha a desktop oldalon lépek be bent is maradok, de a mobil oldal egyszerűen visszadob login-ra. Ja, ez már 3 éve így van, nem zavar senkit???? :(( :U

encapsulation dot1q

(#6099) cheezyo


cheezyo
csendes tag

Sziasztok! Eddig gond nélkül tudtam használni az oldalt bármilyen eszközről. Mivel most nincs számítógépem, így rá vagyok kényszerülve a mobilra. Kb 2 hete azonban, nem enged bejelentkezni a hardwerapróra tabletről (huawei media tab m2), csak mobilról (szintén huawei). Ez azért gond, mert az internet keretem miatt nem tudok mindig mobillal netezni. Rendkívül fusztrál, mert sem az aktív hirdetéseimet, sem a kedvenceket nem tudom felügyelni.
Üdv: Cheezyo

cheezyo

(#6100) mkovacs


mkovacs
csendes tag

Csak nekem nem menne az eladó értékelése? Egyből jelenteni akar, pedig minden rendben zajlott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.