Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) akaido válasza ZrinyiGabó (#5300) üzenetére


akaido
addikt

Plusz egy a hardverapro bejelentkezésre!
Sikeres belépés, de nem továbbít.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5302) Yutani válasza AlfaHim (#5298) üzenetére


Yutani
nagyúr

Dettó, hirdetést nem tudok feladni, bármilyen képet, ami meg is felel a követelményeknek, nem fogad el. A hirdetés előnézeti kép oldala teljesen üres oldal!

#tarcsad

(#5303) Multikatona


Multikatona
csendes tag

Sziasztok,

Nem tudok belépni a hardverapró oldalra én sem.

[ Szerkesztve ]

(#5304) Jamy01


Jamy01
csendes tag

Most sikerült nekem is belépnem.... Jó pár próbálkozás után.... :O

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#5305) xstyle válasza Jamy01 (#5304) üzenetére


xstyle
tag

Nekem se sikerült belépni, csak úgy, hogy először a fórumba léptem, be utána irányítottam át magam HW-re.

Utána volt olyan hiba is, hogy privátot írtam válaszként és elsőre nem küldte el (eltünt a szövegbox, amibe írtam és látszólag vette a küldés gombot,de nem jelent meg a válasz és frissítéskor sem volt ott), csak mikor másodszor is beírtam leokéztam.

Természetesen újraindítottam, töröltem a kukiktól kezdve, minden böngésző szemetet és kipróbáltam másik gépről is.

[ Szerkesztve ]

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#5306) akaido válasza akaido (#5301) üzenetére


akaido
addikt

"Csarnok elsőre" sikerült minden épp most.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5307) Yutani válasza Yutani (#5302) üzenetére


Yutani
nagyúr

Azóta sikerült hirdetést feladni...

#tarcsad

(#5308) henter


henter
tag

Sziasztok!

Nemrég kértem egy hirdetésnél lévő hsz-ek törlését. Ez meg is történt, de azóta a jelentéseimnél ott maradt egy 1-es. Eléggé zavaró, mert mindig azt hiszem, hogy privát üzenetem van. Találkozott már valaki hasonlóval? El lehet onnan valahogy távolítani?

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#5309) Bjørgersson válasza henter (#5308) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, nem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5310) electrodoki válasza Bjørgersson (#5309) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Rövid, tömör. Ez az!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#5311) henter válasza Bjørgersson (#5309) üzenetére


henter
tag

Köszönöm :R

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#5312) Bjørgersson válasza electrodoki (#5310) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért, mit kellett volna írnom? Elég egy oldalt visszaolvasni, s kiderül egyértelműen, hogy ez is bugos a rencerben. :)

henter légy türelmes, majd talán eltűnik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5313) tothmarton89


tothmarton89
csendes tag

Sziasztok. Tegnap es ma megprobaltam belepni de hiaba ietam be a jelszavam es a "sikeres belepes tovabbitunk" a belepesi oldalt toltotte be. A "http..." fejlecen is a fo oldal van mindig de tok mindegy mire megyek ha netalantan 5bol 1x beenged 2-3 oldalkattintas es ujra a beleponoldalt tolti be. Valami otlet eselet? Koszonom!

(#5314) henter válasza Bjørgersson (#5312) üzenetére


henter
tag

Számomra teljesen érthető volt, amit írtál :) 2 kérdésre kaptam 2 választ :K

Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! --Ha sürgős, hívj: 30/212-7754--

(#5315) domperke válasza tothmarton89 (#5313) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Kicsit olvass vissza pár postot... Amúgy a délelőtt folyamán javítva lett a dolog...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5316) fazon13


fazon13
újonc

Én is próbáltam belépni tegnap, nem sikerült. Aztán kértem jelszó pótlást (már vagy 4x), amit egyszer sem kaptam meg. Most regisztráltam egy másik email címmel hogy panaszkodhassak. :U Tudom ez nem szép de... hogyan, hol jelezzem a gondom?
Email címem működik, más emaileket megkapok... régi inviteles @vnet.hu végű...
Freemail-es címre a hardveraprós emailek megjöttek...

(#5317) domperke válasza fazon13 (#5316) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Irtam privatban valaszt.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5318) skroy


skroy
senior tag

Lehet volt már téma, ebben az esetben elnézést...

Az mitől van, hogy folyton kiléptet az oldal? Egy pm-et vagy egy fórumhozzászólást is csak sokadjára tudok elküldeni, ahogy a küldésre nyomok, a belépési oldal jön elő. Ez kb. 1 hete van. Már szét'asz az ideg, amikor félpercenként be kell jelentkeznem, vagy minden klikkelés után. Sütikkel együtt és sütik nélkül is ez a helyzet.
1 hete váltottam netszolgáltatót. Összefügghet a kettő?

(#5319) Ndruu válasza skroy (#5318) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Első körben próbáld meg egy olyan böngészővel, amiből még nem jelentkeztél be az oldalra. Ha ott jó, akkor a régi, megszokott böngésződbe törölnöd kell az összes, a lapcsaládhoz (PH, HA, MA, GP, LO) tartozó sütit

Ha egyik böngészővel sem jó, akkor próbáld meg belépésnél bepipálni a a fontosabb opciókat (Ne korlátozzon a jelenlegi IP-címemre *Nem lépek ki más gépekről / böngészőből **).

Harrrr!!!!

(#5320) skroy válasza Ndruu (#5319) üzenetére


skroy
senior tag

Az IP-címes pipa úgy néz ki bevált. Ha mégsem, akkor ismét jelzem. Köszönöm. :R

(#5321) LaCorb


LaCorb
csendes tag

Üdv!
Az lenne a kérdésem, hogy egy számítástechnikai fórum, hogy engedheti meg magának, hogy VPN szerverek IP címét tiltó listára teszi? Rádául úgy, hogy néhány funkciót enged, néhányat meg nem. Pl. hirdetést fel tudtam tölteni, a hirdetésre jött üzenetre viszont válaszolni nem tudtam, de persze semmi nem hívta fel a figyelmemet, hogy az üzenet nem ment el. Üzlet persze ugrott, úgyhogy akkor irány ide, de persze itt is tiltó listás az IP.
Szóval ha szeretnék a 4 éves regisztrációmmal tevékenykedni az oldalon akkor fel kell fednem az adatforgalmamat a kollégium és minden köztes célállomás számára?
Elég nevetséges.
De h legyen konkrét bug report:
Egy teljesen legális anonimizáló szolgáltatás segítségével képtelen vagyok az oldal teljes értékű használatára, blokkolt üzenetküldés és fórumhasználat
Esetleg megoldás?
Köszi

LaCorb

(#5322) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Tegnap vettem 20db Up-ot. Elküldtem az sms-t, levonta a pénzt, az a Up-ok pedig sehol sincsenek.... Ilyenkor mi a teendő?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5326) MacLeod5


MacLeod5
csendes tag

Hello!
Egy hirdetésnél rányomtam az értékel gombra, de nem kapott a hirdető emailt róla.
Nálam az értékelést kezdeményeztél szöveget írja.

http://hardverapro.hu/apro/xiaomi_piston_3_elado

(#5327) Bjørgersson válasza MacLeod5 (#5326) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglaló

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5328) Loner válasza Bjørgersson (#5327) üzenetére


Loner
tag

Sziasztok.

Engem értékeltek, de én nem tudom az eladót, nem kapok visszajelzést! Köszönöm!

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#5329) molvany válasza Loner (#5328) üzenetére


molvany
senior tag

Ha esetleg a feletted lévö 1 - 2 beírásra is figyelmet fordítanál ( már mondjuk beírás elött ).

WhatsApp :+491737182060

(#5330) Bjørgersson válasza Loner (#5328) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez komoly? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5331) Loner válasza molvany (#5329) üzenetére


Loner
tag

Nem olvasgatni jöttem hanem segitséget kérni, de azért köszönöm! :C

Azért mert nem volt panasz, nem jelenti azt,hogy minden rendben volt az ejtöernyővel!

(#5332) molvany válasza Loner (#5331) üzenetére


molvany
senior tag

Egy igen érdekes megközelítés :F :K

WhatsApp :+491737182060

(#5333) Bjørgersson válasza Loner (#5331) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A keresőt is ezért nem használtad?... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5334) Amita


Amita
csendes tag

Sziasztok!

Remélem, tudtok segíteni. A Harveraprón szeretnék privát üzenetet küldeni egy eladónak, de akárhogy próbálom, mindig a belépési oldalra dob ki, és bejelentkezést kér. (Természetesen be vagyok előtte jelentkezve). A javaslatokat (cookiek törlése, ki-belépés, stb...) végigpróbáltam, de nem segítettek.
Előre is köszi, ha lenne valami ötlet.

(#5335) Jeanne d'Arc

Valaki az enyémre valamit? Mert bosszantó hogy nincs uppom és közben meg a pénzt is levette. Most ha megint veszek, akkor megint be fogja nyelni a rendszer?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5336) skroy válasza Amita (#5334) üzenetére


skroy
senior tag

Ugyanez a problémám nekem is. Nálam az a megoldás, ha belépéskor kipipálom a "ne korlátozzon a jelenlegi IP-címemre" opciót. Így nem léptet ki minden kattintásra.

(#5337) randras


randras
veterán

Megvettem a saját termékemet? [link]

(#5338) domperke válasza randras (#5337) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem hanem índított értékelést a termékedre de nem ment ki sem a privát sem a mail róla. Ez bug... Ekkor írt egy jelentést (jelentem mint eladót/vevőt lásd téma összefoglaló) de hibásan természetesen mert vevőként jelentett az eladó helyett és ezt egy moderátor,adminisztrátor megerősítette neki.Így ugyan megkaptad a pontokat de nem eladóként vevőként. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5339) domperke válasza Jeanne d'Arc (#5335) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Szia Parci a te embered. Valamelyik elérhetőségén keresd meg.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5340) randras válasza domperke (#5338) üzenetére


randras
veterán

:R, és nem lehet átrakni?

(#5341) domperke válasza randras (#5340) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Törölni tudom csak és akkor a másik félnek újat kell jelentenie és írnia... :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5342) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Waat? :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5343) adhee


adhee
csendes tag

Hali, érdeklődnék, hogy új hirdetésfeladásnál, amikor képeket szeretnék feltölteni miért forgatja el logikátlanul össze-vissza a képeket, amiket feltöltöttem? Néha jól rakja fel, de gyakoribb esetekben rosszul.

Köszi a segítséget.

:R

Írj rám, ha elfelejtettem volna értékelni. Köszönöm

(#5344) seduction3


seduction3
csendes tag

Mobilon nemtok bejelentkezni

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=seduction3

(#5345) DR|FTK|NG válasza Bjørgersson (#5342) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Az eredeti hirdetésben H77-es MSI lapot kerestél, szerintem ezért van. Egy kicsikét bugos. :/

(#5346) Bjørgersson válasza DR|FTK|NG (#5345) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem mondod. :) :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5347) DR|FTK|NG válasza Bjørgersson (#5346) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Írom. :DDD ;]

(#5348) Bjørgersson válasza DR|FTK|NG (#5347) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ok, te nyerted a pontos labdát. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5349) looser


looser
addikt

Nem tudom, csak nálam probléma-e... Az "Itt szóltam hozzá" részen lévő témák közül az, amelyik egy apróhirdetés topicja, nem ugrik az "utolsó hozzászólásomhoz"-ra kattintva a PH lapcsalád lapjairól, marad a hirdetésnél a lap tetején. Viszont ha bent vagyok a HA-ban, akkor igen. Valamint nem tehető apróhirdetés topicja kedvenccé, bár ez gondolom nem bug :-)
W7 X64 HU, FF 41.0.1

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#5350) looser válasza looser (#5349) üzenetére


looser
addikt

Az utolsó megjegyzés törölve, megtaláltam a kedvencekhez adást :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.