Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) V.T.


V.T.
aktív tag

Megoldódott Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#6552) Bence249


Bence249
újonc

Hello van egy régebbi profilom hardveraprón regisztráltam de nem tudok új jelszót kérni ez miért van :( :F ? Valami admin nem tudna segíteni ebbe? kellene az a profil.. Segítséééég4!!4

(#6553) essexboy válasza Bence249 (#6552) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kérlek legközelebb olvass vissza egy pár hozzászólást, mert lehet hogy már megválaszolták a kérdésedet: katt

essexboy

(#6554) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Mostanában főleg a Gamepod oldalán ha kommentet szeretnék írni, azt írja hiba a kért adatok érvénytelenek (nem biztos h szó szerint írtam le.) Ez miről van?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6555) Tegla80


Tegla80
addikt

Morgen.
Talaltam egy "bugot".
Mar regota nemtok kepet feltolteni a ph lapcsalad alol mert nem ugrik fel ablak telon(4.0.4 chrome)a hsz-nel,h honnan csatoljam a kepet. Ma apron irtam hsz-t es gondoltam raprobalok kozben,h itt mi a palya....nah itt(azaz ott) tudok kepet beilleszteni es ez valami bug akkor. :DDD
Nem ertek a dolgokhoz,de ha a bongeszom jo apron akkor esetleg lehetne jo ph-n is kepfeltoltesre.? :B
Hova kellene irnom,h valaki esetleg leirja azt,h itt ez felejtos es ne is almodjak ilyenekrol mert nem megoldhato.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#6556) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

Néha a rendszer automatikusan kiléptet, ez normális? Valamikor csak néhány havonta, de ezen a héten már másodszor

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6557) essexboy válasza Jeanne d'Arc (#6554) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ezt kérlek ide írd meg.

essexboy

(#6558) essexboy válasza Tegla80 (#6555) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Két különböző platform, azért lehet a HA alól. Lassan kijön az újabb HA, ebben a topicban kérdezz rá erre.

essexboy

(#6559) essexboy válasza animatrix11 (#6556) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Igen, van hogy automatikusan kiléptet.

essexboy

(#6560) Cube576


Cube576
tag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok vagy sem, de nem tudok hirdetést feladni, a "feladás folytatása" után lehal az oldal. :(

Üdv, Norbi

The truth is out there...

(#6561) essexboy válasza Cube576 (#6560) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Téma tudnivalókban található dolgokat végigzongoráztad?

essexboy

(#6562) Cube576 válasza essexboy (#6561) üzenetére


Cube576
tag

Nem találtam nagyon semmit...

Ez a válasz jön amikor a hirdetés feladására nyomok:

Tegnap előtt még gond nélkül tudtam itthonról hirdetést feladni, ma már ez fogad.. :/

[ Szerkesztve ]

The truth is out there...

(#6563) essexboy válasza Cube576 (#6562) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Riport előtt próbáld meg:
● Töröld a böngésződben a sütiket
● Ha nincsenek engedélyezve, akkor engedélyezd őket
● frissítsd az oldalt Ctrl+F5-tel
● lépj ki, lépj be
● próbáld meg másik böngészővel.
● Ha így megy, illetve ha egyáltalán nem megy, akkor riportáld:

A bugreporthoz szükséges adatok:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

essexboy

(#6564) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Nem tudom biztosan, hogy bug-e, de nekem nagyon annak tűnik.
Ez a hírdetésem semmilyen listában nem látható. Up-olni sem tudom, és az archív hirdetések között sem látom.
Ez bug, vagy fícsör?

Kössz!

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#6565) Cube576 válasza essexboy (#6563) üzenetére


Cube576
tag

Töröltem az előzményeket, engedélyezve vannak a sütik, ki-be léptem nem is egyszer, újraindítottam a böngészőket, a gépet is, a hiba ugyan úgy fenn áll.

LINK a hibáról

- Az oprendszer Windows 10 Enterprise N 64 bit
- A böngésző Google Chrome Verzió: 60.0.3112.78 (Hivatalos verzió) (64 bites)
- A hiba jelenségről screenshot:

- Hirdetés feladásnál a "feladás folytatása" gomb megnyomása után a screenshoton látható kép fogad két napja kb. Azóta a gépemen nem történt semmi változás, és pár napja még gond nélkül adtam fel hirdetést.
- Firefoxban sem működik, ott teljesen lehal, nem reagál semmire, csak a böngészőt bezárni lehet.

[ Szerkesztve ]

The truth is out there...

(#6566) Cube576 válasza Cube576 (#6565) üzenetére


Cube576
tag

Annyival egészíteném ki, hogy telefonról meg sikerül feladni.

The truth is out there...

(#6567) xcom


xcom
újonc

Sziasztok!

Kénytelen voltam új accountot csinálni, mert sehogy sem tudtam a jelszavamat visszaállítani. Állandóan kommunikációs hiba üzenetet kapok amit remélem linkelni is tudok majd. A régi userem "xcomman".

Próbáltam több browserből is, más user oldali hiba nem jutt eszembe hirtelen :)) Kivéve, ha nem olvastam el valamit...

Üdv,
X

LINK

[ Szerkesztve ]

(#6568) Intruder2k5 válasza xcom (#6567) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A jelszó pótlását próbáld meg a prohardver.hu oldalról indítani.

[ Szerkesztve ]

(#6569) 0xmilan válasza xcom (#6567) üzenetére


0xmilan
addikt

(#6570) xcom válasza 0xmilan (#6569) üzenetére


xcom
újonc

Köszi, írni fogok arra az email címre.

Intruder2k5 :A prohardveren való próbálkozás esetén a következő üzenetet kaptam:

"Ennek a felhasználónak a jelszava nem pótolható!"

[ Szerkesztve ]

(#6571) csaron92


csaron92
újonc

Üdv,

értékelni szeretném egyik vételemet, azonban az Értékel gombra kattintva a Jelentem gomb akciója hívódik meg. Konkrétan ennél a hirdetésnél: https://hardverapro.hu/apro/baofeng_888s_uj_ipari_walkie_talkie__fm_radio_funkcio__hea

(#6572) carr


carr
őstag

"A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"
Újabban heti rendszerességgel adja..
Van teendőnk, vagy tudtok róla?
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#6573) , válasza carr (#6572) üzenetére


,
addikt

Nálam napi szinten van ez.

(#6574) szecsődi1974


szecsődi1974
csendes tag

Köszi, megoldódott.☺

(#6575) TCr válasza csaron92 (#6571) üzenetére


TCr
veterán

Sziasztok!

Nálam ugyanez.
Eladtam egy terméket, de az értékelésre kattintva a felhasználó (én) jelentésére ugrik.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#6576) misterradocz


misterradocz
újonc

Tisztelt Adminok!

A Hardverapro.hu honlapján a "Hirdetéseim adminisztrációi" opciónál szembesültem valószínűleg egy buggal. Nem látom a saját hirdetéseimet. Illetve szerkeszteni sem tudom őket, sem pedig újakat feladni.

[kép]

Kérlek javítsátok meg ezeket asap.

Közzönettel,

R.

(#6577) misterradocz


misterradocz
újonc

Tisztelt Adminok!

A Hardverapro.hu honlapján a "Hirdetéseim adminisztrációi" opciónál szembesültem valószínűleg egy buggal. Nem látom a saját hirdetéseimet. Illetve szerkeszteni sem tudom őket, sem pedig újakat feladni.


Kérlek javítsátok meg ezeket asap.

Közzönettel,

R.

(#6578) Bjørgersson válasza misterradocz (#6576) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem az Adguard miatt nem látod őket?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6579) misterradocz


misterradocz
újonc

Nem az a probléma, de köszönöm a gondolatot, mert megpróbáltam egy másik browserral, és ott jó... Köszönöm, és bocs. :))

(#6580) ribizly


ribizly
veterán

Lenne egy vásárlás, aminél az eladó véletlen az értékeld helyett félrenyomott és így nem lehet értékelni... Ezt kérném reset-elni. Thx :R

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6581) essexboy válasza ribizly (#6580) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Lásd: Összefogaló 4. sor

essexboy

(#6582) spepe17


spepe17
újonc

[P:C][M]Hello!
Andorid-os Chrome illetve Opera Mini böngészővel továbbra sem lehet bejelentkezni csak ha asztali webhelyet kérek.
Android 4.4.4 KitKat, legutóbbi Chrome és Opera Mini, tegnap és ma is teszteltem. Látszólag belép de mégsem jelenik meg a szokásos menü, helyette a belépés gomb van. [/M][/P]

[ Szerkesztve ]

(#6583) Malachi


Malachi
addikt

Helló,

nem tudom mennyire bug, de nekem tegnap este óta 404-et dob a Hardverapró. Bocs, ha volt említve már, én nem találtam infót.

(#6584) ribizly válasza essexboy (#6581) üzenetére


ribizly
veterán

THX :R
És bocs, hogy nem néztem, de sajnos mobilról sokszor ki sem derül, hogy van összefoglaló. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6585) essexboy válasza ribizly (#6584) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Semmi baj, én általában a desktop nézetben böngészek mobilon is, ezért erre nem gondoltam. Na de nemsokára jön a reszponzív nézet és akkor nem lesz ilyen probléma. :N

essexboy

(#6586) tattib


tattib
újonc

Helló!
Elfelejtettem a jelszavam kértem egy emlékeztetőt aztán beléptem a fiókomba és látom hogy eltűnt mindenem értem itt a kedvenceket és az 50 pozitív értékelésem, levelezéseim :(
Mi történt?

[ Szerkesztve ]

(#6587) essexboy válasza tattib (#6586) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Megy privát üzenet!

essexboy

(#6588) Louis52


Louis52
újonc

A mai napon, (de már napok óta fennálló hiba) állandóan a következőket tapasztalom belépés indításakor.

Engedélyezve van minden, töröltem az összes előzményt (Böngésző beállításokban és a Ccleaner programmal is, még sem enged belépni.
5.- 6. póbára, tudok csak belépni.
Eddig rendszeresen, elsőre elsötétült a képernyő és már használhattam is a fiókom.
Nem tudok rájönni, hogy mi lehet az oka. (Bosszantó)
PC, Chrome motorú, Dragon böngésző
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6589) essexboy válasza Louis52 (#6588) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ha a PH felől lépsz be és utána lépsz át a HA-ra akkor is csinálja?

essexboy

(#6590) Stefra


Stefra
csendes tag

Sziasztok

Sajnos több hibával találkoztam az elmúlt 2 napban.
Az első: a saját adatlapomon nem lehetséges az adatok, többek között az aláírás szerkesztése, mert hiába töltök ki mindent, mégis hibaüzenetet kapok. Screenshot természetesen mellékelve: [kép]
A második, hogy rendelkezem jelen esetben 4 hirdetéssel: [kép]
Viszont nem lehetséges az ingyenes UP felhasználása, hiába van belőle 5 darab, mivel a kiválasztható hirdetéseknél nem jelez egyet sem: [kép]
Gondoltam vásárolok UPokat, hogy megoldjam a gondot, de sajnos hiába rendelkezek 50 UP lehetőséggel, ezek felhasználása lehetetlen, mivel itt sem választható ki hirtedés: [kép]

Segítségeteket előre is köszönöm.

Tisztelettel: Stefra

Ui: Megpróbáltam 4 különböző számítógépen és kb ugyanennyi böngészőből :)

[ Szerkesztve ]

-= Core i7-10700K // Asrock z590 Steel Legend // Corsair RGB Vengeance 64GB DDR4-3200 // 512GB M.2 SSD + 1TB Crucial SSD + 1TB Samsung EVO SSD + 2TB Seagate HDD // Palit RTX 3070 Gaming Pro 8GB // Phanteks Enthoo Evolv X // 6x Corsair ML120 + Commander Pro + Node Pro // Int. 7" Hardware Monitor =-

(#6591) Intruder2k5 válasza Stefra (#6590) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

1. Ha lehet használj másik email szolgáltatót, pl. @gmail.com biztosan jó.
2. A módosításokat próbáld a prohardver.hu felől csinálni.
3. Lehet, hogy sikeres adatmódosítás után fog menni az UP is.

(#6592) SUPREME7 válasza Stefra (#6590) üzenetére


SUPREME7
őstag

Mivel a hirdetéseidet kiemelted, ezért azokat nem tudod upolni, mivel eleve kiemelve jelenik meg (bár ez is tökhülyeség, attól, hogy kiemelem, megjelenhetne a nem kiemeltek között is UP szerint, mivel sokan ignorálják, átgörgetik a kiemelt hirdetéseket)

(#6593) Louis52 válasza essexboy (#6589) üzenetére


Louis52
újonc

Ha a PH felöl lépek be, akkor, azonnal bejelentkezik a személyes menüm.

Köszönöm!

(#6594) Stefra válasza SUPREME7 (#6592) üzenetére


Stefra
csendes tag

Köszönöm a segítséget :R

-= Core i7-10700K // Asrock z590 Steel Legend // Corsair RGB Vengeance 64GB DDR4-3200 // 512GB M.2 SSD + 1TB Crucial SSD + 1TB Samsung EVO SSD + 2TB Seagate HDD // Palit RTX 3070 Gaming Pro 8GB // Phanteks Enthoo Evolv X // 6x Corsair ML120 + Commander Pro + Node Pro // Int. 7" Hardware Monitor =-

(#6595) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Egy HA bugot szeretnék jelenteni.

Környezet: iPhone, iOS 10, Safari

Ami történik:
Mobil nézetben böngészem a termékeket. Kiválasztok egyet, megnyitom a hirdetést. Visszalépek a vissza gombbal. Ilyenkor visszadob az oldal legtetejére, ahonnan ismét le kell scrolloznom oda, ahol voltam.

Elméletileg helyes működés:
Oda kellene visszadobnia ahol a listában tartottam, nem az oldal legtetejére.

Sokat vártam ezzel a jelentéssel, hátha megoldódik, de sajnos nem így lett. Elképesztően zavaró a hiba már 2-3 termék megnézésénél is, utána inkább bezárom az oldalt mert nem bírok ennyit scrollozni.

(#6596) kenwood válasza Chosen (#6595) üzenetére


kenwood
veterán

az utobbi hetekben eleg jol mukodott a site. nem kellett naponta 157x bejelentkezni. tegnap ota ujra folyamatosan kidobal. nem lehetne ujra kikapcsolni ezt az idegesito szivatast ? tobb helyen,tobb eszkozon,tobb feluletrol is hasznalnam.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6597) Moralesz válasza Parci (#1) üzenetére


Moralesz
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom itt kell-e jelezni, de a másik hardveraprós fiókom letiltott és nem tudok új jelszót kérni reggel óta. Esetleg vki tud segíteni? Előre is kösz! Üdv Robi

[ Szerkesztve ]

(#6598) essexboy válasza Moralesz (#6597) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kérlek írj egy email-t a kalandor[kukac]prohardver[pont]hu-ra a problémáddal.

essexboy

(#6599) Moralesz válasza essexboy (#6598) üzenetére


Moralesz
csendes tag

Ment! Köszönöm. :R

(#6600) , válasza , (#6468) üzenetére


,
addikt

Ezzel kapcsolatban arra már sikerült rájönnöm, hogy ha a képeket Win7 alatt forgatom el, akkor a hardverapró is tudja értelmezni az elforgatás tényét.
Ha viszont Win10 alatt forgatom el, akkor a hardverapró erről nem vesz tudomást (minden más program viszont helyesen mutatja, tehát a hiba itt van).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.