Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20651) Integrale válasza raider21 (#20650) üzenetére


Integrale
veterán

Mekkora az a csaj, aki elotte all? Tormund 180 felett van.

"Bad reklám is reklám too"

(#20652) jbalint18 válasza Integrale (#20651) üzenetére


jbalint18
tag

Szegfű az .

(#20653) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Fent van az utolsó két rész. :((( :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#20654) laceszgamer válasza LendvaiFeri1 (#20653) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hol?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20655) DaveNo1 válasza LendvaiFeri1 (#20653) üzenetére


DaveNo1
veterán

What? :U

You are not prepared.

(#20656) Integrale válasza LendvaiFeri1 (#20653) üzenetére


Integrale
veterán

Hol? Johet privatban is!

"Bad reklám is reklám too"

(#20657) csababarca


csababarca
őstag

Én nem találok erről semmi infót, redditen se...spanyol leak jött ki, de nem a teljes részek. még egy árva videó sem.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#20658) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Game of Thrones season 8 episode 5 WARNING: Leaked S8 E5 download alert

Nem találtam, pedig elérhető.

(#20657) csababarca

Ha redditen nincs, akkor kamu? :U

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#20659) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én is próbálom felkutatni de eddig semmi. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20660) DaveNo1 válasza LendvaiFeri1 (#20658) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ennyire azért csak nem idióták az HBO-nál, hogy pont az utolsó két rész szivárogjon ki ;]

You are not prepared.

(#20661) csababarca válasza LendvaiFeri1 (#20658) üzenetére


csababarca
őstag

továbbra sincs arról szó, hogy mondjuk mi itthon nézhetnénk.

igen, a reddit általában naprakészebb ezekben, ott már akkor fent voltak a múltheti kiszivárgott videók, amikor mások csak találgatták, hogy lehet kiszivárgott.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#20662) raider21


raider21
aktív tag

Megnéztem szinkronosan az S08E01 -et. Rendben van, de nagyon úgy tűnik, hogy Óriásvész Tormund - Kristofer Hivju új magyar hangot kapott.

raider21

(#20663) batai15


batai15
félisten

Én se találtam meg őket .amúgy holnap jönne az új rész ?

(#20664) laceszgamer válasza batai15 (#20663) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most éjjel 3 kor, ha ugy vesszük holnap igen :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20665) fateless


fateless
veterán

Már előre várom a holnapi kommenteket. Brutálabb mostanság, mint a Big Brother ;]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#20666) maximilian4 válasza laceszgamer (#20664) üzenetére


maximilian4
addikt

Csak múltkor csúszott 1 órát? Ha 3-kor lesz tutira, akk megvárom.

Maxi

(#20667) Imilenni válasza maximilian4 (#20666) üzenetére


Imilenni
addikt

Magyar felirattal szokott lenni 3-kor?

Press "F" to pay respects.

(#20668) bok92 válasza Imilenni (#20667) üzenetére


bok92
addikt

igen :)

(#20669) laceszgamer válasza maximilian4 (#20666) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak kivételes volt a csúszás, és felirattal lesz igen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20670) #20411392


#20411392
törölt tag

Na hajrá, jó szórakozást emberek

[ Szerkesztve ]

(#20671) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nézhető. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20672) Imilenni válasza laceszgamer (#20671) üzenetére


Imilenni
addikt

Mad Queen... :W

Press "F" to pay respects.

(#20673) #20411392


#20411392
törölt tag

Oké, ez egy fostenger volt az előző részekkel felvezetve. Rendesen szépen az egésznek megágyazva talán okés lenne, de így számomra nevetséges.

Oké, hogy az ellenségeit elégeti, de nemár hogy annyira megőrült, hogy az ártatlanokat is progi égeti. Nevetséges.

A clegane brawl egynek elment.

Én komolyan azt vártam, hogy Arya jon szeme láttára fog elégni, de hát inkább lovagol a naplementébe.

(#20674) Imilenni válasza #20411392 (#20673) üzenetére


Imilenni
addikt

Elég kiszámítható vége lesz:
Zöld szeme van Denerys-nek.

Press "F" to pay respects.

(#20675) maximilian4 válasza #20411392 (#20673) üzenetére


maximilian4
addikt

Miért lenne nevetséges? Gyakorlatilag mindeki elpártolt tőle, ahogy mondta a magányt.választotta. Szerintem kifejezetten jó rész volt. Nekem kifejezetten bejönnek az őrült csajok. Egy kis idegösszeomlás nem számít, az elmúlik. Egyébként meg az őrült király sem volt őrült. Ez a város egy fertő volt, háborúban nincsenek ártatlanok. Én élveztem.

Maxi

(#20676) csababarca


csababarca
őstag

Hát ez jó rész volt most, viszont én ezt nem igazán éreztem megalapozottnak, hogy legyalulja Dany az egész várost.
Most min akar uralkodni?
nyilván semmit, mert majd jön feltápolt Arya és megöli. Ennek jól megágyaztak ezzel a résszel. :U
Danyt jól lejáratták az írók, full out of character volt ez tőle, de hát a cél szentesíti az eszközt, nyilván eldöntötték, hogy halnia kell, ezt az utat választották hozzá. Legalább néha mutathatták volna Danyt az akció közben, hogy éli át, 1-2 elborult tekintet, hogy azonosulni lehessen vele, vagy éppen tényleg megutálni.

Ami meglepett az az,hogy Jaime-Cersei kettős így végezte be, mondhatni offscreen a többi eseménytől.

A nagy AranyKompánia...azt hittem lesz valami szerepük, de így volt jó, hogy 5 sec alatt mentek a levesbe.

Következő rész akkor jön a Danyt ünneplés, majd Arya lekommandózza valamilyen úton módon, valaki arcát felvéve szerintem.

Nem örülök ennek a végnek kifejezetten, mert nem éreztem logikusnak, de legalább jól megcsinálták, úgyhogy ez most tetszett lényegében.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#20677) #20411392 válasza maximilian4 (#20675) üzenetére


#20411392
törölt tag

Háborúban nincsenek ártatlanok...a lónak a kukiját nincsenek.

Az szíved joga, ha szerinted a szerettei elvesztése elég indok arra, hogy mindenkit szénné égessen, de én ezzel nem értek egyet. Főleg nem kétszer 80 perc alapján.

(#20678) csababarca válasza #20411392 (#20677) üzenetére


csababarca
őstag

Én sem, de pont leírtad a lényeget.
nincs megalapozva ez, így megérteni sem lehet.

ez volt a legegyszerűbb módja unszimpatikussá tenni, és a záró rész előtt nyilvánvalóvá tenni a nézőknek, aki még kételkedett, hogy Dany max ideig-óráig marad királynő.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#20679) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ami pozitív: A látvány. A többi meg spoiler alatt.

Hát persze előre meg lett mondva, csak panaszkodni fognak az emberek de erre tényleg mit lehet már mondani?
Varys: El kéne rendezni ezt a szálat, tudod mit? nyírjuk ki gyorsan! Körülbelül ezt képzelem el, hogy így zajlott a forgatókönyvírás. Igaz, NK után mit várt az ember, Varys csak Varys nem kell hozzá nagy felhajtás! :D
Céllövölde nem jött össze, Arany Kompánia mehet a levesbe, megint sok értelmük volt, a városba berohanós részeknél meg a makulátlanok menetelésénél a CGI költség szűkös volt. :D
Jaime és Tyrion egy viszonylag értékelhető jelenet, semmi megszokott magas színvonalú párbeszéd de azért oké, bár azért az fura, hogy arra nem tértek ki, hogy reggelre tuti feltűnt, hogy eltűnt, Tyriont ezért meg senki nem vette elő.
Dany bekattan, ez micsoda csavar! Tulajdonképp mikor tekintett ki azzal a befeketített sminkkel már 99,9%-ra sejthető volt a dolog, meg utána a kis szösszenet, hogy legyen félelem, és a bólintás Szürke Féregnek
Amúgy hány liter kerozin fér egy sárkányba, egész várost felgyújtja, mint felgyújtja minden robban, vagy kiderül, hogy Királyvárban robbanékony téglát használtak - itt a pozitívum, látványos volt -
Euront is hamar lerendezték úgymond, legalább félig megvolt az előzetes forgatókönyv, Jaime megölte a második királyt is. Jó, " királyt ". Miként is volt, hogy a Bolton fiúcska elbújhat majd Euron mögött?
Arya jó volt arra, hogy bemutassák mi történik a városban, sok értelmes dolgot nem csinált, ja de, köszi Sandor, Királyvárig jött, hogy megköszönje.
Qyburn szintén pillanatok alatt le lett rendezve, még az arca sem lett jó semmire. :( A várva várt csata meg hát... most komolyan? Már csak azt vártam, mikor jön elő a fém váz - terminátor - a Zombi Hegyből. Átböki egy dolog oké, még élhet kicsit úgy, de miután a fejét is átszúrja ne már...
Jaime és Cersei szál meg hát... arra nem mernék 100%-ban fogadni, hogy meghaltak.

Az viszont szinte biztosra vehető, hogy a hatodik rész úgy fog végződni, hogy vagy kinyírják Danyt vagy Dany ül a trónon mint Mad Queen aztán credits.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20680) tuki2200 válasza #20411392 (#20673) üzenetére


tuki2200
senior tag

Na hát az a ló, ahogy megjelent ott a semmiből, vígan legelészve... nem is baj, hogy a rendezők le akartak tudni 8 részben és elutasitottak az HBO 10részes kérését, mert ez az egesz évad botrány...

(#20681) laceszgamer válasza tuki2200 (#20680) üzenetére


laceszgamer
addikt

Körülbelül úgy tudom ezt elképzelni, mint egy egyszerű dolgozót péntek délután. Csak teljen már le az idő, aztán hadd mehessünk. Körülbelül szerintem itt is ez játszódott le, vége, már nincs miért hajtani, összedobunk valamit, a pénz megvan, szevasz. :(

Remélem a két könyv azért hozza színvonalat majd :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20682) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Hát ez ritka szar volt, ez most nagyon nem tetszett.

Látványvilág kiemelkedő, operatőri és színészi munka szintén, sosem ezekkel volt gond, D&D elmehet a pics@ba :K (káromkodásért előre elnézést kérek, nagyon felcseszett ez a rész).

Sárkányunk habár fizikai armort nem, de plot armort tényleg kapott. Annak ellenére hogy konkrétan legalább 100 skorpió volt mindenütt, egy db lövést sem tudtak leadni Danyre. Gratulálok. Az előző részben felépítették milyen veszélyes aztán nesze neked semmi fogd meg jól. Iron fleet kevesebb mint 30 másodperc alatt szublimálódott.

Szerintem titokban Melissandre visszajött és feltámasztotta Dany hadseregének nagy részét. Honnan a f@szomból jött elő annyi Dothraki??? Még az unsulliedok is túl sokan voltak.

Dany megőrül. Számítani lehetett rá a szar forgatókönyv miatt. Egy rész alatt elkattant és mindent porig éget. Azt gondoltam legalább próbálják logikusan felépíteni az őrültségét, de nem. A rész elején teljesen érthető volt, hogy kivégzi Varyst, nem tűnt egyáltalán őrültnek. De nem, harc közben megkongatták a harangokat, amiben valami furcsa pszichedelikus hipnotizáló vibráció volt és ennyi. Száz százalékosan érthetőek az Emilia Clarke-os interjúk.

Arya is kapott plot armort, amikor a sárkány kővé éget mindenkit körülötte ő valahogy túlélte. Egész részben balf@szkodott, nem baj. Végül is csak a Night King gyilkosa és az egyik legprofibb gyilkológép Westeroson, aki minden környezetben fel tudja találni magát, semmi komoly.

Euron vs Jamie :W Annyira no comment kategória. Persze, hogy majd pont oda fog kiúszni a partra Euron, Jamie pedig persze hogy túlél egy késdöfést a bordái közé. Végül is nincs ott fontos szerv ami nélkülözhetetlen a szervezet működésének.

Cerceinek olyan karaktergyilkosságot csesztek össze a készítők... Lena Headey azért odatette magát. Mármint amennyire a forgatókönyv engedte.

Legalább megkaptuk a Cleganebowlt.

Ez a rész a sorozat fanjainak a szembeköpése volt az előző résszel együtt. Nem vagyok vallásos, de imádkozok G. R. R. M. egészségért, hogy befejezhesse a könyveket. :O

Üdv. Johnny

(#20683) laceszgamer válasza jonnyjoker01 (#20682) üzenetére


laceszgamer
addikt

Asszem ideje aludni :D Minél többet gondolkodok ezen a részen nálam is csak annál jobban egy " cses.... meg " érzés ami kialakul. Olyan szépen le lehetett volna vezetni egy 10 részes évaddal, szépen lezárni a szálakat, északot, Dorne-t, az Éjkirályt, Királyvárat... Erre most tessék, bár legalább garantáltan lehet pár n apig röhögni a mémeken ezek után.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20684) gghrtz


gghrtz
őstag

(#20685) fateless


fateless
veterán

Nézzétek meg a 6. rész előzetesét, hogy még lelkesebbek legyetek, hogy felszaporodott a makulátlanok és a vad lovasok száma.
Mióta átértek Dany-ék a tengeren, azóta győzködik őt, hogy ne égesse porig a várost és benne az embereket, szóval nem volt ez egyáltalán váratlan. Varys justified.

Szóval, ki öli meg Miss Süsüt?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#20686) csababarca válasza fateless (#20685) üzenetére


csababarca
őstag

Arya, egyértelmű.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#20687) energy4ever válasza fateless (#20685) üzenetére


energy4ever
addikt

En nemis ertem ezt ami a trailerben van. Ott van neki a nagy sereg, ove minden... Mihez fog kezdeni? Eszak ellen fordul John miatt? :F

(#20688) csababarca válasza energy4ever (#20687) üzenetére


csababarca
őstag

Jonék fordulnak ellene amiatt, hogy felégetett mindnet.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#20689) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Meglepetéseket ígértek nekünk igaz? Akkor ezek után kinézem belőlük hogy végül Dany marad a trónon és most lesz igazi terror a hét királyságban :D
Ó és persze majd most ellene fordulnak de pont pórul jár mindenki.
Mondjuk most lecsökkent a karakterek száma

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#20690) batai15


batai15
félisten

Szóval dany egy game of thrones anakin skywalker lett aki be gőzöl .
Amúgy iszonyat gáz ,mert a karaktert nem így építették fel ,aztán hopp a semmiből meg őrült.
Ezek után .szürke féreg remélem fogja ezt látni ,bár lehet őt is már csak a bosszú hajtja .

(#20691) Integrale válasza batai15 (#20690) üzenetére


Integrale
veterán

Arra nem voltak jelek, hogy ilyen szintem megőrül, azt viszont az eleje óta látni, hogy nem normális.

"Bad reklám is reklám too"

(#20692) csababarca válasza Integrale (#20691) üzenetére


csababarca
őstag

:U
Igen, valóban....

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#20693) Integrale válasza csababarca (#20692) üzenetére


Integrale
veterán

Na ne mondd, hogy neked nem volt visszás viselkedése sosem!
Sosem szimpatizáltam a karakterével, mert nem volt különb a többinél. Felszabadítjuk, de ezt meg azt megégetjük. És nem is egyszer, mind ezt ugyan úgy a trónért, nekem mindig úgy tűnt, hogy ez csak jópofizás a saját céljainak elérése érdekében, hogy maga mellé állítson embereket. Erőfitogtatás, példa statuálás nálam nem fér össze a felszabadító, leverő atyaúristennel.

De persze tudom, csak egy nézőpontja lehet az egész sorozatnak, és az a nézőpont a tiéd! :U

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#20694) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Hát ez a rész...........

Remélem a fanok az HBO székházával majd úgy bánnak el mint Dany Királyvárral. Ekkora karakteridegen tettet még nem láttam sorozatban. HA így építették volna fel az elejétől...de ez így rohadt gáz. Annyira kétdimenziós forgatókönyv írok írták ezt az egészet, hogy emellett max. Asyleumos szarokra futhatja tőlük.

Az egész 8. évad porig gyalázza a Trónok Harcát, bárcsak sose jött volna ki. Köszönjük HBO, te lettél az ami a Star Warsnak a Disney.

You are not prepared.

(#20695) alex devil


alex devil
senior tag

Két igazi barátja volt. Az egyik a halála előtt kérte, hogy égesse le az egészet a picsába. Ő megtette. Problem?

S23

(#20696) Zolom89


Zolom89
senior tag

Az a ló az egy Targaryen ló, nem fog rajta a tűz.. aztán ne hogy az is bejelentkezzen a trónért :D

Egyébként meg nem volt ez rossz rész, talán így kellett volna a sárkányoknak működnie az egész évadba.

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#20697) csababarca válasza Integrale (#20693) üzenetére


csababarca
őstag

Miért az én nézőpontom? Olvasd a többiek véleményét is.

kiket égetett meg?
főurakat akik szabotálták, vagy fafejűek voltak.
mind megérdemelte a sorsát.

az elején jót akart Dany, csak rossz világban próbálkozott.
westeroson meg esélyt sem kapott mert egyből ahogy letette a lábát, fúrni kezdték.

Robert is ezt mondta, a félelem tartja össze a birodalmat, aki erősnek látszik, azt követik.
mit kellrtt volna tennie pl Tarlyval? Megsimogatni a buksiját, és elengedni? Felajánlotta a térdhajtást, nem fogadta el. Slussz passz.

Te meg ennyire erővel a saját nézőpontodat hajtod, és csak azt fogadod el.

nekem az a nézőpontom, hogy erre az egészre kellett volna 3-4 rész, vagy 2-3 hogy kibontsák teljesen.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#20698) batai15


batai15
félisten

Na jó ez rossz vicc,meg néztem a részeket full logikátlan már az egész .mi ez az ostrom ?
Alig maradt embere Danynek, erre hirtelen sokan lettek .a sárkány tüze is lassan mint valami lézer sugar mindent le rombol,és végtelen a manáia is .
Nagyon könnyen el esett king landing ..vicc

(#20699) csababarca


csababarca
őstag

Ez a harang dolog Aerysnél is megtörtént? vagy miért voltak így erre rápörögve? gondolom kell lennie valami párhuzamnak.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#20700) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Ló.
A megégett kisgyerek kezében is volt egy játék (plüss :DDD ) lovacska.
Biztosan valamiféle utalás, amire soha nem lesz válasz.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.