Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK WR340GD (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) kocici52


kocici52
csendes tag

Kedves nagytudásúak, kérlek segitsetek az alábbi problémában.

A következö elképzelésem támadt, de nem tudom, hogy be lehet-e állitani.
Van 1 TP-LINK /tp-wr340G/ névre hallgató routerem.
Jelenleg balatonon használnám, és a szomszédommal megbeszéltem, hogy az ö lakásában lévő wlanrol tudok én is menni.
A laptopom oldalába beledugtam a wlan kártyát és az megy is, de iszonyatosan kicsi a térerő.
Arra gondoltam, hogy esetleg fenn nevezett eszközt ha be lehetne ugy állitani, hogy az alapállomáson müködő routerre vezeték nélküli üzemmmodba felcsatlakozna, és én a normális lan porton keresztül tudnék kommunikálni, az piszok jó lenne, ehhez tudok jó nyereségü külsö anternát csatlakoztatni, és igy stabilabb lenne a kapcsolat. Az az a wan port kihagyásával mint egy szvics müködne.

A baj csak az hogy ez lehetséges-e.
Nagyon vékony angol tudásom, és az eszköz illetve a lehetőség ismeretének hiány azomban ezt nem teszi lehetővé.
Ha valaki ismeri a témát és ha lehetséges, leirná, hogy a hogyan állitsam be a kütyüt, vagy ne is bibelödjek vele mert nem lehet ---- nagyon sokat segitene egy a téma szerinti analfabétának.
Elöre is köszönettel mindenkinek.
kocici

kocici

(#152) Greenbook válasza kocici52 (#151) üzenetére


Greenbook
tag

A te routered sajnos nem tudja amit szeretnél.
A sebességét nem írtad milyen netet akarnátok osztani de például a TL-WR543G, TL-WR743ND tudja amit tervezel.

http://csatlakozok.atw.hu

(#153) kocici52 válasza Greenbook (#152) üzenetére


kocici52
csendes tag

Azért lett volna jo, ha járhato lett volna a dolog, mert nagyobb telyesitményü antennát tudnék hozzá kapcsolni, de azt sajnos a d-link kártyához nem tudok.=pcmca= kártya. :((
Igy sajnos marad a 2-es térerö, és az ossze vissza stabil kapcsolat.
Sajnos igy ha 2 méterrel bejebb ülök a teraszon akkor leszakadok. :(

Még szétszedem a netkártyát, hátha hozzá tudom csatolni az antennát, ezek szerint a többit meg elfelejthetem.

Mindenesetre köszönöm a gyors választ.

Üdv kocici52

kocici

(#154) kocici52 válasza Greenbook (#152) üzenetére


kocici52
csendes tag

Még 1 gondolat..

Nem igazán kellet itt nagy sebességre gondolni...megelégednék a 11-18 Mbit/sec -el is ha stabil, de igy nagyon gyöszös...normális körülmények közt a kártyán 54Mbit ha full a térerö, vezetékes esetben meg 100- de stabilan... Innen is láthatod, hogy nem az eszeveszett sebességre törexem, mivel nem töltögetek le Gbit-eket tonnában. csak a stabil levelezés és a poker oldal, meg munka esetén a különbözö katalogusok a fontosak...

Hát igy jártam..azért köszönöm, mert a router menüjében nem igazodok el igazán.

kocici

(#155) kali válasza razorka777 (#149) üzenetére


kali
legenda

próbálj ki más/minden csatornát, a mobiltelefonok wifi modulja nem minden csatornát szeret!

Steven88; reset?

kocici52; a wifi hálózat esetében az 54 megabit/sec csak az elméleti maximális sebesség, a gyakorlatban valósan ~ 20 megabit/sec környékén mozog, de jobb esetben is csak kicsivel több, szóval a névleges sebesség felét sem viszi át ténylegesen!
a 100 megabit/sec a wan és a lan portok esetében szabványos jelölés, a tényleges wan -> lan átvitel hardver (proci, ram...stb) függvénye, adott esetben az is jóval kevesebb, mint a névleges maximum!

[ Szerkesztve ]

(#156) kocici52 válasza kali (#155) üzenetére


kocici52
csendes tag

Ez igaz és nincs is gondom a sebeséggel, de a stabil összeköttetéssel anl több van.
Sajnos a két ház távolsága adott, és egy 1, vagy éppenhogy 2-es térerö nem a sebességet hanem az összeköttetést veszélyezteti.

Egy stabil 3, vagy négyes térerönél tökéletesen elég lenne a sebesség ahhoz amire nekem ez itt kell :(( , dehát csak ugy tudom a stabilitást biztositani, ha növelem az antenna telyesitményét, azonos kimenő adótelyesitmény mellett.
Azért lett volna jó a router mert igen jó kimenö telyesitménye van...Dehát ez nem jött be.. :(( ..Na mind1..igy jártam ...de nem adom el....megprobállok külsö antennát kapcsolni a pcmca kártyához, és talán növekedni fog a vételi érzékenység.

Kb ez a holnapi hajtépésem...ha jutok valamire részletesen közzé teszem.

kocici

(#157) Steven88 válasza kali (#155) üzenetére


Steven88
tag

Hello
A resetet azért még megnyomtam, ha hátul arra a kiss gombra gondolsz mert mást már nem lehet vele mit csinálni, szerintem marad a garancia mert kipróbáltam más gépen is ott se tudtam semmit elérni benne.

(#158) kali válasza Steven88 (#157) üzenetére


kali
legenda

de nem elég csak benyomni a reset gombot, hanem benyomva is kell tartani több, mint 5 másodpercig úgy, hogy a router közben áram alatt van!
visszaolvasva; azt nem értem, hogy milyen illesztőt kellett újratelepíteni? a router nem igényel külön illesztést!
a kábel nem lehet rossz, ami a router köti össze a géppel?

[ Szerkesztve ]

(#159) Steven88 válasza kali (#158) üzenetére


Steven88
tag

Kösz
Sikerült le resetelnem így eltudtam érni az ip címét és beállítottam ahogy fentebb írtad. Na de még mindig nincs net a modemen a LAN a routeren meg a WAN még mindig nem világít, próbáltam 3 vezetékkel de semmi, a drivert se tudom telepíteni mert azt írja hogy "csatlakoztassa a modemet" vagy valami ilyesmi. Tudzs még erre megoldást vagy, hogy mi lehet a baja?

(#160) kali válasza Steven88 (#159) üzenetére


kali
legenda

mihez kell(ene) dirver?
a bekötés megfelelő? modem lan portjából a kábel a router wan portjába megy?

[ Szerkesztve ]

(#161) Steven88 válasza kali (#160) üzenetére


Steven88
tag

Driver-telepítő lemez más szóval
Minden jól be van kötve, 2 napig ment is de utána meg adta magát vagy nem tudom.

(#162) kali válasza Steven88 (#161) üzenetére


kali
legenda

de mihez kell az a telepítő? mert a router nem igényel illesztést, az ahhoz adott cd mondhatni csak dísz, illetve azoknak szánják, akik nem tudnak megnyitni egy böngészőt, és abból nem képesek meghíni egy adott ip című oldalt...

(#163) Steven88 válasza kali (#162) üzenetére


Steven88
tag

A lemezt már csak próbára tettem be de nem használom, az IP-n beállítottam mindent és így se megy pedig már más is leellenőrizte és minden ok a beállításnál de nem megy. Nem észleli a modemet mintha nem lenne bedugva. Előre is kösz a választ.

(#164) kali válasza Steven88 (#163) üzenetére


kali
legenda

akkor sajnos hardveres hibának tűnik a dolog...
a biztonság kedvéért esetleg még próbáld ki oda-vissza alapon, a routert másnál/másik munkaállomással, illetve nálad másik routert, hogy biztos legyen a dolog!

(#165) Steven88 válasza kali (#164) üzenetére


Steven88
tag

Sajnos nem tudom kipróbálni se másnál se másik routerrel. Holnap visszaviszem mert garis és oldják meg valahogy. Kösz a segítséget.

(#166) kali válasza Steven88 (#165) üzenetére


kali
legenda

ja, ha garis, akkor ok, csak a régi típus miatt nem gondoltam, hogy még van rá garancia...
amennyiben cserélnék, és nem tudnak azonos típust adni, úgy jobban járnál egy 7-es szériás típussal (tl-wr741nd, tl-wr740n), jelentősen jobb, erősebb hardver, nagyobb tudás...stb - és még árban sincs jelentős különbség!

(#167) Steven88 válasza kali (#166) üzenetére


Steven88
tag

Kösz a helpet.
Ma viszem be de sajnos tuti lesz ilyenjük még mert láttam polcon, hátha lehetne rá pótolni és 1 olyat vennék, de ha nem akkor marad ez csak menjen normálisan

(#168) lovelybird


lovelybird
csendes tag

Sziasztok!
Ilyen routert használok én is, és a netem folyamatosan szakadozik. Laptopról használom (az asztali gépen hiba nélkül működik), és egyszercsak letiltja magát az internet (toshiba laptop, win7 van rajta). Van amikor több órán keresztül is normálisan működik, de az esetek többségében rendszeresen ledobál. Ilyenkor jön a hibaelhárítás, és utána helyreáll. Azt írja ki, hogy probléma merült fel a vezeték nélküli hálózati adapterrel vagy hozzáférési ponttal. Pár hónapja van rajta win 7, előtte xp ment rajta (akkor smc routert használtam), és akkor nem voltak ilyen problémák. Voltam már vele szervizben nem egyszer, de ott azt mondták, hogy nem csinál ilyet és tökéletesen működik (vagy igazat mondott, vagy nem).
Kipróbáltam már másik routeren is, és ott is ugyanezt csinálta. Már frissítettem az illesztőprogramot is, de semmi változás. Bocsánat, hogy ilyen analfabétán írtam le problémát, de nem nagyon értek hozzá. Valakinek van rá valami ötlete? Előre is köszönöm!

(#169) kali válasza lovelybird (#168) üzenetére


kali
legenda

érdemes lenne más/minden csatornán kipróbálni (1 - 13 között) mert lehet, hogy a tiéden kívül más wifi hálózat is működik azonos vagy szomszédos csatornán, és az elnyomja a tiédet, illetve összeakadnak, és emiatt szakadozik a kapcsolat/hálózat!

(#170) lovelybird


lovelybird
csendes tag

Az elmúlt napokban kipróbáltam az összes létező csatornát, és mindegyiken ugyanezt csinálja...:@

(#171) Brucehun


Brucehun
aktív tag

sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Tegnap vettem egy TL-WR340GD Router-t ás amikor kéri a felhasználói nevet és a jelszót, ekkor elakadtam! Milyen felhasználói nevet és jelszót kell ide beírni?
Mert enélkül nem tudok tovább lépni!
A segítséget előre is köszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#172) Brucehun válasza Brucehun (#171) üzenetére


Brucehun
aktív tag

most semmi
megoldva

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#173) Brucehun


Brucehun
aktív tag

sziasztok!
még egy kérdés, hogy hogyan tudom beállítani vezetékes netre, hogy legyen netem is?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#174) Tosee válasza Brucehun (#173) üzenetére


Tosee
őstag

Üdv!

Először is milyen neted van? ADSL, kábelnet?
Lépj be a router admin felületére.
Network -> WAN
WAN Connection Type:
ADSL: PPPoE
Kábelnet esetén: Dynamic IP

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#175) Brucehun válasza Tosee (#174) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Kábelnetem van és Dínamic -ra van állítva, és nem jön a be a net arról

Tudsz valami oldalt ahol levan írva (természetesen magyarúl), hogy hogyan is kell beállítani, mert amit adtak hozzá használati útmutatót, az tiszta sablonos!
Nagyon megköszönném!

[ Szerkesztve ]

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#176) Tosee válasza Brucehun (#175) üzenetére


Tosee
őstag

Melyik szolgáltató?
MAC cím klónozásával próbáltad?
Network -> MAC Clone
Klikk Clone MAC address to
Save
Majd próbálj újra csatlakozni!

ROUTER BEÁLLITÁSA TP-Link 542g, 543g, 642g
Router-ek beállítása

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#177) Brucehun válasza Tosee (#176) üzenetére


Brucehun
aktív tag

T-HOME
Még nem de mindjárt kipróbálom!

[ Szerkesztve ]

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#178) Brucehun válasza Tosee (#176) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Köszi a segítséget a MAC Clone-nozást kellet megcsinálni!
Most már működik! Ezer köszönet!

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#179) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok..

rendelkezem eme eszközzel. mÚkodik facán. ám a napokban szerettem volna feltenni egy játékot, de nem volt hajlandó. (ez alatt azt értem, hogy honlapra fel, kliens letölt, majd a kliens még tölt le ezt-azt). pedig azelőtt 2x is feltudtam telepíteni ezt a játékot. a vicc még, hogy laptoppal simán megy a buli, csak az asztali szórakozik. a lapos wifin kapcsolódik, az asztali meg egyértelmű...
a vicc még, hogy IE9/FF alatt botladozik. Chrome-mal ment simán. játszan is tudtam.. egy darabig. kilétem, majd nem engedett vissza:C...
lehúztam a routert, rádugtam a netemet közvetlen a gépre, és ment. én egyértelműen vmi routerbeállításra gondolok. esetleg eme hibára tud vki megoldást?:U...

köszönöm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#180) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#179) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm, már nem lényeg. megoldottam...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#181) edeleny


edeleny
őstag

Sziasztok.

Járt nálam egy hívatlan vendég villámnak hívták.
Lényegében a netes dolgokat ütötte ki.
A régi modem D-link DSL360R volt, TL-WR340GD routerrel, alaplapi hálókártyával.
Amikor megvettem a routert feltelepítettem egyből volt net! Gond nélkül.
Pótoltam mind a három dolgot.
T-online ADSL netem van

Modemnek DSL-321B lett megvásárolva.
Kicsit bonyolultabb mint a régi, már ennek a beállításaiba meg kell adni nevet jelszót.
Most is erről router nélkül netezek.

A problémám az, hogy idáig a routert nem bírtam munkára bírni.
Nem tudom mit kellene beállítani, gondolom a PoPPE kapcsolat nem jó, mert hiába adom meg a név jelszót nem csatlakozik.

Mit állítsak be tudnátok segíteni?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#182) dr.bubo válasza edeleny (#181) üzenetére


dr.bubo
őstag

Tehát a modemed végzi a nethez a kapcsolódást, ott adtad meg a szolgáltatótól kapott felhasználó nevet és jelszót?
Akkor a routerben a internet kapcsolat típusa dynamic ip legyen.
Ha esetleg a modem és a router ip címe ugyan az (192.168.1.1), akkor a routerét változtasd meg 192.168.2.1-re. :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#183) edeleny válasza dr.bubo (#182) üzenetére


edeleny
őstag

Mindkettő IGEN

A modem végzi a kapcsolódást.
És ugyan az az IP cím.

Hülye kérdés hol kell megváltoztatni az IP címet?
Mit állítsak be a Dynamic IP-nél?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#184) dr.bubo


dr.bubo
őstag

Routerben a Network--> LAN menüben változtasd meg az ip-t. A WAN-nál pedig az internet connection type: dynamic ip, MTU: 1500, mást nem kell állítani.

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#185) edeleny válasza dr.bubo (#184) üzenetére


edeleny
őstag

Köszi, de még valamit be kell állítani, mert így sem jó!

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#186) dr.bubo válasza edeleny (#185) üzenetére


dr.bubo
őstag

Esetleg még a routerben a Wan-nál a get ip unicast..-ot pipáld ki.
Ha nem működik így sem, akkor a modemben ne a PPPoE beállítást válaszd, hanem a BRIDGE-t, és a routerben állítsad be a PPPoE kapcsolatot.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#187) edeleny válasza dr.bubo (#186) üzenetére


edeleny
őstag

Köszönöm, a BRIDGE bejött!!
Igy műxik

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#188) miszti03


miszti03
csendes tag

Sziasztok!
digis netem van otthon.megvettem ezt a készüléket,szépen be is tudtam állítani ,úgy,hogy abszolút hülye vagyok hozzá.aztán a digi kijött a házbe,elkezdtek valamit szerelni,akkor nem ment a net,azóta a net megy,de a routere keresztül nem megy.azt mondja,hogy nincs bedugva egy hálózati kábel.kb tizszer körbejártam,átnéztem ,minden a helyén van,újra próbáltam azt amit az elején ,de nem megy.volt már valakinek ilyen baja?segítsetek megoldani4köszönöm!

(#189) xil


xil
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam egy tp link tl-wr340gdt jól is működött, ám mikor elmentem pár napra otthonról kikapcsoltam h ne villogjon. Miután visszakapcsoltam mindig egy pillanatra van hálózat majd újraindítja magát.
Valakinek valami ötlet? :O :O :O

(#190) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Van egy TP-LINK WR340G routerem + DIGI 20/10 netem. Pár hete nem tölti be az adatokat a google bizonyos szerveiről, konkrétan a gstatic.com hiányzik nagyon. Ping sem működik rá. Egy rakás képet erről a szerverről szedne pl a Google Maps, a Google+, vagy a GMail (pl a jobb felső sarokban lévő Beállítások gomb nekem nem látszik egyik oldalon sem). A routert kivéve a hálózatból rögtön jó minden. Böngészőfüggetlen a probléma, sőt, gépfüggetlen: a router mögötti összes gépnél ez a helyzet. Semmilyen egyéb weboldalon semmilyen problémát nem tapasztaltam, a router tűzfalát kikapcsolva, áramtalanítás után is ez a helyzet.
Másoktól is olvastam már, hogy DIGI + TP-LINK router párossal nem mennek megfelelően a Google oldalai.

Van valakinek ötlete?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#191) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Nokia telefonon, WIFIN szeretnék nézni Youtube videót, de nem tölti be a Realplayer.
Ezt találtam az interneten,mit szóltok hozzá?
Ha a ruoterben újat veszek fel, akkor a Trigger Port értéke maradhat-e 554-en?
Idézet:
Hát, a routerhez érteni kell egy picit. Én úgy oldottam meg, hogy a router "virtual server" ill. egyes routereknél "port forwarding" menüpontja alatt engedélyeztem az UDP portokat 6970-32000 tartományban. Ezt a tartományt használja a Realplayer.
Egyébként a Realplayer "Streaming" menüjében be lehet állítani, hogy milyen porton próbálja a videót elérni. Én hagytam alapon.

(#192) MtHq válasza GEPESZ66 (#191) üzenetére


MtHq
tag

Ha a realplayer a youtuberól tölti le a videokat, akkor nem kell UDP port átirányítás neki. Csak akkor kell állítani bármit is, ha a kifelé menő (gép, telóról net felé) forgalom is szűrve van, ezt kétlem. Ha mégis akkor a 80as portot kell engedélyezni kifelé. A virtual servernek ehhez nem sok köze van, ugyanis az a bejövő portot irányítja a belső hálózatod felé, pl telefonodra vagy gépedre. Remélem segítettem, ha valami nem tiszta, kérdezz bátran.

(#193) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Hello.

Vettem egy ilyen router-t, és az a kérdésem, hogy Digi netem van, és nem megy a letöltés fullon, szoval ezzel nem használom ki a 42Mbit-et? Nem tudja a Router?

Köszi
Hafy

Na!!!

(#194) MtHq válasza Hafy75 (#193) üzenetére


MtHq
tag

Szia!

Ez egy elég olcsó router, nem valami erős proci van benne. Szerintem ehhez komolyabb router szükséges, milyen csomagod van?

Üdv.

(#195) s.malacka


s.malacka
tag

Sziasztok.
Kéne egy kis segítség.
TP-LINK WR340GD routerem van és az ESET Smart Security új 5.-ös verzióját használom.
A gondom a következő,nem tudom megnyitni a routert a böngészőben 192.168.1.1 mert ez a kép fogad:

Ha az ESET Smart Security 5-öt uninstalálom a gépről akkor megnyílik tehát ebben lehet valami beállítás vagy valami ami blokkolhatja de én sajna nem tudom ehhez kéne segítség.
Előre is köszi.

Windows Server 2008 R2 Enterprise

(#196) Hafy75 válasza MtHq (#194) üzenetére


Hafy75
aktív tag

40/20-as Digi van. Néztem egy Linksys E1000-st helyette...

Na!!!

(#197) MtHq válasza Hafy75 (#196) üzenetére


MtHq
tag

Szerintem jó választás volt, elvileg az bírja. Nekem 12/5 mbit van, erre elég most ez. :R

(#198) Tosee válasza s.malacka (#195) üzenetére


Tosee
őstag

Üdv!

Nem használok NOD-ot, de próbáld meg a tűzfal szabályoknál a kivételekhez adni, vagy a webvédelemnél!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#199) s.malacka válasza Tosee (#198) üzenetére


s.malacka
tag

Szia.
Köszönöm a segítséget,megoldódott közben de le is írom,hogyan :
További beállítások / Web és e-mail / Protokollszűrés / Kizárt IP-címek / IPv4-cím hozzáadása / Router IP címe (pölö: 192.168.1.1)

Windows Server 2008 R2 Enterprise

(#200) G0m3z03


G0m3z03
csendes tag

Sziasztok!

Nekem olyan gondom lenne,hogy wifin keresztül 1 laptopon van net a másikon nincs.
Diginet ritmo dinamikus a routerba(tp-link wr340gd) már meg volt a clonozás az egyik laptop tud kapcsolodni win 7 tel a másik xp -s nem de a router látja laptom meg azt írja nem tud csatalkozni egyszerü wep titkositást használtam hozzá, kábelen keresztül még nem volt lehetöségem kiprobálni mert késön derült ki hogy nincs az illetékeseknek majd legközelebb de voszont a cél az lenne hogy mind a kettö wifin ketyegjen.

Remélem van valaki aki tud ebben segíteni nekem.
Elöre is köszönöm!
Akár ide is lehet válaszolni Gomezzz23@hotmail.com
Csak segitsen valaki:D

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK WR340GD (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.