Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK WR340GD (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) Csutee23


Csutee23
csendes tag

Üdv!
Még régebben írtál a fórumba router hibával,hogy megszakad játék közben.
Nekem is ilyen problémám van,nem tudsz valami ötletet miért cisnálja?

(#202) samgar


samgar
őstag

Üdvözlet!

Van egy tp link wr340gd routerem. Nem régen költöztünk új lakásba. A régiben is upc net volt, itt is. A régiben is ez a router működött, itt is. Csak itt úgy működik, hogy ha pl. a telefonomon van net, akkor az egyik gépen nincs. Vagy az egyik gépen van, a másikon nincs. Vagy mindkettőnk nincs...kezdem nem érteni... :(((

Oppo Find X5 PRO

(#203) zoli693


zoli693
csendes tag

Hali!

Egy kis segítség kellene nekem!
A fent nevezett rootert nem igazán tudom beállítani,most kötöttek digis netet,és nem tudom beállítani!
Légyszi segítsetek!
Köszi előre is!

(#204) dr.bubo válasza zoli693 (#203) üzenetére


dr.bubo
őstag

Router beállítása :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#205) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy TL-WR340GD routerhez lehet szerezni olyan firware-t, amivel nem csak az alapban bent lévő 3 (dyndns.org, oray.net, comex.cn) dns szolgáltató használható, hanem esetleg egy másik ingyenes?

(#206) kiralycsongi


kiralycsongi
csendes tag

Hello!kb egy eve hasznalom ezt a routert és működik, csak annyi vele a gond, hogy amikor megy a masik gep is akkor nagyon belassul a net mindket gepen. vezetekesen vagyunk csatlakozva a wireless ki van kapcsolva.tud valaki segiteni? kossz elore is

(#207) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

sziasztok!

mitől lehet az, hogy androidos telefonok egyáltalán nem akarnak kapcsolódni erre a routerre? más eszközökkel nincs gond. titkosítás és mac szűrés kikapcsolásával sem változik a helyzet.

köszi!

(#208) ddtt


ddtt
csendes tag

sziasztok.vásoroltunk egy TL-WR740N 150Mbps Wireless N Router-t de sehogy sem tudom beüzemelni.bróbáltam a gyári cd-vel,aztán az ip cím amit a telepítési útmutatóban adtak nem jelenik meg a leírt dolog.amikor pedig összekapcsolom a leírt módon a dolgokat egyszerűen nincs internet.megköszönném ha valaki tudna segíteni.lehet,hogy igen egyszerű,de nekem nem megy :((( :K :W

(#209) dr.bubo válasza ddtt (#208) üzenetére


dr.bubo
őstag

Router beállítása :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#210) ddtt válasza dr.bubo (#209) üzenetére


ddtt
csendes tag

köszönöm a gyors választ,de csak holnap próbálom újra mert ma már annyira elegem van az egész router-ből,hogy :W :W :O :O . belefáradtam.mégegyszer köszönöm!!

(#211) ddtt válasza dr.bubo (#209) üzenetére


ddtt
csendes tag

Tisztelt dr bubo.

sajnos az ön által megadott honlapról sem tudtam beüzemelni a routert.
ha összekötöm az ott leírt módon a netet a routerrel meg a pc-t a következőket írja:
hiba 651 a modem(vagy acsatlakozázhoz használt egyéb eszköz hibát jelentett),
és nincs net.a router lehet rossz vagy a vezeték? vagy a pc-m selejtes,különben még új 3 hónapos,szóval teljesen levagyok törve. a boltos ahol vettem azt mondta,aki ért hozzá annak 1 perc aki nemért hozzá annak 2 óra. én ezt már jóval túlléptem.
előre is köszönöm válaszát

[ Szerkesztve ]

(#212) dr.bubo válasza ddtt (#211) üzenetére


dr.bubo
őstag

Resetelje a router, hogy alapra álljon (10mp nyomva kell tartani a reset gombot). ezután kösse össze a gépét és a routert. Ha most sem éri el, akkor adjon a gépének fix ip-t
ip: 192.168.1.50
alh.maszk. 255.255.255.0
Alapért. átjáró: 192.168.1.1
dns:192.168.1.1
Ha így sem éri el, akkor előfordulhat, hogy rossz a router vagy az utp kábel vagy a gépében lévő hálókártya (frissítse a hálókártya driverét). Ki kell próbálni, hogy másik utp kábellel elérhető e a router.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#213) repvez


repvez
addikt

tudnátok segiteni én kifogytam az ötletekböl. Van egy TP LINK WR 340GD router és egy SAMSUNG NETBOOK NC110 egy PC és egy 5megás ADSL net.A lényeg hogy nem tudok sehogy sem netet varázsolni a gépekre se vezetékesen se WIFI-n.
A routeren mindent beállitottam ahogy a varázsloban mutatta a dolgot ,de semmi .
A netbooknál kiirja a router tipusát és hogy kiváló a kapcsolat erössége, de nem lehet csatlakozni hozzá.Ha viszont a telefonom netjét osztom meg akkor a netbook tudja használni a netet wifin.
De ha a router be van kötve akkor nem tudtam semmilyen formába netet elöcsalni a mindig 686 vagy 651es hibakodot adott és a tulajdonságban hiába adtam meg a router IP jét nem javult meg a wifinél ugyan igy hiába irtam be az SSID nevet és a wep key nevet semmi sem tortént.

Tudnátok addni egy általános leirást addni hogy mit hol mire kell irni hogy a router vezetéken keresztül a PC-nek wifin meg a netbooknak tudjon netet addni ?

Mindegyiken w7 van fenn.

(#214) amilocarving


amilocarving
csendes tag

Sziasztok! Beszereztem énis egy Tp-Link WR3400g- típusú routert, azzal a céllal hogy akár a telefonomon is tudjak itthon wifin netezni..
Viszont a probléma ott van hogy nincs internet.. :F
Nem igazán értek hozzá, router nélkül minden oké.. de ha csatlakoztatom akk kiírja hogy "van internet kapcsolat".. de mégsincs.
Esetleg tudtok valami ötletet a probléma megoldására? A router kezelőjében kellene valamit állítanom, vagy magán a számgépen vmit engedélyezni?!
Előre is köszönöm! :)

(#215) zone


zone
őstag

Én most állítottam be egy ilyen routert és az a gondom, hogy a böngésző elsőre nem tölti be az oldalakat vagy betölti, de css vagy képek nélkül, frissítés után betölti. Ami érdekes, hogy a router dinamikusan kapta a "20.200.1.12" IP-t, ami egy amcsi cím. A hardware verziója 4.0, a firmware a legfrissebb, gyárilag.

(#213) repvez:
A netet a kék helyre dugod, a PC-t az egyik sárgába
Belépsz a router felületére
Network - WAN
WAN Connection Type: PPPoE
beírod az adsl felhasználónevet és jelszót
Wan Connection Mode: Connect Automatically
Save

Ha így nem menne, akkor még:
Network - MAC Clone
Clone MAC Address To
Save
Ezután automatikusan újraindul.

(#214) amilocarving:
A router kezelőfelületéhez való elérés rá van írva a router aljára, az enyémnél "tplinklogin.net", de régebbi vagy más típusúaknál egy IP cím van megadva (pl. 192.168.1.1), ugyanúgy a név és jelszó, mindkettő "admin".

Ha sikerült belépni, keresd meg a Wireless menüpontot. A Wireless Settings-nél az SSID lesz a wi-fi adó neve, a channel legyen Auto, a Mode pedig 11bg mixed.
Alatta pedig legyen bekattintva az Enable Wireless Router Radio és az Enable SSID Broadcast. Mentsd el a Save gombbal.
A menüben utána:
Security Settings
WPA-PSK/WPA2-PSK -t jelöld be
Version: WPA2-PSK
Encryption: AES
PSK Password: -ide írd a jelszót, amivel le akarod védeni, minimum 6 karakter
Mentsd el a Save gombbal
Indítsd újra a routert: System tools - Reboot

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#216) repvez válasza zone (#215) üzenetére


repvez
addikt

A routerben csak enynit kell állitani ? a kapcsolodó gépeken mit kell állitani? a PC az csak vezetékkel kapcsolodna a routerhez a netbook meg mindkét lehetöséggel mikor mi a kénylemes .

(#217) zone válasza repvez (#216) üzenetére


zone
őstag

A gépeken nem kellesz semmit állítani, mert a router végzi az adsl belépést.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#218) repvez válasza zone (#217) üzenetére


repvez
addikt

A hálozati helyek nél sem semmit sem ? a router IP-jét sem kell megadni a kapcsolat tulajdonság résznél ?

Mert a netbooknál kiirta a router nevét és a jelerösséget, de nem kapcsolodott rá automatikusan és manuális kapcsolodáskor sem csak ilyenkor hibát irt ki .

(#219) zone válasza repvez (#218) üzenetére


zone
őstag

Nem kell semmit, itt az IPv4-en belül legyen automatikus kérés.
Ha rendesen beállítottad a routerben a wireless részt és a netbook látja, de jelszó beírás után nem csatlakozik, akkor szerintem rosszul írtad be a jelszót. De egy screenshotot mutathatnál, hogy milyen hibát ír.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#220) repvez válasza zone (#219) üzenetére


repvez
addikt

A vezetéknélküli rész jobban érdekelne mert azt még nem csináltam elötte.
[link]
Találtam egy simulátort a routerhez ebben le tudod irni még hogy miket kell beirni ha jelszavas hálózatot szeretnék wifin?
Illetve hogy a gépen a wifi beállitáston hogy kell beálitani win7-en , mert mint irtam érzékeli a hálozatot de nem kapcsolodik hozzá.

(#221) zone válasza repvez (#220) üzenetére


zone
őstag

wireless menüpont
ssid: az eszköz neve, ezen a néven látja majd a laptop (írd át, pl. pisti wifije)
region: hungary
channel: nem látom, hogy lenne "auto", így válaszd akármelyiket, ha nincs más wifi a közelben akkor ez nem lényeges
mode: 802.11g
Enable Wireless Router Radio - bepipálva
Enable SSID Broadcast - bepipálva
Enable Bridges - nem kell bepipálni
---------------
Enable Wireless Security - bepipálva
Security Type: wpa-psk/wpa2-psk
Security Option: wpa2-psk
Encryption: aes
PSK Passphrase: ide írod a wifi jelszavát

save
esetleg még kiírja, hogy újra kell indítani, ilyenkor: system tools - reboot

Ha a gép látja a routert a vezetéknélküli hálózatoknál, akkor a jelszó beírása után simán csatlakoznia kell. Esetleg annyi gond lehet, hogy más wifije használja ugyanazt a csatornát (channel), akkor azt állítsd másra.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#222) repvez válasza zone (#221) üzenetére


repvez
addikt

Köszi müködik mindkét gépen a net mostmár, mind vezetéken mint wifin, de van egy gond azért még.

Ha beállitom a security opciokat akkor eltünik a wifi a netbookon és még a router menujébe sem tudok belemenni arrol a gépröl .Csak akkor jött vissza a net rá ha kikapcsoltam a securityt.Most semmilyen védelem nincs a hálozaton.

Mondjuk elég kis faluba használja a srác akinek beállitottam, de azért mégis jobb ha lenne rajt valami .

(#223) zone válasza repvez (#222) üzenetére


zone
őstag

Ez érdekes, nem tudom mitől lehet. Próbáld meg a Security Option-t és Encryption-t automatikusra állítani, hátha...

Ha így sem megy, akkor kapcsold ki a Wireless Security-t és a MAC Filtering menüpontban add hozzá a laptop MAC címét, így csak az fog tudni rácsatlakozni, hiába nincs jelszó.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#224) stoki001


stoki001
csendes tag

Sziasztok!
Most szereztem be egy ilyen (Tp-Link WR340GD) router-t! Mivel az előző routerem (noname kínai gyártmány) nem adott wifi jelet valamiért és lecseréltem! Invitel 4 MBps-os ADSL internet van bekötve D-Link modemmel! Eddig teljesen korrektül jött a net (3,9 MBps) utp kábelen keresztül a régi routerrel, de ezzel állandóan ingadozó a sebesség, és nem éri el az átlag 1 Mbps-ot sem a legtöbb esetben Wifi-n sem és Utp kábelen keresztül sem! Ez kicsit bosszantó, van ötletetek, hogy mit lehetne csinálni, hol lehet a probléma? (a router a cimborámnál működik, több utp kábelt is próbáltam már, újra is indítottam mind a modemet, mind a routert)
Kérlek segítsetek, mert nagyon bosszantó a dolog! :W :O

(#225) kali válasza stoki001 (#224) üzenetére


kali
legenda

reset, és újrakonfig?
firmware frissítése?

(#226) stoki001 válasza kali (#225) üzenetére


stoki001
csendes tag

A router-t reseteltem és újra beállítottam. A probléma sajnos ugyanúgy fenn áll... :F Megpróbálom még a firmware-t frissíteni (köszi a tippet), addig is ha van további ötlet, azt szívesen veszem! :B :)

(#227) Claude Leon válasza stoki001 (#226) üzenetére


Claude Leon
senior tag

A pppoe lapon mit hogyan állítottál be?

(#228) norbi.teleki


norbi.teleki
csendes tag

Sziasztok!

Van egy fent említett routere haveromnak, és áthívott magához, hogy lőjjem be neki a wifit a lányának Karácsonyra szánt Acer Aspire One típusú windows 7-es gépéhez. A router beállításai össze voltak cseszve és kénytelen voltam factory reset-et nyomni. A beállítást elkezdtem előlről, kezdésként egy wep-et jelszót adtam open-en mac filter nélkül (régió hungary), amivel tökéletesen megy a netbook, villámgyors. Azonban a mindennapokban használt Toshiba Satelite L30 megvakult, nem látja többé a wifit, ill. az LG Optimus 2X-em (android) sem. Áthozom hozzánk a telót és a Toshibát, nálam megy a net a saját wifimen. Vajon mitől nem látja a laptop a wifit? Még az SSID-et sem jeleníti meg! Várom az ötleteiteket, mert én már kezdek kifogyni.

All the things I lost, I miss my mind the most!

(#229) kali válasza norbi.teleki (#228) üzenetére


kali
legenda

esetleg a wep miatt, mostanság az már sok eszköz számára nem kedvelt, minimum wpa kellene...

(#230) fantom45


fantom45
csendes tag

Hali.Vettem nemrég egy a címben szereplő routert, de ha a wifi-t lekódolom nem tudok rá csatlakozni laptoppal. Beállítottam mindent amit mások javasoltak itt, de nem jó. Most újraindítottam és ha esetleg tud valaki segíteni akkor hálás lennék.

(#231) samgar


samgar
őstag

Gyerekek, ha egy router elszáll teljesen egy fw upgradetől és bekapcsolva állandóan világít az összes led, mit lehet tenni?

Oppo Find X5 PRO

(#232) kali válasza fantom45 (#230) üzenetére


kali
legenda

wpa-psk/wpa2-psk - tkip/aes (oprendszernek és ellenoldalnak megfelelően), mit és hogyan állítottál be?

samgar; teljes reset esetén miként reagál? böngésző alól nem is látszik?

[ Szerkesztve ]

(#233) samgar válasza kali (#232) üzenetére


samgar
őstag

Egyáltalán nem látja a gép, reset gombot nyomhatom naphosszat, sajnos nem reagál semmire.

Oppo Find X5 PRO

(#234) tmarkee válasza samgar (#231) üzenetére


tmarkee
tag

Üdv! Nálam ugyanez volt az első routeremmel. Én azt csináltam, hogy vettem egy másikat és ezzel párhuzamosan - mert nem bíztam benne - visszavittem az üzletbe és cserét/javítást kértem. Átvették és mondták, hogy majd értesítenek ha van valami. Gondoltam, hogy tudom persze addig álljak vívó állásban. Hazamentem, új router-t belőttem. Egy hét múlva küldtek egy sms-t, hogy menjek be az üzletbe. Gyakorlatilag adtak egy újat Magam sem hittem el. Ez az 5 éves TP LINK garancia. Teljesen elképedtem, hogy ma kis hazánkban van ilyen. Most van routerem. :)

[ Szerkesztve ]

# apt upgrade

(#235) tuczi


tuczi
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is van egy TL-WR340G routerem, és semmi pénzért nem akar összejönni a beállítás. Biztos valami kis dolgot néztem el, kérlek segítsetek. Kábelnetem van tehát nem kell user és jelszó, így gondolom dinamikus ip-t kell beállítani. A lényeg hogy a WAN-al van valami problémája, mert először azt írja hogy WAN port is unplugged, majd azt megtalálja aztán meg Obtaining network parameters.. és ezt frissíti folyamatosan de nem lesz jó... Tipp? Köszönöm! :)

Válaszolni illik, akkor is, ha az nemleges!

(#236) ArchElf


ArchElf
addikt

Ez a cucc tényleg egy rakás ****?

Faterék kaptak ilyet az internet előfizetésükhöz, de kb 5-10 perc után magától dob egy hátast (ping-re nem válaszol, routolni routol még egy darabig, de utána már azt sem).
Alapbeállításban Dynamic IP-s net van (egy másik router lóg elötte, 192.168.1.1-en), és ő osztott saját tartományt (192.168.2.1 címről, 192.168.2.100-199 tartományon).
Wifi WPA2/PSK-AES üzemmódban.

Most azt csináltam, hogy csak AP módban üzemel: nincs semmi bedugva a WAN portba, kikapcsoltam a dhcp-t, fixen beállítottam a belső IP-t 192.168.1.2-re. A "külső" router a LAN1-en ül, a gépük a LAN2-n, WIFI továbbra is WPA2/PSK-AES. Szerencsére a külső router rendezen oszt dhcp-t és megbízhatóbb, mint ez a szemét.

Nem tudom mi baja lehet, de sokat tenni nem tudok vele (legfrissebb FW, nincs customra lehetőség) :(

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#237) kali válasza ArchElf (#236) üzenetére


kali
legenda

régi, hardveresen gyenge típus! nem bírja a mostani gyorsabb netes sebességeket, és nem bírja a húzós terhelést - főként wifi útján nem!
még az 500-as széria sem valami fényes, a 700-as kategóriánál kezdődik az igazi használhatóság!

[ Szerkesztve ]

(#238) ArchElf válasza kali (#237) üzenetére


ArchElf
addikt

Az az érdekesség, hogy ha nem is csinálok vele semmit, csak be van kapcsolva a windows és fut két netes alkalmazás (logmein és skype), akkor is eldobja a hálózatot 1-2 perc után, ha csak folyamatosan pingetem (ping 192.168.2.1 -t).
Egy darabig rendesen válaszol, utána ping timeout. Érdekes, hogy a WAN porton levő routert (192.168.1.1) még utána is lehet pingetni, de pl. a névfeloldás már meghal.

Választási lehetőségünk nem volt a routernél, ezt adták hozzá és kész...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#239) kali válasza ArchElf (#238) üzenetére


kali
legenda

igen, sajnos próbálják kérdés nélkül kiszórni, mert amúgy nem kell már a kutyának sem...
a wifi modulja siralmas, inkább csak mobilos netezésre elég, másként elég hamar elfekszik!
milyen gyors netet kap?

(#240) ArchElf válasza kali (#239) üzenetére


ArchElf
addikt

Ahogy néztem 4 / 0,5 Mbps - net sebességgel nincs baj - anélkül is meghal :DDD

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#241) fantom45 válasza kali (#232) üzenetére


fantom45
csendes tag

Wireless settings:
Enable Wireless Router Radio(pipa)
Enable SSID Broadcast(pipa)
Enable Bridges
Enable Wireless Security(pipa)
Security Type: WPA-PSK/WPA2-PSK
Security Option: WPA2-PSK
Encryption:AES
Group Key Update Period: 0 (save)
MAC filtering:
Wireless MAC Address Filtering: Enabled
Deny the stations not specified by any enabled entries in the list to access
MAC address-t hozzáadtam
Privilege: Allow
Status: Enabled (save)
Security - Firewall
Enable Firewall (the general firewall switch)(pipa)
Enable MAC Address Filtering (Deny these PCs with enabled rules to access the Internet)
(save)
Security - MAC adress filtering
Hozzá adtam minden gépet ami csatlakozik kábelen és wifin. Enny amit beállítottam de az én laptopom nem akar csatlakozni wifire lekódolt állapotban. Lehet hogy valamit a laptopon kéne beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#242) rommel197904


rommel197904
csendes tag

Sziasztok.Nagy bajban vagyok mert most vettem egy routert és nem tudom
mit kell tennem.
A model (54 Mbps Wireless G Router - TL-WR340GD).
Kaptam hozzá táblázatot, de valami oknál fogva a leg végén
mielőt be fejezné a kapcsolódást le teszteli a pl.
- 1 Successfully configured router
- 2 Verified router settings
és a második kérdésnél ki ixeli a tesztelést és nem csatlakozik.
Nem értek hozzá és ha valakitöl kapnék egy telyes körü leirást
emailban aszt nagyon meg köszönném.
gmail címem:dani197904@gmail.hu
előre is köszönöm.

------

(#243) rommel197904


rommel197904
csendes tag

Sziasztok.Nagy bajban vagyok mert most vettem egy routert és nem tudom
mit kell tennem.
A model (54 Mbps Wireless G Router - TL-WR340GD).
Kaptam hozzá táblázatot, de valami oknál fogva a leg végén
mielőt be fejezné a kapcsolódást le teszteli a pl.
- 1 Successfully configured router
- 2 Verified router settings
és a második kérdésnél ki ixeli a tesztelést és nem csatlakozik.
Nem értek hozzá és ha valakitöl kapnék egy telyes körü leirást
emailban aszt nagyon meg köszönném.
gmail címem:dani197904@gmail.hu
előre is köszönöm.

------

(#244) kali válasza fantom45 (#241) üzenetére


kali
legenda

a noti oprendszeresen, hardveresen és illesztősen kezeli a wpa2 titkosítást?
mert például az xp sp2 alapban nem kezeli, sp3 kell, vagy sp2 alá külön javítás felhúzása!
továbbá olyan is van, hogy a régebbi wifi modulok/illesztők nem ismerik/kezelik a wpa2 titkosítást!
esetlegesen leszűkítendő a hibalehetőségeket; próbáld meg wpa2 helyett wpa módban, továbbá kikapcsolt mac adress szűréssel is!

(#245) fantom45 válasza kali (#244) üzenetére


fantom45
csendes tag

Kipróbáltam amit mondtál, de így sem sikerült. Sajnos nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz de szeretnék többet tudni. Van egy IBM Thinkpad T42-es laptopom xp és sp3 van rajta.

(#246) babli


babli
tag

Sziasztok!

Tp WR340GD-m van nekem is!
Beállítottam rajta "véletlenül" a következőt:

Remote Management-nél beállítottam a portot 80-ra, az IP-t pedig 91.82.192.18-ra.

Azóta nem érem el a router admin felületét! :S A 192.168.1.1-t!

Próbáltam hard resettel is, de semmi! :S
A routeren bekapcsolt állapotban nyomtam a resetet, majd kihúztam a tápot és vissza és még mindig nyomtam a resetet.
És ezek kombinációi...

Vagy rosszul csinálom??? Mi a helyes hard reset ennél a routernél? Miért nem érem el az admin felületet? Tönkrement? :S

Köszi...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#247) Tosee válasza babli (#246) üzenetére


Tosee
őstag

Üdv!

Resetnél áram alatt, 10-15 mp-ig nyomva kell tartani ezt a gombot... egészen addig még az összes led fel nem villan és a router újra indul!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#248) babli válasza Tosee (#247) üzenetére


babli
tag

Ezt csináltam, de nem megy!
Mondjuk tuti resetelte magát, mert a wifi-m SSID-je is visszaállt a gyárira.
Csak nem tudok belépni a felületre! :S

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#249) Tosee válasza babli (#248) üzenetére


Tosee
őstag

Pingelni tudod a 192.168.1.1 et?
Parancssorba mit ír az ipconfig /all parancsra? "Vezetékes kapcsolat - Alapértelmezett átjáró" lenne a router ip címe... Másik böngésző esetleg? Nincs Nod32 vagy Smart security a gépen?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#250) babli válasza Tosee (#249) üzenetére


babli
tag

Pingelni tudom, alap átjárónak pedig azt a címet írja amit kell.
Ott a 192.168.1.1-t látom :S
Google Chrome alól csinálom, eddig működött!

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK WR340GD (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.