Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK WR340GD (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) .wantííd


.wantííd
tag

Én azt szeretném kérdezni, hogyan kell ezt a routert port forwardolni, az AlterIwnet-es cod6 hoz kéne.

(#102) bir0sz válasza .wantííd (#101) üzenetére


bir0sz
csendes tag

Itt nézzél körül.

Copyright vs. Community in the age of Computer Networks

(#103) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ha engedélyezem a MAC-szűrést,akkor melyiket kell alatta bepipálni?
Deny these PCs with enabled rules to access the Internet
vagy ami
Allow-al kezdődik?

(#104) Tosee válasza GEPESZ66 (#103) üzenetére


Tosee
őstag

- Deny the stations specified by any enabled entries in the list to access.
Csak azok a gépek tudnak kapcsolódni az internetre, amelyeknek a MAC címük nem szerepel a listán...

- Allow the stations specified by any enabled entries in the list to access.
Csak azok a gépek tudnak kapcsolódni az internetre, amelyeknek a MAC címe szerepel a listán...

Neked kell eldönteni, hogy miként szeretnéd beállítani!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#105) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok!

A következő a problémám: Van egy 25mbites kábelnet office plusom (T-home).
Már a Thomson TCM470-es modellel összekötve a gépet (Toshiba a660) sem hozza a 25mbit-es letöltést (a feltöltés ok, az megvan 5mbit).
Azt tudom, hogy a wr340gd nem egy sebességbajnok, és max 20-25 lehet vezeték nélkül az adatátvitel, ezért is gondolkodom abban, hogy le kellene cserélni vmi normálisra, mivel szeretném használni a médialejátszómat, amihez már kellene 15mbit minimum, nekem meg csak kb. 5-6 mbit van (többet nem tudok elérni, nem tudom mi lehet a hiba)
Szóval: vásárolnék egy jobb tp-link routert, amihez 3 notebook, 2 telefon és egy médialejátszó kapcsolódna, szinte folyamatosan vezeték nélkül. Melyiket ajánljátok?

Köszönöm!

ferikek

(#106) Claude Leon válasza ferikek (#105) üzenetére


Claude Leon
senior tag

Lehet, hogy tényleg ennyit bír?
(azt tudom, hogy 8MB ramot ejtettek bele, abból elég kevés marad puffernek, akárhogy is számolom)
Az n-es tp-linkek mind jobban bírják, vezetéken jóval 50 fölött, wifivel pedig az 1 antennás 30-40-et vihet, a többiek valamivel többet.

Belkint, SMC-t inkább ne vegyél azokra sok a panasz, igaz, van, aki megelégedve használja azokat is, persze TP-link sem mindenkinek karib tengeri utazás, de az árához képest nagyon rendben van.

Lehet ott még más bibi is, ha a TCM470 nem tudja kipréselni, annak bőven fölötte volna a teljesítménye

Ha majd wifin használnád főleg, akkor az ellenoldal is erősen befojásolja majd a sebességet, az 54-nél 20-ra számíts, a 150-nél 30-40, 300-sem megy 100-ig, hiába csak 25 az elméleti, de biztos akarsz majd helyileg is mozgatni adatokat.

(#107) ferikek válasza Claude Leon (#106) üzenetére


ferikek
aktív tag

Köszönöm a válaszod!

Maradnék a TP-Linknél, szerintem nincs velük semmi baj, úgyhogy nézek majd belőle vmi erősebbet, n-eset, ami biztos visz 25 mbit-et . Linksys esetleg még?

Először viszont rá kellene jönnöm, hogy mi lehet a hiba a kábeles hálózatban. Már egy rakás géppel kipróbáltam a Thomson TCM470-es modemet (nem lehet rossz eszköz, jókat olvastam róla) és eddig a max letöltési 11mbit volt (nem tudom mitől lehet az, hogy a feltöltés mindig 5 mbit, ez teljesen korrekt)
Gyanakszom a kábelek közül vmelyikre (UTP nem nagyon lehet ludas, így marad az antenna kábel, azt pedig csak a szolgáltató tudja javítani,cserélni)

(#108) Claude Leon válasza ferikek (#107) üzenetére


Claude Leon
senior tag

Azt ugye tudod, hogy a 100 Mbit UTP-hez CAT5 kell (volt CAT3 is szép számmal, de ma már nemigen árulnak olyan kábelt)

Esetleg valaminél fogva lehet, hogy a TCM470-el csak 10 Mbiten sikerült kapcsolódni?

(#109) ferikek válasza Claude Leon (#108) üzenetére


ferikek
aktív tag

Persze, CAT5-ös a kábel!

Ha a TCM470 nem bír, csak 10 megát, akkor egy 25mbites csomaghoz mért ezt adja aT-Home? Ha így lenne...

(#110) ferikek


ferikek
aktív tag

Megvan a hiba! Rosszul volt csatlakoztatva az antenna-kábel, a drót meg volt törve benne.
Így már jön a 25mbit szépen. Viszont a routerrrel csak 12 a max, így veszek egy újat.
Az alábbi kettőt néztem ki, viszont azt nem tudom, hogy ezek viszik-e majd a 100mbit-et, ha esetleg lesz olyan net:)
Tp-link wr-841n és t--mr3420 (utóbbi max a mobilnet miatt drágább)
A harmadik drágább, ő a t.-wr1043ND (itt van USB-s külső adattárolóhoz, de ezt nem tudom igazából, hogy mire lenen jó)
ezek közül sztem a wr-841n bőven leég lenne, nem?

ksözi

(#111) Ombi5


Ombi5
őstag

Udv.

Van egy Dell Inspirion 6400 (dell 1390 mini wifi card) felszerelt laptop es egy 340GD router.

IP cimet kiosztja laptopnak minden gond nelkul,de internet ne mukodik vele! Mas laptoppal kivaloan mukodik es ez a laptop mas routerrel is megy. Volt probalva titkositas nelkul,titkositassal, winxp tuzfal off stb, de semmi csak kaeblesen mukodik vele!

Van vmi tipp mi okozhatja hibat? :R

(#112) Claude Leon válasza ferikek (#110) üzenetére


Claude Leon
senior tag

100Mbit fixen csak a 1043-al megy, oda már nem elég a 100Mbites port.
Ha PPOe, akkor pláne.
(nem figyeltem oda, ki volt itt a fórumon, azt állította, hogy a 1043 cpu-ja erősebb is, mint a többieké -az azonos freq ellenére, sajnos nem talátam még elég részletes dokumentációt ezekről)

(#113) Eprom


Eprom
csendes tag

Sziasztok
Tegnap vettem egy WR340GD routert és a problémám a következő:
Az asztali gépem kábelen csatlakozik hozzá és a laptop wifin, 10megás netem van (ADSL-Datanet) viszont ha a routert használom akkor max 0.4mega sávszélt tudok elérni.
Reseteltem már többször és újra beállitottam,de valamiért használhatatlanra lassitja a netet.
Valaki tudna segiteni hogy mit lehet tenni ilyenkor?
Előre is thx.

[ Szerkesztve ]

(#114) ferikek válasza Claude Leon (#112) üzenetére


ferikek
aktív tag

Köszi szépen!
Rendeltem egy 1043-t, remélem beválik!
majd írok!

üdv.

(#115) Claude Leon válasza ferikek (#114) üzenetére


Claude Leon
senior tag

Remélem beválik.
Az USB portjától ne várj túl sokat (néhány MB/s megy, itt már a gigabit kiszolgáláshoz a ram/CPU kevés),
esetleg olvasgass, van saját topikja (persze itt az első válasz az lesz, hogy a gyári firmjét cseréld le azonnal okosabbra :)

(#116) ferikek válasza Claude Leon (#115) üzenetére


ferikek
aktív tag

Én is remélem, bár sajnos eddig nem sikerült beüzemelnem (ezt le is írtam a topikjában)
Az USB néhány MB-vel megy? Az sztem jó, mivel kevés adatot kell mozgatni és inkább csak "olvsanám" őket.

Köszi szépen a sok segítséget és hozzászólást!

üdv,

ferikek

(#117) Claude Leon válasza ferikek (#116) üzenetére


Claude Leon
senior tag

Rendes 2.0-ás USB, csak a filékhez a CPU-nak is sokat kell nyűglődni, közben pedig várni a pozícióra.

Olvasom, hogy nem akarja az igazat.
Próbáld kiresetelni, a quick setupot pedig elfelejteni.
Nem átláthatóbb, ha mindent a rendes menüből intézel?
Először a wifit (nézz utána, hogy a közelben milyen csatornák foglaltak, és ha már lejelszavazod, legalább vezetéken :)

Aztán, ha már az jó, utána ráérsz a WAN-t is piszkálni.

(#118) ferikek válasza Claude Leon (#117) üzenetére


ferikek
aktív tag

Köszi a választ!

Sikerült a router beüzemelni, de sajnos a net még mindig lassú:(
25Mbit-es csomagom van, a modem resetelése után viszi szép 25-27 MBit-tel, majd szépen lassan lecsökken 8-ra és ott megáll. Vagy modem hiba, vagy az antennakábel az öreg (van egy olyan sejtésem, hogy vmi sepc csatlakozót kell majd tenni az antennakábel végére, mert a mostani elég gyengus és kb. 20 éves.)

üdv.

(#119) vizcsap


vizcsap
tag

Sziasztok!

Ma gondoltam frissítem a FW-t, el is kezdtem keresgélni a megfelelőt. Megnéztem a webes felületen, ott azt írja a Hardware version-nél h WR340G v5 08118989. Ilyet nem találtam a tp-link oldalán. Aztán megnéztem a router alját, ott azt írja h WR340GD Ver1.3. Ilyet már találtam a honlapon.
Most akkor mivan? Mi van a kis fehér dobozkámban? :F
Nyugodtan frissíthetek a WR340GD Ver1.3-hoz tartozó friss firmware-el?

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#120) vizcsap válasza vizcsap (#119) üzenetére


vizcsap
tag

Megválaszoltam magamnak a kérdést: frissítettem a WR340GD Ver1.3-hoz tartozó fw-el és minden simán ment.

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#121) Mazsika


Mazsika
őstag

nekem is egy ilyen routerem van, és létezne hogy nem bírja a 15/1 megás t-home netet? mikor torrentezek akkor állandóan bont a kapcsolat és stb... az debrecenben a 20/10-es digi net miatt már cseréltem emiatt routert, lehet hogy itt is cserélnem kell? és ha igen milyen tp link routert ajánlotok?

Dáccsika

(#122) bazsee83


bazsee83
tag

Szasztok
Vettem egy TP-LINK TL-WR340GD típusú wifi routert. Az lenne a gondom, hogy hiába kötök össze mindent rendesen nincs vagy akadozik a hálózatom illetve a wifi is rendetlenkedik. Próbáltam a tesóméknál de, ott sem mükszik rendesen Ha IP címmel belépek a router beállításaiba akkor nem talál semilyen IP cimet a WAN fülnél, mig másik hasonló router meg kiirja az éppen aktuális IP címet. Ez valami beállítási gond, vagy inkább hardveres.
Segítséget előre is köszömöm.

(#123) rcsoszi


rcsoszi
csendes tag

segítség kérés! Adott egy WR543G router, ami szolgáltatja a netet a házikómban! Olyan problémát akarok megoldani, hogy a TV -hez nem lehet kábelt kihúzni, de szükséges lenne a net.. van egy TL-WR340GD routerem is, ezt szereném felhasunálni arra, hogy wifin kapcsolódok a fő routerhez és a LAN porton leadja nekem a netet! Gondoltam ha bekapcsolom az enable bridges opciót és megadom a MAC -et a routernek mindennek rendesen kellene mennie..... hát nem!!! Ötletem nincs több..... A kérdés h megoldható -e és természetesen hogyan?

(#124) Claude Leon válasza rcsoszi (#123) üzenetére


Claude Leon
senior tag

Ebbe az irányba a 340-es bridgelni tudnád, ha egyáltalán működik ez a funkció, de ekkor csak WEP védelmed lesz, ezért nem gondolom, hogy ezt szeretnéd.

Fordítva esetleg már alkalmasabb, mert az 543-as tud kliensként csatlakozni wifin, ezt vezetéken továbbítja, és épp erre volna szükséged, de nem tudom, hogy a NAT-olást kol kell lekapcsolni, mert az igazán felesleges pazarlás ebben a helyzetben.

Persze nem tudom, milyen sebességet várnál el, ennek a legkomolyabb korlátja a 340-es lesz, 10Mbit fölé lehet, hogy nem ajánlanám, CPU-ja bírná 20-ig is, de nagyobb csomagmennyiséghez az a 8MB memóriája sovány.

(#125) kissj83


kissj83
tag

Sziasztok!

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segítni.
Egy ismerősömnél nem sikerült a TP-LINK WR340GD roughtert beállítani.
ADSL internete van ami működik, de a rouhterrel nem tudtuk megosztani.
Ha rádugjuk látja a latpoja a roughtert, csatlakozik is hozzá, csak felkiáltó jellel van, mert fogalmunk sincs hogyan kéne beállítani a rouherben a felhasználónevet és jelszót
.
Itthon is megvan osztva a net, de itt adtak a roughterhez telepítőt, amivel egyszerűen lépésről lépésre beállítottam mindent.

Az övéhez viszont csak egy leírás van windows XP-hez, amivel megintcsak elakadtunk, mivel angol nyelvű windiws 7-e van.

Az TCP/IP-knél minden automatikusra van állítva, ha ez segít valamit.

Le tudná valaki írni lépésről lépésre, hogy ezt hogy kellene beállítani, mert nagyon amatőr vagyok a témában.

Előre is köszönöm!

(#126) kali válasza kissj83 (#125) üzenetére


kali
legenda

a telepítő nem létszükséglet, sőt...
router lan(1) portja és a munkaállomás hálózati kábel segítségével összeköt, gépen böngésző megnyit, címsorba beír; 192.168.1.1 -> admin / admin -> network -> wan -> pppoe -> user name / password beír -> connect automatically kijelöl -> save!
a wifi részt vagy kikapcsolni - amennyiben nincs használva -, vagy titkosítást beállítani, mert alapban könnyű rákapcsolódni!
wifi titkosítás beállítása; wireless -> wireless settings;
ssid - (bármi lehet, de ékezetes karakter lehetőleg kerülendő)
region - hungary
channel - kezdetnek jó az alapértelmezett csatorna, probléma esetén majd módosítandó
mode - 54 mbps (802.11g)
[*] enable wireless router radio
[*] enable ssid broadcast
[ ] enable bridges
[*] enable wireless security
security type - wpa-psk/wpa2-psk
security option - attól függ, hogy az ellenoldali eszköz/illesztés/oprendszer mit tud, de a wpa2 a jobb!
encryption - aes a jobb!
psk passphrase - jó hosszú jelszót kell megadni, lehetőleg nagy- és kisbetűk, valamint számok kombinációjából is álljon!
group key update period - 0
save!
a dhcp -> dhcp settings részben az address lease time - 2880 értékre átír, majd save!
a security részben az [*] enable firewall (the general firewall switch) engedélyez, majd save!

[ Szerkesztve ]

(#127) kissj83


kissj83
tag

Köszi a segítséget!
Majd este megpróbálom.

(#128) fegy006


fegy006
csendes tag

hellooo!!
az lenne a problémám hogy mikor telepíteni akarom a routert kiírja hogy: 1 pipa 2 x please check the network connectivity, please check the modul of your router!!! mi lehet a probléma segítséget kérnék!!!!! köszönöm!!!!

(#129) bir0sz válasza fegy006 (#128) üzenetére


bir0sz
csendes tag

vissza kettővel (126 hsz). Szval nem kell telepíteni a routert, ethernet kábellel összekötöd a gépeddel, és beállítod. Visszább egy rakás információt találsz.

[ Szerkesztve ]

Copyright vs. Community in the age of Computer Networks

(#130) Skandarbátyó


Skandarbátyó
csendes tag

Üdv!
Lenne egy érdekes problémám:
Beállítottam a routert,ahogy le van írva(http://www.pcworld.hu/forum/index.php?showtopic=13299).A gépemen kifogástalanul működik a net,viszont a laptopomon(Acer e525) nem lehet látni a wifi hálózatot,illetve amikor újra van indítva kidobja,de amikor rámegyek a csatlakozásra és beírom a jelszót,a 871122-es cikkre hivatkozva nem csatlakozik.Megnéztem itt(http://support.microsoft.com/kb/871122),de nem lettem tőle okosabb.Már több,mint 4 és fél órája próbálom beállítani,de nem sikerült :W
Valaki segítsen! :(

What is this I don't even...

(#131) Greenbook válasza Skandarbátyó (#130) üzenetére


Greenbook
tag

Próbáld meg a routeren kikapcsolni a titkosítást egy próba erejéig mert esélyes, hogy nincsen a gépeden a megfelelő szerviz pack így a titkosítást amivel próbálod nem tudja a rendszered.

http://csatlakozok.atw.hu

(#132) Skandarbátyó válasza Greenbook (#131) üzenetére


Skandarbátyó
csendes tag

Kikapcsoltam a titkosítást,de még mindig ugyanott tartok :(

What is this I don't even...

(#133) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Sziasztok!
Kellemes meglepetés ért, mikor megtaláltam ezt az élő fórumot ami ezzel a konkrét típussal foglalkozik :)
40/20-as Digi netem van, 1 nyomtató, 2 asztali gép, 1 laptop és egy telefon szokott a hálózaton lenni. Lehetséges az ,hogy maga a routher gyenge hardvere miatt sok esetben képtelen vagyok kihasználni a teljes sávszélességet még kábelen is? Sokszor van az ,hogy 3-4 mb/s letöltési sebesség mellett (kábelen is) egyszerűen képtelen vagyok bármely eszközről egy egyszerű oldalt is megnyitni... gyakran eldobja a kapcsolatot.. stb.. sima kábel/szolgáltatói hibára gondoltam, de mikor be akartam lépni a routher menüjébe, hogy a logot nézve rájöjjek ,hogy fölösleges néznem úgyse értem, de egyszerűen az se jött be, a böngésző ki írta hogy nincs kapcsolat a szerverrel.. és mindig ez van. Szóval maga a routhert sem érem el ilyenkor, vagy nagyon lassan.. ha megszüntetem az adatforgalmat, akkor azonnal elérem a routhert, és általában azt látom, hogy megszakad vagy újra indult. Ha viszont lekapcsolom a wifit, akkor ezek a problémák nem jönnek elő :S

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#134) Claude Leon válasza Hobbbyt (#133) üzenetére


Claude Leon
senior tag

340-essel lehet.
kb. 740 vas volna a minimum erre a sebességre.

[ Szerkesztve ]

(#135) kali válasza Skandarbátyó (#130) üzenetére


kali
legenda

más wifi hálózatra csatlakozik adott noti? értem ezt; azzal nem lehet gond?

Hobbbyt; 40/20 pppoe alá tényleg elég gyenge a tl-wr340g(d) széria!

[ Szerkesztve ]

(#136) Hobbbyt válasza kali (#135) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Köszönöm szépen a válaszokat :)

A szomszédtól tudtam kölcsön kérni egy TL-WR642G-t szerintetek ebben van elég erő, hogy kiszolgáljon? Eddig jól működik kop-kop..

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#137) kali válasza Hobbbyt (#136) üzenetére


kali
legenda

valamivel erősebb hardver, de húzós terhelés esetén még azzal is lehetnek majd gondok, 40/20 pppoe alá - mint már előttem is írták - a 7-es széria az igazi, vagy attól felfelé!

(#138) Hobbbyt válasza kali (#137) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Értem.
Esetleg valami konkrét típus, ami árban se vág földhöz.. és a célját maximálisan teljesíti?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#139) kali válasza Hobbbyt (#138) üzenetére


kali
legenda

5 - 6 e ft környékén; tl-wr741nd vagy tl-wr740n
elég jól bírja a terhelést, kábelen bőven többet tud, mint 40/20 illetve wifi hálózaton is képes áttolni adott sebességet - persze megfelelő ellenoldal és ideális környezeti tényezők esetén!

(#140) Skandarbátyó válasza kali (#135) üzenetére


Skandarbátyó
csendes tag

Igen,más hálózatra csatlakozik.

What is this I don't even...

(#141) kali válasza Skandarbátyó (#140) üzenetére


kali
legenda

lehetséges hibák;
- a channel width legyen automatán, a 40-es értéket nem minden wifi modul kedveli! (a leírás 7-es szériáé, ha 3-as szériás routered van, ott más a helyzet)
- aktív mac adress szűrés esetén, adott noti wifi moduljának a mac adress azonosítója szerepeljen az engedélyezett listában!
- ékezetes karaktereket nem ajánlott használni az ssid és a jelszó esetében!

[ Szerkesztve ]

(#142) Skandarbátyó válasza kali (#141) üzenetére


Skandarbátyó
csendes tag

Channel width-et nem lehet beállítani,legalábbis én sehol sem találtam.
MAC adress szűrés ki van kapcsolva.SSID és a jelszó nem tartalmaz ékezetes karaktereket,csak kis-és nagybetűket,illetve számokat.

What is this I don't even...

(#143) kali válasza Skandarbátyó (#142) üzenetére


kali
legenda

channel width; azért írtam a zárójeles részt, hogy a 3-as széria esetén más a helyzet!
nem tudom, hogy melyik csatornát állítottad be direktben, vagy automatán áll, de a hungary régió mellett esetleg próbálj ki több/minden csatornát (is) a 13 értékből, mert néhány wifi modul nem szereti például a szélsőséges csatornákat!

(#144) Skandarbátyó válasza kali (#143) üzenetére


Skandarbátyó
csendes tag

Végigpróbálgattam a csatornákat és az 5.-en végre bejött :C :) Köszi a segítséget!

What is this I don't even...

(#145) kali válasza Skandarbátyó (#144) üzenetére


kali
legenda

nincs mit! szélsőséges esetben - problémásabb wifi modul, vagy telített/zajos környezet - sajnos nem minden csatorna működik, illetve vannak jobb és problémásabb - lomhább, szakadósabb...stb - csatornák, tesztelni kell, hogy melyik okés!
azért valami titkosítást dobj rá, ha titkosítatlannal kapcsolódtál fel! legjobb a wpa2-psk - aes, amennyiben az nem megy - régebbi wifi modul, ami nem kezeli a wpa2 módot, vagy xp sp2 (mert csak sp3, vagy sp2 esetén külön specifikus frissítéssel megy), úgy legalább wpa-psk - aes ajánlott, egy húzós jelszóval!

(#146) Skandarbátyó válasza kali (#145) üzenetére


Skandarbátyó
csendes tag

Rendben,köszi! Mondjuk itt a környékemen nem sok ember tudna csatlakozni a wifi-re,de azért nem árt óvatosnak lenni :)
Még egy kérdésem lenne. Hogy tudom beállítani azt,hogy felezzem a sávszélességet a gép és a noti között? Most 5 megás net van,a gépen viszonylag gyors,de a notin nagyon lassú(a letöltés kb 40-50 kb/s)..

What is this I don't even...

(#147) kali válasza Skandarbátyó (#146) üzenetére


kali
legenda

igazi bandwidth control sajnos a 3-as szériánál még nem adott...

(#148) Skandarbátyó válasza kali (#147) üzenetére


Skandarbátyó
csendes tag

Hmm,értem. Azért köszi :)

What is this I don't even...

(#149) razorka777


razorka777
veterán

Hy.Nekem egy tp-link WR340GD routerem van és az lenne a problémám,h a wifis telom mikor rácsatlakozik öt mp mulva le is dobja.asztalin meg a notin megy rendesen.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#150) Steven88


Steven88
tag

Hello
Nekem az lenne a gondom, hogy 1 hete vettem én is 1 340gd-s routert, elsőnek mendegélt de miután kikapcsoltam mindig újra kellet telepíteni a drivert mert nem csatlakozott a modemhez ja ADSl-em van. Most már az újratelepítés sem oldja meg a gondot sőt még be sem tudok lépni az IP címére amibe eddig azért be tudtam lépni. Nem világít a modemen a LAN a routeren meg a WAN led és ilyenkor nem tudom mi a teendő mert még kezdő vagyok ebben net szét osztásban. Most vagy én csináltam valamit de szerintem nem mert csak telepítettem vagy mehet vissza garanciába. A választ előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  TP-LINK WR340GD (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.