Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:21:49

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) creedszl válasza aero. (#3600) üzenetére


creedszl
aktív tag

igen közben rájöttem mit is írtál...de akkor 429 a vége?

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#3602) aero. válasza creedszl (#3601) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

2lvl tuninggal is 429, az nem nőtt. Mondjuk nem is sok hely van, ahol ki lehet húzni eddig, bár legalább 350 fölött megszűnik a forgalom. :D

sagesz93: Jó ez, legalább ad egy kis valóságot a játéknak. Érdekes, hogy arcade, de mégis sok szimulátoros dolgot tartalmaz, tető nyitás, index, ablakok, ajtók.

[ Szerkesztve ]

(#3603) sagesz93 válasza aero. (#3600) üzenetére


sagesz93
addikt

szerintem ezek a tiltások nagyon jól meg vannak csinálva a játékban.

(#3604) polonic


polonic
félisten

Csináltam próbaképpen egy challange-et. Sinuous challange a neve. 200 $ a nevezés, 10000 $ a díj, R8 Spyderrel kell menni. Simán hozható az én időm. Próbáljátok ki!

(#3605) TESCO-Zsömle válasza aero. (#3600) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor megsúgom, hogy a való életben a Veyron nagyon is vissza van fogva. A Veyron SS motorikusan semmiben sem különbb a simától. Az a motor tudna vagy 1600 lovat, csak akkor nem tartana 10-20 évig. Ehhez jön hozzá, hogy az autó tervezésénél a legnagyobb problémát a kompakt motor (rövidebb, mint egy hagyományos V12-es) hűtése jelentette. A Veyronban ~50-60l hűtőfolyadék kering 12 radiátoron keresztül, és szintén a hűtés miatt nem kapott motorháztetőt.

A tesztelők egy lapon emlegetik a Bentley-vel, mint a "legvezethetőbb" autó. Mindezt azért, mert semmi vad nincs benne. A beépített elektronika tökéletesen kordában tartja a gépet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3606) fatal`


fatal`
titán

Ne indítsátok most a gamét, mert rosszul updatel, nem jön le az egész és összebarmol mindent. Elvileg pár perc és jó lesz.

(#3607) Erdei88 válasza TESCO-Zsömle (#3605) üzenetére


Erdei88
veterán

Felvettelek barátnak, de még mindig pendiget ír. Nem fogadtál még el, vagy nálam van a hiba?

(#3608) Televan74 válasza fatal` (#3606) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az exe-t b@szza normálisan letölteni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3609) aero. válasza TESCO-Zsömle (#3605) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A sebességkorlátozásra értettem, tudtommal nincs benne. Gyárilag tudja a 407-et.

(#3610) smisa válasza fatal` (#3606) üzenetére


smisa
őstag

És mikor lesz jó?

(#3611) TESCO-Zsömle válasza aero. (#3609) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én is. A 407 gyári korlátozás, ami az autóban van. Ahogy az 1001 lóerő is. :B

Erdei: Jól tetted. Én 10 óta nem vagyok fent, lehet azért függő.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3612) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

tölhetitek az exe-t, szeró megy.

(#3613) sagesz93 válasza TESCO-Zsömle (#3611) üzenetére


sagesz93
addikt

naigen, csak ez valakinek nem tetszett, ezért beszélgettünk róla azthiszem :DD

na akkor most jó a game? szedett ~17 megát már 083 build 4.

jóám :)
hirtelen lettek ~10-en a friend listemben :)

[ Szerkesztve ]

(#3614) Ramod válasza smisa (#3610) üzenetére


Ramod
csendes tag

kb 7 perce írta GMDestra, hogy 15 perc..
Talán 13-kor már működni fog.

Tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

(#3615) TESCO-Zsömle válasza sagesz93 (#3613) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem se tetszik. Ezért vettem SuperSport-ot. Még meg is tuningolom*, hogy meglegyen a 468kph... ;]

*: Csak előbb meg kell nyernem még 3 bajnokságot, hogy legyen rá pénz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3616) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Bronco.... 19ház, 55 autó..

:DDD
(Tibi - 2ház, 4autó xd)

(#3617) TESCO-Zsömle válasza Tibiajax (#3616) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Bronco hárdkór tolja... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3618) knbs válasza fatal` (#3606) üzenetére


knbs
senior tag

Nemreg raktam fel eloszor, most folyton az irja hogy a szerver nem elerheto :(

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#3619) Bronco80 válasza Tibiajax (#3616) üzenetére


Bronco80
aktív tag

... és 20 000 dolcsi, most gyűjtök egy fék tuningra a Stirling Moss-hoz (150k). :P
Drága az élet...

[ Szerkesztve ]

(#3620) bazso29 válasza knbs (#3618) üzenetére


bazso29
aktív tag

Van szerver csak nem enged be mindenkit. Szánalmas ez az egész.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#3621) szabod válasza bazso29 (#3620) üzenetére


szabod
senior tag

Engem se akar beengedni... :(((

(#3622) Mr.Csizmás válasza Pecc (#3599) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ott a megoldás, Mr.P :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3623) Shuki


Shuki
tag

Enem 11. e óta 2x engedett be!! Kezd egy kicsit tele lenni a hócipőm az egésszel, nagyon megtisztelő, hogy az én kis gondolatom van az 1.hsz legelején, de lassan ott tartok, hogy az egészet felgyújtom aztán lehúzom a wc-n, mindezt felveszem kamerával és elküldöm az atarinak! Lássák mennyire lájkolom a játékukat..legalábbis próbálnám

Ezt egyszerűen nem tudom elhinni, hogy amikor kiadták, nem tudtak a hibákról!! Elég nagy disznóság ezzel szopatni a népet.

(#3624) knbs


knbs
senior tag

Most tuti en vagyok a bena, de elinditottam offline ba a jatekot, mivel nem akart beengedni a szerver, na most akarhanyszor elinditom a jatekot siman offline modban vagyok. A jogsikat ilyen dolgokat meg lehet offline modban is csinalni es az el majd online ban is vagy most hogy van ez, valaki homolyositson fel legyen olyan kedves.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#3625) TESCO-Zsömle válasza knbs (#3624) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ugyanúgy működik, mint a TDU1. Amit az Offline profillal csinálsz, az ott is marad.

Esc megnyomása után a menüben -azt hiszem- az utolsó előtti kocka a profilváltás.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3626) zuchy válasza aero. (#3600) üzenetére


zuchy
őstag

Csak az a baj, hogy kitolja 5-10km/h-val és ugyanúgy falba ütközik a kocsi. TT S ilyen pl.
Amúgy a TT S egy normális kocsi, jó a hangja a váltás is pontos, és az irányítása is jó. De a TVR Sagaris is jó kocsi, azt tuti megveszem.

Csináltam egy kis móricka ábrát erről a végsebességesdiről. Azzal nem lenne gond, hogy a gyári értékekre szabályozzák le, azzal van gond, ahogy azt eléri. Vagy egy Zonda Tricolor le lenne szabályozva 375-nél, de még menne 500-ig is a számláló, mert olyan szinten gyorsul még 370-nél? Kétlem. Szar a légellenállás szimulálása. Ha van egyáltalán benne.

V a sebesség, T az idő. Látszik a 2. ábrán, hogy a tuning megemeli a végsebességet, de ugyanúgy egy törésben lesz vége. Az egyben nem volt ilyen törés, az ember nem is tudta a gyorsabb kocsiknál elérni a végsebességet, mert vagy elpattogott, vagy vége volt az útnak. Csak szélárnyákkal. Persze ebben is van hátrány, de mért nem lehetett megcsinálni, hogy szépen simuljon hozzá a vízszintes végsebesség vonalhoz? Szőrszálhasogatásnak tűnik, de ezzel a fanokat veszik semmibe. Egyébként a 2-ben is elpattog, mert nincs a kocsinak semmilyen felfüggesztése, és egyből veszít is a sebességéből, bezzeg ha elengedem a gázt, van kocsi ami jóformán magától is megy. Alig lassul, pedig 300 fölött azért nem kis légellenállás van. Na mind1. :U

PC-STYLE.hu

(#3627) szabod válasza zuchy (#3626) üzenetére


szabod
senior tag

hogy idézzek az SG-ről:

"szar a fizika!"

(#3628) Mr.Csizmás válasza szabod (#3627) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és a rulett csal :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3629) fatal` válasza smisa (#3610) üzenetére


fatal`
titán

Már jó, most a szerver szar / túlterhelt.

Viszont nem adta be a térképre az A1 versenyeket, pedig jogsi megvan és A2ig végeztem mindennel (B és C kattal is). Bementem a racing schoolba, fekete képernyő és kidobott a desktopra, érdekes.

(#3630) polonic


polonic
félisten

Megint van valami hiba, nem látszódnak az online lévő játékosok, ha csak úgy krúzolnak.
Tudnak róla, vizsgálják.

(#3631) kzoltann


kzoltann
aktív tag

A4-ben mit ajánlotok?

(#3632) bazso29


bazso29
aktív tag

Találtam valamit. Ezen a ponton azonnal Oahura lehet ugrani, valószínű Oahun is van egy ilyen hely.

polonic: Annyit tölt mintha simán utaznál, csak nincs videó meg jegyvásárlás. Csak úgy tudsz ott ugrani, ha látsz ott valakit akihez tudsz join-olni.

A car not downloaded pedig akkor van, ha az emberke kaszinózik.

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#3633) polonic válasza bazso29 (#3632) üzenetére


polonic
félisten

Hogy van ez? Rámész és egyől ohau jön? Valami töltési idő azért csak van.

(#3634) szabod válasza bazso29 (#3632) üzenetére


szabod
senior tag

Tegnap (vagyis ma hajnalban) összejöttünk páran, közben hozzánk csapódott egy csávó Zonda Tricolore-ral. Ő egy idő után megunta és elment O'ahura (eddig Ibizán voltunk), és nem bontódott a kapcsolat, beszéltünk vele úgy hogy mi Iibizán voltunk, ő meg a túloldalt :DDD Poén hogy látszott is, de csak 17,3 km-re volt a kiírás szerint :U

[ Szerkesztve ]

(#3635) polonic válasza szabod (#3634) üzenetére


polonic
félisten

Ma hajnalban is mentek krúzolni?
Csatlakoznék hozzátok most én is! Időpont helyszín? Én egyelőre még csak Ibzán vagyok Hawaii-ra csak egy pillanatra mentem át.
Ki kéne próbálni ezt a kövesd a vezért módot, ha működne addigra.

(#3636) szabod válasza polonic (#3635) üzenetére


szabod
senior tag

Hát vicces volt, mert a legtöbben azt mondták, hogy éppen mentke volna, amikor megjavult a friendlist, végül szép kis tömeg gyűlt össze :) sztem ma is ez várható.

(#3637) sagesz93


sagesz93
addikt

Épp most kruzolunk 5-6-an :)
Eddig nem rossz :)

(#3638) polonic válasza szabod (#3636) üzenetére


polonic
félisten

Rendben. Akkor majd a játékban találkozunk!

(#3639) fatal`


fatal`
titán

Mi kell ahhoz hogy beadja a térkép az A1 versenyeket? Nem látszanak a térképen...

Jogsi megvan, C4,C3,B4,B3,A7-A2 mind megvan, Hawaii Cup Area 1 megvan. Bombás küldik nincsenek, utak sincsenek felfedezve egyik szigeten sem, valamint a fotómód és a roncskeresésből is hiányzik, de szerintem be kéne adnia...

(#3640) Fel válasza fatal` (#3639) üzenetére


Fel
addikt

Stuart papát lenyomtad? (SLR 722)

(#3641) aero. válasza fatal` (#3639) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A1 jogsi megvan? csak azért kérdem, mert azt nem írtad bele.

(#3642) DigitXT válasza kzoltann (#3631) üzenetére


DigitXT
félisten

(#3643) Barthezz2 válasza DigitXT (#3642) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#3644) Plebi


Plebi
senior tag

Nem tudom észrevettétek-e, de az idegesítő belső nézetes fejmozgás megszűnt. Minimális van, de az már nem befolyásolja a vezetést...

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#3645) fatal` válasza aero. (#3641) üzenetére


fatal`
titán

Avval kezdtem, hogy jogsi megvan, stuart is le volt nyomva. Megcsináltam mégegyszer az utolsó küldit a racing schoolban és ott volt a térképen. Lehet előtte is ott volt csak bamba voltam és a fotós szar takarta :D Közben meg is csináltam.

(#3646) aero. válasza kzoltann (#3631) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem Jag XKR van (tuning lvl2, used car dealertől) , maximálisan meg voltam vele elégedve, olcsó is. Van egy RS6-om, de az nem olyan jó.

DigitXT: :D

[ Szerkesztve ]

(#3647) fatal` válasza kzoltann (#3631) üzenetére


fatal`
titán

V8 Vantage vagy RS6.

(#3648) Pecc válasza DigitXT (#3642) üzenetére


Pecc
őstag

Ez jó, én is ilyet használok:)

(#3649) Nezz válasza Mr.Csizmás (#3589) üzenetére


Nezz
tag

Engem is engem iiiis :) Nezzer vagyok mint már írtam.

@Plebi: Az idegesítő fejmozgás érzékenységét a kamera gomb hosszú nyomásával lehetett állítani. Most olyan mint 1-es állásban (alapból 5-ösön volt) :)

Egy jó kis krúz tényleg jó lenne, összefutottam már kaszinón keresztül jó sok magyarral. Most pedig asszem ideje feltölteni a haverlistát :D

Elég rendesen haldokolnak most a szerverek... Csak hogy a TDU fórumról idézzek:
"Servers are more up and down than a prostitute's underwear" :D

[ Szerkesztve ]

(#3650) Barthezz2 válasza Nezz (#3649) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen? Vazz, ezt eddig mért nem mondtad?:D
Egyébként nem tudom mért kell minden beállítást igy variálni, és mért nem fér el a menüben. Ezt is, ha nem mondod, 2 év múlva se jövök rá..

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Test Drive Unlimited 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.