Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56301) stoat válasza 313313 (#56300) üzenetére


stoat
csendes tag

Ezt a lehúzást :(

(#56302) 313313 válasza stoat (#56301) üzenetére


313313
addikt

Cserébe 5000 percig ingyen hívom az összes vezetékes és t-mobile számot....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#56303) stoat válasza 313313 (#56302) üzenetére


stoat
csendes tag

Nem ingyen hívod, mert az előfizetést ki kell fizetned.

Az előbb a hívószám küldésre gondoltam...

[ Szerkesztve ]

(#56304) Szokenesz válasza Krystal_s (#56296) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Vizsgálat annyiban kimerült, hogy rámértek a lépcsőház aljában az értékekre, arra jutottak, hogy fent nálam alig rosszabb, tehát az rendben van. Eszközt cseréltek párszor, utoljára rábeszéltem őket a VDSL-re, így lett 12ből először 15,5Mbit, majd most korlátozva 13,3Mbit... Kedvem nincs őket hívogatni, folyamatosan ígérgetik a VDSL központot a lakótelep mellé és megoldódna minden, de 3 éve hallgatom ezt.
Azért nem foglalkozom vele komolyabban, mert hétköznap kollégiumban élek, ahol wifis rendszer van 500 főnek, sokszor inkább a korlátozott mobilnetem használom, ezekhez képest meg az is felüdülés.

(#56305) Sharkweb válasza 313313 (#56300) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Pontosabban 203-Ft.

(#56306) bul07


bul07
nagyúr

AXN és AXN HD hangja között nektek van különbség?
Nálam a ANN HD-nak sokkal halkabb a hangja

Lehet más HD-nél is van de még csak itt vettem észre

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56307) pumukli4573 válasza bul07 (#56306) üzenetére


pumukli4573
tag

persze mert audio Dolby AC-3, Dolby Digital audio van rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#56308) tylerddd


tylerddd
veterán

SatTV esetén létezik-e olyan megoldás a T-Home-nál, h csak kártyát adnak az előfizetéssel, minden mást én?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#56309) kisapa válasza Renato1993 (#56286) üzenetére


kisapa
senior tag

Ha nálam lenne UPC nem érdekelne a T hiéna csomagja sem.

(#56310) wmati válasza tylerddd (#56308) üzenetére


wmati
addikt

Sajnos csak Telekomos boxal tudod nézni.

(#56311) Renato1993 válasza kisapa (#56309) üzenetére


Renato1993
tag

Pár hsz-el lejjebb :)

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#56312) btz válasza tylerddd (#56308) üzenetére


btz
addikt

T-Home Telekom IP TV Sat TV szolgáltatás csak box használattal működik.
Csak és kizárólag azzal.
Remélem ezt a hszt beindexeli a Google és lesz aki rákeres illetve a téma összesítőbe is belekéne tenni, hacsak már nincs benne, mert én ugye azt mobilról nem látom.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#56313) havri1


havri1
félisten

Rendelt mostanában valaki tv-t T-től?
Samsung 6400 lett leadva weben, de sehol sem jelenik meg. Elveszett az éterben? :Y

havri

(#56314) pumukli4573 válasza havri1 (#56313) üzenetére


pumukli4573
tag

telefot rendeltem emailban lett összesítve szerintem neked is ott lehet

(#56315) Teko001 válasza havri1 (#56313) üzenetére


Teko001
őstag

Ott nem csak egy szándékot jelzel, és utána felkeresnek?

(#56316) havri1 válasza Teko001 (#56315) üzenetére


havri1
félisten

Igaz, a szándékomat jeleztem. Akkor várom, hogy hívjanak.. :R

havri

(#56317) Gravity1234 válasza Renato1993 (#56291) üzenetére


Gravity1234
tag

Van ertelme olyat megnezni (tudva hogy a cimunkon nincs kabel se Digi se UPC), hogy a Tv-re Digi muholdast kotni, netre meg a T Homeot?
Vagy menjen a T homenal az IPTV es a net is?
Koszi,
G.

Olympus OMD-EM5 + Mzuiko 12-40 Pro 2,8

(#56318) 313313 válasza Gravity1234 (#56317) üzenetére


313313
addikt

IP tv helyett nézd meg a Telekom Sat tv-ét...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#56319) Gravity1234 válasza 313313 (#56318) üzenetére


Gravity1234
tag

Oke megerdeklodom, koszi.
Net-nel milyet erdemes valasztani?

Olympus OMD-EM5 + Mzuiko 12-40 Pro 2,8

(#56320) Teko001 válasza Gravity1234 (#56319) üzenetére


Teko001
őstag

Optika>Kábel>DSL. Első kettőre én még az IPTV-t is ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

(#56321) Gravity1234 válasza Teko001 (#56320) üzenetére


Gravity1234
tag

Huhha, ezt most nem tudom osszeparositani....
Optika>Kábel>DSL
Az oldalukon (es elobb beszeltem is veluk) netmania, S-10 Mbit, M-20 Mbit, L-30 Mbit, XL-50 Mbit, XXL- 120 Mbit.

Ezek oszlanak meg az altalad irt 3 fele tipus kozott, vagy valami teljesen mast kene talalnom az oldalon?
Az ugyintezo azt mondta hogy 30-is boven eleg, nem fogja befolyasolni az IPTV a netet.

Sat Tv-nel 1 sport csatorna nincs benne ami az IPTV-ben van es leven sport az egyik fo amit neznek az hianyzik, plusz azt mondta hogy a parabolas, egyreszt szerelni kell, masreszt elegge idojaras fuggo az adas minosege.

Olympus OMD-EM5 + Mzuiko 12-40 Pro 2,8

(#56322) Teko001 válasza Gravity1234 (#56321) üzenetére


Teko001
őstag

Technológiai különbség, a "legjobbtól" a "legrosszabbig". Viszont ha 120-as van, akkor valószínűleg kábelnet érhető el nálad nagy eséllyel. Arra nyugodtan rendelhetsz IPTV-t, nem fogja befolyásolni valóban. Szerintem ne 10-es csomagot rendelj, egyébként te ismered, mire van szükséged. Sokaknak az 50-es csomag már sok is, és a 30-as elég, de van aki a 120-at is kevesli...

(#56323) Gravity1234 válasza Teko001 (#56322) üzenetére


Gravity1234
tag

Oke, kezd korvonalazodni:), koszonom.

Es akkor ebbol a felsorolasbol:
- optikai nincs
- 120-as az kabel
- minden mas ami kisebb az pedig DSL

Igy helytallo?

A szokasok, net tekinteteben 2 en hasznalnank parommal, o leginkabb csak webezik, neha tolt fel dokumentumokat Drop boxra, en pedig neha jatszom (WOW, HON) illetve toltok le egy-ket filmet, vagy progit. (eddig ez jott a jelenlegi nettel 3MB/s-el, de nem tudom mi van bekotve itt ahol most vagyunk) Ehhez melyik elegseges, vagy felelne meg? tudva akkor hogy IPTV lenne melle.

[ Szerkesztve ]

Olympus OMD-EM5 + Mzuiko 12-40 Pro 2,8

(#56324) Teko001 válasza Gravity1234 (#56323) üzenetére


Teko001
őstag

Nem teljesen. Optika lehet, hogy van, ezt az ügyfélszolgálatos tudja megmondani. Ha éppen pontos a weboldal (ami nem mindig az, de ha jól értem, ezt megkérdezted), akkor 120megás csomag elérhető nálad, tehát vagy kábelnet, vagy optika. Egyiken se befolyásolja az IPTV az internetet. DSL is valószínűleg van, de azon egyébként 30 mega a legnagyobb (ha el is érhető), és ha van kábelnet, nem éri meg azt köttetni. Ha 3MB/s-el jön, akkor olyan 25mbit-es csomag lehet, tehát akkor érdemes a 30asra most is előfizetni szerintem, ha azt szoktad meg.

[ Szerkesztve ]

(#56325) Gravity1234 válasza Teko001 (#56324) üzenetére


Gravity1234
tag

Ok, akkor a teljes internet palettajuk a 10-tol 1 120-ig kabelnet, vagy optika igy ezaltal kvazi barmelyik jo lehet az IPTV hez.
30-as korvonalazodik a jelenlegi szokasainkhoz megfelelonek, ezt is koszi.

Az esetleg elofurdulhat hogy, mint emlitetted is a DSL legnagyobb csomagja lehetne 30 Mbites, tehat az lehet hogy a 10-20 es 30 az DSL technologia lenne, az e felettiek meg kabel vagy optika? Mert akkor erre rakerdezek kulon.

Sorry a sok kerdesert, de nekem ez nem megy csipobol es ezert is irok ide.

Invitellel kapcsolatban van tapasztalat?
Ha elerheto.... vagy maradjak a T homenal?

Olympus OMD-EM5 + Mzuiko 12-40 Pro 2,8

(#56326) Teko001 válasza Gravity1234 (#56325) üzenetére


Teko001
őstag

Nem valószínű szerintem, hogy azt kötnék. Invitelnél meg attól függ, melyik szolgáltatásuk érhető el.

(#56327) havri1 válasza Gravity1234 (#56325) üzenetére


havri1
félisten

Ha 10-20 érhető csak el, akkor ADSL2 valószínűleg. (Ritka esetben VDSL2, csak telített a hálózat, messze vagy stb..Pl én.)
Ha 10-20-30 akkor VDSL2, ide is bártran kérhető IPTV
Ha az összes, akkor vagy szar a rendszer, vagy kábel/optika elérhető.

havri

(#56328) Gravity1234 válasza havri1 (#56327) üzenetére


Gravity1234
tag

Az ugyfelszolgalatos azt mondta hogy 120 is elerheto nalunk, barmelyik rendelheto 10-tol 120-ig.
Oke akkor megnyugodtam mert akkor minimum kabeles a halozat, de lehet optikai es azok alapjan amit irtatok kvazi barmelyiket valaszthatom az IPTV minosegere vagy karara nem fog menni.
A mi szokasaink alapjan pedig a 30 nez ki jonak.

Az egyetlen gond, hogy aranylag draga lesz igy a csomag Net L, 30-as + IPTV havi 9680 ra jon ki, 2 eves huseggel, viszont leven se digi, se UPC meg vagyunk love.

Koszonom, sokat segitettetek.
G.

Olympus OMD-EM5 + Mzuiko 12-40 Pro 2,8

(#56329) HaZse


HaZse
őstag

Sziasztok.

Egy tanácsot szeretnék kérni, miszerint 2015. 02. 03-án személyesen az egyik Telekom üf.-on megszüntettük a szolgáltatást. (IPTV). Ugyanezen a napon az összes eszközt (modem, 3 db. belétri) dobozában hiánytalanul vissza is adtuk.

A javuári számlát is kifizettük. Erre jön egy számla, hogy a februári hónapban 10 napot fizessek ki, ami 3980 Ft. Namármost nekem a szerződésem 3-án megszünt. (tehát a februári hónapban 3 napot KELLETT volna kiszmlázniuk). Erre kijött egy 10 napos számla.

Ma felhívtam a 1412-t ahol egy hölgy azt mondta, hogy az ÁSZF-ben benne van, hogy 8 napos a felmondás. Mondom WTF?

Ha én visszaadom az összes eszközt és erről igazolást is kapok, akkor milyen jogon kérnek még rajtam + 7 napot?

Mert nem számlázhatnak ki olyan szolgáltatást, amit fizikailag nem is tudok igénybe venni.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#56330) szabferi válasza HaZse (#56329) üzenetére


szabferi
tag

Sztem fogyasztóvédelem.

(#56331) bul07 válasza HaZse (#56329) üzenetére


bul07
nagyúr

8nap az van
8napig felmondástól számítva ők még adtak neked adást csak nem nézted
Oké hogy nem is tudtad volna de rendszerükben ez nem számít , ők úgy vannak vele hogy felmondás , 8napig van kép ekkor még lehet nézni, majd a 9napon irány a posta eszközök feladása nekik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56332) DJ. Ru$y válasza HaZse (#56329) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem véletlen van az, hogy 1 héttel a lejárat előtt kell felmondani a szerződést. Ez benne van az ÁSZF-ben szerintem, szóval kár ezen golyózni, többe fog kerülni, ha nekik mész, mintha ezt a 4-et befizeted.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#56333) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Sziasztok!
Hoppá díjcsomagom van a Telekomos vezetékes vonalamon. 5000 perc erejéig ingyen hívhatom a vezetékes és a Telekomos mobil számokat.
Az egyik mobil előfizetésemet el fogom a jövő hónapban hordozni a Bluemobile-hoz. Mivel a Bluemobile is telekomos hálózatot használ, továbbra is ingyen hívhatom majd, vagy fizetnem kell érte?
Köszi!

Minden ellenállás hasztalan.

(#56334) bul07 válasza szaniszlokar (#56333) üzenetére


bul07
nagyúr

Blue más cég így nem hálózat belülinek kezeli
Tehát fizetős lesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56335) szaniszlokar válasza bul07 (#56334) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Köszönöm!

Minden ellenállás hasztalan.

(#56336) HaZse válasza DJ. Ru$y (#56332) üzenetére


HaZse
őstag

Én nem véletlen tettem a hűségidőm helytelen feltüntetésére, amit 2014. december 15-én tettem be. Tehát időben szóltam nekik. Erre ők 2 hónappal később reagáltak. Persze január 15-e után szinte minden nap bementem hozzájuk, de nem tudtam felbo9ntani a szerződésem, mert a rendszerük szerint a hűségidőm 2015. december és 2016. január. Na ilyenkor mit csináljak?

A jogtalanul kiszámlázott tételt nem vagyok hajlandó befizetni. Sőt ez egy olyan szolgáltatás, amit igénybe se tudtan venni eszközök nélkül. Mert az folt a szerződésbontás feltétele, hogy az eszközökkel együtt megnej be, mert csak akkor szűnik meg a hűségidőm.

Tehát egy levélben Ők elismerték, hogy hibáztak, de én meg nyeljem le a +7 napos kiszámlázott összeget?

És gondolom, hogy ilyen hasonló ügye nem csak nekem van Magyarországon, csak szerintem sokan inkább hagyják az egészet a fenébe, mert ennek az utánajárása sok idő.

De azt gondoltam, hogy átutalom nekik a 3napos összeget, a többit meg nem fizetetem ki.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#56337) Gubek-Einste válasza HaZse (#56336) üzenetére

Azért van a 8 napos határidő mert ez idő alatt még meggondolhatod magadat és visszacsinálhatod a felmondást. Ugyan ezen okból van 14 nap az új szolgáltatás aktiválásakor is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#56338) HaZse válasza Gubek-Einste (#56337) üzenetére


HaZse
őstag

Nekem nem a 8 nappal van a gondom, hanem azzal, hogy csak úgy bonthattam fel a szerződést, ha visszaviszem az eszközöket. Ezért még ha akartam volna, se tudtam volna tovább használni vagy meggondolni magamat.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#56339) Renato1993 válasza Gubek-Einste (#56337) üzenetére


Renato1993
tag

Ez így nettó baromság, nehogy azért fizessek ki pluszba 8 napot hogy meggondolhassam magam.
Mindenki felnőtt ember, ha eldönti hogy én MOST felmondtam, visszavittem nekik az eszközeiket, amit elismertek hogy visszavettek, akkor onnantól kezdve kapnak rá másfél percet hogy ezt bevigyék az online rendszerükbe, lévén egy IT-vel foglalkozó cégről beszélünk, akik nem galambpostát használnak (mellesleg egy postagalamb is kevesebb idő alatt keresztülrepüli az országot mint 8 nap).
Mivel én felmondtam, felőlem rögtön kikapcsolhatják az összes szolgáltatásukat, az az ő bajuk ha még 8 napig adják azokat (amiket ugye fizikailag nem is tudok használni mivel az eszközöket leadtam, ahogy ezt előttem is mondta valaki)

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#56340) dptrsk válasza Renato1993 (#56339) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A jogszabály írja elő a max. 8 napos felmondási időt.

(#56341) DJ. Ru$y válasza Renato1993 (#56339) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Azzal, hogy aláírtad a szerződést elfogadtad az ÁSZF-et is, amiben 100%-ra benne van. Ja, hogy nem olvastad. Sajnálom." Ezt fogja mondani... Mármint a T, vagy bármely másik szolgáltató.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#56342) poli27


poli27
veterán

EZt nem is a szolgáltató(k) szabta meg hanem az állam... nekem pl G4S távfelügyeletem volt, amit jeleztem hogy felmondok, és ott 60 nap volt a felmondási idő.....

(#56343) Renato1993


Renato1993
tag

Akkor sorry, de akkor meg a jogszabály hülye, ha azt is tartalmazza hogy a felmondási idő alatt is fizetni kell olyanért amit nem is tudsz használni.
A G4S-nél is ki kellett fizetni a 60 napot?

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

(#56344) pumukli4573


pumukli4573
tag

(#56345) Intruder2k5 válasza Renato1993 (#56343) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt nem hiszem, hogy tartalmazná! Én anno amikor felmondtam a T előfizum, faxon küldtem el a felmondást, amiben leírtam, hogy xyz dátumtól számolva, 8 napos határidővel felmondom a szerződést, a nálam lévő eszközöket pedig az utolsó napon a helyi T pontban leadom! Így is történt, és senkinek semmi baja nem volt ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#56346) btz válasza HaZse (#56338) üzenetére


btz
addikt

Nem kellet volna bevinni nekik. Most lett nálunk is egy idős embernél lemondva igaz UPC szolgáltatás. Bementünk és kértük a lemondást. Adtak egy listát hogy meddig mit kell bevinni, erről papírt adtak, összeszámolták hogy tartozásunk van e. Közölték minden oké, felmondás utolsó napjáig minden fizete. Tartozás nincs. Aztán a viszony látásra.

ⓑⓣⓩ

(#56347) Darkkoi válasza btz (#56312) üzenetére


Darkkoi
tag

Saját STB-al is tudod használni a Telekom SAT tv szolgáltatást ha megfelelően megadod a Telekomnak a STB gyári számát és abban tudod használni a Telekom által biztosított kártyát ha erre alkalmas.Természetesen ezt náluk új megrendelésként kell intézned.

Jelenleg nem javasolnám ha nem muszáj mivel ezeknek a frissítésével gondok vannak és nem futnak át rendesen és minden hónapban be kell telefonálni a 1412 hogy kézileg frissítsék a kártya számát.

Ha olyan a szerelő és neked jobb antennád van még azt sem szokták mindig leszerelni. De ezt már szerelő válogatja.

(#56348) btz válasza Darkkoi (#56347) üzenetére


btz
addikt

Hát egymondatban így használni nagy szívás. És nem is biztos hogy ott az ügyfélszolgosok is örömrepkednének ha sok ember megtenné ezt. De másik boxot használni amúgy sem lenne értelme, én a tv beépített dvb-s2-jét használnám sathoz, mert bár ritka, de az is van neki.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#56349) HaZse válasza btz (#56346) üzenetére


HaZse
őstag

Sajnos be KELLETT vinnem, mert csak így tudtam felbontani a szerződésemet. A történetemet itt is leírtam.

Mivel kötöttem egy 24 hónapos határozott idős szerződést 2013. 02. 03.-án egy tablettel. (24 havi részlet). Na ezt nem vezették be a rendszerükbe. Mikor ezt észrevettük (nyár), akkor bementünk, hogy bibib van. De ezt panasznak vették, és erre a panaszunkat 2013. december hónapban javították, hogy hogy újabb 24 hónapos szerződést csinált az ügyintéző, amiről mi semmiféle papírt nem kaptunk. (Tehát mér akkor is hibáztak).

Mi nem is néztük a szerződés lejáratát. Tavaly novemberben nézem, hogy mikor is jár le pontosan, mert nagyon rossz volt a net nálunk. Erre látom, hogy nem is akkor jár le szerintük, mint amilyen írásos papír alapú szerződésem van. Először bementem személyesen, de akkor elhajtottak, hogy még van bővem időm.

Ezután megkerestem a szerződésem és telefonon (december 15) panaszt tettem. Erre azt mondták, hogy 30 napon belül reagálnak. (Tehát bőven a 8 napos felmondási időn belül voltam).

2015. január 15-ig nem jött se levél, se telefon, se semmi. Erre bementem személyesen és ott már az asztalt vertem. Erre az ott dolgozó emberke mutatja, hogy NINCS nyoma a bejelentésemnek, hanem egy január 03-i szeméplyes bejelntésem van, de nem látja, hogy melyik üzletben tettem ezt be. (Mondom neki, hogy nem is voltam személyesen). =Még egy hazugság és hamisítás). Érdekes egy másik ügyintéző viszont bescannelte a szerződésem, mert NEM TALÁLJÁK az övékét. Várjak pár napot és jöjjek vissza. Na ez a visszajövetel nálam naponta volt. (Tőlünk a T-pont kb. 10km). És a végére az jött ki, hogy a helyi vezető személyes engedélye alapjéán lehetett szerződést bontanom, de azt is csak úgy, ha beviszem az ÖSSZES berendezést. És még ott is azt mondták (HAZUDTÁK), hogy aznaptól fel van mondva. Mert ez nem egy mezei felmondás volt. Ez egy kötbérmentes felmondás volt.

Tehát NEM VAGYOK HAJLANDÓ TÖBBET FIZETNI, MIT AMENNYIT VALÓJÁBAN HASZNÁLTAM.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#56350) Darkkoi válasza btz (#56348) üzenetére


Darkkoi
tag

Sajnos igen, és elég értettlenül is nézne 1-2 hibabejelentős is ha mondanád neki már pedig te megvetted a STB-t és a sajátod. Volt aki simán elhajtotta az ügyfelet mondván " ilyen nincs". Azért is mondtam ha nem nagyon muszáj én nem erőltetném mert csak a baj van vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.