Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) bul07 válasza bul07 (#55973) üzenetére


bul07
nagyúr

Ma meg is jött a tv

De hogy ne legyek maradéktalanul boldog elrontották az adásvételi szerződésen az árát
24x7990Ft szerepelt a szerződésen holott én Online rendeltem 24x7490Ft áron
Persze egyből telefon, első ügyintéző utánanéz, megállapítja hogy tényleg Online rendelés, összegzi a dolgokat az ügyhöz és feljebb kapcsol egy másik ügyintőhöz, annak megint elmond és elméletileg javítja dolgokat

Most már csak bőszen figyelni kell a havi számlát hogy tényleg 7490Ft lesz számlázva, bár látok esélyt rá hogy rossz lesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56052) lemusz


lemusz
addikt

Sziasztok! Ez a pár napja napvilágot látott szupergyors internet az egész országban dolog érdekelne, mert nem egészen világos számomra mit értenek alatta. Egyszer azt mondják hogy szélessáv lesz mindenhol, máskor meg azt hogy a tanyán is olyan net lesz, mint a fővárosban... Azért nem ugyanaz a kettő. Vidéki településen lakom, 20Mbit letöltéses csomag van és ugye évek óta nem nőtt ez a sebesség, mert mint mondtátok is korábban, ez a technológia itt elérte teljesítőképessége csúcsát. Ez szélessáv ugyan, de nem szupergyors, pláne nem fővárosi sebesség... Az lenne a kérdésem hogy fognak-e ezen javítani, vagy elkönyvelik úgy, hogy ez már így is szélessávú azt egye meg a fene?

(#56053) deminos válasza lemusz (#56052) üzenetére


deminos
aktív tag

A fővárosban több olyan helyről tudok, ahol még csak 10Mbit-et sem tud adni egyik szolgáltató sem.
Ennek fényében örülj neki, hogy ott vidéken neked a 20Mbit megy.
Sőt tudok olyan település részekről, ahol semmilyen vezetékes internet sem érhető el.

Nagyon messze van még a min. 30Mbit-es net mindenkinek projekt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#56054) Intruder2k5 válasza lemusz (#56052) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Kérdezd meg Deutsch Tomit, hátha Ő többet tud! :)

(#56055) bzoley


bzoley
veterán

Legjobb, amikor azt írják, hogy a hiba elhárítását az én kérésemre függesztették fel. Valószínűleg könyörögtem érte. Holnap este modem csere. Már van olyan oldal, ami már egyáltalán nem jön be, nem csak időszakosan.

(#56056) Norbi27 válasza deminos (#56053) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Mobilon már szinte az egész országban tudják adni a 30 Mbitet. Azt senki nem mondta, hogy vezetékes (és korlátlan) lesz.
De úgy tudom, a T 2018-ig az ország nagy részén fogja biztosítani az optikai netet légkábelen, úniós pénzből

(#56057) btz válasza Norbi27 (#56056) üzenetére


btz
addikt

Azt kéne tudni hogy itt garantált 30Megabitről van-e szó, mert a mobikon 0 a garantált.

ⓑⓣⓩ

(#56058) DJ. Ru$y válasza btz (#56057) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztos, hogy nem garantált...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#56059) Gézengúz válasza Norbi27 (#56056) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szóval, ez a dolog így néz ki...Tudtam, hogy már olvastam róla és arra is emlékeztem, hogy dchard volt az elkövetője, így nem is volt nehéz megtalálni... :U

[link]

(#56060) MY2K válasza Comes (#56048) üzenetére


MY2K
aktív tag

Nem MT ügyfelek is vehetnek de csak egy összegben.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#56061) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Nálatok megnyílik a Twitch most?
twitch

Mire beírtam megnyílt nagy nehezen bocs. Vagy 2 percig homokórázott.

[ Szerkesztve ]

(#56062) Teko001 válasza Mikiller (#56061) üzenetére


Teko001
őstag

(#56063) dchard válasza Gézengúz (#56059) üzenetére


dchard
veterán

Köszi, hogy megspóroltad nekem az időt :) Nem akartam neki azt írni, hogy álmodik a nyomor, de leginkább ez a helyzet.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#56064) Henker2


Henker2
addikt

Üdv Nektek!

Egy érdekes észrevételt osztanék meg veletek!

Ez figyeljétek!:

Volt egy TP-LINK TD-8810-es modemem egy TP-LINK TL-WR841ND tipusú 300Mbps wifi-s router-rel!

20Mbit-es netem van a telekomnál! Ezzel a párossal nagyon max. 1.7Mbyte letöltési sebességem volt!

Most lecserélték eme párost az ők által preferált, szerintem "gagyi" egyben modem+wifi-s router-es eszközükre! Most lett átállás nálunk digitális telefonra.

Mekkora fejődés! :DDD

Na egy a lényeg. Indítottam letöltést a csere után: és mit látok: :Y 2,7Mbyte-tal szedi a cuccost!

Na ehhez mit szóltok?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#56065) bul07 válasza Henker2 (#56064) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet rossz profilt állítottak be a központban

Öcséméknél is hibás, 10/0.5 helyett 10/5 van már több éve

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56066) Gézengúz válasza Henker2 (#56064) üzenetére


Gézengúz
addikt

Azt, hogy most már valószínűleg VDSL-ed van..Mit kaptál, Speedportot?

[ Szerkesztve ]

(#56067) laciba77 válasza bul07 (#56051) üzenetére


laciba77
tag

Ugyanígy jártam én is. Az online leadott rendelésemre a telefonos törlesztőt számlázták ki. Azonnal jeleztem ezt, de 1 hónap alatt se rendezték még és már esedékes az első törlesztő.

(#56068) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sziasztok!

A mai nappal, és kabelmania27 fórumtárs hathatós segítségével, elkészült a Telekom topik téma-összefoglalója. Kérem, hogy akinek van néhány perce, és érdekli a téma, az legyen szíves olvassa át, és amennyiben észrevétele, ötlete, javaslata van ezzel kapcsolatban, azt itt jelezze!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#56071) etejedu


etejedu
őstag

Tisztelt mindenki!

Újból ide írok, pedig tudom ez a topik nem panaszláda.
De egyszerűen elképesztő amit egyetemes szolgáltatóként művel ez a társaság.
Mi tegyek mert már kínomban röhögök?

Közös megegyezzéssel felbontottuk a szerződést. Bár már abban sem vagyok biztos hogy a szolgáltatás teljes megszüntetése és a szerződés felbontása ua. e?

A lényeg hogy követelik tőlem az eszközök árát! 35.000 Ft. (Stb és router meg a kábelek)
Márpedig én leadtam - azzal együtt bontottam a szerződést- és papít is kaptam.
Azóta 2 sms-ben követelték, majd mikor ezt szóvátettem , küldtek egy elnézést kérő emailt.
Eltelt azóta is egy hónap, most meg megkaptam a követelőző levelet!

Ezek normálisak? Van ott szervezett munka és főnök aki kézben tartja a dolgokat?
Vagy csak autómaták dolgoznak akik nincsenek összehangolva?

(#56084) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

- HD stream-es kérdés javítva
- optikai sebességek rész javítva
- új TV előfizetés kérdése módosítva, csak IPTV-re
- HGW USB portjáról szóló rész módosítva
- DVB-C kivezetés kérdése beírva

Eddig akkor megvan, ami ezzel kapcsolatos hsz. volt azt töröltem, az esetleges továbbiak meg jöhetnek ha vannak.

[ Szerkesztve ]

(#56085) bzoley


bzoley
veterán

Remek. Siettem haza, várni a szerelőt, közben futtattam pár ping sorozatot. Természetesen majdnem hibamentes volt. Az előző napok 8%-a közel nulla volt, 500-ból két hiba. DCM-704 el, TC7200.20 a helyére. Egyelőre nincs hiba. Ebben a TC-ben nincs olyan rész, ahol a javított, és nem javított hibákat sorolja? Érdekelne, hogy a korábbi százmilliós számok csökkennek-e.

(#56086) wmati


wmati
addikt

Telekom karbantartással mért vesz Us csatornát ? Vissza fele fejlesztés :))

(#56087) #78121280 válasza bzoley (#56085) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ebben a TC-ben nincs olyan rész, ahol a javított, és nem javított hibákat sorolja?

Nincs sajnos!

(#56088) bul07 válasza laciba77 (#56067) üzenetére


bul07
nagyúr

Kiváncsi leszek az első számlára, hogy sikerül e nekkik javítani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56089) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Uraim, jó reggelt, jó napot.
hátha itt is tudtok nekem ötletet adni vagy segíteni :K
link

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#56090) dptrsk válasza Lacielvtárs (#56089) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Kábelhálózaton nekem tegnap a 3 hónap alatt elfogyasztott 3 darab D-Link modem helyett egy nagyon rendes szerelő jött és kicserélte egy Cisco típusúra, mondta, hogy a D-Linkekkel csak a baj van...

(#56091) Lacielvtárs válasza dptrsk (#56090) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nahát én is ezt mondom a t-home-os szerelőknek...
meg hogy ez előtt a Cisco volt és azzal nem volt ilyen gond... :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#56092) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Na tegnap volt a szerelő nálam. Hát, sok mindent nem csinált. Hozott egy Technicolor modemet, amit végül nem tett be, mert mondtam neki egyrészt, hogy korábban már ahhoz is volt szerencsém, és nem vált be, finoman szólva, másrészt meg amúgy sem oldotta volna meg a problémát valószínűleg. Csinált egy csomó speedtestet, ő is tapasztalta, hogy külföldi szerverekről a letöltési sebesség a béka segge alatt van, úgyhogy nem nagyon tudott mit tenni. Továbbította a problémámat valami feljebbvaló, nagyhatalmú akárkiknek, már nem emlékszem mit mondott :) Addig meg éljek együtt ezzel, hogy indítgatom újra a modemet folyton. :W

(#56093) dptrsk válasza Lacielvtárs (#56091) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szerintem több gépről(ha van rá lehetőséged) készíts print screent(mindig csak adott gép menjen) és ha több gépnél is fenn ál a hiba jelentsd be, akkor már nem tudják az adott gépre fogni.

(#56094) Lacielvtárs válasza dptrsk (#56093) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értelek, hát ma újra lesz telepítve a gépem... és kiderül mizujs...
beszéltem egy nagyon korrekt szerelővel és azt mondta ha még mindig meg marad a hiba, akkor jelezzek be hibát és hívjam fel és ő kihoz egy másik eszközt...
Technicolor ezt a márkát emlegeti, de ahogy a fenti kollégát olvasom lehet az sem lesz jobb...
nah szép remények állnak előttem is :(

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#56095) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok,
Van egy kábel netem d-link dcm-704b routert adtak.
Szeretnék DDNS-t csinálni.
A DDNS-rész sikerült is beállítani.
A gondom az hogy a router wan ip címét kintről külső más hálózatról nem tudom meg pingelni.
bentről pingel.
Miért nem lehet kintről pingelni?
Másik kérdés Port Forward esetén az External IP-hez mit kell beírni hogy jó legyen a port forward?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#56096) dptrsk válasza ZPKing (#56095) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

WAN Blocking ki van kapcsolva a d-linkben?

(#56097) Lacielvtárs válasza ZPKing (#56095) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én a forward-al kapcsolatban ennyit tudok segíteni, gondolom ezt a d-linken is hasonlóan kell beállítani
link

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#56098) #78121280 válasza ZPKing (#56095) üzenetére


#78121280
törölt tag

Másik kérdés Port Forward esetén az External IP-hez mit kell beírni hogy jó legyen a port forward?

Hagyd üresen tehát 0.0.0.0 maradjon

(#56099) bzoley válasza Lacielvtárs (#56089) üzenetére


bzoley
veterán

Ugyanilyen problémám volt, mióta pár hónapja megkaptam a d-linket. Tegnap kicserélték tc-re, eddig semmi gond.

(#56100) d.beni


d.beni
aktív tag

sziasztok!
húségidős netet le lehet mondani ha nincs meg a teljes sávszél?
10-es csomagom van már több mint egy éve.
most 7,66/0,56-ot tud kb. 3hete.
de előtte ment a 10 folyamatosan, most viszont a szerelő azt mondta ennél jobb már nem lesz...
a régi 10-es csomagban mekkorák voltak a garantált értékek? gondolom csak akkor kérhetem a lemondást ha azok nincsenek meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.