Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#69551) VoidXs válasza Gr3GoRi (#69550) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Előfordulhat, hogy a frissítés széttördelte, nyomj egy defragot.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69552) regener


regener
veterán

Ingyen vihető kuponok: [link]

(#69553) sepsi0 válasza gszp (#69542) üzenetére


sepsi0
őstag

Lementettem az egész Steam könyvtárat, újra telepítettem a gépet, visszamásoltam a Steam könyvtárat.
Elindítottam a kliens exe file-t és tökéletesen működik!

Nagyon köszönöm mindenkinek, sok kellemetlenségtől megszabadítottatok! :R

(#69554) Ryder62


Ryder62
őstag

Nektek is totál le van halva a steam? Nem tudok csatlakozni (error message)

(#69555) Mate válasza Ryder62 (#69554) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam klienssel simán megy.

(#69556) VoidXs válasza Ryder62 (#69554) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nálam eléggé él.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69557) Ryder62 válasza Mate (#69555) üzenetére


Ryder62
őstag

Na nehezen, de észhez tért.

Azért arra kíváncsi vagyok hogy ezeket a fantom avatarokat és ikonokat mikor hajlandóak végre fixálni.

(#69558) VoidXs válasza Ryder62 (#69557) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Miféle fantom ikonok és a avatatok? Ha a nembetöltésre gondolsz, az elég netprobléma-gyanús (ahogy ez a lehalás is). T-Home, ugye?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69559) Mate válasza VoidXs (#69558) üzenetére


Mate
nagyúr

Az avatar nem net hiba, hanem Steam. Legújabb verzióban rengeteg embernek rossz és még mindig nem javították.

(#69560) Ryder62 válasza VoidXs (#69558) üzenetére


Ryder62
őstag

Digi, és mindenkinél ilyen mióta a kékre váltás történt.
Néha jó, néha nem.

(#69561) VoidXs válasza Mate (#69559) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nekem a kedvencem, amikor megvan a játék két ismerősnek, az ezt birtokló ismerősök alatt ott az egyik avatarja, és hogy +1. És mindig ott egy +1, ha mondjuk 4-nek van, akkor a negyedik haverom a +1. Sokkal idegesítőbb. :DDD

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69562) Ryder62 válasza VoidXs (#69561) üzenetére


Ryder62
őstag

Ezt én se értem. Skyrimnál végig van a sor, vagy 20 ember, és ott van hogy +9. Ez érthető. Nem fért ki.

De más játéknál miért van ott hogy +1, +2, stb mikor bőven van hely, simán elférne a sorban az összes ismerős akiknek megvan a játék.

(#69563) eami válasza Ryder62 (#69562) üzenetére


eami
Topikgazda

azért mert csak azokat listázza ki avatarral akik játszottak is vele a közelmúltban, a +akármi pedig akiknek megvan de már rég el sem indították. és nyilván ez így hasznos hiszen ha adott játékban szeretnél találni valakit akivel játszhatsz akkor szerencsésebb azokra ráírni akik játszanak is vele :K

[ Szerkesztve ]

(#69564) VoidXs válasza eami (#69563) üzenetére


VoidXs
nagyúr

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69565) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hiába futtatom a Steamet rendszergazdagént, továbbra sem az utolsó listanézet (telepített játékok) jön be, hanem az összes. :S

(#69566) VoidXs válasza BomiBoogie (#69565) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Mert ez egy bug.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69567) genndy válasza BomiBoogie (#69565) üzenetére


genndy
addikt

Passz, de nekem nem rendszergazdaként is megjegyzi, úgyhogy szerintem nem az lesz a döntő.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#69568) gszp válasza sepsi0 (#69553) üzenetére


gszp
csendes tag

Örülök, hogy sikerült! :)

(#69569) BomiBoogie válasza VoidXs (#69566) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jaa, az más, akkor nem erőltetem. :D

(#69570) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szeretném újratelepíteni a gépem. Megformázom a vinyóm stb...

Nem szeretném a steam-es játékokat újra letölteni elég ha csak a SteamApps mappát kimásolom, majd újratelepítés után vissza és kész is?
A mentéseim is megmaradnak így?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#69571) Chiller válasza Predator2 (#69570) üzenetére


Chiller
őstag

Legjobban akkor jársz szerintem, ha a teljes steam mappát kimásolod. Az a pártíz plusz MB nem sokat számít, és biztosan meglesz minden.

szerk: Illetve néhány mentés a dokumentumokban van. (application data illetve user documents)

[ Szerkesztve ]

(#69572) Heavyrain válasza Chiller (#69571) üzenetére


Heavyrain
őstag

Mentésekhez:
GameSave Manager
Kényelmesebbb,mint a dokumentumok mappából másolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#69573) VoidXs válasza BomiBoogie (#69569) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Igazából nem bug, hanem így van megcsinálva. A mögötte zajló eszmefuttatás a bug. Na meg az, hogy a könyvtár címkézése hónapok múlva szinkronizálódik (néha a restart után is elveszik!).

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#69574) lafaty80


lafaty80
őstag

Dishonored és Dishonored GOTY két külön játék a steam fiókban is? Tehát 2 külön sor is?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#69575) marcusa válasza lafaty80 (#69574) üzenetére


marcusa
addikt

Nem, csak a letölthető tartalmaknál látod a különbséget :)

:-)

(#69576) lafaty80 válasza marcusa (#69575) üzenetére


lafaty80
őstag

Köszönöm, akkor megszívtam :(

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#69577) Heavyrain


Heavyrain
őstag

The Crew béta kulcsok 4000 db még nem fogytak el.

Szerk.: 4 percig tartott. Elfogytak!

[ Szerkesztve ]

(#69578) Hunbeast87 válasza Heavyrain (#69577) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Most néztem, kaptam is. Akkor most mégsem fogyott el?

Mondjuk szinte biztosan adtak hozzá, mert amikor én léptem fel az oldalra, akkor 4500 kulcsot írtak osztásnál..

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#69579) Heavyrain válasza Hunbeast87 (#69578) üzenetére


Heavyrain
őstag

Legutóbb,amikor kértem,kiírta németül,hogy az összes elfogyott....fél perccel később már megint adott kulcsot. :F

[ Szerkesztve ]

(#69580) marcusa válasza Heavyrain (#69577) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi, uplay-es kulcsot adott :D

:-)

(#69581) Csapoati válasza Heavyrain (#69577) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg en is kaptam, koszi az ertesitest! :) Nagyon varos a jatek, de majd a beta alapjan dontok, hogy kell-e megjeleneskor vagy sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#69582) szami777


szami777
addikt

Másnál is ilyen "szép színes" a steam?
[link]
Restart után is ilyen maradt.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#69583) Mate válasza szami777 (#69582) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam is hiányoznak a képek.

(#69584) Samus válasza szami777 (#69582) üzenetére


Samus
addikt

Nekem az összes megvan (mondjuk most kapcsoltam ebbe a nézetbe, én a sima listát preferálom). Kivéve a L4D2 Beta, de annak talán nem is volt (a sima L4D2 képe megvan).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#69585) De4d


De4d
őstag

Helló.
Most vettem meg a Dishonoredet akciósan úgy hogy volt a steam tárcában 2,2 euróm.
Ergo 1,54-be került, a 3,74 eurós játék
Erre levontak 2262 ft-t Ez hogy lehetséges (sms értesítőben)? Bankra gyanakszom, oda már írtam is. De ilyen van?
Korábban is fizettem már így, nem volt ilyen levonás, mindig annyit amennyit kellett.

Minden jó, ha a vége jó!

(#69586) djculture válasza De4d (#69585) üzenetére


djculture
félisten

Mióta ez a devizahiteles peres baromság megy mindent felszámolnak bár az összeg nagyságából itélve ez valami bankártyadij lesz.... Ha otp akkor ma volt a zárás nekem is vontak le ma .

[ Szerkesztve ]

(#69587) De4d válasza djculture (#69586) üzenetére


De4d
őstag

De most mit számolnak fel ami 2300ft?
Egyébként korábban nem volt ilyen. Most keresztet kéne rá vetnem? Nyeljem le hogy 325 ft értékkel vesztettem 2300at? Pofátlanság. Eddig még sose volt ilyen.
De gondolom hogy a "****" bank miatt volt, nem a steam.

CIB bank.

Így is ami van elképesztő, már már minden pénz, és hogy a saját pénzemhez jussak, használjam eszméletlenül. Ez már más téma, de hihetetlen pénzfelvétel saját atm-ben 520 ft Ki kéne venni és mindent fizetni kp-el? "A matrac nem kér pénzt"

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#69588) djculture válasza De4d (#69587) üzenetére


djculture
félisten

Gondolhatod hogy nem a steam.. Ha van online bankos elérés ott láthatod is mivolt ha nem akkor a számlán majd rajtalesz és dönthetsz hogy keresel másik bankot és egyebek. De amúgy abba biztos lehet mindenki előbb utóbb minden banknál befogják húzni a veszteséget bármilyen módon..

(#69589) De4d válasza djculture (#69588) üzenetére


De4d
őstag

Nem merem megnézni az online bankom, mert az is pénz....majd a kimutatást, de már írtam az ügyfélszolgálatnak, " ha már benyeltem " legalább tudjam miért, és hogyan.
A következő mi lesz? Egy csomag rágó 900ft lesz ha kártyával fizetek?

Minden jó, ha a vége jó!

(#69590) djculture válasza De4d (#69589) üzenetére


djculture
félisten

Nemhiába állt itthon át renegeteg melós (volánnál dolgozók pl tízezrével ahogy hallom) már pénztári bérkifizetésre, azt nemtudják elhappolni csak ami fizikailag létezik nállad ez van hazánkban most. Visszafele megyünk az időben..

[ Szerkesztve ]

(#69591) fuwiradis


fuwiradis
tag

Na, eddig még nem szívatott meg a steam különösebben, de most sikerült mindaddig nem engednie bejelentkezni, amíg a kiszemelt akció le nem járt. 19-kor viszont pontban minden szerver helyreállt és végre beengedett. Köszi steam, legalább a pénzem megmaradt.

(#69592) De4d válasza djculture (#69590) üzenetére


De4d
őstag

Vonjanak le 500at a 400 helyett jól van, de 2000 maga a játék nincs steamen.... a steames tárcámról már nem is beszélve. Korábban nem volt ilyen, pár forintok mindig mentek, de 2000 mint tranzakciós díj vicc...

Minden jó, ha a vége jó!

(#69593) Samus válasza De4d (#69592) üzenetére


Samus
addikt

Az SMS értesítésben benne van a közlemény, hogy mire vonták le, nem? Steam vásárlás közleménye a bolt címével kezdődik (store.steampowered.com). Netbankban is megnézheted, ha már látszik, ott látod a teljes közleményt.

Én anno Play leárazásnál jártam így, számlazárás napján este vásároltam, és sorban 3-400 forintok ugrottak, miközben az akció lényege, hogy minden akciós app 20 cent volt (ez akkor 56 forint körül volt). Két nap múlva bementem bankba, hogy ez mi, megnéztük a kivonatot, és ott mutatta az ügyintéző, hogy ott a hat 56 forintos tétel, a többi meg kamat, kezelési költség, jutalék, stb.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#69594) De4d válasza Samus (#69593) üzenetére


De4d
őstag

Semmi ilyen nincs. tranzakció összeg 1,54 euró.
Mikor.
Mennyi volt a számlán.
Mennyi lett.
És a hova, steam.

Minden jó, ha a vége jó!

(#69595) De4d válasza Samus (#69593) üzenetére


De4d
őstag

A netbankban meglehetne nézni igen, de eszemben sincs azért is fizetni hogy felmenjek megnézni, mert bizony az is pénz....

Minden jó, ha a vége jó!

(#69596) DeFranco válasza De4d (#69595) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mikor néztél körül utoljára alaposan, hogy hova lenne érdemes átcuccolni bankolni? (És itt nem arra gondolok, hogy esetleg, netalántán elolvastál két bankmonitor promocikket, hanem megnézted az aktuális kondíciókat a lényegesebb bankoknál)

[ Szerkesztve ]

(#69597) De4d válasza DeFranco (#69596) üzenetére


De4d
őstag

Nagyon rég....

De kb 1 hete is vettem játékot, akkor nem volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#69598) DeFranco válasza De4d (#69597) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha neked fizetni kell azért, hogy a netbankon megnézz valamit, akkor túlságosan rég.

A mostani valami tranzakciós hiba lesz szerintem, nem sáp.

(#69599) De4d válasza DeFranco (#69598) üzenetére


De4d
őstag

Legyen igazad, és iszom az egészségedre :)
Egyébként volt már olyan hogy visszautaltak pár 100ft-okat, de vajmi kevésszer, hogy azok tranzakciós hibák voltak e, vagy valami alapkamat, nem tudom.

Minden jó, ha a vége jó!

(#69600) DeFranco válasza De4d (#69599) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Milyen számlacsomag ez?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.