Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#70551) FollowTheORI válasza VGYke (#70520) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mivel a marketplace bezárt, szerintem a kliens magában már sosem fog működni. :)

A játékon belül érhetőek csak el a funkciók, azt a részét még nem lőtték le és "tökéletesen" működik.

A nyelves dologra nem tudok mit mondani, én pl nemrég tettem fel újra a Bulletstorm-ot (igaz origin alatt), és leszedte még a patcheket is utána... szóval ha a live töltött le valamit bármihez, az még most is működik/működnie kell.

Egy dolgot nem szabad csinálni, a live/outlook fiókra kettős biztonsági beléptetést tenni, mert azon elhasal... nem tudod hova beírni a kódot amit kér. :Y :W ;]

Én ezzel megjártam... szóval ezt ki kellett kapcsolnom.
Onnantól megint tudtam belépni az online részre (játékon belül) és csinálni amit kell. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#70552) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

75%-KAL OLCSÓBB Trapped Dead vihető

(#70554) xrvman


xrvman
őstag

Vihetők:
50%-KAL OLCSÓBB Garry's Mod - Érvényesség vége: 2014.09.26
66%-KAL OLCSÓBB Duke Nukem 3D: Megaton Edition - Érvényesség vége: 2014.10.1

(#70555) cskamacska válasza SenorGrande (#70550) üzenetére


cskamacska
addikt

Nálam sem működik Chromeban tegnap óta a főoldal, de csak az nem, minden más lap rendben betölt. Mikor IE alatt bejött, megtúrtam a Chrome kiegészítőket, de nem segített. Kliensben működik, böngészőben meg leginkább csak a community érdekel, így majd megoldják, ha megoldják. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#70556) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

A Steam kliensben chateltem egy sráccal. Ha üzenetem jött, mindig kaptam egy kis borítékot felülre, arra kattintva nyitotta meg az ablakot, ahol válaszoltam. Hol tudom megnézni az egész beszélgetést, mert ha rányomok az üzenetküldésre csak a legutolsót hozz fel, az előzményeket nem..

(#70557) kriszpontaz válasza prtvlogan (#70556) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Be kell kapcsolni a beállításokban az előzmények megjelenítését.

(#70558) regener válasza kriszpontaz (#70557) üzenetére


regener
veterán

De azis csak azt mutatja amit az utolsó vele beszélt chatablakban láttak.

(#70559) Wolverine


Wolverine
félisten

Féloff: egyes Valve-játékok soundtrackjei ingyenes DLC-ként behúzhatóak, ha megvan a játék az accountodon. Kattints a telepítés gombra, ezzel ugyan nem kezdi el telepíteni, de hozzáadja az acc-hoz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#70560) prtvlogan válasza kriszpontaz (#70557) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

A szemem kiugrik, de akkor sem találok ilyen opciót... :U

(#70561) regener válasza Wolverine (#70559) üzenetére


regener
veterán

Nem off ez, mivel egyes játékokban igenis jók a zenék :D

Továbbá nem csak a Valve játékokhoz lehet beszerezni, hanem sok egyéb címhez is, bár 1euro/játék kb :C

[ Szerkesztve ]

(#70562) Wolverine válasza regener (#70561) üzenetére


Wolverine
félisten

Én direkt azokat emeltem ki, amelyek most átmenetileg ingyenesek :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#70563) kriszpontaz válasza prtvlogan (#70560) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Na most megfogtál mert én sem találom, pedig régebben a beállítások alatt ott volt.

(#70564) ruti


ruti
Közösségépítő

sziasztok,
kaptam napokkal ezelőtt 6 csereajánlatot, amik egyes tárgyai időközben "nem elérhetőkké" lettek, de a 6 ajánlat azóta is kint van a függők között

a faq szerint:
Mi történik egy ajánlattal, amikor egy tárgy már nem áll rendelkezésre?
Ha egy csereajánlat olyan tárgyat tartalmaz, mely elcserélésre vagy eladásra került a piacon, a csere inaktívvá válik és többé nem lesz elfogadható. Automatikusan átmozgatásra kerül az ajánlat-előzményekbe.

nekem nem mozgott át az előzményekbe, tudja valaki, hogyan lehet a függők közül kiírtani?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#70565) Pangelus válasza ruti (#70564) üzenetére


Pangelus
tag

Küldjön valami ismerősöd egy ajánlatot elfogadod vagy visszautasítod elméletileg kibugol vagy idő és eltűnik de máshogy nem nagyon lehet megpiszkálni.

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#70566) SityiSXT válasza FollowTheORI (#70551) üzenetére


SityiSXT
őstag

De működik, csak külön app jelszót kell generáltatnod vele - ami pont erre való, hogy ami nem támogatja a kétfaktoros belépést, ezzel az app jelszóval is be tudj lépni.

(#70567) FollowTheORI válasza SityiSXT (#70566) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:N Nem müxik próbáltam, millió egyféleképp próbáltam elkerülni, de a játékon belüli kliens nem fogadja el... :(

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#70568) VGYke válasza cskamacska (#70527) üzenetére


VGYke
addikt

eszement24, djculture, Bluerainbow, cskamacska köszönöm! :R
Egyenlőre félre tettem a FableIII projektet, mert adódódott más megoldandó időigényes feladatom, de ha előveszem ismét és megbukok, kérdezhetek tőletek?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#70569) htc07 válasza ruti (#70564) üzenetére


htc07
addikt

pár nap után el szokott tűnni tőlem is.

(#70570) FollowTheORI válasza FollowTheORI (#70567) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mégis találtam egy megoldást... rátattem az automata logint + a normál jelszót megjegyeztettem vele.
Utána bekapcsoltam a két szintűt és működik továbbrais... na akkor csak jó lett. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#70571) Ryder62


Ryder62
őstag

Remek, a frissítéssel elcsesződött a pixelvision skin. Pont a Steam menüpontot takarja ki a big picture

(#70572) SenorGrande válasza Ryder62 (#70571) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Dél körül már meg is jelent a skin frissített verziója.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#70573) Ryder62 válasza SenorGrande (#70572) üzenetére


Ryder62
őstag

Köszi :)

(#70574) De4d


De4d
őstag

Helló.
Azt lehet csinálni a steam piacon hogy bizonyos kártyát csak bizonyos megadott kártyára cserélek?
Belehet állítani, hogy x játék kártyát y játékkártyára a piacon, és nem kell felvenni a kapcsolatot mással?

Minden jó, ha a vége jó!

(#70575) Mate válasza De4d (#70574) üzenetére


Mate
nagyúr

Steam piacon nem tudok róla, hogy lehetne cserélni. Eladni és venni lehet.

Eladod ami nem kell és megveszed, ami kell.

(#70576) Hokunda válasza Mate (#70575) üzenetére


Hokunda
aktív tag

A cserefórumot is a steamen intézed. Felajánlhatsz giftet, hátteret, emotiont, kártyát...amennyi akarsz, kulcsért vagy akármiért amit a piacon megvehetsz.

Bár szerintem automatikusan nem lehet beállítani, hogy csak adott játék kártyáit lásd adott felajánlásért, csak hosszú keresgélések után.

[ Szerkesztve ]

(#70577) Mate válasza Hokunda (#70576) üzenetére


Mate
nagyúr

Ja, hogy valami cserefórumról van szó. Azt hittem piacról.

Azokat nem ismerem, nem szoktam ilyen értékű dolgokat cserélgetni.

(#70578) De4d válasza Hokunda (#70576) üzenetére


De4d
őstag

Azt akkor nem lehet, hogy felteszem cserére az x játékkártyát, y-ért cserébe, és ha valakinek meg pont az kell, akkor automatikusan létrejön a tranzakció? Mint a piacon pl meghirdetek 1-et 10 centért, és majd aki ennyiért venne, megveszi, csak itt nem pénzért hanem kártyáért.

Minden jó, ha a vége jó!

(#70579) Hokunda válasza De4d (#70578) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Nyitsz egy cserefórum topikot. Megadod, hogy neked melyik kártyád van meg - ugye adott játékkal rendelkezel, így annak a cseretopikjait fogod látni - és az elvárásokhoz meg beírod, hogy melyik játék melyik kártyáját szeretnéd. Automatikusan nem megy végbe a dolog, hanem kapsz majd ajánlatokat amit üzenetben jelez a rendszer. (mondjuk így talán nehezebb, ha nem egyazon játék más kártyáját kéred, de ha valami ismertebb cím, akkor rövid idő alatt jön egy rahedli ajánlat) Ha van elfogadható, nyélbe megy az üzlet és a további ajánlatok elmaradásáért lezárod a topikot. Én más módszert nem tudok.

Értelemszerűen nem kötelező 1:1es arányt tartani.

[ Szerkesztve ]

(#70580) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Kb 1 hete írtam ki kérdést azzal kapcsolatban, hogy akármit csinálok, nem működik a steam.
Akárhova megyek, folyton azt a hibaüzenetet kapom, hogy a steam client webhelper működése leállt.
A steam fut továbbra is, de minden oldal üres (egyedül a könyvtárban jelennek meg a játékaim).
Már próbáltam mindent, de továbbra sem működik. Újratelepítettem, engedélyeztem a beta frissítést, de semmi. Ugyan úgy rossz.
Minden más is friss a gépemen.
Hibaüzenet:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: steamwebhelper.exe
Alkalmazásverzió: 2.41.35.41
Alkalmazás időbélyegzője: 5420e6d0
Hiba – modul neve: libcef.dll
Hiba – modul verziója: 3.1916.1692.0
Hiba – modul időbélyegzője: 54079115
Kivételkód: 80000003
Kivétel – eltolás: 01419cf2
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 0a9e
További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3: 0a9e
További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

#KeepFightingMichael

(#70581) FollowTheORI válasza guftabi96 (#70580) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valószínű a szoftver környezettel van valami baj... C++, Visual C meg hasonló redist csomagokat lehet érdemes lenne újratenni.

Víruskeresőt leállítatni / cserélni... renszer ellenőrzéseket lefuttatni ilyesmi. (checkdisk stb)

Vagy nagyon elszemetesedett a windows... nem kaptál be valami malware-t?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#70582) guftabi96 válasza FollowTheORI (#70581) üzenetére


guftabi96
addikt

Ezek már megvoltak, sajnos nem használt egyik sem.
Nem tudom mitévő legyek. Egyszer csak elkezdte ezt csinálni. Nem történt semmiféle olyan művelet előtte a gépen, ami előidézhette volna ezt. :F

#KeepFightingMichael

(#70583) Mate válasza guftabi96 (#70580) üzenetére


Mate
nagyúr

(#70584) tomsolo válasza guftabi96 (#70580) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez nem oldja meg?

Basically the solution is to change the permissions of this folder and set "Everyone" to full control:
C:\Users\<Username>\AppData\Local\Temp

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#70585) FollowTheORI válasza guftabi96 (#70582) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csináld meg ezt:

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=3134-TIAL-4638

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#70586) guftabi96


guftabi96
addikt

a refresh steam files-t próbáltam, sajnos nem jó.
Sajnos a többi sem segített.
Viszont azt vettem észre, hogy minden esetben a LIBCEF.DLL-el van valami. Minden hibaüzenet ugyan az, és a hiba-modul mindig ez a dll fájl.
Gondolom valami nincs rendben vele.
Hova érdemes ezzel fordulni itt prohardveren? (gondolom van rá valami program, vagy valami, amivel vissza lehet állítani valahogy)

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#70587) PETEE78 válasza guftabi96 (#70586) üzenetére


PETEE78
senior tag

írtam...

You are being revived

(#70588) htc07


htc07
addikt

azt nem tudjátok, hogy hogy lehet a community marketen USD-ben nézegetni az árakat?

próbáltam a cc=us kapcsolót a link végére biggyeszteni, de nem működik.

(#70589) ollie válasza htc07 (#70588) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kérdőjelet is írtál elé?

***

(#70590) htc07 válasza ollie (#70589) üzenetére


htc07
addikt

:U

én hibám, hogy nem írtam oda a kommentbe, természetesen írtam kérdőjelet. :P

szerintem kérdőjel nélkül 404-ezne amúgy is.

példa:
http://steamcommunity.com/market/listings/730/CS%3AGO%20Case%20Key?cc=us

[ Szerkesztve ]

(#70591) genndy válasza htc07 (#70590) üzenetére


genndy
addikt

Ha be vagy jelentkezve, akkor a saját pénznemedben látod az árakat (€). Ha nem vagy, akkor meg abban amiben fölrakták. Proxy vagy VPN, csak nehogy úgy is vásárolj.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#70592) Stockbauer79 válasza genndy (#70591) üzenetére


Stockbauer79
tag

Üdv.Felvázolom a problémámat:

Outposton hirdetek folyamatosan, de lassan 2 hete nem jön csereajánlat senkitől(ezt még el is hinném),viszont csalók sem akarnak felvenni barátnak, pedig előtte napi egy mindig volt...
Probléma 2.0:

TF2 Shoptól rendeltem cuccot,tradebot be is jelölt,visszaigazoltam,majd írt hogy küldjek neki csereajánlatot(ez eddig működött is rendesen),de hiába küldöm el, nem történik semmi,nem kapom meg a cuccot.
Kérdés:mit tudok tenni,hányjam fel újra steamet?
Ha valaki megdobna mondjuk egy párcentes szarsággal hogy lássam nem nálam van a hiba, itt megteheti,és én megköszönöm!
Kezd már bosszantani a dolog.....

Köszönöm előre is a segítséget :)

just leave me alone

(#70593) htc07 válasza genndy (#70591) üzenetére


htc07
addikt

á, azzal nem játszok.

(#70594) Stockbauer79 válasza Stockbauer79 (#70592) üzenetére


Stockbauer79
tag

Senki?

just leave me alone

(#70595) csaba951 válasza Stockbauer79 (#70594) üzenetére


csaba951
veterán

Küldtem egy hátteret! :)

(#70596) Stockbauer79 válasza csaba951 (#70595) üzenetére


Stockbauer79
tag

Megkaptam, köszönöm!Akkor nem tudom mi lehet a gond....

just leave me alone

(#70597) Źşë'


Źşë'
addikt

nagyon rossz helyre került a firend list az óra melletti steam ikonra kattintva jobb egérrel... eddig utolsó elötti, most meg keresheti az ember... :/ főoldal se tetszik... jól elcsesztek mindent

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#70598) Mate válasza Źşë' (#70597) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem tetszik. Modern skinnel baromi jó lett, főleg a könyvtár :)

Már csak raktárat kéne átszabni, mert az még ronda, sablonos, unalmas fekete.

(#70599) Źşë' válasza Mate (#70598) üzenetére


Źşë'
addikt

View/Games list menüben? mert nekem uaolyan mint régen, egyébként ahogy belépek steambe nekem az az első (de használat közben is) h megnézem ki online, meg onnan is megyek tovább profilomra/aktivitásra - ezért is fura most a Big Picture opció jön be, meg is ettem - ez a szolgáltatás nekem nem tetszik, konzolos, eleve nem vagyok oda értük... de hát a steamnek is meg kell élni valamiből, hozzuk el a konzolos feature-ket pcre is :W ahogy azt még sokan mások is helyesnek látják.. gfwl, soc club, lobby migration stb

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#70600) Mate válasza Źşë' (#70599) üzenetére


Mate
nagyúr

Én skinnel használom, azzal változott :)

A big picture meg kikapcsolható. Nekem nem jön be indításnál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.