Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#70901) Assimilator


Assimilator
őstag

Az Items Up For Trade nevű showcase-ben hogyan tudok kitörölni onnan egy itemet?
Már úgy, hogy eddig volt ott item, de azt szeretném, hogy most ne legyen.
Szóval nem cserélném, hanem kiüríteném.

De sehogy nem jövök rá a trükkre, csak cserélni enged.

(#70902) bladegery válasza Assimilator (#70901) üzenetére


bladegery
senior tag

Most neztem, hogy en sem latom hogyan kell, de ha kirakod a picra akkor el fog onnan tunni.
Szerintem eleg kirakni ket masodpercre, aztan leszedni. Persze jo dragan, nehogy jo aron megvegyek a kedvenckedet.

gergely-szabo.com

(#70903) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ha g2a-n megveszem az Injustice: Gods Among Us-t azt gond nélkül tudom aktiválni egy itthoni fiókon, igaz?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70904) regener


regener
veterán

Steam Client Beta Update - October 8

We've just published a new beta which includes the following changes:

General
Fixed error "Invalid Depot Config" while updating a game owned by multiple users on the same computer

Steam Overlay
Added preliminary support for games using the Mantle graphics API <-- Mantle-t használóknak külön a figyelméba ha esetleg használnak Steamet is közben.

Steam Music Player
Fixed saving out 'Media Keys enabled' on Windows
Removed the setting for enabling media keys for OS X and Linux, because it is not available on these platforms
Scanning for new music only on complete downloads, reducing the numbers of scans
Fixed Settings > Interface > Set Taskbar Preferences

(#70905) csaba951 válasza Bad Pritt (#70903) üzenetére


csaba951
veterán

Valószínűleg menni fog! Egyedül az orosz változatot kerüld ki, azt nem tudod aktiválni Magyarországon.

(#70906) Bad Pritt válasza csaba951 (#70905) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amcsitól venném, ha jól láttam. Köszi akkor, ma beszerzem. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70907) eami válasza Bad Pritt (#70906) üzenetére


eami
Topikgazda

szerintem várjál még ezzel. Nem túl jól időzítettél, mivel hetekig mindenfele, normális boltokban akciózták. Én is €6-ért vettem humble storeban. Bundlestarsnál vagy két hétig volt €7. Én biztos nem venném meg g2a-s bizonytalan eredetű forrásból drágábban mint amennyiért menni szokott.

[ Szerkesztve ]

(#70908) Bad Pritt válasza eami (#70907) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azokat nem néztem most sajna. G2a-val sem volt gondom eddig, asszem 2600 lenne onnan, de akkor majd körbenézek máshol is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70909) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

A steam klienssel lehet uninstallni játékot ? Vagy csak a hagyományos úton? Mert lehet hogy furcsán hangzik de még egyetlen egy steam-es játékot sem uninstalltam soha, viszont most helymegtakarítási okokból ehhez folyamodnék!

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#70910) Mate válasza DrTechnoid (#70909) üzenetére


Mate
nagyúr

könyvtár/játék nevén jobb klikk/ helyi tartalom törlése

[ Szerkesztve ]

(#70911) ollie válasza DrTechnoid (#70909) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az igazi gémer soha nem uninstallál, egy játékot se. :D

***

(#70912) DrTechnoid válasza Mate (#70910) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Köszi, erre a megnevezésre nem is gondoltam :) Amúgy ha később megint kedvem szottyan és visszarakok egy ilyen módon törölt játékot, akkor a régi mentéseimnek / játékbéli állapotomnak leves?

Ollie : Ezexerint én csak egy MW2 / Borderlands2 függő vagyok, nem egy HC gamer :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#70913) Mate válasza DrTechnoid (#70912) üzenetére


Mate
nagyúr

Változó. Valamelyiknek megmarad a mentése, valamelyik felhőbe ment, valamelyiknek elveszik.

(#70914) Anonymus X válasza ollie (#70911) üzenetére


Anonymus X
tag

Win95-ös korszakomban azt sem tudtam, mi az az uninstall. Simán delete gomb oszt' jó napot. Később mikor felfedeztem a vezérlőpultot, akkor csodálkoztam, miért van annyi letörölt játék bejegyezve :DDD

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#70915) eami válasza Anonymus X (#70914) üzenetére


eami
Topikgazda

és legalább csak az ikont törölted le? :DD

(#70916) Anonymus X válasza eami (#70915) üzenetére


Anonymus X
tag

Á dehogy. Mivel előtte túl voltam egy DOS korszakon, annyit tudtam, hogy egy program nem csak egy ikonból áll az asztalon :)

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#70917) genndy válasza DrTechnoid (#70912) üzenetére


genndy
addikt

Nem, általában játéktól függetlenül tárolják a mentést (leginkább a Dokumentumok/My Games-ben).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#70919) oriic válasza #41133696 (#70918) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már bejelentéskor tudni lehetett hogy jön PC-re is. :DDD

Live-Die-Respawn

(#70920) Źşë' válasza #41133696 (#70918) üzenetére


Źşë'
addikt

újabb 9ezerért meg lehet venni :D ez ám a biznisz, így kell játékot fejleszteni :) tudnak valamit !

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#70921) #41133696


#41133696
törölt tag

Hát engem picit meglepett, mert ez a jobb grafikával való felturbózás, aztán újra eladás, inkább konzol exkluzívnak tűnt. A bejelentésnél csak a címet láttam anno, legyintettem egyet, hiszen már az alapot végigjátszottam, egy kicsi a kiegészítőből van hátra, aztán kész... Meg konzolom sincs :D Akinek viszont még nincs meg a régi sem, annak oké, érthető ha beszerzi, de akinek a régi is a fiókján van, annál azért fura :D

(#70922) maross válasza Źşë' (#70920) üzenetére


maross
veterán

atnevezett texturapack az uj dlc :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#70923) #41133696 válasza maross (#70922) üzenetére


#41133696
törölt tag

Már anno sokat töprengtünk rajta mi lesz a DLC-k után a következő kemény húzása a kiadóknak... hát adott a válasz immáron... és valószínűleg ez is sikeres lesz :D

(#70924) Ryder62 válasza #41133696 (#70918) üzenetére


Ryder62
őstag

Ráadásul az előző verzió eltűnik. A Metro LL után a SD is "ártalan" a kívánság listámon. Ha akarom vegyem meg 30 euróért az új kiadást, mi?

(#70925) #41133696 válasza Ryder62 (#70924) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen így gondolják :D Azt meg nem csinálja, hogy bent hagyja a régi verziót is mondjuk féláron vagy harmadáron, mert :

1. Vagy a jövőben mindenki azt venné akinek még nincs meg, mert beéri a valamennyivel csúnyább grafikával is töredékáron
2. Vagy az is egy eshetőség, hogy pont az SD-re nem lenne semmilyen kereslet, akkor meg minek ugye ? :D

(#70926) genndy válasza Ryder62 (#70924) üzenetére


genndy
addikt

Steamen kívül is árulják, megveheted még máshonnan.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#70927) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ingyenes játékot hozzá lehet adni a Steam könyvtáramhoz valahogy, hogy ne tűnjön el akkor sem a listámról, ha törlöm a programot?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#70928) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

60 giga lesz a Final Fantasy 13

Wow, mi a fene? :Y

Live-Die-Respawn

(#70929) Alien83 válasza oriic (#70928) üzenetére


Alien83
senior tag

Igen ennyi.
És ez mellett 720p a max felbontás, mint PS3-on.

"Eredeti release!

Cím: FINAL FANTASY® XIII
Műfaj: Szerepjáték
Fejlesztő: SQUARE ENIX
Kiadó: SQUARE ENIX
Megjelenés dátuma: 2014. okt. 9.
-----------------------------------

Rendszerkövetelmények:

Minimum:
OS: Windows® XP SP2 or later
Processor: 2GHz Dual Core CPU
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA® Geforce® 8 Series/ ATI Radeon™ HD 2000 series VRAM 256MB or later
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 60 GB available space
Sound Card: Sound card compatible with DirectX® 9.0c
Additional Notes:

*Full screen display mode will only run on an environment that supports a screen resolution of 1280 x 720.

Recommended:
OS: Windows® Vista/ 7/ 8
Processor: Intel® Core™ 2 Quad (2.66 GHz)/ AMD Phenom™ II X4 (2.8 GHz) processor
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA® Geforce® GTX™ 460/ ATI Radeon™ HD 5870
DirectX: Version 11
Hard Drive: 60 GB available space
Sound Card: DirectX 11 compatible sound card
Additional Notes:*Maximum supported frame rate: 60fps"

[ Szerkesztve ]

(#70930) Mate válasza Alien83 (#70929) üzenetére


Mate
nagyúr

Komolyan torrentoldalról másoltad ki? :D

(#70931) Bad Pritt válasza oriic (#70928) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nagyon fikázzák a portot, még jó, hogy nem vettem meg előre...
Ha fenn lesz a Lightning trilógia valakinek jövőre, akkor olyan 180 giga lesz, nem gyenge. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70932) Alien83 válasza Bad Pritt (#70931) üzenetére


Alien83
senior tag

Annyi hogy 720p-ben fut.
Nem kell aggódni attól még szuper játék. Csak győzd sávszéllel, elvileg steam-en 60+40Gb-ot kell letölteni.

(#70933) Alien83 válasza Mate (#70930) üzenetére


Alien83
senior tag

Nem , origo-ról. :D

(#70934) Bad Pritt válasza Alien83 (#70932) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

720p, nem lehet állítani a grafikát (teljes képernyő v. ablak beállítás van csak), sokaknák összeesik a játék, nem igazán lehet beállítani a bill+egér irányítást sem. Ezek elég nonszensz dolgok.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70935) Alien83 válasza Bad Pritt (#70934) üzenetére


Alien83
senior tag

Technikailag igen, de magát a játékot, nem minősití, csak a portot.
A játék maga amugy jó....

(#70936) Bad Pritt válasza Alien83 (#70935) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Itt vagyunk a Steam topikban, úgyhogy szerintem a port maga a játék. Óriási, elavult és nincs a PC-s közönség számára felkészítve a termék, úgyhogy eléggé lehúzásnak tűnik ez az egész.
Maga a játék szerintem is jó, de ilyen portokat szerintem elvből sem szabad megvenni, még a végén azt látják a stúdiók, hogy érdemes ilyeneket gyártani.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70937) Alien83 válasza Bad Pritt (#70936) üzenetére


Alien83
senior tag

Nem a port nem maga a játék.
A port az egy port, a játékos teszi egyenlővé pc-n a játékkal a megjelenítési minőséget.

Fel van készítve, azok számára, akiket érdekel a játék, akik a grafikát nézik azoknak nem.

(#70938) Alien83 válasza Bad Pritt (#70936) üzenetére


Alien83
senior tag

Fogalmazhattam volna úgy is.
Hogy annak kellene inkább örülni hogy kiadták egyeltalán PC-re.

FF8-óta single FF nem tettte tiszteletét még asztali gépekre.

[ Szerkesztve ]

(#70939) Mate válasza Alien83 (#70937) üzenetére


Mate
nagyúr

A lényegen nem változtat. Szinte mindenki szidja, hogy szar lett. Konzolon lehet jó, de pc-n nem.

(#70940) Alien83 válasza Mate (#70939) üzenetére


Alien83
senior tag

Konzolon lehet hogy jó?
Ugyanazt adták ki mint konzolon....

Vagy a lagg-ra gondolsz irányításban?

[ Szerkesztve ]

(#70941) Bad Pritt válasza Alien83 (#70937) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A port minősége befolyásolja PC-n a játékélményét, úgyhogy szerintem nagyon is hozzátartozik a megítéléshez. Többen írták amúgy, hogy az átvezetők ráadásul nem is mennek 60 fps-sel, ami elég érdekes...

Szóval akkor legyenek boldogok a Steam userek, hogy kaptak egy játékot, amit nem tudnak testreszabni gyakorlatilag semmilyen formában, nincs 2014-es elvárásokhoz igazítva, mégis ki lett adva idén, úgy, hogy tízszer akkora, mint a vanilla Skyrim. Nem vagyok amúgy grafika fétisiszta, de ez már a ló túloldala.
Nem véletlen amúgy, hogy Metacriticen külön adatlap van a különböző platformok verzióinak, 7.6-os PS3 átlag mellett a PC-s 4.9 elég sokat elárul a játékról portról. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70942) djculture válasza Bad Pritt (#70941) üzenetére


djculture
félisten

Én azért vettem új vinyókat, mert már minden kismillió giga méretben jön ki. 10 évig elvoltam pedig két darab 250-es vinyóval, de már ott tartottam hogy feltelepitettem 10 darab új steam-es játékot és elfogyott a helyem. Nem nagyon látom se grafikában se játék menetben a nagy fejlődést ami indokolna ekkora játék könyvtár méreteket.

[ Szerkesztve ]

(#70943) Alien83 válasza Bad Pritt (#70941) üzenetére


Alien83
senior tag

Tökéletes a fix30fps, csak gondolom a sok sirás lett volna ha a játékba nem tezsnek 660fps-t pc-n.
Mindegy mert így is sirnak.

Átvezetők azért 30fps, mert egy mozifilm is max 30fps, akkor elvileg ha ott jó akkor itt is.
Nekem jó volt a 30fps-es videó konzolon.

Hát nagy a mérete, meg amit írsz pontozás az a megjelenítésnek szól, én meg olyan vagyok eljátszok egy emulátorral is, attól még a játék jó.

PS3-on a játékot értékelék, PC-n a pontokat a felbontásra adták. :)

(#70944) Alien83 válasza djculture (#70942) üzenetére


Alien83
senior tag

s ez még a kezdet.

(#70945) wwenigma válasza Alien83 (#70943) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor miert nem 23,976FPS? Hiszen az is folyamatos nem? Fáj ez a konzolb*zi hozzáállás, nagyon szépen köszönjük hogy egyre lejjebb és lejjebb süllyesztitek a játékokat. :W Nem kell a sok FPS, autoaim minden jatekba mert a kis bütyköcskékkel vérpistike nem tudna célozni. Legyetek buszkék erre, gratulálok. :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#70946) Bad Pritt válasza Alien83 (#70943) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem. Pont ez a baj, hogy nem fix, hanem 30-60 között ingadozik. Legyen fix, legyen folyamatos, de ne legyen észrevehetően változó az fps-szám mert az zavaró. Neked nem, jó neked, a játékosok 90%-ának igen, ezért rossz a FF XIII PC-n. Apróságok tudják elrontani az élményt sajnos.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70947) Alien83 válasza wwenigma (#70945) üzenetére


Alien83
senior tag

Látod az is elég.
Filmhez...
Játékban a fix 30 elég.
PC-n is elég, ha atomfix az a 30 és nem billeg.

(#70948) Alien83 válasza Bad Pritt (#70946) üzenetére


Alien83
senior tag

Igen a nem fix az gáz...akkor tökmindegy mekkora az fps, azt a látszatot fogja kelteni mintha néha le vagy belassulna a játék ez a baj.

De kik miatt lett a fix 60 beállítás?
Na vajon kiknek a kedvéért?

(#70949) djculture válasza #41133696 (#70918) üzenetére


djculture
félisten

Azóta csaptak rá egy 50%-ot annak akinek megvan az előző verzió:) De így se nagyon éri meg 15euroért ugyanaz.

(#70950) warcat válasza djculture (#70949) üzenetére


warcat
veterán

Látom,hogy valahogy észrevetted végül és most mindenhol ezt reklámozod,de elárulom,hogy hetek óta kb van rá ez a kedvezmény,és sefterektől 4-5 kulcs volt akinek kellett,Így sem éri meg,de a "30 ejró ómájgád" duma is felesleges volt,szokás szerint.

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.