Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#70751) Met válasza genndy (#70734) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi!

Alien83 Neked is

:R

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#70752) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Az lenne a kérdésem, hogy van -e valami kerülő megoldás arra, hogy ne frissítse automatikusan a játékot?
Offline módon kívül.

Már régebben feltettem ezt a kérdést itt, de gondoltam megkérdezem, hátha van valami újabb lehetőség erre.

[ Szerkesztve ]

(#70753) SityiSXT válasza petrusz82 (#70752) üzenetére


SityiSXT
őstag

Régen volt rá lehetőség, hogy kikapcsold a frissítést, de kiszedték belőle - most legfeljebb annyit tudsz tenni, hogy csak indításkor frissítesz.

(#70754) Mate válasza FollowTheORI (#70699) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem kellet volna már megérkeznie az update-nek?

(#70755) BalaNce87 válasza Mate (#70754) üzenetére


BalaNce87
addikt

El lett halasztva, Win Xp-n problémákba ütköztek.

[ Szerkesztve ]

(#70756) eami válasza De4d (#70749) üzenetére


eami
Topikgazda

de kérlek ha bebukod a mentéseket akkor egy szót se :-)

(#70757) Mate válasza BalaNce87 (#70755) üzenetére


Mate
nagyúr

Thx!

(#70758) De4d válasza eami (#70756) üzenetére


De4d
őstag

Ami fontosabb volt, többnyire megvan :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#70759) eami válasza De4d (#70758) üzenetére


eami
Topikgazda

mm(

double facepalm

(#70760) BomiBoogie válasza SityiSXT (#70753) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, régen (pár hónapja) biztosan volt, nem is tudtam, hogy kiszedték.

(#70761) kisfer


kisfer
aktív tag

Sziasztok.

Ami van steam-en Crysis 2 ME ahhoz kell regelni originen h működjön?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#70762) Anonymus X válasza kisfer (#70761) üzenetére


Anonymus X
tag

Nem.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#70763) Akos96 válasza kisfer (#70761) üzenetére


Akos96
senior tag

Nem, de a multihoz kell valami sokkal fölöslegesebb acc, mycrysis vagy miafene.
---
Valaki nem tudja, melyik statos oldalon lehetett megnézni, hogy a játéklistádból mennyi gém volt elindítva? Steamgiftsre emlékszek, de ott nem találtam.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#70764) Sirpi válasza Akos96 (#70763) üzenetére


Sirpi
senior tag

https://steamdb.info/calculator/

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#70765) Akos96 válasza Sirpi (#70764) üzenetére


Akos96
senior tag

Tényleg, ez volt az. Köszi. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#70766) szami777 válasza Akos96 (#70763) üzenetére


szami777
addikt

A crysis 2 multija nem lett lelőve a nyáron?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#70767) kisfer válasza Anonymus X (#70762) üzenetére


kisfer
aktív tag

Köszi. :R

Jól láttam hogy nem magyar verzió van fent?

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#70768) Anonymus X válasza kisfer (#70767) üzenetére


Anonymus X
tag

Nemrég játszottam végig, de biztosra nem tudnám neked megmondani, hogy van-e benne magyar nyelv :). Ha nem kapsz választ estig mástól, akkor megnézem neked.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#70769) Agyzuzo válasza kisfer (#70767) üzenetére


Agyzuzo
addikt

E szerint jól láttad:

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#70770) Anonymus X válasza Agyzuzo (#70769) üzenetére


Anonymus X
tag

Ez a lista nem mindig mérvadó (lásd Fable 3).

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#70771) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Vihető kuponok:

50%-KAL OLCSÓBB Dracula: The Resurrection
50%-KAL OLCSÓBB Borealis
90%-KAL OLCSÓBB Oozi: Earth Adventure

(#70772) Akos96 válasza szami777 (#70766) üzenetére


Akos96
senior tag

Ja, de. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#70773) Anonymus X válasza kisfer (#70767) üzenetére


Anonymus X
tag

Nincs benne magyar nyelv és ahogy látom a Crysis 2 talán már nem is jött ki magyarul.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#70774) laceszgamer válasza Anonymus X (#70773) üzenetére


laceszgamer
addikt

http://magyaritasok.hu/magyaritasok/crysis-2/crysis-2/1246

Ellenben ez tökéletesen megy a Steames kiadással. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#70775) csaba951


csaba951
veterán

Steam vicces kedvében van ma! Minden trade ajánlatot 4 példányban küld el! :)

(#70776) Akos96 válasza csaba951 (#70775) üzenetére


Akos96
senior tag

Nekem is volt egy ilyen régebben, hetekig ott volt 4 értesítés ugyanarról az ajánlatról, még azután is, hogy megtörtént a csere. Aztán eltűntek, gondoltam, javították.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#70777) Assimilator válasza csaba951 (#70775) üzenetére


Assimilator
őstag

Mostanában azt csinálja, hogy amikor küldenéd, akkor hibát ír ki, ezért ugye rányomsz mégegyszer stb.
Pedig a hibaüzenet ellenére már elsőre is elküldte...

(#70778) xrvman


xrvman
őstag

Érdekes jelenség van a Steamen mostanság. Sorba ledob egy pillanatra minket a steam, de csak az, miközben minden más ok. Pl Skype is fut folyamosan.
Egyik este Borderlands 2 nyomtuk, aztán nekem egyszer csak kb 22:35 magasságában a Steam megszakad, de csak egy pillanatra, mert mire shift tabot nyomtam, már helyre állt a kapcsolat a Steamon belül, viszont őt nem dobta le.
Másik nap hárman toltuk a Spintirest és nagyjából 5 percen belül ledobált minket, nem egyszerre érdekes módon 22:25 körül volt akkor is.
Nálatok van ilyen jelenség?

(#70779) djculture válasza xrvman (#70778) üzenetére


djculture
félisten

2-3 napja este volt ilyen, azóta nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#70780) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Kuponok vihetők:

90%-KAL OLCSÓBB Oozi: Earth Adventure
75%-KAL OLCSÓBB Pressure
50%-KAL OLCSÓBB Borealis
50%-KAL OLCSÓBB Dracula: The Resurrection

(#70781) vbbb


vbbb
őstag

Operációs rendszert váltottam, elképzelhető, hogy ezért nem indul el pár játék? A könyvtárat meghagytam és rátelepítettem a steam-et megint, de párszor fagyiznak a játékok.

(#70782) genndy válasza vbbb (#70781) üzenetére


genndy
addikt

Driverek miatt könnyen lehet. Meg ugye az összes segédprogit föl kell tenni ilyenkor újra (Dx, PhysX, C++, anyámkínja).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#70783) vbbb válasza genndy (#70782) üzenetére


vbbb
őstag

Ejh...több mint száz játék és akkor tegyem fel újra 1MBit-es nettel? :O

(#70784) bul07 válasza vbbb (#70783) üzenetére


bul07
nagyúr

Játékfájlok épségének ellenőrzése még lehet hogy segítene

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#70785) vbbb válasza bul07 (#70784) üzenetére


vbbb
őstag

Minden 2. játéknál kifagy vagy fekete képernyő, ellenőrzöm és le is tölti de utána megint. Faja. Nem is tudom minek váltottam 7-ről 8.1-re, eddig semmi érdemlegeset nem tapasztaltam. :(

(#70786) wwenigma válasza vbbb (#70785) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csillámpóni trackerről Józsika edisön? Windows Update-ről felment minden? Játékokhoz tartozó Redist dolgokat felraktad? W8.1u1x64 van fenn nálam, hiba nélkül.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#70787) genndy válasza vbbb (#70783) üzenetére


genndy
addikt

Semmi ilyet nem mondtam hogy a játékokat újra kellene tenni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#70788) vbbb válasza wwenigma (#70786) üzenetére


vbbb
őstag

Jah, hogyne, pont az. Először kipróbálom mielőtt megveszem. 90 napos Enterprise próbaverzió és gyanítom az is marad, eddig nem tetszik. VGA-t is cseréltem, szóval lehet az lesz a ludas, kell egy nagyobb tápot vennem.

Bár a nem Steam-es játékokkal nincs gondja. World of Tanks például.

(#70789) vbbb


vbbb
őstag

Más kérdés, hol lehet megnézni, hogy milyen kódon szerepel a játék a Steam-ben? A kiadó oldalán be akarnám regisztrálni a kulcsot, de egyenlőre nem találom vagy vak vagyok.

(#70790) FollowTheORI válasza vbbb (#70789) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Sehol... kulcsot csak akkor fogsz találni, ha kell valami külső rendszerhez (GFWL pl, vagy külön multi rész).

Problémádra visszatérve majdnem biztos hogy hiányzik valami komponens a szoftverkörnyezetből, és lehet a driverek sem okék.
Az hogy visszatetted a könytárat és rátelepítetted a Steam-et még csak a fele a dolgoknak... az összes játékot újra kéne "telepíteni" hogy a registry bejegyzések és a szükséges komponensek is települjenek hozzájuk. Ehhez nyilván egyenként akár át kellene rajtuk menni és ezt megcsinálni.

Csak gondolom mivel a Steam-et ráhúztad a régire úgy látja telepítve vannak mi? :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#70791) EmptyParadox válasza vbbb (#70789) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Game Details nézetben a Library-dban az adott játéknál van egy olyan menüpont, hogy CD Key. Katt rá, és megmutatja a kulcsot, ha van hozzá. :) (Ha nem elérhető, akkor nincs is ilyen menüpont.)

[ Szerkesztve ]

(#70792) vbbb válasza FollowTheORI (#70790) üzenetére


vbbb
őstag

Megtaláltam:

Igen, másik HDD-n vannak a játékok és csak rátelepítettem - SteamApps, userdata könyvtárak - a Steam-et újra. Van amelyiknél működik van amelyiknél nem. Amelyiknél nem működik arra rápróbálok ellenőrzéssel, ha úgy sem akkor törlés és újra kártya. :)

(#70791) Ozrych

Köszi közben én is megtaláltam. :R

[ Szerkesztve ]

(#70793) bul07


bul07
nagyúr

Aki a múltkor lemaradt a ingyenes Tropico 3-ról az most tudja pótolni
A megfelelő fórumrészbe elkezdtem kirakni a feleslegeseket
Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!

Nyugodtan vigyétek lesz még kirakva

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#70794) ollie válasza vbbb (#70788) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A directx 9-et feltelepítetted?

***

(#70795) vbbb válasza ollie (#70794) üzenetére


vbbb
őstag

Aaaa..külön nem. Viszont a 4.5 NET.Framework hiányzott például a 3DMark-hoz amit Steam-en keresztül akartam futtatni. Most az is szépen megy.

(#70796) xrvman válasza vbbb (#70795) üzenetére


xrvman
őstag

Nem hiszem el, állandóan ledob a Steam ha játszom, Spintires alatt is és Black Ops II alatt is. Kb másfél óra game után.
Steam barátok listája azt írja karbantartás, de az áruház megy tovább. Aztán, ha kilépek, kb 3 - 5 percig nem enged vissza. Egyszer csak a 3. - 4. próbálkozás után beenged.
Friss Win7 kb 1 hete húztam újra emiatt, de ekkor is csinálja.
Egyik Steam ismerősnek is friss Win 8.1 routert is kiiktatta és őt is ledobja. Pont ma tette újra és próbálta ki.
Mi a manó lehet?

[ Szerkesztve ]

(#70797) regener válasza xrvman (#70796) üzenetére


regener
veterán

Engem is random ledobál, öcsémet meg ugyanezen a hálózaton nem, steam reinstall sem oldotta meg.

(#70798) chungee


chungee
addikt

Estét!

Humble-nál ha ajándékként akarom elküldeni 1 játékot (linkes téma). Akkor az illető steam-es ímél címére kell küldeni igaz:F Utána neki mit kell csinálnia azzal a íméllel:F Mire kell mennie, hogy aktiválódjon a játék nála:F

(#70799) ollie válasza chungee (#70798) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tök mindegy hova küldöd, és egy sima humble linket kap, mint amit te is kapsz vásárlás után.

***

(#70800) chungee válasza ollie (#70799) üzenetére


chungee
addikt

Akkor mire jó ez a linkes téma:F Nem ezzel akarták megszüntetni az üzleti visszaéléseket:F Elnézést ha tévedek, de egyszerűbb volt amikor sima kulcsot küldtek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.