Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#70601) csaba951 válasza Źşë' (#70599) üzenetére


csaba951
veterán

(fent) Steam menü -> Settings -> Interface -> Favorite window -> Friends -> OK

Legközelebb belépés után rögtön a Friends lista jön ben, nem kell külön sehova se klikkelned! :D

(#70602) Csapoati válasza Źşë' (#70597) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Régen minden jobb volt! 2004 óta csak haldoklik a Steam. :(

Ott van a jobb alsó sarokban a friend list, mint eddig is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#70603) htc07 válasza Csapoati (#70602) üzenetére


htc07
addikt

ja, úgy haldoklik, már alig használja valaki, bezzeg 10 éve ;]

(#70604) Źşë' válasza csaba951 (#70601) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt tudom (éppen ezért oda böngészés van belőve - mármint steam főoldal), mikor belépek először szeretem látni hogy kik vannak fenn - ki (mivel) játszik ill. kommunikáció szintén fontos (akiket kevesebbet látok meló miatt, azokkal beszélgetés). A friend list nekem a keskeny ablakot jelenti, ami valóban lista alakzatba hozza az embereket és nem kell rá várni ezer évet hogy betöltsön az oldal! ezért is ha tehetem mellőzöm a böngészőt továbbá indításkor nem szeretem ha a képembe tolja steam a browserjét

(#70600) mate3553 "A big picture meg kikapcsolható. Nekem nem jön be indításnál." az biztos hogy kikapcsolható, de ennek ellenére is ott marad a menüben és uúgy félrekattinthat az ember, mert nem nehéz másra nyomni, és hál ég pont ezt tették oda amibe ha belépsz extra időt b*szol el, várni arra hogy betöltsön, leanimáljon, és rámenjek 2 gombra ahhoz hogy ki tudjak belőle lépni - ráadásul rettentő gagyi zene szól alatta, még minőségre is csak a fülemet cseszi, rettentő ez a feature, egyébként pont azt írtam az előbb ((#70597)) hogy úgy jön be, hogy már megszokásból az exit gomb főlé kattolva nem a friends list van már ott hanem ez

(#70602) Csapoati az biztos hogy jobb, gyorsabb, stabilabb volt. A friend list alatt nem főablakot értek, tudom te mire gondolsz (így is elő lehet csalni az oldal ablakot, de a fent/lent leírt okok miatt nekem nem praktikus), de valahogy nem szeretem ha képembe nyomja kapásból a főablakot, nem tudom miért, de zavar engem, így azt még mielőtt betöltene kilövöm (mindent leteszek tálcára - és onnan már nem kell húzni az egeret kilométereken át, csak jobbkatt és ott is van...)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#70605) Csapoati válasza Źşë' (#70604) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, ha a tálcán lévő ikon jobb-klikkjére gondolsz, azért ott sem lett annyival távolabb a friend list. Eddig a 2. volt alulról, most meg a 6. Kb. 3 cm az eltérés, majd megszokod. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#70606) Źşë' válasza Csapoati (#70605) üzenetére


Źşë'
addikt

7. de sokkal könnyebb mellékattolni, lehet picit vicces ez a felháborodásom, meg az a 3-pár cm, de lényeg a lényeg, minek hozzányúlni és azt a vacakot erőltetni, kb uaz mint mikor kivették a nézet menüpontból a Képernyőmentések opciót... amúgy ez az egész megszokás kérdése, azóta volt hogy megint simán a retek asztal opcióra nyomtam... erre vagyok beállva..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#70607) EmptyParadox válasza Źşë' (#70606) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Settings->Set Taskbar Preferences

(#70608) csana


csana
senior tag

Üdv!

Szeretnék az egyik barátomnak venni egy Orange Box-ot steam-ről, viszont a csomagból kellene nekem a HL2 EP1. Annó megvettem a HL2-t, és az EP2-t, illeltve a TF2-t, és hát azt szeretném elérni, hogy az OB aktiválása után megkapjam az EP1-et az accomra, és hogy kapjak ajándékozható játékokat azokból, amik már megvannak 1X. Ez megoldható vajon? Vagy valahol meg tudom nézni, hogy melyik játék nem fog elveszni, ha már meg van egyszer, de aktiválom a csomagot?

Köszi :R

(#70609) Mate válasza Źşë' (#70606) üzenetére


Mate
nagyúr

Bizonyára többen használták onnan a big picture-t, mint a barátok listát.

Személy szerint nem is tudtam, hogy rá lehet nyomni jobb gombbal, mert sose éreztem késztetést rá. Megnyitom a steam-et és ott van fent, feltűnő helyen a barát gomb. Megnyom és már ott is a lista.

(#70610) joe-ker válasza csana (#70608) üzenetére


joe-ker
senior tag

Tedd be a kosárba és ott kiírja miből kapsz plusz példányt.

(#70611) realmdrude


realmdrude
tag

Ki veszi észre a hibát? :D Szerencsére egy F5 után helyreállt.

"when you do things right, people won't be sure you've done anything at all"

(#70612) Mate válasza realmdrude (#70611) üzenetére


Mate
nagyúr

Feltett árat és pénznemet mutatja? Vagy mit kell nézni?

(#70613) marcusa válasza realmdrude (#70611) üzenetére


marcusa
addikt

Ez nem hiba, csak úgy vette, hogy nem vagy bejelentkezve, ilyenkor mindenki által feltett tételt a feltett pénznemében mutatja. :)

:-)

(#70614) realmdrude válasza Mate (#70612) üzenetére


realmdrude
tag

Igen, 3 különböző pénznemet mutatott a piacon.

"when you do things right, people won't be sure you've done anything at all"

(#70615) Heavyrain


Heavyrain
őstag

OFF:

Múlthéten megkezdődött a TF2 tauntok feltöltése a workshopba.
Testvérem,és egy híres,ausztrál SFM-es,már 4 hónapja dolgoznak egy közös projekten,ami mostantól hivatalosan is elérhető.
Itt található: Dance of Delight
Videót mindenképpen nézzétek meg,ha tetszett,akkor szavazzatok is rá. :R

(Ha esetleg reklámozásnak számítani,akkor törölhető a poszt)

[ Szerkesztve ]

(#70616) Mate válasza realmdrude (#70614) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez rengetegszer előfordul. Már fel se fogom hibának :D

(#70617) eami válasza realmdrude (#70614) üzenetére


eami
Topikgazda

mert eredetileg annyiért vannak feltéve :) néha előfordul :)

(#70618) ollie válasza joe-ker (#70610) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kap semmi plusz példányt, ha ajándékba veszi. A haverja kaphat aktiválás során, amennyiben az ő acocountján már megvan az a játék, ami megfelel a feltételeknek.

***

(#70619) Źşë' válasza EmptyParadox (#70607) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi szépen, itt a megoldás erre, ne mgondoltam volna hogy lehet ezeket szerkeszteni! :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#70620) csana válasza joe-ker (#70610) üzenetére


csana
senior tag

Köszi :R Valóban kiírja miket "buknék el"..
Sajna ezekből nem kapnék ajándékozható példányt:
- Half-Life 2: Episode Two
- Team Fortress 2
- Portal
Így akkor nem kivitelezhető a tervem.. Megy az egész pakk ajándékba.

(#70621) bul07


bul07
nagyúr

Ez mi akar lenni
Tegnap akartam venni egy játékot ez kaptam , na mondom ma is teszek egy próbát és megint

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#70622) Mate válasza bul07 (#70621) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem ellenőrzik a vásárlásodat. De ez csak tipp.

;]

(#70623) FollowTheORI válasza bul07 (#70621) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bannhammer.... ;]

Viccet félretéve mégis mi honnan tudnánk? Azon kívül amit neked is kiírt... lehet valamit megnéznek?
Szoktál kereskedni? Annyi minden lehet, főleg ha igen...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#70624) bul07 válasza FollowTheORI (#70623) üzenetére


bul07
nagyúr

Végül is nem olyantól kérdetem aki még nem találkozott vele ;] :P

Hátha már más is kapott ilyet, és tud valami bővebbet hogy ez egy automatikus vizsgálat vagy megkeresnek email-be vagy máshogy

Sima vásárlás egy al fiókom esetén

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#70625) bul07 válasza bul07 (#70621) üzenetére


bul07
nagyúr

Úgy néz ki hogy automatikus , mert egy játék megjelent a tárgy tárolóba és a paypal-os email is megjött a vásárlásról
Én arra gondolok hogy ez egy késleltetés hogyha véletlen lopott paypal-al akarna valaki venni legyen idő észrevenni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#70626) cskamacska válasza bul07 (#70625) üzenetére


cskamacska
addikt

Addig vagyunk szépen, míg nem kérnek ezek is vigyorgós-igazolványos selfiet, meg terhességi tesztet, mint a cédékúcsbótok. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#70627) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Sziasztok!

Lehet a kérdésre nagyon triviális a válasz, de...van ennek a "Follow" rendszernek bármi értelme? Ahogy nézem, hiába veszel meg egy játékot, még nem követed, arra külön rá kell bökni. Ugyanakkor olyan játékot is követhetsz, amit nem vásároltál meg. Én a kedvenceimnél ráböktem erre a követés dologra, de érdemben semmi változást nem tapasztaltam. Szóval, ez a funkció tul.képp mire jó?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#70628) Ryder62 válasza [Prolixus] (#70627) üzenetére


Ryder62
őstag

Ha jól tudom a játék adatlapján megjelenő hírek, infók stb megjelennek az activityben is.

(#70629) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Sziasztok.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy egy csere ajánlatot miért nem tudok törölni?
Ez már teljesült de megmaradt egy korábbi kb. azonos csereajánlat, amit nem tudok törölni se én se a másik fél.
Így néz ki:

Előre is :R

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#70630) bladegery válasza BlackDevil (#70629) üzenetére


bladegery
senior tag

Sajnos kijavitatlan hiba, par nap utan eddig nekem mindig eltunt, de azt hiszem ha valaki kuld neked egy ajanlatot es elutasitod akkor is elfog tunni.

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#70631) BlackDevil válasza bladegery (#70630) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

oké, köszi a segítséget. megpróbálom ha nem jó akkor meg még várok!
Írok ha megoldódott és hogy hogyan.
:R

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#70632) batai15


batai15
félisten

Üdv ha játszom néha ír olyat a steam higgy új tétel jelent meg a, raktárban.Ez mi?

(#70633) bladegery válasza batai15 (#70632) üzenetére


bladegery
senior tag

Rakattintasz es megnezed? Szinte biztos trading card amugy.

gergely-szabo.com

(#70634) batai15 válasza bladegery (#70633) üzenetére


batai15
félisten

Sok mindent nem láttok rajta.

(#70635) bladegery válasza batai15 (#70634) üzenetére


bladegery
senior tag

Mit ertesz az alatt hogy nem sokat latsz rajta?
A raktaradban vagy, vagy az a gond hogy meg nem jutottal el odaaig?

gergely-szabo.com

(#70636) csaba951 válasza batai15 (#70632) üzenetére


csaba951
veterán

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT! ahogy a lap tetején is látható! :D

(#70637) batai15 válasza bladegery (#70635) üzenetére


batai15
félisten

Raktárba vagyok ,de nem derült ki számomra amiket kapok hogy mire is jó.

(#70638) bladegery válasza batai15 (#70637) üzenetére


bladegery
senior tag

Kattints ra valamelyikre, szinte tuti trading card, ha rdekel hogy mire jo, akkor olvasd el amit csabi linkelt.

gergely-szabo.com

(#70639) pigster válasza batai15 (#70637) üzenetére


pigster
senior tag

Akkor add nekem :B

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#70640) djculture válasza batai15 (#70637) üzenetére


djculture
félisten

El lehet adni a piacon arra jó, csak előtte párat össze kell kollekcióba gyűjteni (teljes kollekciót sose ad hanem adni venni kell) hogy legyen némi szinted.

[ Szerkesztve ]

(#70641) csumpa93


csumpa93
tag

Sziasztok! Miért van az, hogy leszeretnék szedni a steamről egy játékot és azt mondja, hogy bennevan a könyvtáramba, pedig k.rvára nincs -.-

(#70642) [Prolixus] válasza Ryder62 (#70628) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Aha. Azt sosem szoktam nézni, szóval lehet ezért nem vettem észre a hasznát.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#70643) maross válasza csumpa93 (#70641) üzenetére


maross
veterán

lehet nyomtal ra egy hide-ot, vagy olyan listat nezel ahol nincs kilistazva minden.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#70644) Samus válasza csumpa93 (#70641) üzenetére


Samus
addikt

Ha benne van a könyvtáradban, akkor már megvetted/beaktiváltad a játékot, tehát a kliensben tudod letölteni.
Nem teljesen értem, mit szeretnél, de a weboldalról nem tudsz közvetlenül letölteni. El lehet indítani, az meghívja a Steam alkalmazást (ha telepítve van), az pedig elkezdi letölteni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#70645) csumpa93 válasza Samus (#70644) üzenetére


csumpa93
tag

Van ez az ingyenes Counter Strike Nexon Zombies és ezzel szeretnék játszani, nincs letöltve, nem töltöttem még le 1x sem és azt írja, hogy a jákét már a könyvtáradban van.

(#70646) phenomHUN válasza csumpa93 (#70645) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Október 7-től elérhető.

(#70647) ayo válasza csumpa93 (#70645) üzenetére


ayo
addikt

a könyvtár a steam kliensben van. ott keresd és ott tudod feltenni, steam nélkül nem fog menni.

(#70646) phenomHUN: akkor meg főleg:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#70648) csumpa93 válasza Samus (#70644) üzenetére


csumpa93
tag

most nézem, hogy a mobilos appban bennevan, de az asztali kliensbe nincs :/

(#70649) csumpa93


csumpa93
tag


(#70650) csumpa93 válasza phenomHUN (#70646) üzenetére


csumpa93
tag

De öcsémék meg játszanak vele :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.