Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#70201) Mate válasza sbenjike007 (#70198) üzenetére


Mate
nagyúr

(#70202) djculture válasza sbenjike007 (#70198) üzenetére


djculture
félisten

Hiányzik valami hozzá kellő kiegészítés akkor szokott ez lenni (pl videolejátszó codec vagy egy win frissités vagy visual cc++)

[ Szerkesztve ]

(#70203) Sirpi


Sirpi
senior tag

Ma csináltam egy trade-et csereajánlattal, de a másik fél 3x vitte fel ugyanazt, amiből 1-et elfogadtam. A másik kettő meg bentragadt "Cserében nem használható tételek" címszóval. Viszont a kis zöld keretben a 2-es emiatt folyamatosan ott világít a jobb felső sarokban. Hiába nyitom meg a csereajánlatokat, nem tűnik el. Lehet ezzel valamit kezdeni?

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#70204) Pangelus válasza Sirpi (#70203) üzenetére


Pangelus
tag

Vársz idővel eltűnik néha van ilyen.

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#70205) gszp válasza Sirpi (#70203) üzenetére


gszp
csendes tag

Cserében fel nem használható tételek? Ha igen, akkor kérd meg egy ismerősödet, hogy küldjön neked egy akármilyen csereajánlatot és valamelyikőtök törölje.

(#70206) Qmi


Qmi
tag

Sziasztok.

Payday 2 Four split pakkot készülünk venni haverékkal, de nem tudom van-e régiózár, tiltás, stb. esetleg rajta. Tradertől vennénk, de mikor nagyon olcsónak tűnik gyanakodni kezdek :U

(#70207) warcat válasza Qmi (#70206) üzenetére


warcat
veterán

Mennyi az a nagyon olcsó?Egyébként sokkal biztosabb megvenni amazonról a 4-packot,persze csak ha akciós,ami ha most egyből kell,nem segít.
-80%nál 4 kulcs+kis apróra jött ki nyáron a 4 pack darabja

EA: It's in the crate!

(#70208) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok! Megvettem a The First Templar c- játékot ([link])
Beregisztráltam a calipso oldadalán, de a játék a nyitóképernyőről nem megy tovább.... "TFT leállt " hibaüzenettel kilép. Van vkinek ötlete, hogy hogyan tudnám elindítani?

Köszi!

(#70209) Eclips21


Eclips21
őstag

Sziasztok,
Mennyire jellemző az hogy valakit úgy szívatnak hogy napi 1-2ember vesz fel de egyik se játszik olyan játékkal mint én. Sőt meg sincs nekik az a játék. Mindig 1 ingyenes játékban van nekik ~0,1óra. Eléd idegesítő el utasítgani őket.

(#70210) htc07 válasza Eclips21 (#70209) üzenetére


htc07
addikt

majd megszokod hogy nem a fő accountodról tradelsz. :)

(#70211) csaba951 válasza Gaborka30 (#70208) üzenetére


csaba951
veterán

Crashes on startup.
Röviden: a Windows-ban kell a hangokat 44100 Hz-ről 48000 Hz-re állítani. Ez megoldja a problémát.

#70209 Eclips21
Örülj neki, engem 4-8 ember akar felvenni naponta! :)
Sajnos nincs lehetőség automatikus elutasításra.

[ Szerkesztve ]

(#70212) Mate válasza Eclips21 (#70209) üzenetére


Mate
nagyúr

Csütörtökön pucoltam ki a blokkolt listámat.

Ma hétfő van és így néz ki:

62 ember úgy, hogy értékes item nincs a fiókon és nem hirdetek semmit.

(#70213) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok.
Vásárlásban is új vagyok, bankkártya terén is új vagyok, ezért kérdezem:
muszáj az eredeti bankkártyám adatait megadnom a steam pénztárca feltöltéséhez? Az otp webkártya nem jó? Azt se használtam még sose, de az talán jobban tetszene... Segítsetek ki, mi a legbiztonságosabb módszer. Paypal még népszerű, az fasza egyáltalán?
Köszönöm

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#70214) warcat válasza Mate (#70212) üzenetére


warcat
veterán

Biztos nincsen? Én írtam korábban,hogy "találtam" értékes dolgokat a tf2 tárolómban,fene sem követi a promócióikat ;]

@tutuhawer: én nem a Steamtől félteném az adataimat,sokkal esélyesebb,hogy átlag,tapasztalatlan felhasználó beszed valamit a számítógépére,és onnan lopják el a begépelt adatokat.Használhatod a kártyádat PayPalon keresztül,de annak külön költségei vannak.Webkártyáról majd nyilatkozik,aki használja,a bankomnál nincs,kb elzavartak,hogy minek kéne nekem ilyesmi :N

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#70215) Mate válasza warcat (#70214) üzenetére


Mate
nagyúr

Sajnos nincs :D

(#70216) Wolverine válasza tutuhawer (#70213) üzenetére


Wolverine
félisten

A webkártya perfekt, csak legyen rajta annyi pénz, amennyiért vásárolni akarsz majd :) Én is ilyennel vásárlok a Steamen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#70217) eami válasza Mate (#70212) üzenetére


eami
Topikgazda

Lehet valami csoportban vagy fent és onnan vesznek fel?

(#70218) Mate válasza eami (#70217) üzenetére


Mate
nagyúr

2 csoportba vagyok fenn összesen. Ebből egyik az enyém, másik meg win8 skin-es. Kétlem, hogy onnan vadásznának rám :D

Régen, még steam univers vagy mi volt a neve kezdődött. Akkor naponta 2-3 brazil jelölt be. Hogy miért brazilok nem tudom, de 95% az volt. Aztán nyugi volt, most pár hónapja megint megy.

Remélem valve berak opciót arra, hogy ne tudjanak írni, ha nem vagyunk barátok, illetve ne tudjanak felvenni.

Meg limitálnám is a dolgot. Naponta max 3, nagyon max 5 embert lehetne bejelölni.

[ Szerkesztve ]

(#70219) gszp válasza Mate (#70218) üzenetére


gszp
csendes tag

Ott a pont. Mindenki be akar kerülni a csoportodba! :DD

[ Szerkesztve ]

(#70220) Mate válasza gszp (#70219) üzenetére


Mate
nagyúr

Lehet. Erre nem is gondoltam :D

(#70221) Mate válasza gszp (#70219) üzenetére


Mate
nagyúr

Újabb jelentkező :D

[ Szerkesztve ]

(#70222) gszp válasza Mate (#70221) üzenetére


gszp
csendes tag

Na most nálam is van egy. Nem hiszem, hogy scammer, csak nem tudom, hogy mit akar. Két (pontosabban egy) hirdetésem fut tradesen, de hogy miért nem tudnak először oda írni, ha kérem, ha nem?

Whattayawant?

Hamarosan kiderül. :D

[ Szerkesztve ]

(#70223) gszp válasza gszp (#70222) üzenetére


gszp
csendes tag

Na, lehet, hogy most fogok életemben először megscammelődni. :DDD

(#70224) #97716736 válasza Mate (#70221) üzenetére


#97716736
törölt tag

Az karrier :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70225) gszp


gszp
csendes tag

Srácok, nagyon gyors válasz kéne. Most biznicelek egy fószerrel, akinek nincs paypal accountja, de a bankszámlájáról tud küldeni paypalra. Na most kaptam tőle egy számlát a fizetésről. Ne szarjak be, ez csak azt jelenti, hogy ha a bank leokézza a fizetést, akkor megkapom a pénzt, ugye? Nyugtassatok meg.

(#70226) #97716736 válasza gszp (#70225) üzenetére


#97716736
törölt tag

NE MENJ BELE! Szépen visszavonja majd az utalást, és pénzt nem kapsz az fix.
Az ilyet jobb elkerülni ;)

(#70227) gszp válasza #97716736 (#70226) üzenetére


gszp
csendes tag

Szerintem is egyébként. Csináljon egy paypal accot, aztán úgy már mehet a dolog.

Bár nem tűnik egy scammer fajtának, de hát nyilván pont az a cél.

[ Szerkesztve ]

(#70228) #97716736 válasza gszp (#70227) üzenetére


#97716736
törölt tag

Paypallal is ugyanez a helyzet, az ilyen utalásos dolog sose jó. Az egyiknek így is úgy is előre kell adni.
Ha magyar lenne, és megbízható, tehát ismered is akkor mehet a dolog, de az ilyen noname külföldi Pistikével tuti nem üzletelnék.

(#70229) tomsolo válasza gszp (#70225) üzenetére


tomsolo
őstag

Paypal számlát? :DD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#70230) gszp


gszp
csendes tag

Elvileg visszavonja a pénzt. Mondtam, hogy keressen meg egy verified paypal accal, aztán jöhet a mehet. Emailcíme megvan, majd meglátjuk. Engem nem hajt a tatár. Az mondjuk durva, hogy a pénzéhség majdnem rávitt, hogy automatikusan rákattintsak a Complete Paymentre, de még időben észrevettem, hogy más a felirat. :DDD

tomsolo: Mondom, az adrenalin majdnem elvitt, de aztán egyből eszembe jutott, hogy pár napja pont én köszöntem meg cskamacskának, hogy bedobta Fabr3gast a nagy számlást, mert engem is bejelölt. Nincs baj, még időben fékeztem. Kód nem ment ki, semmi ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#70231) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Awesomenauts-ot tolja valaki?

(#70232) Gaborka30 válasza csaba951 (#70211) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Köszi :D Eszembe nem jutott volna :P

(#70233) AxBattler válasza -secret- (#70231) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem, de csak mert a baráti körben mindenki LoL-ozik, így én is oda szoktam beugrani hébe-hóba.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#70234) cskamacska válasza gszp (#70230) üzenetére


cskamacska
addikt

De tételezzük fel, hogy nem akart átverni. Paypal fiók pár perc alatt kész, és miután próbaterhelést nyomott a kártyára/számlára, alapból bőven sefterkedési összegek fölött van a küldési limitje. Ha van Steames vásárlásra alkalmas kártyája, a Paypal főoldal megnyitását követően maximum tíz percen belül már a te egyenlegeden kellene a pénzének lennie, annyira gördülékeny az egész. Ha nincs kártyája, akkor pedig szépen megvárja míg a PP számlájára érkezik a feltöltés, de még így sem kellene egy napnál többet várni, utána lehet biznicelni, a fizetés pedig akkor is azonnali.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#70235) -secret- válasza AxBattler (#70233) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gyere akkor! :))

(#70236) SRII válasza Csapoati (#70133) üzenetére


SRII
őstag

joe-ker & Csapoati köszönöm!
Sg-re nem rakom fel, itt ph-n próbálkozom hátha valamely kódokkal foglakozó egyén tudna vele valamit kezdeni, vagy felajánlom :O amúgy játszani játszom már vele, nem laca facáztam megvettem steam re!
Elsőként ezt kellett volna tenni! már túl vagyok közel csak70 játék vásárláson(nem steamon közvetlen hanem más oldalakról) és így még nem jártam, erre is érdemes figyelni, hátha sikerül valakinek felhívnom erre a figyelmét.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#70237) gszp válasza cskamacska (#70234) üzenetére


gszp
csendes tag

Még most is hajlanék rá, hogy nem akart átverni. Miután küldte a számlát, mondtam neki, hogy inkább vonja vissza az utalást és ha csinál egy pp accot, akkor szívesen látom. Normálisan elköszönt, még elnézést is kért, hogy ennyit elrabolt az időmből. Ami viszont felettébb furcsa/gyanús, hogy ezek után törölt az ismerősei közül. Azt nem tudom, hogy blokkolt-e, már agyilag le voltam fáradva. Igazából kontroll alatt tartottam a helyzetet, csak az itteni hülye kirohanásomat sajnálom. Persze most már én is csak röhögök rajta. :)

(#70238) SRII válasza gszp (#70237) üzenetére


SRII
őstag

olvasva az előzményt......jobb a biztos, nem vesztettél vele semmi! :K

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#70239) eami válasza gszp (#70237) üzenetére


eami
Topikgazda

amúgy paypalos utalást is vissza lehet ám vonni :U

(#70240) gszp válasza eami (#70239) üzenetére


gszp
csendes tag

Na jó, de ha az is egy gombnyomás lenne, szerinted trade-elne bárki is? Tudomásom szerint, miután a fizetés befejezettnek minősül, onnantól azért elég komoly indok kell, hogy elvegyék a pénzt, de javítsatok ki, ha tévedek.

(#70241) bladegery válasza gszp (#70240) üzenetére


bladegery
senior tag

Igen igy van, de azert en a description-be beleiratnam vele hogy digitalis cuccert fizet es mar megkapta, amivel gyakorlatilag elfogaja hogy minden rendbe volt, igy nem is tudja visszavonni.

gergely-szabo.com

(#70242) Eclips21


Eclips21
őstag

(#70210) htc07
(#70211) csaba951
(#70212) mate3553

Én csak CS:GO-zok és 1 darab skinem sincs, mindent eladok, gyüjtök más játékra :D És csak 3-4 valóságban is ismert haverral játszok. Még ráadásul soha sem cseréltem. Ezért furcsálom.

(#70243) Samus válasza gszp (#70237) üzenetére


Samus
addikt

A számlaküldős dolog az ősrégi "Nigériai csalás" néven híressé vállt módszer fő ismérve. Jön a levél, vagy annak csatolmánya, hogy xy bank (általában ismert nemzetközi vagy amerikai bankok logójához megtévesztésig hasonló bank) tagja, xy pénzt utalna neked, a bank zárolta, és a csomag követési számára várnak, amit megkapva azonnal utalják a zsetont. Nyilván digitális javaknál lehet tekerni a sztorin, nemrég speciel egy állítólagos paypal levelet mutatott be egy kolléga, a feladó neve a valódi PP címe volt, de a küldő soha nem derült ki. Az állt benne, hogy az utalás megtörtént, nemsokára jóváíródik a pénz. Persze az illető PP accountján nyoma sem volt semmiféle bejövő pénznek (másnap sem), holott fiókok közt majdnem azonnali az átvitel. Csórikám a Steam accountját adta el. Egy másik jóhiszeműnek is majdnem ugrott a fiókja (Ő nagy "bizniszmen" volt állítólag, persze itt érdeklődött, hogy megy a CS:GO fogadósi), egyiket sem láttam azóta viszont.

Ne, véletlenül se higgy az ilyennek, meg a" nem tudlak felvenni, itt a fiókom (link), vegyél fel, most a macskám fiókjáról írok típusú üzeneteknek sem. Se a Wallent pénzt adok a cuccaidért dolognak.

Vagy fizet itemekben, (lehetőleg kliensben tradelve, ötször átnézve, mit tett bele-vett ki a cseretermékek közül, és csak akkor késznek jelölni, ha ő már megtette), vagy PP-vel, vagy a termék másnak eladó.

Ez magánvélemény, de szerintem jobb a békesség.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#70244) maathe


maathe
senior tag

Kb 1 hete 1-2 ember kivételével nem jelennek meg a profilképet a Friends-ben, illetve CS:GO-n belül sem. Másnál van ilyen hiba? :S

[ Szerkesztve ]

(#70245) warmonger441


warmonger441
aktív tag

Hali

haveromat ez fogadta: [link] a steam support természetesen szrik az egészre. valakinek volt ilyen esetleg? pontosan mit és hogyan írt a steam supportnak? előre is köszi :R

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#70246) Mate válasza maathe (#70244) üzenetére


Mate
nagyúr

Van.

(#70247) maathe válasza Mate (#70246) üzenetére


maathe
senior tag

Download Region átállítása megoldotta a dolgot :)

(#70248) tomsolo válasza maathe (#70244) üzenetére


tomsolo
őstag

Van.

Sőt jártam úgy nemrég, hogy cserénél nem látszott minden odahúzott item az ablakban - sikerült is túlfizetni.
(Szerencsére visszakaptam az eladótól utána. -.-)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#70249) gszp válasza Samus (#70243) üzenetére


gszp
csendes tag

Még jó, hogy eszemben sem volt odaadni neki a kulcsot. Viszont okulva a tegnapiból, azt hiszem visszajelzek egy orosz srácnak, akit cserére érdekelne a játékom. Végül is ha ad valami értékelhetőt, legfeljebb beaktiválom és jól nem játszok vele :DDD , vagy azt teszem pénzzé. Ilyet viszont biztos, hogy többet nem csinálok. Megvolt a parahelyzet, tisztán jöttem ki belőle, legalább gyakoroltam egy kicsit. :)

bladegery:

Láttam ilyet egy brazil srácnál, ezek után tényleg ezt fogom csinálni. Aki trükközni akar, az valószínűleg egyből vissza fog lépni.

Köszönöm mindenkinek a bátorító szavakat és jótanácsokat! :R

(#70250) Twilight.666


Twilight.666
csendes tag

Bejeweled 3
Origin - On the house

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.