Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#69451) csaba951 válasza FollowTheORI (#69449) üzenetére


csaba951
veterán

Metro Redux Bundle
Nincs belőle külön orosz (gift) változat, nincs értelme a kérdésnek, hogy az orosz változatot aktiválja-e be. Pont ugyanazt a licencet vásárolod meg az Ororszországban és Magyarországon vásárolt példánnyal! Csak az Oroszországban vásárolt jóval olcsóbb! :D

Steam-en mindig a gift vásárlás országa számít, kulcsoknál az aktiválás országa.

[ Szerkesztve ]

(#69452) Qmi


Qmi
tag

Adathalász (account tolvaj), tessék reportolni, vagy csak vigyázni ha kiszúrna :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198150259622/

Név: cejexijo07

Rossz dumája pedig ez: "

Ui.: nem Photoshop-ból élek ;]

[ Szerkesztve ]

(#69453) Assimilator válasza Qmi (#69452) üzenetére


Assimilator
őstag

steamcoomnmunity :DDD

Amúgy ha a Valve kicsit előrelátó lenne, ezeket az url-ket már réges régen megvette volna, s kevesebb ilyen történne.

(#69454) Domaaaa


Domaaaa
tag

Hello,valaki mondja már meg nekem hogy miért kapom mindig ezt az üzenetet mikor trade offert akarok elfogadni steamen?
Hiba történt a csereajánlat elfogadása során. Próbáld újra később.
Nem tudsz cserélni xy felhasználóval.

(#69455) Assimilator válasza Domaaaa (#69454) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem is szokta. Olyankor próbáld meg böngészőből. Nekem mindig bejön. :)

(#69456) Domaaaa válasza Assimilator (#69455) üzenetére


Domaaaa
tag

Köszi,nekem is működik böngészőből. :)

(#69457) gmx9 válasza Domaaaa (#69454) üzenetére


gmx9
aktív tag

Vagy miután újraindítod a klienst, akkor is jó lesz.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#69458) csaba951 válasza Domaaaa (#69454) üzenetére


csaba951
veterán

Mert le van terhelve a Steam a 2K Weekend akció miatt. Olyan 2 óra múlva már menni fog "rendesen".

(#69459) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Van gyakorlati haszna a summer/winter salen kívüli kitűzőkészítésnek? Vagy csak akkor éri meg összefűzni a kártyákat, ha valami pont/egyéb verseny van kiírva?

(#69460) FollowTheORI válasza csaba951 (#69451) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vanni van amugy... íme, ott a RU+CIS változat mindből... de meglepő hogy a Steam nem ezt árulja (még?).

Értem, köszi. Szóval amíg ezeket árulja (a régiómenteset) addig nem lehet gond megvenni.
Most már csak egy jó akció kell és be is lehet húzni, ha így marad. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#69461) FollowTheORI válasza Hokunda (#69459) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs sok... alapvetően XP-t ad... hacsak nem kell sürgősen a háttérkép, vagy emoticon belőle.
Neten megtudod nézni melyik játák kitőzője mit ad szintenként... stb.

Amugy más értelme nincs (meg van pár apróság ami szinthez kötött néha, vagy pl a barátok száma, profilod egyénire szabhatósága...).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#69462) DrTechnoid válasza csaba951 (#69458) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Szinte feldobtak egy pár héttel ezelőtti humblebundle ajánlatot, csak ez még annál is jóval drágább.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#69463) Assimilator válasza csaba951 (#69458) üzenetére


Assimilator
őstag

Hát ha az iszonyat terheltség egyenesen arányos a hibás trade-el, akkor Valve jobba ha kidob minden szervert, mert napi szinten több napszakban futok bele. :D

(#69464) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, az miért van, hogy olyankor is amikor csak egy termék frissülne, bekapcsolt automatikus frissítési opció mellett is várakozik?

Nem minden esetben, de tömegesen tapasztalom. Valve játékoknál is.

(#69465) S1M0N válasza #41133696 (#69464) üzenetére


S1M0N
senior tag

Lehet, hogy túlterheltek a szerverek a 2K leárazás miatt.

(#69466) The Feri


The Feri
csendes tag

lenne 1 kis gondom, leszedtem a tf2-őt de nem tudok normális szerverre csatlakozni mert azt írja hogy nem vagy védett módban indítsd újra hogy csatlakozhass, újraindítottam a játékot a gépet de semmi. mit kéne csinálnom?

(#69467) BomiBoogie válasza genndy (#69411) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszi, akkor megpróbálom ráerőltetni a rendszergazdát. Ez nem csak az új felület óta van így. :)

(#69468) #41133696 válasza S1M0N (#69465) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát én ezt már hetek óta tapasztalom :)

MÁS: A Borderlands 2-t múltkor megvettem 1,89 Fontért. Most látom, hogy a Game of the Year Steamen akciós. Viszont ennél van egy Season Pass is. A kérdés az, hogy a Game of the Year és a Season Pass között csak az a különbség, hogy az egiykben ugye nincs benne az alapjáték? Mert úgy látom, hogy igen, és ha így van, akkor nekem az SP-t kell megvenni.

(#69469) Diopapa válasza #41133696 (#69468) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem. Az SP-ben nincs benne a Mechromancer meg a Psycho, meg a Creature Slaughterdome. Az Ultimate vault hunter pack 2-ben nem vagyok biztos, hogy benne van, szerintem azt külön vettem meg.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#69470) #41133696 válasza Diopapa (#69469) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R Akkor jó, hogy erre rákérdeztem, mert eddig amiket vettem játékokat SP csomagban (Bioshock és társai), ott az összes DLC bennük volt. Akkor mégis majd a Borderlands 2 Game of the Year-t kell megvennem. Igaz ez majd ráér, mert még az első részt is most vettem meg. A másodikkal még mióta megvan, nem játszottam, vártam az első nagy akciózására, mert azért mégis azzal kezdem. Borderlands: Game of the Year abból nem láttam, hogy lenne belőle SP is, meg egyébként sem volt meg az első részből semmi sem :) Az alaphoz összesen négy DLC van, és mindegyik benne a GOTY kiadásban.

[ Szerkesztve ]

(#69471) genndy válasza #41133696 (#69470) üzenetére


genndy
addikt

Ha akarod a plusz karaktereket, plusz küldetést (Slaughterdome) meg skineket, akkor jobban jársz a GOTYval. A GOTY több mint az alap+SP. Border2 hivatalos oldalán szerintem jobban össze van szedve.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#69472) Puma K válasza Puma K (#69431) üzenetére


Puma K
veterán

Megjavult.

Tegnap még gondom volt vele, ma meg már minden rendben.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#69473) Mate válasza #41133696 (#69464) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálam is ezt csinálja néhány játéknál több gépen is. Csak vár, ha nem indítod el, nem tölti le.

Lehet spórolnak a szerverekkel, hogy ne frissítsen teljesen feleslegesen, ha úgy se játszik vele az illető.

(#69474) #41133696 válasza Mate (#69473) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, elindítás után megkezdi a letöltést. Lehet ebben a spórolás dologban is van valami, végül is van egy csomó olyan játékom ami fent van ugyan de már nem játszok velük, aztán csak jött le feleslegesen rá a frissítés :)

(#69475) Mate válasza #41133696 (#69474) üzenetére


Mate
nagyúr

Gondolj bele ingyenes játékok hány embernél vannak fent. Dota 2, TF2. Több ezer gépen van fent úgy, hogy nem játszanak vele. Aztán csak frissít és frissít.

(#69476) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Lehet van valami frissítési periódus amit megvár a program, de nálam tipikusan ez akkor szokott lenni, ha futtatok valami játékot vagy ilyesmi ami közben nem tud frissíteni ugye.
Legalábbis nekem úgy van beállíva, hogy ne frissítsen ha fut valami játék.

Azt tudom elképzelni, ha nem játékot futtatsz, akkor is valami fut ilyenkor a háttérben amit megvár mert játéknak, vagy valami folyatmat foglalónak nézi (nagyobb lemezműveletnek, vagy proci idő használónak pl). :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#69477) Mate válasza FollowTheORI (#69476) üzenetére


Mate
nagyúr

1. Nem fut semmi a háttérben.
2. Be van állítva, hogy ha megy játék, akkor is frissítsen :D

(#69478) #41133696 válasza Mate (#69477) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja nekem is így van beállítva. Régen nem lehetett, idegesítő is volt, de pár éve már van talán, hogy be lehet lőni neki, hogy akkor is töltsön ha játszom :)

(#69479) Mate válasza #41133696 (#69478) üzenetére


Mate
nagyúr

Most néztem rá és megint ott vár egy rohadt frissítés :D

(#69480) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Egyéni szoc problem akkor... állítsátok vissza a defaultra... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#69481) batman91 válasza Mate (#69479) üzenetére


batman91
őstag

Én meg most vettem meg a Humble Jumbo Bundle 2-őt, beaktiváltam a Deadlightot, erre nem engedi letölteni, folyamatosan bedob várakozásra. :W

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#69482) Anonymus X válasza batman91 (#69481) üzenetére


Anonymus X
tag

Letöltőszervert próbáltál már váltani?

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#69483) batman91 válasza Anonymus X (#69482) üzenetére


batman91
őstag

Na ez még eszembe sem jutott. Kösz, hogy mondtad, mindjárt megpróbálom.

Na most már jön, végre. Még egyszer kösz! :R

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#69484) batman91 válasza batman91 (#69483) üzenetére


batman91
őstag

Na most meg félúton szakadt meg a letöltés, nem hiszem el. :W

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#69485) BomiBoogie válasza batman91 (#69484) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Újra lehet indítani, ahol abbahagyta, nem értem, mi a gond.
Előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#69486) batman91 válasza BomiBoogie (#69485) üzenetére


batman91
őstag

Nem is lenne gond, csak már órák óta ezzel szórakozok, kicsit idegesít már.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#69488) gszp


gszp
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy kérdésem hülyeség, de mégis feltenném. Ha hardvert cserélek (jelen esetben RAMot) a számítógépben, akkor sem fogok tudni 7 napig tradelni? Steam support válaszára várhatnék hetekig, itt pedig biztos, hogy van bőven saját tapasztalat.

(#69489) Heavyrain válasza gszp (#69488) üzenetére


Heavyrain
őstag

Miért ne tradelhetnél? Ram csere semmilyen formában nem érinti a Steamet.

Tudtommal a 7 napos trade tiltás csak akkor van,ha oprendszert cserélsz.

[ Szerkesztve ]

(#69490) gszp válasza Heavyrain (#69489) üzenetére


gszp
csendes tag

Kösz. Gondoltam ha bizonyos eseteknél bevéd a steamguard, hátha erre is ugrik, de ha nem, annál jobb. ;)

Egyébként oprendszer cserét is nagyon egyszerű kikerülni. Ha a steam nem a rendszermeghajtón van, akkor magtartod a SteamApps mappát és a Steam.exét, aztán reinstall után indítás ugyanonnan, és szépen frissíti magát.

[ Szerkesztve ]

(#69491) Samus


Samus
addikt

Srácok, az aktuálisan akciós Eldrich mennyeire jó játék a maga kategóriájában? Gondolom ennél olcsóbb nem lesz, bubdliban sem találkoztam még vele. Ránézésre egy Minecraft szerű, de sztorival rendelkező FPS.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#69492) ayo válasza Samus (#69491) üzenetére


ayo
addikt

nem rossz cucc ha bírod a pixeleket meg a roguelike stílust, én valami nagyon olcsón vettem egyszer sale-en, annyit megért

http://jateknaplo.blog.hu

(#69493) genndy válasza gszp (#69490) üzenetére


genndy
addikt

Ha csak ennyit tartasz meg, akkor ugrani fog a Guard, ennél azért több kell. Ha nem is az egész Steam mappa (bár az a tuti), de asszem a cache kelleni fog neki.
Ha csak arra írtad, hogy az újra letöltést így meg lehet úszni, akkor az igaz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#69494) Qmi


Qmi
tag

Borderlands 2 Game of the Year vásárlásra adnám a fejem Orosz kebelbarátainktól, de nem tudom mennyire lenne ez orosz verzió. Állítólag ROW, de hát nem tudom.
Ha valakinek volt már szerencséje hozzá, írja be az akció eredményét pls. :))

(#69495) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Srácok, az normális, hogy a steam nyelve először Magyar volt és utána meg random angol lett. Lehet feltörték a fiókom? Váltsak PW-t?

(#69496) djculture válasza Qmi (#69494) üzenetére


djculture
félisten

régiómentes szerencsére, én is vettem a gamersgate-röl vagy 10-et oroszáron..Borderlands 2 Game of the Year Dobozos ennyit ír ki

[ Szerkesztve ]

(#69497) FollowTheORI válasza Qmi (#69494) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én nem venném meg... igaz hogy csak vásárlási korlát van rá, de eléggé rizikós mert az alapjátékon van futtatási korlát is. Ha azt adja be a GOTY gift akkor cumi.

"Notice: Purchases made in Russia are only playable in Russia, Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Moldova, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Ukraine, Latvia, Lithuania and Estonia "

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#69498) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az új felület óta a játékokban az acsik febukkanásakor csak a nevüket írja, tehát a kép bugos, azt nem mutatja. Nálatok is?

(#69499) Pangelus válasza BomiBoogie (#69498) üzenetére


Pangelus
tag

Igen egy két ilyen felületi funkció a frissítés óta elég bugos nekem a felugró reklámablak is üres.

" 5§. Az egyenlő bánásmód követelménye"

(#69500) Qmi válasza Qmi (#69494) üzenetére


Qmi
tag

Tőle venném csak most látom ott virít a RU szócska a giftek végén :/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.