Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) emre válasza - = Zk = - (#549) üzenetére


emre
veterán

Nekem így is maradt egy kevés:

hito Azt a szót meg nem akarom hallani többet, a ..tudod melyiket...köszönöm

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#552) Adiking


Adiking
tag

Helló stalkerek!
Már a 2. képen látok magyar feliratokat... Valaki pls írja ide a linket, hogy honnan lehet leszedni :R Amúgy 100%-os?

(#553) - = Zk = - válasza emre (#551) üzenetére


- = Zk = -
félisten

látom tesem szŐrral gurigázol:C

hito: :W.....

#552) Adiking: nemsok, ca. 100-200 hszt(vagy kevesebbet) kellene átlapoznod, és megtalálnád kérdésedre a választ! ;)
mindent megatalálsz, ami a játékhoz kelleni fog :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#554) virkir válasza emre (#544) üzenetére


virkir
veterán

No közben játszogattam és rájöttem, hogy a gauss-t előbb össze kell szedni csak az után jelenik meg ott a vezető.
Meg ha már arra jártam beszereztem a harmadik szerszámot így minden amit használok majdnem maxra van fejlesztve.
Ja...
Köszi a mentést lehet szükség lesz rá mert ötletszerűen kilép ha vissza megyek Creek-be, most pl nem dobott ki.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#555) hito válasza emre (#551) üzenetére


hito
nagyúr

Ember...ez egy vicces megjegyzés akart lenni. De látom nem kicsit vagy álszent :((( A szememben többet ér aki felvállalja. De ez röhej. Már mindenki végigtolta itt a játékot, holott hivatalosan még meg sem jelent Európában de kimondani azt a szót poénból sem lehet.
Pfff, álszent banda. Kinek nem inge....

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#556) - = Zk = - válasza hito (#555) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nem magunk miatt szóltunk, hogy NE...! Garantálom neked, hogy ebben a topicban mindenki felvállalja.... Sőt!
DE, a topicnak vannak " Láthatatlan Őrei ", akiknek hatalmuk van, a leírt szavaink felett...
Összetehetjük a kezünket, hogy (még?) nem kaptunk a fejünkre, mert....:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#557) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

emre:
nemtom miket vállaltál be azelőtt küldiket, de most működik. visszatudtam menni az Öbölbe!
akkor ezekszerint a folyamathoz van kötve ez a bug...de vajon melyikhez :DDD
van pár küldetés, ugyebár.... :))

és persze köszönöm:C.. a költőpénzt, ruhám és a hozzámvaló nincsmit:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#558) emre válasza - = Zk = - (#557) üzenetére


emre
veterán

Akkor ezt megbeszéltük. :)

hito megy pü.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#559) skeleton91


skeleton91
tag

Üdv, az oázis műtárgyhoz nem sikerül bejutnom, akinek sikerült az írja már le nekem. A hűtőtornyost sikerült megcsinálnom.

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#560) romero28 válasza emre (#551) üzenetére


romero28
senior tag

látom megy a cheat ezerrel :D :DD egy modot kipróbáltam én is ami a súlyhatárt tolta ki , de rendesen , meg végtelen futás volt még benne , aztán meguntam és leszedtem .
mondjuk ez az 50kg-os súlyhatár kicsit vicces...

skeleton : itt egy videó az oázis megszerzéséről :[link]

zk : én konkrétan annál a küldinél hagytam el creek-et , mikor egy daruhoz küldtek - nem messze a bázis-hajótól . nem tudtam , hogy ott mit tegyek , ezért hagytam a fenébe és mentem tovább a második pályára .

[ Szerkesztve ]

(#561) virkir válasza romero28 (#560) üzenetére


virkir
veterán

Hát nem egyszerű megszerezni. :D
Látom az ember exo-ban nyomja azt merre árultak mert nekem nem akarja senki eladni.
A darus nem rossz csak hülyén jelzi.
A bódéban végig kell nézni, hogy fejbe lövi magát a stalker majd a csapos fizet az infóért.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#562) W h o z Z y válasza virkir (#561) üzenetére


W h o z Z y
tag

az öbölben a hajón a legfelső emeleti kereskedőnél nekem bennt volt a listába az exo, megrendeled, előleget kell adni, másnapra mehetsz érte

Killed by WhozZy!

(#563) sinci válasza emre (#544) üzenetére


sinci
tag

köszönöm :R

(#564) emre


emre
veterán

mod: sinci; szívesen!

Kipróbáltam milyen is ha nem szállok fel a helikopterre a végén.
Nem mondom érdekes. Good mod nélkül nem biztos hogy ment volna.
Viszon onnét kezdve hogy megtisztogattam a felélszállóhely környékét pripyat nem annyira izgi, mivel Kowalsky, meg a fő fegyvermester lelépett nincs küldetés, és lőszer, de azért portyázni lehet. A kisérő ott maradt a mosodában, továbbra is lehet vele közlekedni jupiterbe, öbölbe, valaint el lehet hagyni vele a zónát is.

Szóval mielött felszálltok a gépre érdemes menteni, ha nem akarjátok az egész "kirohanást"
vagy evakuálást megismételni. Én mondjuk kb. 3-4 alkalommal próbáltam, mert nem kicsit frusztrált a tény hogy a végére csak én maradtam életben. Sokadszorra már volt két túlélő is rajtam kívül.

A 3. fejlesztés merre van asszem virkir írta hogy pripyatban találta meg.

Más, nálatok már volt hogy sütött a nap?
Mert én vagy szakadó esőben, vagy szürkületben közlekedek. szinte nincs olyan napszak hogy ne használnám az éjjellátót kisebb nagyobb mértékben. Lasan kezd zavarni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#565) - = Zk = - válasza emre (#558) üzenetére


- = Zk = -
félisten

emre bácsi, milyen küldiket csináltál az első-két pályán?:R

564: nálam van napsütés. sírok is, milyen gyönyörűre sikeredett:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#566) emre válasza - = Zk = - (#565) üzenetére


emre
veterán

Ha jól emlékszek akkor csak a fő cselekményhez tartozókat csináltam, mivel nem teljesen értettem miröl is van szó, és féltem hogy esetleg keresztbepakolok magamnak.
Amiről észrevettem hogy nem fontos azt hagytam.
Amire még figyeltem, hogy nem írtottam válogatás nélkül a stalkereket.

A napos időért irigyellek kicsit.
Ja mit bácsizol te engem? :DDD

más:
Ja ha megvan a Gauss érdemes vele visszamenni öbölbe, az ottani technikus pár vodka után simán megcsinálja. Innét megint pripyat és már lesznek más küldik is.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#567) Adiking válasza - = Zk = - (#553) üzenetére


Adiking
tag

Pfffffffffffff :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W
Na ez aztán válasz volt a javából....
Ennyi erővel vissza is kérdezhettél volna, hogy szerinted?

(#568) emre válasza Adiking (#567) üzenetére


emre
veterán

mindjárt linkelem, addig a sormintát tüntesd el légyszíves

C.O.P. magyarítás nagyon béta
Lehet már volt, de a komoly magyarítás 10%-os készültégi állapotban van

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#569) virkir válasza W h o z Z y (#562) üzenetére


virkir
veterán

Na azt a kereskedőt nem találom az istennek se.
Az megvan, hogy feljebb kell menni az első kereskedőtől de a felső szinten nem találom.

(#566) emre

Nekem nem javította hanem elvette és elküldött mindenféle kártyákat buzerálni az elsőt még azon a pályán a másodikkal most Pripyat-ba kell egy helyre mennem.

3. fejlesztés

Valószínűleg az utolsó mert ha megvan a fenti akkor még mindig marad amit nem lehet fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#570) Adiking válasza emre (#568) üzenetére


Adiking
tag

Köszönöm a normális választ, de azt a hsz-omat már nem tudom szerkezteni. :F

(#571) emre válasza virkir (#569) üzenetére


emre
veterán

Az nem kereskedő hanem csempész, és valóban a legfelső részen levő kis "pihenő" részben ücsörög 1-2 másik stalkerrel.
Ő az:
Akkor azok a kártyák nekem már megvoltak (gyűjtögetés rulez) mindössze várnom kellett mert annyira részeg volt a tag hogy nem tudtam vele beszélni, de másnapra megcsinálta.
Remélem jól emlékszek.

Köszi a képeket, majd megnézem. :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#572) virkir válasza emre (#571) üzenetére


virkir
veterán

Köszi
Megyek is vissza bevásárolni mert Pripyat-ba nem árt az exo.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#573) - = Zk = - válasza emre (#566) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaaa, értem....
akkor mek levadászom a "mellék" küldiket....ha kib..sz, akkor gáz van:C

(#567) Adiking: .......

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#574) romero28


romero28
senior tag

találtam egy jó kis mod-ot :
trade
a kereskedő nem csak a 70%-nál jobb állapotú fegyókat veszi át , hanem mindent !

(#575) Scholes9 válasza romero28 (#574) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hú köszi, így azért a pénzszerzés könyebb lesz:D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#576) - = Zk = - válasza romero28 (#574) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak az a kérdés, hogy menniyért fogja megvenni a "használt" cuccot:C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#577) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, CoP kipörgetve:C....

vélemény: ööööö, hát érdekes. remélem lesz folytatása....ink Stalker sorozat legyen a polcomon, mint Sims X :C

szerk: van két mágneskártyám (piros, sárga) azokat gondolom nem pripyatban kell elhasználni... :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#578) RI/OS


RI/OS
őstag

Tudom, hogy volt már, de az orosz verzióból valahogy elő lehet vadászni a dx11-et?

(#579) - = Zk = - válasza RI/OS (#578) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudtommal nem!....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#580) mokus1


mokus1
addikt

Milyen konfig kell hozzá hogy 1680-ban fullon tudjam játszani?
Egyenlőre:E3200 4Ghz(ezt nem szeretném cserélni)
4gigaram
2900pro ezt akarom erre a játékra lecserélni illetve az ez előttire.egy 4870 boldogulna már vele?Tuningolni szívesen tuningolok.Köszi :R

(#581) stamy válasza RI/OS (#578) üzenetére


stamy
csendes tag

elő lehet szedni és ennyi az egész hogy a user.ltx-et kell átírni ( az r4_ nevű parancsokat rakjad on-ra és annyi , lesz egy r4_tesselation on , meg egy r4_wireframe on ) ennyi a nagy dx11

[ Szerkesztve ]

(#582) emre válasza RI/OS (#578) üzenetére


emre
veterán

szerintem meg elő lehet, mingyá megkeresem

De miért nem próbálod ki :D
Gondolom úgy értek küldte a nagyi ukrajából, (hogy mindig nekem jutnak az ilyenek) :W

mokus1 ha emlékeim nem csalnak a 4870 már nem gyorsul 3,6Ghz felett szvsz nem kell agyontuningolni

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#583) RI/OS válasza emre (#582) üzenetére


RI/OS
őstag

Most szedtem le :D

(#584) - = Zk = - válasza mokus1 (#580) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez jó kérdés...
pl nálam W7 alatt nincs 1680-as opció:C....így kell a fullhd, de lebutítva... :W
demég ígyis gyönyörű a grafika a DX9-hez viszonyítva....

ahoz képest, hogy AMD-ATI "fejlesztés" nem vagyok megelégedve a futásával:U....
de ezmég változthat, hiszen... Khmm ;]

(#581) stamy: ehez gondolom kell a DX11-es VGA is, ugye?:U....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#585) stamy válasza - = Zk = - (#584) üzenetére


stamy
csendes tag

Hát ajánlott :D de ha nincs DX11-es VGA és ezek a parancsok ON-on vannak tehát engedélyezve vannak akkor csak simán nem hajtja végre őket (nálam is on mind2 és HD4890-em van )

(#586) - = Zk = - válasza stamy (#585) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hátakk az 5850-es megvásárlásáig ez a pár funksön kimarad:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#587) emre


emre
veterán

Találtam egy egészen meghitt és barátságos helyet a zónában

Valami gázpalackot kellene megkeresni a rusnyaságok kiírtásához
Sajnos az iránytűm nem segít a feladatban, merre menjek? Help pls. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#588) - = Zk = - válasza emre (#587) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az a töltény mennyiség mi?:C...
ezután visszamész a "csaposhoz" (vigyázz, nem Barman a neve:C), aki említést tesz a hordóról..
ha körbekérdezősködsz, kapsz infót, hogy egy döglött hídon van, egy teherautó platóján...
amihez szintén kell valami, amivel kilehet nyitni:W....nah én itt akadtam el ebben a küldiben:W...

szerk: lehet elkezdem újra a játékot:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#589) emre válasza - = Zk = - (#588) üzenetére


emre
veterán

Lehet az anomáliákkal teli hídon van, megyek megnézem. Köszi!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#590) - = Zk = - válasza emre (#589) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha van ott egy " döglött konvoj " akkor az lesz az......
az egyik platóján van....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#591) emre válasza - = Zk = - (#590) üzenetére


emre
veterán

Lehet, van itt egy konvoj, uaz, bmp, zil, de nincsen hozzá "kettes kulcs"-om.
Most ezért forgassam fel a zónát? :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#592) sinci válasza emre (#587) üzenetére


sinci
tag

A fickóval kimentem a szabadba - vissza a kereskedőhöz - utána vissza a helyszínre, én simán kinyírtam őket és kész volt a küldetés.

(#593) emre válasza sinci (#592) üzenetére


emre
veterán

Én már az első felindulásból kiirtottam az összeset, meg a csókát is mert a tűzvonalba keveredett :DDD
De most szépen szabályosan szeretném csinálni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#594) - = Zk = - válasza emre (#593) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hogyte milyen brutális vagy, még jóhogy nem futottunk össze a zónában:C

591: elméletileg azon a pályán ahol épp most vagy, lehet venni infót 2k rubelért az emeleten, a hajóban. Ő elméletileg elárulja honnan lehet előkotorni a kettős kulcsot...vagynem!
ha mégis, ls jelezd felém/nk:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#595) mycso válasza - = Zk = - (#584) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nálam megy win7 alatt az 1680*1050.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#596) - = Zk = - válasza mycso (#595) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pff! :F
bár nem vagyok meglepve, ilyen az én formám... hülyeforma:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#597) Béka86 válasza emre (#591) üzenetére


Béka86
csendes tag

A kettes kulcs a híd "lyukába" zuhant nivában van. Én az egyes kulcsot nem találtam órákig, mire rájöttem, hogy a konvoj legutolsó dzsipjén van :P

(#598) emre válasza Béka86 (#597) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R
De ma már nem nézem meg.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#599) - = Zk = - válasza Béka86 (#597) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm, felírtam:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#600) mokus1 válasza - = Zk = - (#584) üzenetére


mokus1
addikt

Mit jelent ez?Akad?Fps-el hogy állsz meg felbontással? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.