Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) bb71 válasza siddis (#30600) üzenetére


bb71
őstag

jaaaaaa.... ehhez most túl meleg volt. :B

(#30602) siddis válasza bb71 (#30601) üzenetére


siddis
őstag

..de hát tilos kimondani ezt szót! Ni.! Ni.!

-- Aux armes, citoyens --

(#30603) siddis


siddis
őstag

Van új Lineage 4 MicroG, Mokee History edition, a Telegram-on pedig PixelExperience 11 béta, OrangeFox OFFICIAL béta, stb stb..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#30604) S-eye


S-eye
senior tag

Hali,
Most gyári MIUI 11, Android 7 van a 4X-en. Tudtok valami gyorsabb, de bugmentes, jó akkuidős ROM-ot ajánlani Android 10 vagy 11 alapon. LineageOS, Havoc, MIUI11+Android10-ről hallottam eddig. Rootolva is lenne. Köszi!

(#30605) bb71 válasza S-eye (#30604) üzenetére


bb71
őstag

Szia!
siddis írta előtted eggyel az újakat, ő LOS 18.1-et vagy mit használ, én feltettem a Pixelexperience 11-et és jónak tűnik, de egyik sem tökéletes...
Akkuidőről még nem tudok nyilatkozni, mert 1 napja van fent.

(#30606) siddis válasza S-eye (#30604) üzenetére


siddis
őstag

Én most ezt használom, nekem nem bug-os, bár sok mindent ki is gyomláltam belőle, illetve nagyon kevés app is van rajta..
Azóta jött ki hozzá egy frissebb kernel, de én nem látok amúgy semmi extrát benne, a régi is ment..

-- Aux armes, citoyens --

(#30607) siddis válasza siddis (#30606) üzenetére


siddis
őstag

Amúgy tudok pár napos LOS16-ot is, júniusi security patch-el, persze nem hivatalos, csak valaki nyomott egy build-et is a saját szakállára..

-- Aux armes, citoyens --

(#30608) S-eye válasza siddis (#30606) üzenetére


S-eye
senior tag

Eddig a LOS tetszik, az már volt régen más telómon is.

De bb71, a többnapos tapasztalatodra is kívancsi vagyok

(#30609) bb71 válasza S-eye (#30608) üzenetére


bb71
őstag

Eddig nem találtam hibát és az üzemidő is nagggyyon korrektnek tűnik (nemrég cseréltem egy 4000mAh-s akkura):

(#30610) siddis válasza S-eye (#30608) üzenetére


siddis
őstag

Ma is jött hozzá ki új kernel a Telegram-on..

-- Aux armes, citoyens --

(#30611) siddis


siddis
őstag

lineage-18.1-20210706-UNOFFICIAL

-- Aux armes, citoyens --

(#30612) S-eye válasza siddis (#30611) üzenetére


S-eye
senior tag

Azt a kernelt külön kell feltenni, vagy alapból benne van? Ha nincs, akkor az alap nem olyan jó?

(#30613) siddis válasza S-eye (#30612) üzenetére


siddis
őstag

TWRP-ből kell..
Valamiket biztos javít - lehet olyat amit nem is használsz, gondolom nem muszáj feltenni..

-- Aux armes, citoyens --

(#30614) siddis


siddis
őstag

New build of ArrowOS v11.0 Unofficial is out! MEGA

-- Aux armes, citoyens --

(#30615) S-eye válasza siddis (#30611) üzenetére


S-eye
senior tag

itt mi lenne a jelszó?

(#30616) siddis válasza S-eye (#30615) üzenetére


siddis
őstag

?.?.?

-- Aux armes, citoyens --

(#30617) Oldman2 válasza S-eye (#30615) üzenetére


Oldman2
veterán

Engem is érdekelne a jelszó.
:F

(#30618) S-eye válasza siddis (#30616) üzenetére


S-eye
senior tag

nem enged be, úgy látom mást sem

(#30619) siddis válasza S-eye (#30618) üzenetére


siddis
őstag

Tőlem akkor még nem kért.. GDrive link..

-- Aux armes, citoyens --

(#30620) Oldman2 válasza siddis (#30619) üzenetére


Oldman2
veterán

A lineage-18.1-20210706-UNOFFICIAL -ról van szó, eredetileg a #30611 -es hozzászólásban.

:R

(#30621) siddis válasza Oldman2 (#30620) üzenetére


siddis
őstag

Ja, a jelszó : 0706mightbootloop (komolyan) -- ez alapján szerintem felejtsd el :(

-- Aux armes, citoyens --

(#30622) siddis


siddis
őstag

Ezt fújta szembe az előbb a szél.. Link

-- Aux armes, citoyens --

(#30623) siddis


siddis
őstag

Paranoid Android (AOSPA) ANdroid 11 (R)
• Initial Build
• Switch to Aidl vibrator Hal's
• Switch To X00P gatekeeper and keymaster blobs
• Added GCamGO Camera
• Fixed Hotspot
• Kernel 4.9-274-SilonT
• fixed video playing issues in some

Link

-- Aux armes, citoyens --

(#30624) gabo89


gabo89
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan custom ROM-ot keresek, ami legalább Android 9 alapú, és napi használatra alkalmas. Mit tudtok ajánlani? Előre is köszönöm!

indul a sörös aludni

(#30625) bb71 válasza gabo89 (#30624) üzenetére


bb71
őstag

Crdroid 7.8 - eddig ok.

Az elozoleg dicsert Pixelexperince eseten egyszeruen nem mukodott az autoban a bluetooth kihangositas
...

[ Szerkesztve ]

(#30626) Oldman2 válasza bb71 (#30625) üzenetére


Oldman2
veterán

Nejem telójára most tervezem ezt feltenni, ketyeg a 168 óra...

Nincs vele semmi gond valóban?

(#30627) gelbelex válasza Oldman2 (#30626) üzenetére


gelbelex
őstag

7.6 óta hétköznapi módon használom, semmi gond.
A 7.8-cal egy apróság van, ikonmozgatáskor a környékén kissé villog a képernyő, de gondot nem okoz.

(#30628) Pokzoli


Pokzoli
tag

Sziasztok!
Az mitől van, hogy a lakásban vifi routerről 2 kb. egyidős telefonom közül Redmire jóval később jön meg egy Messenger üzenet? Beállítás vagy valamiért alapból ilyen?

(#30629) todyor


todyor
tag

Sziasztok!
Az USB hibakeresést hol tudom beállítani? Már százszor végignéztem a beállítások összes menüpontját, de nem találom. Lehet, hogy vak vagyok?

(#30630) bb71 válasza todyor (#30629) üzenetére


bb71
őstag

Csak ha bekapcsoltad a Fejlesztoi allapotot, a Fejlesztoi beallitasokban talalod utana.
Build szamra kell 7x bokni

(#30631) todyor válasza bb71 (#30630) üzenetére


todyor
tag

Köszönöm! Sikerült, csak újra is kellett indítanom a telót. Most már megy.

(#30632) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Ha össze-vissza érzékel a kijelző (pl.: gépelésnél az alsó sor betűit lenyomva írásjelek/sorközök jelennek meg és hasonlók, tehát valahol az alsó részen elcsúszott valami) azt kijelzőcsere megoldja vagy máshol lehet a probléma? Úgy tudom egyben van az LCD és az érintő rész.

(#30633) notika77 válasza albiosz (#30632) üzenetére


notika77
senior tag

Elvileg cserélhető az érintőpanel külön is: Youtube videók

[ Szerkesztve ]

(#30634) albiosz válasza notika77 (#30633) üzenetére


albiosz
őstag

Köszönöm! Legutóbb mikor januárban feleségem pókhálósította a kijelzőt, akkor írta egy szerviz, hogy ,,egyben szokták" cserélni, de az jó hír, ha csak a digitizer is cserélhető. Mondjuk ez annak lesz jó hír, aki majd megveszi HA-n, mert én most sem állok neki.

3,5 éve szolgál, nagyon szomorú vagyok, hogy nyugdíjazni kell szegényt. 34-ért vettem az új masinát anno Eustockról. :( Tökéletes a mai napig. Ennyiért manapság téglák vannak csak, pedig ez az 5" még pont a farmerzseb méret.

(#30635) albiosz válasza albiosz (#30634) üzenetére


albiosz
őstag

Úgy néz ki sztornó egyelőre. Átköltöztettem mindent egy másik telefonra, mire végzett a költöztető app megjavult a 4X, pedig kb. hétfő óta gond volt az érintéssel. Ennek a masinának lelke van.

(#30636) gelbelex válasza albiosz (#30634) üzenetére


gelbelex
őstag

Szia!
Az érintő-kijelző-keret kombó egyben is már annyira olcsó, hogy külön már nem igazán éri meg a macerát, sem szervízben, sem otthon (ha nincs gyakorlat).

5": Igen, zseb, övtáska, és egykezes használhatóság, az elejtés nagy kockázata nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#30637) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok!
A fiamnak ez a telefonja (4X) van és most negyedszer reped meg a kijelzője ... :W , mindez úgy hogy az első repedést kivéve zsebben volt a telefonja ....
(Szerintem szinte biztos, hogy valami utánagyártottal cserélték le)

Esetleg nem tudnátok ajánlani egy szervizt ahol van rá esély hogy eredeti vagy azzal megegyező minőségű kijelzőt raknak be?

Előre is köszi az infót.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#30638) gelbelex


gelbelex
őstag

Sziasztok!
Információt kérnék, honnan érdemes akkut rendelni, lehetőleg minél közelebbit a 4000mAh-hoz.
Kapcsolódik, bár talán nem idevaló: Milyen programot érdemes használni, ami kikapcsolt képernyővel is követi/akkumulálja a futó process-ek processzorhasználatát?
Wifi és adatkapcsolat, valamint futó alkalmazás nélkül 6óra alatt 600 mAh fogyott az akkuból (AccuBattery alapján).
Előre is köszönöm!

Szerk:
#30637 : Zseb és zseb között is lehet különbség. Egy farzsebben lehet jókora hajlító igénybevétel...

[ Szerkesztve ]

(#30639) beef


beef
őstag

Egy kis segítség kellene.
A frissített K&H banki app már nem működik rootolt készülékeken.
Próbáljátok már ki (nem kell K&H ügyfélnek lenni hozzá), ha letöltitek az áruházból és átlapozzátok a reklámokat, utána fel fog ajánlani 3 belépési lehetőséget. Mindegy melyiket választjátok. Ekkor írja ki, hogy rootolt a teló egy kis ablakban.
Küldjétek már el, hogy milyen OS fut a telótokon. Az is érdekel, akit tovább enged.
Köszi.

(#30640) notika77 válasza sz.j (#30637) üzenetére


notika77
senior tag

Én eddig 7x cseréltem kijelzőt. Mindegyiket másik eladótól az Aliexpressről és csak az egyiknél volt olyan érzésem, hogy jobban tört, mint a többi. De lehetett egy szerencsétlen fogás is, mert már összeszerelés közben eltörtem a hangszórónyílás feletti részt, úgy, hogy a törés után ráfogtam még egyszer, mert nem hittem el, hogy ennyitől eltört és törtem rajta még egyet. :) De ettől a két kis töréstől eltekintve - amitől a közelségérzékelő nem működött - több, mint 1 évet kibírt.
Következő csere már nem teljes kijelzőcsere lesz (~$25), hanem megpróbálom csak a digitizert (érintésérzékelő "üveglap") cserélni, ami kevesebb, mint $10. Ma linkeltem youtube videókat a témában, ha van kedved hozzá, te is megpróbálkozhatsz vele.

[ Szerkesztve ]

(#30641) sz.j válasza notika77 (#30640) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Én eddig 7x cseréltem kijelzőt...."

Hogy őszinte legyek ezt nem értem ...
Ennyivel rosszabb minőségű lenne a 4X mint a 3S, mert nekem az van, többször leejtettem, de eddig megúsztam törés nélkül .
Vagy csak pusztán szerencsém volt?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#30642) orso0355 válasza sz.j (#30641) üzenetére


orso0355
őstag

Nekem négy éve megy karcolás nélkül, pedig nyúzom rendesen, táskában, zsebben, kocsiban... esett is már le, de mákom volt, nyilván azért vigyázok rá. Gondolom felhasználófüggő. Nekem még soha egy mobilom se tört, barátnőmé kb mindig egy héten belül pókhálósodik 😃

[ Szerkesztve ]

(#30643) Bambuszpro válasza notika77 (#30640) üzenetére


Bambuszpro
tag

Azt nem tudom higy sikerült csinálnod. Amíg használtam többször esett pofára mikor biciklizés közben kicsúszott a zsebemből és kétszer még részegen sikerült ráharapni ami a hátlapon látszik is. Egyszer sem tört be pedig a legolcsóbb üvegfólia volt rajta.:DD Egyedüli baja hogy egy sávban nem mindig érzékel de akkor egy erősebb eső kapott el és egy picit beázott

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#30644) notika77 válasza sz.j (#30641) üzenetére


notika77
senior tag

Passz. 2007 óta használok okostelefonokat (HTC P3600 ->), de másiknak nem sikerült egyszer sem betörni a kijelzőjét.

(#30645) siddis válasza beef (#30639) üzenetére


siddis
őstag

Magisk Hide be lett izzítva.? És milyen OS.?

-- Aux armes, citoyens --

(#30646) bb71 válasza sz.j (#30637) üzenetére


bb71
őstag

Van rajta kijelzovedo - tempered glass? Egyetlen telefonunkon sem tort soha kijelzo! Felesegem 5m-rol ejtette le betonra nemreg - kijelzo nem serult!

Gelbelex: olvass vissza, nemreg ajanlottam egyet, 3900 folotti a tudasa.

beef:

[ Szerkesztve ]

(#30647) beef válasza sz.j (#30641) üzenetére


beef
őstag

Enyém az évek alatt párszor landolt már. Azóta is a gyári kijelző van rajta. Semmi hibája. Védőüveg nem, csak fólia volt rajta, de utóbbi 1 évben az sem.
Igaz hogy van egy tokja, aminek a pereme pár miliméterrel a kijelző felé ér.

(#30648) beef válasza siddis (#30645) üzenetére


beef
őstag

Minden be lett izzítva ami csak elképzelhető.
Magisk hide-ban elrejtve az app, maga a magisk is átnevezve. Az app ketrecben fut (Island). Magiskhide props config-gal más telefonnak hazudja magát. Nem segít.
Magisk uninstall sem segít.
crDroid 7.8

#30649 bb71
Igen, tovább enged, de utána az azonosítás végén elhasal.
Tehát eleve nem szabadna látni a felugró ablakot.

[ Szerkesztve ]

(#30649) bb71 válasza bb71 (#30646) üzenetére


bb71
őstag

beef - elfogadtam a figyelmeztetest es tovabbengedett.
Elotte Magiskben elrejtettem, majd ujrainditottam a telot.
Ja, nekem is CrDroid 7.8

[ Szerkesztve ]

(#30650) b3n1t0 válasza beef (#30639) üzenetére


b3n1t0
csendes tag

Redmi 4x-en crDroid 6.16 (A10)
Redmi Note 8T-n LineageOS 16.0 (A9)
mindkét készüléken elhasal az mPIN megadása után :(((

Poco X5 Pro 5G *** "Néha nulla vagyok / Néha meg egy / Nem osztok, nem szorzok / Nekem egyre megy" - (ETA - Nulladal)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.