Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) szimi57 válasza SenorGrande (#30248) üzenetére


szimi57
őstag

Természetesen FR után elölről kell kezdeni mindent. Szerintem erre nincs egyszerű megoldás.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30252) bb71 válasza bb71 (#30245) üzenetére


bb71
őstag

Sajna AA nem megy, mivel nem tudok továbblépni az ominózus "megjelenítés más appok felett" ... bekapcsolásán.

(#30253) beef válasza bb71 (#30252) üzenetére


beef
őstag

Akkor csak a "szokásos" :)
Majd talán javítják valamelyik build-ben, mint ahogy a 10-nél is tették. Ott is sokáig egyik ROM-on se ment.

(#30254) bb71 válasza beef (#30253) üzenetére


bb71
őstag

MEGCSINÁLTAM!!!! Működik az Android Auto ... :DD

[link]

most nincs kedvem magyarul leírni.

EZ az én igényeimnek a TÖKÉLETES ROM !!!

[ Szerkesztve ]

(#30255) bobalazs válasza bobalazs (#30188) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

twrp flashelés után a hangerő fel + le gomb és power gomb kombinációjával indul a twrp egyébként pedig a stock recovery jön be a hangerő fel + power gombbal.

(#30256) zzolika


zzolika
aktív tag

Sziasztok!
Nincs valakinek fölösleges hydrogel fóliája? Rendeltem Kínából, de 3 hónapja nem ért ide.

(#30257) beef válasza bb71 (#30244) üzenetére


beef
őstag

Hogy vált be eddig a crdroid 7.1?
Gondolkozom a 6 vagy 7-en.

(#30258) bb71 válasza beef (#30257) üzenetére


bb71
őstag

Eddigi legjobb ROM. Szigorúan a szerző általi OrangeFox-ot ajánlom hozzá.

Mivel beta, van egy két érdekesség, pl. a Mobilhálózat konkréten kiszürkített, nem lehet rábökni, hogy belépj a menűjébe. De, ha bekapcsolom a lehúzós menűből az adatkapcsolatot, akkor alá bökve be lehet lépni a beállításokba.
bobalazsnál nem megy a dual sim funkció...

(#30259) matta2003


matta2003
tag

Sziasztok!
Elgondolkodtam a telefon leváltásán.
Két éve használtan vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve:
1-2 napot kibír,
lehet vele telefonálni,
4G-t tud,
2 SIM kártyás.
Ami nem tetszik (már):
- gyenge videó,
- gyenge képek - főleg sötétben, vakuval.
- viszonylag lassú tud lenni időnként (ez annyira nem érdekel, nem zavar, ha várni kell 1-2 mp-et, hogy betöltsön egy cikket).

Mire cseréltétek?
Milyen előnyök miatt válaszottátok az adott készüléket?
Milyen jellemzőt "áldoztál be" az új készülékkel?
Valami tipp?

A lehető legolcsóbb/jobb megoldást keresem, de tényleg, használt telefontól sem riadok vissza. Nem fontos, hogy a legújabb modell legyen.

nem 21 éves vagyok...

(#30260) trebrona válasza matta2003 (#30259) üzenetére


trebrona
nagyúr

https://mobilarena.hu/tema/melyik_okostelefont_vegyem_olvasd_el_az_1_hozzaszo/friss.html

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30261) bobalazs válasza bb71 (#30258) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet hogy megy csak otp nem küldte azt a nyamvadt smst. A hivás fogadás pl működött dual simmel.
Csak már nem vártam meg, átraktam másik teloba a másik simet. Bár ott se jött meg hamar de legalább megjött.
Kegyetlen jó a rom, nagyon fasza a akksi ideje, sztem ha nem nyulok hozzá, 7 napig simán elmegy a teló. Van benne egy akksi töltö funkció ami beállitható %on ki be kapcsolhatja a töltést, az szerintem bugos. 60 be 80% ki funkciora tettem, és lemeritettem 40%ra nem volt hajlando tölteni a telo abszolut. kikapcsolva a funkciot ujra ment a töltés. KB ennyi.
A dec 22?-i security update miatt is érdemes használni, biztonsági csomag androidos a legujabb.
Ide is leirom a telepitést, hogy egyszerűsitsem a dolgot:
3.3.1-0 TWRP
rá a orangefox https://sourceforge.net/projects/jabiyeff-build/files/Recovery/OrangeFox-R11.0-santoni-29.11.20.zip/download
fel a romot https://crdroid.net/santon
orange ujrainditás után, (rendszer ne töltsön be)
megy rá a gapps https://sourceforge.net/projects/nikgapps/ az utolso NikGapps-basic-
arm64-11-20201214-signed

[ Szerkesztve ]

(#30262) beef válasza bobalazs (#30261) üzenetére


beef
őstag

A rom után minek indítod újra gapps előtt, szerintem semmi szükség rá, mivel ugyanúgy recoverybe lépsz be.

(#30263) bobalazs válasza beef (#30262) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Oké. Nem tudtam hogy nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#30264) beef válasza bobalazs (#30263) üzenetére


beef
őstag

Azért kérdeztem csak, mert azt hittem tudsz valami extra (általam nem ismert) infót, azért csinálod így.

Egyébként Orange recovery-ben lehet összefűzni a telepítéseket. Tehát berakod listába, rom, gapps, magisk, stb. zip-eket és egymás után lefuttatja. Nem kell külön figyelni, hogy mikor végzett az aktuális telepítés.
Persze hasznosabb külön, mert akkor a log-ot könnyebben át tudod nézni, hogy kaptál-e valami hibaüzenet az aktuális telepítésnél.

(#30265) kano válasza beef (#30264) üzenetére


kano
nagyúr

TWRP is tudja az összefűzést.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30266) beef válasza kano (#30265) üzenetére


beef
őstag

Csak azért írtam Orange-t, mert az volt fentebb említve. Meg már évek óta nem használom TWRP-t és nem emlékeztem rá, hülyeséget meg nem akartam írni.

[ Szerkesztve ]

(#30267) bobalazs válasza beef (#30266) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

twrp alól nem értem el a belső tárat windowzal, mountolni se tudtam. Nektek az megy?
Orangeal ment, meg otg is.

(#30268) beef válasza bobalazs (#30267) üzenetére


beef
őstag

Én Orange-t használok nagyon régóta. Szóval nem tudok TWRP-ről nyilatkozni.

(#30269) siddis


siddis
őstag

Jöttek ki ma új NikGapps-kiadások.. Pie, Q és R is..

Nem mellesleg Boldog új Évet..

-- Aux armes, citoyens --

(#30270) bb71


bb71
őstag

Kit érdekel egy Nikgapps, amikor a CrDroid után egy újabb csodát találtam hőn szeretett telefonunkra!!!

trCamera_Xmas_Release.apk
[link]

Minden is működik benne (crdroidon vagyok ugye A11)!+!+!

- video
- slow motion
- time lapse
- night sight
-...

Fontos: videók tárolásának hatékonyság növelésére a H.265-öt NE állítsátok be, mert nem tudja és nem lehet vidót készíteni utána!!!

:D

és Áldott új évet kívánok Nektek!

[ Szerkesztve ]

(#30271) bobalazs válasza bb71 (#30270) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet késziteni utána, csak rá kell nyomni az progi adatok törlésére. Igy jártam a 1080p 60al :D
A night sight nagyon jó éles képet csinált, meglepődtem.

(#30272) beef válasza bb71 (#30270) üzenetére


beef
őstag

Mondjuk a slow motion az inkább csak placebó. Mert több képkockát akkor sem fog rögzíteni másodpercenként. Kb. ugyanaz mint ha normál felvételt lelassítanál.

(#30273) bb71 válasza beef (#30272) üzenetére


bb71
őstag

Te inkább virgácsot érdemelsz, nem ilyen ajándékokat... :K

(#30274) beef válasza bb71 (#30273) üzenetére


beef
őstag

Gondoltam tisztázom, mielőtt a hír hozóját indokolatlanul lefejezik. :D

(#30275) siddis


siddis
őstag

Jött ki új official TWRP.. https://dl.twrp.me/santoni/

-- Aux armes, citoyens --

(#30276) orso0355


orso0355
őstag

Na, vissza az alapokhoz 😃
Feltettem egy új chat appot. Mindent IS beállítottam, engedélyek, értesítések, akkukímélő ki, képernyőzár, lebegő értesítés, led világítás (ez lenne a fontos nekem), mittomén... mégse jelez semmit, akárhogy is próbálom, se fent, se lent, se semmi. Már megesz a méreg XD
Nem igaz,.hogy ennyire béna vagyok... szerintetek mi a nyavalyatörés van?

Minden más (régi) appom jól működik, nyilván két éve állítottam be utoljára... az alkalmazásengedélyeket is egyesével átnéztem. :U

[ Szerkesztve ]

(#30277) orso0355 válasza orso0355 (#30276) üzenetére


orso0355
őstag

(Végigmentem a 25225-ös hozzászóláson is...)

(#30278) siddis válasza orso0355 (#30276) üzenetére


siddis
őstag

Nálam volt már olyan, hogy minden engedély rendben volt, de a Launcher-re meg nem volt megadva az "értesítések megjelenítése" :D

-- Aux armes, citoyens --

(#30279) orso0355 válasza siddis (#30278) üzenetére


orso0355
őstag

Xiaomi faktor 😃 minden más értesítés jön mint az állat 😃

(#30280) mpo válasza orso0355 (#30279) üzenetére


mpo
veterán

Olvasd el az appról a véleményeket, hátha más is belefutott.

Ha érted, akkor már elavult.

(#30281) orso0355 válasza mpo (#30280) üzenetére


orso0355
őstag

Nem láttam ilyet, viszont én beírtam, köszi az ötletet 😃

(#30282) beef válasza bb71 (#30258) üzenetére


beef
őstag

Tesztelgetem crdroid 7.1-et.

Akku töltés sajnos csak ~2000mAh, próbálok keresni hozzá QC3 gyorstöltés kiegészítőt, mert korábbi rendszeremmel ment a ~2500mAh is.
Merülésben kb. ugyanaz mint Bliss 12 + Rockstar v9 kernel (a kernel volt nagyon jó).
Ha kihangosítóhoz kapcsolódok és jön egy sms, akkor nem egyszer játssza le a hangot hanem többször.
Volt olyan, hogy nem tudtak elérni, csak sms jött, hogy nem fogadott hívás, többször is. Ezen lehet segített a GSM/WCDMA/LTE-re átkapcsolás (ez idővel kiderül).

Más gondom eddig nem volt vele.

(#30283) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Tudtok valamit a nagyon lassú töltése crdroidra? Gyári töltő ilyen 800 mah körül szokott tölteni, szerintem lassú. Úgy olvastam valahol hogy a gyorstöltés támogatott?

(#30284) kano válasza beef (#30282) üzenetére


kano
nagyúr

A töltés működik csak 2A-el vagy az akku kapacitása 2Ah? Mert amit írtál az ügy nem jön össze.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30285) beef válasza kano (#30284) üzenetére


beef
őstag

Jogos, a "h" nem kell. Természetesen a töltés.

(#30286) fuwiradis


fuwiradis
tag

Sziasztok!

Tapasztalt mar valaki olyat, hogy a 4X-en a Mi Video egyszer csak kuldott egy orosz nyelvu notificationt? Fogalmam sincs mi lehetett, eppen ezert nem is nyomtam ra, de mikozben azon tunodtem, hogy mi a fene lehet, kozben egy kis ido utan magatol eltunt... egyebkent meg nem is hasznalom a Mi Video-t, ugyhogy ha angol nyelvu tartalom lett volna, akkor is meglepodok

(#30287) Mercutio_ válasza fuwiradis (#30286) üzenetére


Mercutio_
félisten

10-20 perce Redmi Note 7-en is feldobta :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30288) trebrona válasza Mercutio_ (#30287) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez 3S portolt MIUI12.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30289) bb71 válasza trebrona (#30288) üzenetére


bb71
őstag

Ha hiányzik, várni fog még Egész évben!
Meglepetés! Csak évente egyszer!

[ Szerkesztve ]

(#30290) orso0355


orso0355
őstag

Az én "újévi" meglepetésem a Xiaomitól, hogy az alsó gombokra egyszercsak elkezdett 5 másodperces késéssel reagálni. (Meg hogy a Mi Band 5-re nem küldi az üzenet szövegét, csak hogy "üzenet érkezett", de ezen már túlvagyok, minden létező beállítást, appot teszteltem, semmivel nem jó, szóval marad a telefon hibája).
Sajnálnám pedig, ha le kéne cserélnem, bár így 3 és fél év után már lehet, hogy elfáradt. Most leszedtem róla a hydrogel fóliát is, hátha javul az érzékenység, és valóban, jobb lett a két szélső gomb, de a home, az valami katasztrófa. Megnyomom, egyszer semmi, csakis és kizárólag másodszorra reagál, akkor is először csak elhalványul a képernyő, és 5 másodperc után történik csak valami. (Érdekes, mert ha hosszan nyomom, azonnal zárja a kijelzőt, tehát érzékelni érzékel.)

[ Szerkesztve ]

(#30291) mpo válasza orso0355 (#30290) üzenetére


mpo
veterán

Egy újraindítást megpróbálhatsz.

Ha érted, akkor már elavult.

(#30292) orso0355 válasza mpo (#30291) üzenetére


orso0355
őstag

Már kb. tízszer újraindítottam tegnap óta, sőt kikapcsolás-bekapcsolás is volt természetesen.

(#30293) trebrona válasza bb71 (#30289) üzenetére


trebrona
nagyúr

Meglepetések. Ha jól emlékszem az i, jeri a többesszám jele. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30294) mpo válasza orso0355 (#30292) üzenetére


mpo
veterán

Keress magadnak egy új modellt, mert ha ez nem működik, akkor már készen állsz a vásárlásra.

Ha érted, akkor már elavult.

(#30295) orso0355 válasza mpo (#30294) üzenetére


orso0355
őstag

Meggondolom :)
Most úgyis cserélik a céges telót is, lehet, hogy az is elég lesz, és akkor nem kell kettőt hurcibálni...
Nehezen válok meg a 4X-től, ez az eddigi legjobb telefonom, nagyon összenőttünk (nem mellékesen a mérete is pont jó, nehéz lesz megtalálni az utódját, ha egyáltalán).
Azért még küzdök vele, lehet, hogy egy FR sem ártana neki (csak nekem :D ).

(#30296) fuwiradis válasza trebrona (#30288) üzenetére


fuwiradis
tag

+ #30287 Mercutio_

koszi a kepet! azt meg nem tudom mondani, hogy az en esetemben ugyanez volt-e a szoveg, de volt benne egy emoji kb. ugyanitt a szovegben, de en inkabb piros szivecskenek neztem :DDD bar ez is hasonlo.
szerk: ja meg mintha a mi video app iconja mintha kek szinben jelent volna meg az ertesitesben, de amugy ugyanugy nez ki, mint a te kepernyomenteseden.

azt hiszem csinalok egy frissitest azert a telon, mert sajnos ennek nem vagyok bajnoka, ezert is lett extra gyanus ez az orosz cucc. de mivel az enyemtol total fuggetlen masok is kaptak, talan nincs akkora gaz... fene tudja.

[ Szerkesztve ]

(#30297) Mercutio_ válasza orso0355 (#30295) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az FR az sose jó ember esetében :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30298) orso0355 válasza Mercutio_ (#30297) üzenetére


orso0355
őstag

Egen, már volt benne részem sajnos :D

(#30299) orso0355 válasza mpo (#30294) üzenetére


orso0355
őstag

Érdekes. Most megjavult. :F
Mi a csuda...?

(#30300) mpo válasza orso0355 (#30299) üzenetére


mpo
veterán

Megijedt, hogy lecseréled. :D

Ha érted, akkor már elavult.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.