Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30201) bobalazs válasza Lackooo84 (#30200) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

FR az minek a rövidítése, nem tudom.

szimi57
jó lenne ha nem egy állítólagos dologgal segítenél hanem valami biztos megoldás kell.
Itt van beragadva ebbe a képernyőbe a telefon.

ha megvan a stock recovery redmi 4x-re azt osszátok meg velem kérlek, visszarakom azt fastbootból.

[ Szerkesztve ]

(#30202) szimi57 válasza bobalazs (#30201) üzenetére


szimi57
őstag

Hosszan kell nyomni a bekapcsoló gombot. Ha ujra a recovery indulna, akkor kell a hangerő le is.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30203) bobalazs válasza szimi57 (#30202) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

hangerő le fastboot. bekapcs gombal ujra betölt ugyanez a képernyő.

(#30204) Lackooo84 válasza bobalazs (#30201) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Fastboot majd fastboot format userdata. Más megoldás sajnos nincs. Az adatpartició titkosítva van.

The Truth is out there...

(#30205) trebrona válasza bobalazs (#30203) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vagy az előzőleg használt képernyőzár jelszava kell, vagy próbáld egyszerűen beírni: password

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30206) bobalazs válasza Lackooo84 (#30204) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs lementve semmim, és nincs semmilyen backupom sem. Biztonságos ezt beírni? Megmarad a rendszer?

trebrona
A password nem volt helyes jelszó, nem fogadta el. Írt ki üzenetet hogy nem tudta mountolni a nem tudom mit.

[ Szerkesztve ]

(#30207) trebrona válasza bobalazs (#30206) üzenetére


trebrona
nagyúr

Képernyőzár jelszava?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30208) Lackooo84 válasza bobalazs (#30206) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Dehogy marad meg. Gyalu sajnos. Első szabály, backup nélkül semmit nem állunk neki mókolni.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#30209) bobalazs válasza Lackooo84 (#30208) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Gyalu, ezt hogy érted. Mit tudok csinálni ezután hogy tudok rendszert felrakni a telóra?
Backup eleve nem lehetett ha egy recoverybe se tudok belépni. Kb semmit sem tudok csinéálni recovery nélkül. És még mindig nem tudom mit csináljak.

nem volt semmilyen képernyőzár.

Felül tudom írni a gyári mi-recoveryvel? AKkor talán nem bootol be ebbe aze encrypted üzenetes orangeba, és el tudnám inditani a rendszert?
meg van ez a gyári img valakinek? Feltöltené vhova?
Nem kell nekem már semmiylen orangefox csak működjön a teló.

[ Szerkesztve ]

(#30210) Lackooo84 válasza bobalazs (#30209) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát gondolom ez az encrypt képernyő nem csak úgy magától jött, hanem valamit csináltál vele, nem? Ha beírod amit mondtam akkor tiszta lappal fog bootolni a teló. Most sincs semmi baja, csak az adat particiód titkosított, nem tudja olvasni.

The Truth is out there...

(#30211) bobalazs válasza Lackooo84 (#30210) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Pontosan leírtam minden lépést amit csináltam a korábbi hszeimben. Nem csináltam vele semmit.

Azt a megoldást találtam ki hogy egy korábbi verziójú
OrangeFox-R10.0_3-Stable-santoni.zip recovery.img -t flasheltem fastbootban
és abban betöltött az orangefox. ott rányomtam a reboot to systemre, és most csak a mi-s töltöképernyőt látom a rendszer nem töltött be.

Próbáltam most amit írtál, mert fastboot modban engedett lépni,
viszont ezt írta ki

[ Szerkesztve ]

(#30212) LyonnaisFan1 válasza bobalazs (#30211) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem ez a LazyFlasheres dolog kell?

Recoveryből telepíteni, ami neked ahogy látom a narancsróka. És a reboot system után el kellene indulnia miui-nak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30213) kano válasza bobalazs (#30211) üzenetére


kano
nagyúr

Mit szeretnék egyébként? Egy TWRP-t feltenni? Mert a TWRP flash az jó volt, de utána kell egy reboot recovery parancs. Majd ott az első képernyőn engedélyezni kell az írást.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30214) bobalazs válasza LyonnaisFan1 (#30212) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem működik a recovery, sem twrp sem fox reboot után és nem bootolt be a rendszer sem.
MOst egyedül azon vagyok hogy fastboot alól fel tudjam tenni a global romot valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#30215) Lackooo84 válasza bobalazs (#30211) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szedj le egy fastboot romot. MiFlash toolt. Majd telón fastboot, ott fastboot boot edl. PC-re rádug, MiFlash toolban kiválasztod a romot, alul "clean all" és flash.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#30216) LyonnaisFan1 válasza bobalazs (#30214) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Értem.
Van egy ilyen Xiaomi féle svájci bicska, a MultiTool.

Letöltés és telepítés után egy multifunkciós programot kell kapnod, amivel meg lehet csinálni szinte mindent.

De lehet Lackooo84 kolléga megoldása lesz az igazi.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30217) bobalazs válasza Lackooo84 (#30215) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Tudom hogy te érted mit beszélsz de linkek nélkül én hülye vagyok ehhez.
1. lépés szedj legy egy fastboot romot
- ez mi vagy honnan és mit?
miflash tool az van.

(#30218) siddis válasza bobalazs (#30217) üzenetére


siddis
őstag

Éééóóó, törölted már a cuccot.? Nem próbáltál egy régebbi TWRP-t az OrangeFox helyett.? Az újakban már négyes kernel van, nem biztos hogy jól kezelik a régi rendszereket / mentéseket..

Ahogy itt lent olvasom akkor már nem aktuális.. :)

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#30219) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ez alapján ezt a gyári romot
Xiaomi_Redmi_4X_V11.0.2.0.NAMMIXM_20191107.0000.00_Global_7.1_XFT_(by_xiaomistockrom.com)
flasheltem fel flashelt is elég sokáig, majd elindult a teló de nem tölt be a rendszer
a flash progi pedig ezt írja
[link]

NOFENE csak várni kellett és betöltött!
AZt hiszem mára befejeztem! :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#30221) Lackooo84 válasza bobalazs (#30219) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szívesen! :)

The Truth is out there...

(#30222) szimi57


szimi57
őstag

Lecseréltem az OrangeFox recoveryt erre úgy, hogy nem töröltem előtte az ujjlenyomat feloldást. Nem jött elő semmiféle jelszó kérés, megmaradt változatlanul a feloldás is. Marad ez. :R

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30223) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy látom nem én voltam a hülye.
[kép]
forumán xda-dev Redmi 4x orangefox oldalán írja több user hogy nem volt password sem lockscreen beállítva és lezárta nekik az adatparticiót- encrypted data, illetve ott egy komment a másik verzióról aki szintén ugyanabba a problémába került mint tegnap én (i end up with boot logo and nothing happens anymore)
Pont ezek voltak nálam is a probléma
Ezek szerint vannak nem ajánlott orangefox verziók! R11.0_0-stable és R10.0._3 stable konkrétan.

[ Szerkesztve ]

(#30224) kano válasza bobalazs (#30223) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem ezzel az orangefox recovery-vel mindig csak a gond volt. Nem erőltetném.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30225) bb71 válasza kano (#30224) üzenetére


bb71
őstag

+1

(#30226) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!

Egy ideje jelentkezik ez a piros felkiáltójel. Azóta sokkal gyorsabban merül az aku.

Mi lehet a probléma?
Megoldás?

köszi

(#30227) bobalazs válasza csferke (#30226) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

biztonság - adathasználat - adatforgalmi statisztikák - rendszeralkalmazás
ezt átnézed
ami gyakran ébreszti a telót annál letiltod a mobiladat-kapcsolatot, ha akarod
vagy kiszűröd melyik app használja a rendszert ébresztgetésre.

(#30228) bobalazs válasza siddis (#30218) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

-

[ Szerkesztve ]

(#30229) macssessz


macssessz
tag

Üdv Márkatársak!
Szilikon tokot keresgéltem a neten kedves 4x-emhez és meglepve tapasztaltam, hogy csak drága, színes 3-4e Ft-os tokokat és 0.3mm-es szilikon tokokat találok. Nem találtam pesten sima mezei tokot normális árban. Esetleg tudja valaki hol vehetnék a régihez hasonlót tokot?
Köszi előre is a segítségeteket.

(#30230) LyonnaisFan1 válasza macssessz (#30229) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Hardverapro?
Sztem ott találhatsz esetleg.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#30231) bobalazs válasza macssessz (#30229) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Aliexpressről,

(#30232) kano válasza bobalazs (#30231) üzenetére


kano
nagyúr

Pesten....

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30233) macssessz válasza bobalazs (#30231) üzenetére


macssessz
tag

A HW apróra már írtam, a választ várom.
Csak azért kérdeztem itt, hátha valaki látott ilyet a közelmúltban.
Az Aliexpresst meg hasonlókat kihagynám.
Egyrészt nem rendeltem még, nem tudom hogyan kell csinálni, másrészt fájna ha az ezer forintos tokért fizetnék két-három ezer postaköltséget. Akkor megvehetem itt is és esetleg még meg is tapizhatom mielőtt megveszem.

(#30234) trebrona válasza macssessz (#30233) üzenetére


trebrona
nagyúr

Aliról 1+1,5 dollárból kijönne szállítással együtt. Honnan veszel 2-3 ezres postaköltséget? :N

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30235) csferke válasza bobalazs (#30227) üzenetére


csferke
senior tag


Sz.tem ez az adatforgalmi mennyiség ebben a hónapban elfogadható.
Valahol máshol van a a kutya elásva. :F

(#30236) notika77 válasza trebrona (#30234) üzenetére


notika77
senior tag

Ha Magyarországról Magyarországra ~1400Ft, nem eszement dolog arra számítani, hogy Kínából a duplája. Nem mindenkinek tanítják a suliban, hogy ez nem így működik :)

[ Szerkesztve ]

(#30237) trebrona válasza notika77 (#30236) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azt azért nem kell iskolában tanítani, hogy egy weboldalon megkeressen egy terméket, és az ahhoz kapcsolódó szállítási költséget.

;)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30238) fecske13 válasza macssessz (#30229) üzenetére


fecske13
tag

Tőlük vettem pár hónapja, bár mostanra úgy látom eléggé kifogytak.
AUN.hu

"Az a lényeg, egészség legyen, meg kerozin a repcsibe."

(#30239) macssessz válasza trebrona (#30237) üzenetére


macssessz
tag

Kedves Trebrona! Magyar oldalakon kerestem.
Lassan mondom mert lassan érted:
n_e_m h_a_s_z_n_á_l_o_m a_z A_l_i_t. :N

(#30240) trebrona válasza macssessz (#30239) üzenetére


trebrona
nagyúr

A válasz nem közvetlenül neked ment, és nem is írtam olyat, hogy onnan rendelj! Az általad vízionált több ezer forintos szállítási költséget cáfoltam meg. Remélem érthető volt, ha nem, olvasd el többször, lassan, figyelmesen!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#30241) bobalazs válasza fecske13 (#30238) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek pont ugyanazok mint amik allin vannak csak kétszer annyiért. :C

(#30242) kano válasza bobalazs (#30241) üzenetére


kano
nagyúr

Nyilván. Ők is onnan rendelik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30243) macssessz válasza trebrona (#30240) üzenetére


macssessz
tag

Igazad van. Hagyjuk!
A többieknek köszönöm a segítséget. Sikerült tokot vennem egy ezresért.

(#30244) bb71


bb71
őstag

Ezt felpattintottam, holnap reggelre kiderul a fogyasztasa...

(#30245) bb71 válasza bb71 (#30244) üzenetére


bb71
őstag

Hoppá:

Na meg ha az Android Auto is menne - netan Android11 leven vezezek nelkul is - havaj, dizsi, napfeny...

(#30246) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Szeretném a telefonomat gyári állapotra visszaállítani, a kérdésem pedig a kétlépcsős hitelesítésekkel kapcsolatos.
Minden app/weblap/szolgáltatás kétlépcsős hitelesítését ki kell kapcsolnom, utána FR, vissza az appok, és újból beállítani? Vagy mi ennek e menete?

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#30247) szimi57 válasza SenorGrande (#30246) üzenetére


szimi57
őstag

Szerintem nem kell kikapcsolni a hitelesítést, viszont, ha volt beállítva ujjlenyomat vagy egyéb biztonság azt ki kell szedni.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#30248) SenorGrande válasza szimi57 (#30247) üzenetére


SenorGrande
senior tag

De FR után nem lesz fent az app, és nem lesznek benne a fiókok. A hozzáadáshoz/bejelentkezéshez kellhet a 2Fa kód. Azt honnan szedem, ha egyszer reseteltem a telefont?

Szerk:
Ez a 3. topik, ahol megkérdeztem. De mintha lehetetlen kérdeznék. Mintha csak én használnék kétfaktoros authentikációkat.
Mindegy. Szerintem az lesz, egyesével kikapcsolgatom mindenhol, FR után meg újból beállítom mindenhol. De nem hiszem, hogy ez a - legegyszerűbb - módja. :F

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#30249) Mercutio_ válasza SenorGrande (#30248) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nincs valami google felület ahol ezt PC-ről kényelmesen lehet kapcsolgatni? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30250) kano válasza SenorGrande (#30248) üzenetére


kano
nagyúr

Senki sem használ ilyen hitelesítést. Csak a szívás van vele.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.