Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tihibaby


tihibaby
senior tag

A Piston 2-nél is simán fel lehet akár sötétben is ismerni,melyik oldal melyik,hiszen a jobb oldali füles alatt a zsinóron van egy kis dudor.

[ Szerkesztve ]

(#52) ncc1701 válasza syler123 (#32) üzenetére


ncc1701
veterán

Fülessel bicajozol? Bátor dolog. :)

(#53) Graphics válasza ncc1701 (#52) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mások meg azzal futnak, ez nem bátorság :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#54) syler123 válasza ncc1701 (#52) üzenetére


syler123
veterán

Csak jobb oldalon van bent, ráadásul ahol bicajozok alig van pár autó :)

[ Szerkesztve ]

(#55) bulikavagyok válasza Graphics (#53) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A futás kicsit más, hacsak nem az autók közt futsz az úton..:D Egyébként én is fülessel futok/bicajozok, és egyáltalán nem mondanám veszélyesnek. Persze nem max hangerőn használom. :)

[ Szerkesztve ]

(#56) ncc1701 válasza Graphics (#53) üzenetére


ncc1701
veterán

Ja, legalább nem hallod, mikor elütnek kocsival. :)

(#57) vicze


vicze
félisten

A P3 Youth-ról kicsit bővebben és a kiadás összehasonlítás.

(#58) hemaka


hemaka
nagyúr

Egész jónak tűnik és az ára sem eget rengető.

(#59) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm a megerősítést, hogí jól választottam. A hét folyamán érkezik az enyém.

"A Windows Phone operációs rendszert futtató mobilokkal hibátlanul dolgozott együtt a Piston 3, remekül működött az összes gomb."
Ennek pedig külön örülök, el is felejtettem utánanézni ennek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60) Magnat válasza Cifu (#19) üzenetére


Magnat
veterán

Nekem a Sennheiser cx-300 is ezt csinálja. Btw, ahhoz kész hol helyezkedik el hangminőségben ez a Piston?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#61) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kitűnő hangzás, de azért nem cserélem le a 2-t.

(#62) no more


no more
addikt

Nekem Piston 2 van (vagy talán már 2.1 nem tudom :D), őrületesen jól szól, nem tudok betelni vele a mai napig! Ha ez még annál is jobb, akkor nincs miről beszélni, best buy ismét!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#63) djgeg


djgeg
őstag

Hónapok óta használom a Piston III am. Sokkal jobban bejön mint a kettő. Ami egyébként még mai napig tökéletesen működik.Minden nap használom a füleseimet. Utazás és munka közben zenehallgatás és telefonáláshoz. (nap közben is.)

A Piston II höz képest talán kicsit gyengébb a csati rész, de nekem a kettővel se volt gondom úgy mint ahogy páran említették. Viszont kisebb a fülbe dugós szilikon harang fej csatlakozójának része ezáltal kisebb füllel rendelkezőknél is jobban "fülbeillő". (A kettőnél még a nagyobb hallójáratom ellenére is voltak gondok vele)

Tessék venni... Nagyon jó füles! Ha megjelenik a 4 akkor az lesz a következő mást már nem is fogok venni. Volt már minden féle... prémium kategóriás is... mindegyik vagy megmurdelt vagy rossz volt valamilyen téren számomra... Ez a kis kínai Xiaomi meg le tesz egy k jó fülest potom áron.

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#64) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Banggood-on most féláron van mindkettő, én berendeltem egy Youth-ot, kíváncsi vagyok mit tud 2k-ért. Egy sima Piston III beszerzésén is gondolkodom, ennyiért tényleg nem lehet csalódni (az 4k).

(#65) csabi236


csabi236
tag

Én már több hónapja használom és remek választás volt, bár én 5 ezért vásároltam ,de akinek számít a garancia annak 9 ezer se sok érte!

(#67) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Én májusban rendeltem,de kb egy hete a jobb oldal elhalkult,félig levéve a hangerőt a telefonon szinte teljesen süket.Most akarom visszaküldeni/cserélni. A visszaposta díja az engem terhel ugye?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#68) Degeczi válasza Jhonny06 (#64) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem nagy csalódás lett a Youth Edition... gagyi csatlakozó (pedig pont telefonnál lenne fontos, h jó legyen), a lapos kábel sem igazán jön be - de legfőképp a hangzása nem, valszeg azért, mert egyik gyári szilikon sem illeszkedik jól a fülembe, szerintem részben az elfordított kialakítása miatt, ami kevesebb mozgásteret hagy, ezért full verziót sem biztos, h fogok rendelni, a v2.1 végülis bevált munkábajáráshoz

(#69) VMatteo válasza vegyszer (#27) üzenetére


VMatteo
őstag

akkor innen a 8dolláros tuti vétel? Igazából azért szeretném ezt a verziót, mert a lapos vezeték kialakítás tetszik.

Tisztelet a Gépésznek!

(#70) HawerKing


HawerKing
őstag

Korrekt cucc , keszulok egy ilyet beszerezni, amennyi zenet halgatok arra tokeletes lesz.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#71) Indy1


Indy1
tag

megemlitek egy hatdollaros modellt is ami remekul hangzik (XDAn dicsertek)
Awei ES900i
UI. A Piston2/3 sorozatot oriasi mertekben hamisitjak...

(#72) TTTotya


TTTotya
senior tag

Nekünk van mindkettő fajta, nekem Piston 3, az asszonynak pedig Piston 3 Youth Edition. A YE full műanyag, nincs hozzá tartó és összehasonlítva talán egy hangyaf?sznyi különbség van hangzásban a kettő között. De ha valaki nem hallotta a Piston 3-at előtte akkor a YE is nagyon jónak tűnik, tényleg nincs egetverő különbség. Elégedetten használjuk mindketten.

(#73) Kolondrum

Azért furcsálltam én, mert 8 meg 10 mi hol mikor? 4,305 csak most csak nekem. :DD

(#74) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Xiaomi keszulekben lehet allitani, hogy mire szeretned hasznalni a gombokat. Tetszes szerint a sorrendet is megvaltoztathatod (alul hangosit, felul halkit).
En szemely szerint ertelmet nem latom annak hogy valaki hamgeroszabalyozasra hasznalja a ket plusz gombot rajta, szerintem azt a telefon oldalan a zsebben is konnyen meg lehet oldani, lepteteshez viszont elo kene venni(ha visszafele szeretnem tekerni).

-

(#75) tDr1v3r válasza GoldhandRent (#74) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Meg van hozzá dedikált hangprofil is. Bár valamiért a Mi 3-on lévő elég fosul szólt a V2-mmel...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#76) nicu71


nicu71
addikt

hu ez a cucc engem teljesen elcsábít...és wp vel együttműködik az összes funkció! :) kell.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#77) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tetszik, lehet cserelem a kettőt rá

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#78) enginev3.0 válasza vegyszer (#27) üzenetére


enginev3.0
félisten

Rendeltem egyet, remélem eredeti:) 2300ft

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#79) Jhonny06 válasza Degeczi (#68) üzenetére


Jhonny06
veterán

Elég jókat írnak a Youth-ról pedig..

(#80) Degeczi válasza Jhonny06 (#79) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nonamehez képest nyilván jobb. Fullos Piston helyett viszont nem célszerű YE-t venni, megéri a többletet.

(#81) Dominó85 válasza tDr1v3r (#75) üzenetére


Dominó85
veterán

Én Lenovo K3 Note MaxxAudio mellett használom. A gyári profilokkal több decibelt kapok, mint az EQ utánival. De piszok jól szól. Más kérdés, hogy egy hete nem találom a Piston 3-at. És egyszer már bent egy kolléga eltulajdonította... Van egy selytésem, hogy ez megint megtörtént. De most már a tyúkszemére lépek. :W Biztos, ami biztos 4,5k-ért a megszokott Xiaomi resselleremtől jön majd még egy. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#82) hampidampi


hampidampi
senior tag

Nekem is ilyen van. Elégedett vagyok vele.

BB10 telefonok alatt viszont nem működik a halkító gomb.

(#83) Kolondrum válasza enginev3.0 (#78) üzenetére

Annyiért kétlem. Bangin 8k volt, most akciós. Az pedig eredetit küld ennyiért.

(#84) enginev3.0 válasza Kolondrum (#83) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én sem hiszem, de más nem veszek egy másikat is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#85) nrg_52


nrg_52
addikt

En is beszereztem egyet par honapja. Nem vagyok vajtfulu, de a legjobb fulesem eddig, ennyit meg tudok allapitani.:) Vettem mar dragabban is gyengebbet, ez ennyiert nagyon korrekt szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#86) nemlehet


nemlehet
őstag

Nekem gyakorlatilag megjelenés óta van Piston 3-am. Talán első voltam PH-n akinek megérkezett :D

Amit a cikk nem emel ki megfelelően, hogy NAGYON NAGYON kényelmes. Én nem vagyok kényes, nem szoktam ezen rugózni, de első alkalommal feltűnt, hogy "Bakker ez de kényelmes". Féltem, hogy kiesik, de nagyon jól tart nekem a közepes haranggal, futás/edzés közben sem esett még ki soha.

A hang felvezetés nem igazán érzékelhető. Tudom mire gondolnak itt egyesek, van/volt Piston 2-őm is és ott tényleg érzékelhető, de itt sokkal kevésbé. Lehet valamit mókoltak a belső kialakítással, vagy a füles alakja, vagy hogy több benne a műanyag aminek ugye jobb a rezgéscsillapítása.

Lehet nem fémből van, de nem igazán érződik gagyinak és elég masszív. Én ráléptem egyszer és a padlóba csinált egy lenyomatot, de semmi baja nem lett, úgyhogy azért bírja a gyűrődést. A kábel az osztás alatt kevlár borítású én akadtam fel vele kilincsre, de kibírta úgyhogy szerintem a kábeltörés/szakadés nem igazán lesz gond. Persze valaki akkor is kinyírná, hogyha tömör acélból lenne szóval nem mondom, hogy lehetetlen, de normál használat mellett én nem féltem.

A hangja tényleg kiváló ezt nem ragozom. Ami kicsit csalódás lehet, hogy az izoláció csak átlagos, azért némi háttérzaj beszűrődik mondjuk a metrón vagy ha nagy a zaj.

Véleményem szerint a 9k-t is megéri, de külföldről még szar árfolyam mellett és olcsóbb annyiért meg szinte ajándék.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#87) dlaj


dlaj
őstag

Szerintetek ez és ez itt eredeti?

(#88) enginev3.0 válasza dlaj (#87) üzenetére


enginev3.0
félisten

Engem is érdekelne, vagy az amazonos

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#89) dlaj válasza enginev3.0 (#88) üzenetére


dlaj
őstag

Az Amazonon eddig akár mit is néztem ki, mindig azt írták rá, hogy hozzánk nem szállítják.

(#90) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Hát, srácok...
azért a kinti, nyers, nettó kínai árat már megint összehasonlítjátok a magyarországi, ÁFA-s, és 1 év jótállást tartalmazó árral.

Megrendeled kintről, 3-4 hét, mire megjön... ha rátolod a gyors szállítást, akkor már közel nem olyan olcsó... a gar meg, hát odakint érvényes...

Én értem, persze, átjön vám és ÁFA nélkül, mert olcsó. De mérlegelni lehet a faktorokat, és szerintem teljesen felesleges fikázni az árát, de komolyan... mert nem ugyanaz, nem ugyanazt kapod.

De, csak, hogy mondjak valamit:
Kelzsoca-féle áruldából, berendeled 6.600 ÁFA-val, számlával. + GLS költség persze pluszban van, de csak egy ezres talán...? és MÁSNAPRA itt van, magyar garral. UTÁNVÉTTEL, nem kell előre kifizetned...
JÓ-NEMJÓ? :)

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#91) bulikavagyok válasza dlaj (#87) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Geekbuying-os eredeti. Én is onnan rendeltem, és átmenet az eredetiségi vizsgán.

(#92) torma1981


torma1981
veterán

Én itt a PH-n vetten 5400Ft-ért pár napja. Nagyon tuti cucc. Nagyon szépen szól. Annyi hogy nálam android alól nem megy a két szélső gomb. Csak a középső a némitó.

(#93) nemlehet válasza Sick Boy (#90) üzenetére


nemlehet
őstag

Kinek mi. Én 15 dollárért rendeltem meg megjelenéskor. Ez kb 4200 Ft. Ha tönkre megy nem fogok garanciával matyizni. Nem vagyok ilyen vegyünk mindig újat ember, de ez nem éri meg az utánajárást. Amúgy nekem 6 nap alatt itt volt és ingyen kihozták.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#94) syler123 válasza nemlehet (#93) üzenetére


syler123
veterán

Honnan jött meg 6 nap alatt? Bangood? Én ma rendeltem, nem tudom mikorra számíthatok rá.

(#95) nemlehet válasza syler123 (#94) üzenetére


nemlehet
őstag

Onnan. De amúgy elég nagy a szórás kínai rendelésnél. Nekem volt ami 4!!!! nap alatt itt volt (ne kérdezd hogy, mert az még futárral se számít rossznak, néztem is, hogy mi ez) máskor meg 6 hétig utazgatott a csomag.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#96) vicze válasza enginev3.0 (#78) üzenetére


vicze
félisten

Az a Youth verzió lesz.

Akinek most azonnal kell, annak ajánlom az EDigitált 9e-ért. (Igen nem éri meg, de cserébe biztos garanciád van rá.)

(#97) stig70 válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


stig70
csendes tag

Nálam már letelt a pár hónap, és még mindig tökéletesen működik! :)

(#98) dlaj válasza bulikavagyok (#91) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm a választ.

(#99) syler123 válasza nemlehet (#95) üzenetére


syler123
veterán

Bangoodnak van európai raktára, gondolom onnan jöhetett meg 4 nap alatt, nem bánnám én sem ha a héten megjönne, de nem hinném, hogy így lesz :D De nyaralás előtt (aug 3) mindenképpen jó lenne ha megjönne.

(#100) batai15


batai15
félisten

ez a youth edition mennyivel rosszabb ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.