Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) pikszel válasza L4mie (#749) üzenetére


pikszel
őstag

Lehetett volna műanyag is, kinézetre ugyanilyen lenne. Viszont a guimharang (a legnagyobb) csak akkor marad bent a fülemben rendesen, ha már kissé zsíros. Előszedtem a korábbi, hasonló fülest. Egy HPM-70-es Sony és egy 20 dolláros Skullcandy. Mindkettő harangján van egy hajszálvékony kiemelkedő rész. Lehet, hogy az a titok, valamint ezek anyaga is durvább, mattabb, de nem jók erre a hangkeltőre. Nagyon bosszantó a dolog. Valaki írta itt korábban, hogy rendelt szivacsos kivitelt. Kíváncsi leszek a tapasztalataira.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#752) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Sziasztok!

Szemezek egy ilyen fülessel, kintről rendelném...csak zavarban vagyok, mert 1500-4500ig látok árakat. Van ebből is hamisítvány? Ebayen néztem top rated sellert, nála 1800 lenne, banggoodon meg 4500kb.
Meg szabad venni az olcsóbbat is?

Köszi

"Oh my Goa'uld!"

(#753) pietrrr válasza Peaceliker (#752) üzenetére


pietrrr
aktív tag

A gyanúsan olcsóak nagy valószínűséggel hamisak. Én is belefutottam egybe Alin, de szerencsére full refund lett a vége.
A Banggood viszont abszolút ajánlott, szerintem ők nem küldtek még koppincsot. Én azt ajánlom, hogy onnan rendelj. :)

(#754) neil_mullen válasza Peaceliker (#752) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

esetleg ez (plusz 5% első vásárlás kedvezmény)

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#755) Peaceliker válasza pietrrr (#753) üzenetére


Peaceliker
őstag

és neil_mullen

Köszi, akkor sztem bg lesz, őket ismerem. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#756) Norby86 válasza daver88 (#745) üzenetére


Norby86
őstag

Én jobb szeretem ha látom hogy éppen hol tart a csomagom, meg nem is volt gond hogy most ezért 1,5 dollárt elkértek pluszba. Viszont reggel is írt nekem a Pandawill, hogy ezen és ezen a tracking számon nyomon követhetem a csomagom és elnézést kérnek meg elindították a postázást. Meg is néztem, máris látszott a tracking számon hogy elvitték az elosztóba. :) Szóval Pandawillnek egy plusz pont, viszont GearBest miatt majd hétvégén érdeklődöm náluk, hogy mi az ábra. Remélem ott is elindítják jövőhéten a csomagom.

-Norbi-

(#757) PpenoO


PpenoO
őstag

(#758) bence_takacs


bence_takacs
csendes tag

Ipod Classic-al próbálta esetleg valaki? Hangerőszabályozók működnek vele?

(#759) L4mie válasza PpenoO (#757) üzenetére


L4mie
veterán

:R
hát, bevallom, ha nem lenne fehér a szigetelés, és gagyi az irányító meg nem mondanám, hogy hamis, amíg nem hallgatják meg.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#760) nadiagi2


nadiagi2
újonc

Sziasztok!

Van egy Xiaomi 2nd Piston fülhallgatóm, és a kezelője nem kompantibilis a Lenoovo androidos telefonnal, csak akkor szól ha a bekapcsoló gombot folyamatosan nyomva tartom. Más telefonra ha rákötöm kiválóan működik.
Valaki tudna segíteni, hogy mit kell átállítani a telefonon?

Köszi előre is! :)

(#761) v-man válasza nadiagi2 (#760) üzenetére


v-man
őstag

semmit nem kell (/tudsz) állítani, adaptert kell venned.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#762) ollie válasza nadiagi2 (#760) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt nem értem. Milyen bekapcsoló gombról van szó? A telefonon van bekapcsoló gomb, de nem hiszem, hogy arra értetted, mert az kikapcsolná a telefont. A hibajelenség sem tiszta. Mit jelent, hogy csak akkor szó? Csak akkor hallasz bármit is a fülhallgatóban, ha nyomsz egy gombot?

Végül, mi a telefonod pontos típusa?

[ Szerkesztve ]

***

(#763) nadiagi2 válasza ollie (#762) üzenetére


nadiagi2
újonc

Van rajta egy nagyobb gomb, talán arra szolgál, hogy elindítsa, leállítsa a zenét, ha ezt folyamatosan nyomva tartom, akkor tökéletesen szól, különben nem.
A telefon márkája Lenovo 820

[ Szerkesztve ]

(#764) ollie válasza nadiagi2 (#763) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a mikrofon gombja. Ez esetben tényleg olyan átalakító kell, mint amit előttem linkeltek.

***

(#765) Degeczi válasza nadiagi2 (#763) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Más (Nokia féle) bekötést használ a telefonod, nem a manapság általános iPhone félét.
A mikrofon és a test van fölcserélve, a hívásfogadó gomb megnyomása ezért hozza ideiglenesen helyre (mert a gombok a mikrofon madzagját kötik testre különbözö ellenállásértékeken keresztül: a középső hívásfogadó gomb gyakorlatilag rövidzárként - így olyankor van testelés, egyébként nincs)

Sokszor volt már itt szó róla, kapható filléres átalakító ilyen célra (némelyik füleshez jár is - a Pistonokhoz pont nem)

(#766) pikszel válasza Degeczi (#765) üzenetére


pikszel
őstag

Nálam egy Nokia 520-szal tökéletesen működnek a funkciók (start, stop, léptetés, hangerő), ha már szóba került.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#767) Degeczi válasza pikszel (#766) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A régi Nokiák használták a másik bekötést, ezért ragadt rajta ez a név (persze van hivatalos elnevezése is a két módnak, de fene se jegyzi meg).
Ma már szinte minden telefon az iPhone félét használja.

[ Szerkesztve ]

(#768) nadiagi2 válasza Degeczi (#767) üzenetére


nadiagi2
újonc

Mindenkinek köszönöm a segítséget, megrendeltem az átalakítót.. :)

(#769) pikszel válasza Degeczi (#767) üzenetére


pikszel
őstag

:R

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#770) Norby86 válasza neil_mullen (#743) üzenetére


Norby86
őstag

Úgy néz ki hogy megoldódnak a gondjaim. :) Írtam tegnap délelőtt a Gearbest-nek azon belül is személyesen annak aki azzal a termékkel foglalkozik, amit rendeltem. Ma pedig ránézek a tracking számra és láss csodát, aktív lett és azt írja hogy célországba elküldve.
A Pandawill-es Piston 2 rendelésem is szépen jön, már megérkezett Hollandiába, pedig 3 napja még a tracking szám se élt. Érdemes volt oda szólnom ezek szerint. :)
Remélem hogy nem fog elakadni a csomag, de legalább már látom hol van és így tudom kb mikor érkezik meg.

-Norbi-

(#771) bence_takacs


bence_takacs
csendes tag

Nem tudjátok, hogy valamelyik boltban esetleg ki lehet-e próbálni? (Bp)

(#772) Degeczi válasza bence_takacs (#771) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szólj, ha találsz ilyet, mert ott semmiképp nem célszerű venni...

(#773) bence_takacs


bence_takacs
csendes tag

Haha...
Bp alatt Budapestet értettem

(#774) Degeczi válasza bence_takacs (#773) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Most komolyan: tennél olyat a füledbe, ami már más fülzsírjával találkozott?
Ez csak úgy lenne korrekt módon megoldható, ha viszel (vagy a boltban veszel, ha tartanak) saját szilikont.

(#775) Tomorrowland


Tomorrowland
csendes tag

Megérkezett a várva várt Piston 3 fülhallgatóm a Geekbuying-ról.
Bár kissé elkeskenyedtem, a csomagoláson lévő QR kód egy bizonyos wechat oldalra irányít át, a kábelen lévő viszont már a Xiaomi oldalára, de nem igazán tetszett, ami ott fogadott.
Fentebb valaki linkelt egy összehasonlítást igazi és hamis között, a szerint igazinak tűnik az enyém, viszont a QR-es ellenőrzés teljesen elbizonytalanított.
Lehet hogy sikerült kifognom egy Fake példányt?

(#776) matyiGo


matyiGo
aktív tag

Három négy hete van egy ilyen fülesem, röviden annyit gondolok róla hogy nem jó. Hiányzik neki a mélyközép tartomány, ha seggig dugom a fülemben akkor is éppencsak előjön neki valami. Nem igazán teres a hanngja, túltolt magas jellemzi.

Szóval átlagos béna hanngzása van, az alcatel idol 2s-hez kapott fülesem jobban szól. (Mozorola moto x-el hajtom) vannak mélyei. Szóval csalódás a kisfüles. :_(

(#777) Tomorrowland


Tomorrowland
csendes tag

Stornózom az előző kijelentést!
Elnézést a bénázásomért.
A bescannelt képet telefonnal beolvasva már más fogadott
Öröm és bódottá. :DD
Ui.: kifutottam a szerkesztési időből.

(#778) L4mie válasza matyiGo (#776) üzenetére


L4mie
veterán

equalizer

Ezzel a hangbeállításokkal meghallgattam a lenti zenét, és hát akinek így nem nyomja a fejét a piston 3 sem annak nagyon vastag dobhártyája van. és tényleg ajánlott lecserélnie a fülest.

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#779) Luissimo válasza L4mie (#778) üzenetére


Luissimo
veterán

Én nem ezt nevezném zenének :O

ez minden EQ állásban frusztráló és nyomasztó tud lenni :DDD

(#780) L4mie válasza Luissimo (#779) üzenetére


L4mie
veterán

ízlések és ficamok :K

de a mély jó benne. /szerintem/

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#781) Degeczi válasza L4mie (#780) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pont ezért fölösleges még ilyen brutálisan ráemelni, mert a Pistonok eleve V karakterisztikájúak, emelnek azok maguktól is.

(#782) matyiGo válasza Degeczi (#781) üzenetére


matyiGo
aktív tag

ez a V karakterisztika teljesen reális. nagyon nem az én világom. :( ráadásul olyan érzésem van a pistonnál mintha 31Hz-nél már jól szólna de kicsit magasabban mintha teljesen vágva lenne, rendesen eltűnnek ott a hangszerek. én elég változatosan hallgatok zenét, most épp deep house-t, pinkfloyd-ot és wagnert :DD akrmilyen fura is ez a párosítás :D attól függően hogy mihez hallgatok zenét..

na mindegy néha becsúszik egy két ismertebb is így jó példa a füles kritikájára a Major Lazer - Lean On ami kimondottan hallgathatatlan dobozhangúvá válik a piston 3-al, pedig nagyon kedvelem ezt a számot. (alul döffen egyet de aztán csak eltűnik, a magasok pedig kettészedik a fülem.)
(más időszakokban és más helyszíneken kicsit mindig máshogy halljuk a zenét, függ a dolog a környezeti zajoktól a légnyomástól és attól is hogy mennyire tudtuk jól behelyezni a fülest: ez a szám ezalatt a hónap alatt egyszer sem tudott jól megszólalni a Pistonnal, mikor beindul mindig azaz érzésem hogy "hé mi a szar an ezzel a fülessel. borzalmas."
(nem beszélve a Wall-ról amit egyáltalán nem szeretek hallgatni a fülessel. csak néhány deephouse album tudott eddig viszonylag jól megszólalni... csalódott vagyok)

Furkoo Az EQ-s változtatgatásokat nem igazán szeretem, a szoftveres belenyúlásnál mindig azaz érzésem hogy tönkremegy az egész hangzáskép, pedig nagyon sok progit próbáltam végig.

konkluzió: a PISTON 3 egy nagyon átlagos béna füles, közepes ergonómiával. ha nem költöttem volna rá pénzt csak a telefonom mellé kaptam volna azt mondanám hogy meglepően jó, de hogy kimondottan ajánlott legyen... áh

[ Szerkesztve ]

(#783) L4mie válasza matyiGo (#782) üzenetére


L4mie
veterán

Szubjektív dolgok.

Ha ajánlatok szerintetek jobb minőségű fülest ebben az árkategóriában mint ahogy domino is tette szívesen próbálkozom, de egyenlőre nem volt jobb fülesem 4xxx forintért

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#784) Dominó85 válasza L4mie (#783) üzenetére


Dominó85
veterán

Pár nap és kész a cikkem a fülesekről. Csak a szabadnapjaimban sok ügyintézni valóm volt. :F :R

* Péter - 06302461862 *

(#785) Norby86 válasza Dominó85 (#784) üzenetére


Norby86
őstag

Ezt már én is várom! :) Kíváncsi leszek hogy a te füledben a Piston 2 vs. 3 között mennyi eltérést hallasz. Még úton van a Piston 2 fülesem, de már elvileg Hollandiában várja a felszállást. :)

-Norbi-

(#786) Dominó85 válasza Norby86 (#785) üzenetére


Dominó85
veterán

Most is megmondom neked, hogy ég és föld a Piston II és a 3. Én a Piston II-őt jóval kiforrottabbnak és minőségileg magasabb szintűnek tartom. Elég ha ránézek a két füles fém részeire és látom, hogy a II sokkal időtállóbb. Pedig átment rajta az első hetében a 45-ös busz 3 kereke is. :D (röviden: bunkó utastárs előretolakodik az első ajtónál, meglök és a kezemből kiveri a fülemből épp kivett fülest, ami így a busz első kereke alá esik. Kivennem csak a busz elhaladta után sikerült...)

* Péter - 06302461862 *

(#787) sisu2 válasza Dominó85 (#786) üzenetére


sisu2
tag

Az szép lehetett gondolom nem voltál ideges :) legalább tudod ,hogy jól összerakták és várjuk a cikket.

(#788) ollie válasza Dominó85 (#786) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eredeti Piston 2-t hol tudok még venni? Ahol tuti eredeti.

***

(#789) TheSuperben válasza ollie (#788) üzenetére


TheSuperben
csendes tag

Az Euronicsban volt még 1-2 hete 5000ért.

(#790) Dominó85 válasza ollie (#788) üzenetére


Dominó85
veterán

Én is az Euronics-ot tudom vagy pedig a Pandawill-t. Őket igaz nem szeretem, de hivatalos Xiaomi viszonteladók.

* Péter - 06302461862 *

(#791) ollie válasza Dominó85 (#790) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#792) Degeczi válasza ollie (#791) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, persze, csak abból van arany verzió.

Valszeg vennék is tartalékba, mert nagyon bevált, és a mindennapos használatban nem lesz örökéletű, ennyit pedig megér - de egyem a szívüket: "a termék csak üzleteinkben vásárolható meg" - és pont az ittenit nem listázza... :( azért majd rákérdezek, hátha rendelhető.

[ Szerkesztve ]

(#793) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok ! :)
Szeretnék venni egy Piston 3at (piston 2m is van és azzal teljesen megvagyok elégedve de kezd kontaktos lenni és vennék egy újat)..
Sok sok keresgélés után rátaláltam erre az oldalra.
Ez mennyire megbízható? 5000FT lenne ingyenes szállítással.

Előre is köszi a segítségeket :)

Szerk.:

Illetve ha megérkezik és esetleg nem tudjuk egyből átvenni amikor a postás kihozná akkor a postán át lehet venni ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#794) kiszi07 válasza Roxkex (#793) üzenetére


kiszi07
senior tag

Eredeti, nekem személy szerint a 2-es jobban tetszik, mint a 3-as. A postán át tudod venni!

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#795) sisu2 válasza Roxkex (#793) üzenetére


sisu2
tag

Szerintem páran vettek innen már de most [itt] is jó áron van .

Postán átveheted de lehet csak másnap adják oda .

(#796) Roxkex válasza sisu2 (#795) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszi :)

És arra mennyi a garancia , hogy bármelyikről eredetit kapjak ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#797) kiszi07 válasza sisu2 (#795) üzenetére


kiszi07
senior tag

Városban a központi postán át lehet venni 6 után.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#798) T1k3 válasza Roxkex (#796) üzenetére


T1k3
tag

Megjött, eredeti vagy legalábbis átment az eredetiség teszten. :) http://www.geekbuying.com/item/New-Original-Xiaomi-Smartphone-Piston-II-In-Ear-Earphones-Wire-Control-Mic-for-iPhone-iPod-Android---Black-343327.html

[ Szerkesztve ]

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#799) sisu2 válasza Roxkex (#796) üzenetére


sisu2
tag

Az a garancia ,hogy akik rendeltek onnan, eredetit kaptak :)

(#800) Roxkex válasza T1k3 (#798) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszi :)
Ez a "dropshipping" kifejezés mit takar ? (Bocsi hiányos az angol tudásom :\) - Kipipáljam ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.