Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jó kis cucc volt a 2-es, próbáltam, az nekem nagyon bejött, a 3-assal remélem sikerül "megismerkedni"

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Hétfőn rendeltem meg 6 ezerért, már alig várom, hogy ideérjen... :)

(#3) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Elore latom hogy ez is ugyanugy megmurdel par honap utan a csatinal mint a ket Piston II-m.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) Paul119


Paul119
addikt

Nem tűnik túlságosan minőséginek :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) batai15


batai15
félisten

Én is alig várom hogy legyen rá pénzem

(#6) exedoc


exedoc
senior tag

Én használom már egy ideje Xiaomi Mi3-hoz. Iszonyatosan szól. Nem tudom leírni, hallani kell. Mindenképpen megéri. Más füles ami eddig volt a közelébe se ért.

Szerk.:
Megjegyzés: Itt nem különülnek olyan jól el a vezérlőgombok mint a Piston 2-nél, ráadásul elég vékonyak a gombok, ezért néha nehézkes lehet a kezelése, mert az ember hajlamos mellényomni, alsó gomb (mondjuk halkítás) helyett, lehet hogy középső gombot nyomok. (szünet)

[ Szerkesztve ]

(#7) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

"a fülhallgatók kívülről szálcsiszolt alumíniumnak tűnnek, ugyanakkor minden valószínűség szerint műanyagból készültek"
Pedig de, alumínium. Van egy Youth edition, az műanyag.

Tulajdonképpen az előd javított változata. Nekem mondjuk tökéletesen illeszkedik a Piston2 is a fülembe, azt is szeretem, ha a basszusok kicsit erősebbek, szóval meg vagyok vele elégedve, de aki flat-tebb hangzást akar, vagy akinek az előd kényelmetlen volt, az örülni fog.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8) szentkuti11 válasza Tomi_Ohl (#7) üzenetére


szentkuti11
addikt

Kocogtatásra nagyon műanyagos hangja van, nem is hűlt le drasztikusan egy-egy hosszabb állás után (fémházas fülhallgatókra ez általában jellemző, az RHA T10i esetén különösen). Ugyanakkor természetesen nem kizárt, hogy fémből van a felső díszborítása, de maga a ház egész biztosan műanyag.

[ Szerkesztve ]

(#9) #16820480 válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó hangot, jó anyagminőséget vagy jó árat szeretnél? Választhatsz kettőt.

(#10) Tomi_Ohl válasza szentkuti11 (#8) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Külföldi oldalakon így írják: metal headphone jack cover, metal cable cover over the Y-divider with the same metal design as the headphone jack cover, The angled in-ear earphones have a metal back with a plastic body.
Szóval van benne műanyag is.
A Youth edition meg teljesen műanyag.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11) Cifu


Cifu
nagyúr

Vajon ennek a kábele is összegyűjti a zajt, és eljuttatja a fülbe? A Piston 2-t én ezért rüheltem, és bár mindenki dícsérte, csak miután megvettem, láttam a topicjában, hogy más is panaszkodik erre. Gyakorlatilag sétálás vagy pláne futás közben használhatattlan volt, ahogy a kábel a ruhához, testhez súrlódott, a hang tökéletesen hallható volt a fülben.

Ezek után én azt hiszem többet a közelébe nem megyek Xiaomi fülesnek (pláne, hogy a tesztekben sehol sem említették ezt a jelenséget, itt sem).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

9 ezerért is különösen ajánlott? Én 4500-ért vettem pár hónapja. :) Egyébként teljes megelégedéssel használom, az eddigi legjobb fülesem. Csak ajánlani tudom mindenkinek! :K
Cifu: Sokat használom sportolás közben, de nem tapasztaltam az általad leírt jelenséget.

[ Szerkesztve ]

(#13) #16820480 válasza Cifu (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

Próbáld meg fül felett átvezetett kábellle, az sokat segít ezen. Vagy a gallér magasságában egy csíptetővel rögzíteni a kábelt.

bulikavagyok: Az otthoni felhozatalból még ennyiért is ajánlott simán.

[ Szerkesztve ]

(#14) exedoc


exedoc
senior tag

Én sem tapasztaltam még ezt a jelenséget, pedig nyüstölöm én is rendesen. Sokszor van átbujtatva póló alatt, és rendszeresen futok vele, vagy épp hasedzés közben is a fülembe van, pedig ott aztán kapja.

(#15) tipuka válasza bulikavagyok (#12) üzenetére


tipuka
addikt

Adj egy linket kérlek, mert lehet én is veszek. Ide vagy privátban
:D

(#16) mizoli


mizoli
addikt

Sajnos igaz, a kábel ruhához ütődése, súrlódása jól hallható, de meg lehet szokni.
Nekem a fémes rész érzetre is fém, a hangja pedig tényleg nagyon jó.

A sok közül az egyetlen, ami nem esik ki folyton a fülemből :)
15.9$ volt :)

tDr1v3r
A "szakadós" részeken gumival van erősítve.

[ Szerkesztve ]

(#17) kibedy


kibedy
csendes tag

Piston 2-m van. A cikkben azt írják, hogy nem kezeli rendesen a telefon. Baromi egyszerű a megoldás, milliószámra vannak progik a Gugli Play-ben, amik pont erre vannak. Én egy Jiayu g4-gyel használom, Degauss progival.
Nem vettem észre még, hogy a kábel vitte volna a susogós dzsogingom hangját. Viszont szépen szól. Egyedül a léptetés/hangerő állítással szoktam küzdeni, mert az néha véletlenszerűen történik, és nem úgy, ahogy én szeretném. :)

(#18) tDr1v3r válasza #16820480 (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Reszemrol nyugoldtan befolyasolhatja az arat az anyagminoseg. Dupla vagy triplaannyiert megvennem ha tartosabb lenne.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19) Cifu


Cifu
nagyúr

@sheratan: Próbáltam a vezetéket máshol elvezetni (fül felett, elől-hátul, mindenhogy), a vége az lett, hogy három hét után kivágtam a fenébe, és vettem egy Sony fülest. Hangzásban rosszabb egy picit, de csak a zenét hallom benne...

Egyébként érdekes, hogy sokan egyáltalán nem találkoznak ezzel a problémával. Most vagy széria és széria között van különbség, vagy hamisított példányt fogtam ki (az Aqua-ból rendeltem egyébként). Utóbbi sem vígasztaló, mert ha így van, akkor megint arról van szó, hogy nem érdemes kockáztatni...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#20) Dominó85 válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


Dominó85
veterán

1,5 éves a Piston II-m és semmi baja, pedig kocsikerék alá is került egy taj parasztnak köszönhetően egyszer. Jobbik eset, hogy csak a fülhallgató és nem én.

Amúgy kintről kb 17-22USD-ért lehet megvenni. Ergo itthon megint undorítóan magas az ára. Jó pár hónapja az elsők közt vettem én is Piston 3-at és egyáltalán nem bántam meg. A Piston II pedig hibátlan állapotban pihen a még mindig finom csokoládé illatú párnájában, díszdobozában. :DDD

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#21) bulikavagyok válasza tipuka (#15) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mai árfolyamon 5000HUF. 3 hét alatt ideért, a csomag követhető volt. :)
sheratan: Ezt nem vitatom. A topikjában le is írtam, hogy a 10-15 ezres kategóriában is az egyik legjobb vétel lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) syler123


syler123
veterán

Valaki leírná, hogy a XIAOMI Piston 3 Youth miben különbözik a simától? 2300ft Bangood-on és jelenleg nincs fülhallgatóm, szóval veszek egy ilyet, ha ér valamit, ha nagyon nem , akkor a Piston 3 az 4300ft. Nem is értem honnan vették a tesztben ezt a 9k-s árat.

Még annyi hogy csak alkalmi használatra kellene, szóval túl sokat nem akarok érte adni. Amihez használnám, az egy Xiaomi Redmi 1s, gondolom jónak kell lennie hozzá :D

Szerintetek melyik legyen?

[ Szerkesztve ]

(#23) ncc1701


ncc1701
veterán

Tényleg jól szól ez a füles. Vagy 2 hete jött meg, kinntről, természetesen közel sem 9 ezeré. :)

(#24) Massmurderer válasza exedoc (#6) üzenetére


Massmurderer
őstag

samu note 2t használok,egy filléres gyári lg fülesel.na ha azt kibrobálnád azt mondod hogy szól :) fél hangerönél már cseszi az ember füleit,olyan hangos

(#25) tDr1v3r válasza Dominó85 (#20) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én nem raktam kocsikerék alá de napi szinten jött velem mindkettő melóba, zsebben. Egyszerűen a csatinál megtört a kábele mindkettőnek.

Lehet más irányba kéne nézegetnem... de mit tegyek ha csak a Pistonok tetszenek kinézetre.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#26) Graphics válasza syler123 (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Itt görgess lentebb, és a képeken látni fogod, összehasonlítás is van

Ahogy én látom ,inkább szabadidős tevékenységhez jobb a Youth.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) vegyszer válasza tipuka (#15) üzenetére


vegyszer
addikt

Original Xiaomi Piston 3 Reddot Design Earphone For Smartphone
Most épp akciós 15$-ért...

Múlt héten jött meg a Zasszonyé ugyaninnen. A HTC mellé csomagolt beatsaudio fülest nála az ő véleménye szerint felülmúlta. És csak ez számít nekem...
Original XIAOMI Piston 3 Youth Earphone Headphone For Smartphone ő meg 8$. Nekem ez van... Szeretem.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#28) Jeanne d'Arc

Ezért az árért nagyon megéri.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#29) #16820480 válasza tDr1v3r (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ezek lesznek a te termékeid: [link] és [link]

Cifu: Általában a fül feletti elvezetés megoldja, de persze nem 100%-ban. Igazából az a lényeg, hogy a rezgések ne jussanak el a fülesig a kábelen.

(#30) M. Brace


M. Brace
csendes tag

Nekem ilyen van egy ideje elképesztően jó a design, az anyaghasználat, és a hangminőség veri az összes eddigi fejhallgatómat. Über alles. :)

Ahhoz, hogy elérd a célod, minimum annyi kell, hogy legyen célod.

(#31) Graphics válasza M. Brace (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

*Fülhallgató

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) syler123 válasza Graphics (#26) üzenetére


syler123
veterán

Köszönöm! :R

Pont erre használnám leginkább, bringázáshoz, esetleg vonaton ha megyek valamerre, nem akarok nagy fejhallgatóval rohangálni. Ezek szerint, akkor nem lehet rosszabb sokkal a hangminősége sem? Használ itt valaki ilyen Youth modellt? Drágát nem akarok venni, tudom a 4,5k sem drága, de az a pár alkalom amire használom arra még talán az is sok, de ha sokkal rosszabb a Youth, akkor veszek simát.

Bangood-on akciós, most akarom megrendelni akkor amelyikre azt mondjátok hogy okés :)

(#33) Graphics válasza syler123 (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem jónak kell lennie, de nem tudom , hogy pl a Youth-hoz járnak-e plusz "párnák"

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) mizoli válasza Cifu (#19) üzenetére


mizoli
addikt

Inkább az lehet, hogy mindegyiknél ott a zaj, de nem mindenki hallja.

(#35) Massmurderer


Massmurderer
őstag

[link] jelenleg ilyen is van.olcso,és nagyon jól szol.

(#36) syler123 válasza Graphics (#33) üzenetére


syler123
veterán

Ennyit írnak:

Package Including:

1 x Earphone
6 x Earplugs

Nem tudom mit ért az Earplugs alatt. Lehet be is rendelem, nagy vesztenivalóm nincs vele, arra szerintem csak jó, amire én használnám.

[ Szerkesztve ]

(#37) vegyszer válasza Graphics (#33) üzenetére


vegyszer
addikt

Jár mellé 6 plusz gumiharang. De csak papír tokban érkezik...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#38) syler123 válasza vegyszer (#37) üzenetére


syler123
veterán

Meg vagy vele elégedve? Nem sokkal rosszabb a simánál? Az nekem mindegy, hogy jár-e hozzá doboz, csak működjön ahogy kell, és elfogadható hangja legyen.

[ Szerkesztve ]

(#39) Graphics válasza syler123 (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendeld :D szerintem én is rendelem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) icp1970


icp1970
senior tag

Köszi a tesztet.Nekem tetszetős.

(#41) Massmurderer válasza syler123 (#38) üzenetére


Massmurderer
őstag

az ára ennek elég elfogadható.vannak joval drágábak,de hangzásba utol se érik.az az igazság,csak ugy lehetne összehasolitani több fülessel ha kéznél van több márka és darab.na meg sokat függ ki milyen telon nyüstöli

(#42) syler123


syler123
veterán

Nah mindegy is megvettem, ennyit szántam rá és nem többet. 2295 volt.

(#43) tipuka válasza vegyszer (#27) üzenetére


tipuka
addikt

A két link között most csak a tok a különbség amiben érkezik vagy mi? :D Mert akkor csak a 8$-ost kellene szerintem vennem akkor. :)

(#44) Graphics válasza tipuka (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, fentebb linkeltem, más termékről van szó

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) tipuka válasza Graphics (#44) üzenetére


tipuka
addikt

figyelmetlen voltam, látom :)
pl. lapos a kábele a "sportos" változatnak, meg a vezérlőgombok is, most már nézek is, nem csak látok. :D
nekem mindegy milyen, csak adjanak hozzá gumihanagot, ne romoljon/törjön el és jól szóljon. :D bár szerintem sok embernek ez az igénye. :D

(#46) gerii


gerii
addikt

BG-on tényleg jó kis ára van most, lehet kellene rendelni.
Jobb mint a Sennheiser CX-300?

(#47) #16820480 válasza gerii (#46) üzenetére


#16820480
törölt tag

Annál nem nehéz jobbnak lenni a CX-ek elég gyengék.

(#48) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Jó kis cucc, elé minőségi 9k-ért. :K
Én tegnap rendeltem tőlük egy bluetooth-os hangszórót, már alig várom, hogy megjöjjön!

(#49) vegyszer válasza syler123 (#38) üzenetére


vegyszer
addikt

Őszintén: Amennyit én zenét hallgatok, ez bőven kiszolgál. Nem vagyok audiofil. nem hallom a különbséget, de ez nem jelenti azt, hogy ne lenne, csak én nem hallom, mit kellene, vagy épp mit nem kellene hallanom.

A PayPal vásárlási emailra ellenben érzékeny vagyok, hogy 7,99$-ról, vagy 17,99$-ról szól-e a számla.
;] ;]

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#50) gerii válasza #16820480 (#47) üzenetére


gerii
addikt

A baj már csak az, hogy semmi szükségem rá :DDD (nemrég vettem BT-os fülest)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.