Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) L4mie válasza bulikavagyok (#150) üzenetére


L4mie
veterán

BG lett, mivel 7-25 napot írt szemben a geekbuying 7-30 ával :)
Csúnya számok...aztán ki tudja lehet 4 hét lesz, kíváncsi leszek mikorra jön meg, na meg a fülesre is nagyon, addig meg elleszek valami hulladékkal, legalább élvezet lesz a csere :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#152) Dava


Dava
tag

Mié van ennek is egyenes csatlakozója :(

Na mindegy, ha tönkremegy a Piston 2, beruházok egy 3-ra.

A kábelzajon vajon javítottak? Én meló közben, íróasztalnál ülve meg tudok őrülni a 2 kábelének hangjától, egy kis fejmozdítás és máris ott van..

(#153) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A Banggood-nak van UK raktára, onnan nagyon gyorsan ideér a cucc, csak ezek a fülesek pont nincsenek, de a legtöbb Xiaomi cucc van.

(#154) L4mie válasza Jhonny06 (#153) üzenetére


L4mie
veterán

na igen, természetesen megnéztem az uk raktárat, sajnos nem volt :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#155) bulikavagyok válasza L4mie (#151) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nagyon változó, és kis szerencse is kell hozzá. Kínából leghamarabb 20 nap, legkésőbb 90 nap alatt kaptam eddig csomagot, attól függetlenül, h mit írtak. De mivel a BG-n olcsóbb, most én is onnan rendeltem volna. :)

(#156) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Jelentem megrendeltem. Kíváncsian várom a különbséget!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#157) vicze válasza Dava (#152) üzenetére


vicze
félisten

Nem változott a kábelzaj, mivel az egész kialakítása tök ugyan olyan, így nincs is nagyon miért.
Talán a jobb oldalon kevesebb az oda rakott vezérlő miatt, az lehúzza és feszesebben tartja a kábelt, valamit fogja a zajt, de baloldal változatlan.

(#158) dems


dems
csendes tag

Sziasztok!
Gondolkodok egy Piston 3 vásárláson Iphone-al lenne használva van valakinek tapasztalata vele illetve hogy jobb-e a hangzása mint az Earpods-nak?

(#159) randras válasza Kékes525 (#127) üzenetére


randras
veterán

Na ez engem is érdekelne. Sőt, igazából az MM30/MM70 hangminősége érdekelne úgy általában, de az nem ez a topik. :D

(#160) nemlehet válasza dems (#158) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem tudom hogy áll mostanában, de a sima i5 és a 4s-hez adott earpodot hallottam és használtam pár hétig, de nagyon nem győzött meg akkoriban. Szarnak nem szar, de jónak nem hívnám. Úgyhogy szerintem annál sokkal jobb a P3.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#161) peestike


peestike
senior tag

én anno banggood-ról vettem a 3-ast. egyik hó 23-án adták fel, következő hó 3-án a kezemben volt, igaz ajánlottként kértem.
volt kettesem is, bejáratva mindkettőt nekem a hármas jobban tetszik, kényelmesebb is.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#162) dems válasza nemlehet (#160) üzenetére


dems
csendes tag

Oké köszi. Végülis nem egy nagy összeg kipróbálom.

(#163) Becksman


Becksman
őstag

Hol kapható legolcsobban dobozolva? Magyar forgalmazó nincs még? Wayteq honlapján nem találtam

Samsung A54 5G 8+256GB

(#164) A 2. Vesztes válasza Becksman (#163) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Xiaomi.hu

Csak kisbetüvel.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#165) f(x)=exp(x) válasza Becksman (#163) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Olvass visszább! :)

(#166) vicze válasza Becksman (#163) üzenetére


vicze
félisten

Edigital, xiaomi.hu-n még a szállítás rájön, ha éppen nem zuhan össze az oldaluk, mostanában elég ritkán elérhető.
xiaomishop helyezte át magát xiaomi.hu-ra, csak a művelet nem volt túl sikeres ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

(#168) Abysmal válasza htc07 (#120) üzenetére


Abysmal
aktív tag

(#169) Viktor0610 válasza vicze (#166) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben "xiaomishop" alatt a XiaomiShop.hu oldalát érted, szerintem tévedsz. Teljesen mások a kapcsolattartási adatok.

A XiaomiShop.hu 27%-os ÁFÁ-val árul (legalábbis mikor én rendeltem tőlük, még így volt), a Xiaomi.hu pedig 0%-os ÁFA-tartalomról ír a honlapon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#170) htc07 válasza Abysmal (#168) üzenetére


htc07
addikt

nem, olyanra, ahol a bal és a jobb van felcserélve, nem a mikrofon és a föld.

(#171) vicze válasza Viktor0610 (#169) üzenetére


vicze
félisten

Lehet, csak összeesküvést gyártok. :P Csak mind a kettő eléggé szétesett volt mikor néztem.
Amúgy kezd magához térni xiaomishop.hu, már majdnem működik az oldal. Már csak a tanúsítványuk érvénytelen és nem működik a főoldalon kívül semmi. :P

(#172) Abysmal válasza htc07 (#170) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Ja bocs, elnéztem, bekavart közben a CTIA-OMTP-ről a beszélgetés nekem :) Ilyen adapterről nem hallottam még, bár létezhet. Ha nincs, akkor meg nem akkora ördöngösség csinálni, csak nem fog olyan jól kinézni. Szoftveresen lehetne esetleg felcserélni őket, bár erre nem láttam még eszközt.

[ Szerkesztve ]

(#173) A 2. Vesztes válasza vicze (#171) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Érdekes, én simán rendeltem tegnap délután! Jött visszaigazoló e-mail, meg minden.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#174) f(x)=exp(x) válasza A 2. Vesztes (#173) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én meg vasárnap délután, OK volt minden, bár még a cuccot nem küldték el.

(#175) ncc1701 válasza Dava (#152) üzenetére


ncc1701
veterán

Kábel zaja sajna elég erősen behallatszik. Vmi jó kis minőségi szilikonos gumi borítású kábelt tehettek volna legalább az utolsó 20 centire. Egyedül ebbe tudok beleködni. :)

(#176) Dominó85 válasza ncc1701 (#175) üzenetére


Dominó85
veterán

Tudnám miféle kábelzajról beszéltek... Én a zenét hallom, azt is rohadt tisztán. Egyébként csak az hall kábel zajt, aki arra figyel (keresi a hibát). Tapasztalat.

* Péter - 06302461862 *

(#177) no more válasza A 2. Vesztes (#164) üzenetére


no more
addikt

És ez az oldal? Itt egy ezressel olcsóbb. MI a különbség a két oldal között? :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#178) f(x)=exp(x) válasza no more (#177) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Más az oldal üzemeltetője meg ilyesmik, de mindkettő megbízható, gyári garis.
Vagy mégse?

[ Szerkesztve ]

(#179) A 2. Vesztes válasza no more (#177) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Muhahahaha! Fogalmam sincs, talán énnekem sikerült megvásárolnom Magyarországon a legdrágábban a fülest!!

Rendeld meg itt, hátha neked olcsóbb lesz! :C

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#180) f(x)=exp(x) válasza A 2. Vesztes (#179) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Mennyiért vetted?

(#181) L4mie válasza Dominó85 (#176) üzenetére


L4mie
veterán

:D hát nem tudom, nekem séta közben még a CX-150 en is zavarón átjött a kábelzaj, pedig az puha szilikonos.
Kíváncsian várom ezt hogy fogom majd hallani :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#182) A 2. Vesztes válasza f(x)=exp(x) (#180) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Nyolcezerkilencszázvoltafüleséskilencszázkilencvenaszállításdíjaígyösszesenkilencezernyolcszázkilencvenértfogommegkapni!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#183) Dava válasza Dominó85 (#176) üzenetére


Dava
tag

Arról beszélünk, hogy hozzáér a kábel az inged gallérjához, és mintha valaki kekszet ropogtatna a füledben.

Én nem keresem a hibát, ez a kedvenc fülesem jelenleg, de egy másikkal sem volt ilyen probléma. Valószínűleg ez a szövet borítás veszi fel ilyen erősen.

(#184) Dominó85 válasza Dava (#183) üzenetére


Dominó85
veterán

Ezért is van hozzá csipesz, tádá! :K :B

* Péter - 06302461862 *

(#185) Dava válasza Dominó85 (#184) üzenetére


Dava
tag

Köszönjük, erre még senki nem gondolt! :))

(#186) helixP válasza Dava (#183) üzenetére


helixP
nagyúr

A 2-es kevlárbevonatú kábelja pont, hogy elnyeli, ezért szerintem nem hallatszik, ellenben az elosztó feletti viszonylag vékony kábelek nem jók ebből a szempontból.
De azért nekem abszolút nem zavaró, csak akkor hallom, ha elkezdem direkt "sikálni" valamivel.

[ Szerkesztve ]

(#187) Dava válasza helixP (#186) üzenetére


Dava
tag

Igazad van, inkább onnan jön a zaj. Akkor viszont lehetne ott is bevonat rajta.

Na mindegy, van aki hallja, van aki nem. Én egyfolytában hallom íróasztalnál ülve, viszont pl. utcán járkálva meg buszon nem.

(#188) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Egy express edition Xiaomi fülhallgatót használok pár hónapja - nem vagyok én se audiofil, de kiszolgál a cucc. Most kíváncsiságból rendeltem egyet innen - 10 nap alatt ide szoktak érni a cuccaik.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#189) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Innen mikorra jönne meg?

[link]

A kérdésen felül még kell vajon fizetni a házhozszállításért? Ha nem akkor a 8000 huf nagyon jó ajáénlat.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#190) A 2. Vesztes válasza LyonnaisFan1 (#189) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Házhozszállítás díja 990,-Ft.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#191) LyonnaisFan1 válasza A 2. Vesztes (#190) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszi!

Sztem akkor még az összesen 8.990 huf is nagyon jónak hangzik.
Bár egy ebayes xiaomi piston 3 még mindig olcsóbb. Igaz ott sztem nagyobb eséllyel lehetne hamisítványba belefutni. :F

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#192) L4mie válasza LyonnaisFan1 (#191) üzenetére


L4mie
veterán

korábban írták banggood -ról eredeti jön 4xxx ért , csak kb 30 nap alatt :P én berendeltem.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#193) bulikavagyok válasza LyonnaisFan1 (#191) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

9K-ért miért jó vétel? Külföldön kettőt veszel ennyiért. Vagy itt. Ez tutira eredeti, mert nekem is innen jött.

[ Szerkesztve ]

(#194) A 2. Vesztes válasza LyonnaisFan1 (#191) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Én is úgy látom, hogy az íbéjjen jópárezerrel olcsóbb! De így legalább a Magyar ökonomi bevételét növeltetem az ÁFÁval!

Jó vásárlást és zenehallgatást kívánok!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#195) LyonnaisFan1 válasza L4mie (#192) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Azt az időt simán kivárnám :DDD
Többszörösen visszafizetődne :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#196) LyonnaisFan1 válasza A 2. Vesztes (#194) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszi :))

bulikavagyok

Ez a geekbuyingos tetszik. Paypallal másodpercek alatt tudok is fizetni. :DDD

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#197) Dominó85 válasza A 2. Vesztes (#194) üzenetére


Dominó85
veterán

Haha egy, kintről, magyar/EU jogszabályok szerint magyar ÁFA összeg alatti termék után te szívesen emeled az ország büdzséjét? Hát én inkább vennék egy nagyobb bilit nekik, talán később fog ennyi xar folyni a fejünkre onnan...

* Péter - 06302461862 *

(#198) L4mie válasza Dominó85 (#197) üzenetére


L4mie
veterán

szerintem ironizált :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#199) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Vigasztalom magam, bár a 30 napos várakozási idő nekem kicsit sokk lenne! :)

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#200) Dominó85 válasza A 2. Vesztes (#199) üzenetére


Dominó85
veterán

Nekem már úton van egy új. Szerencsére nem szokott rendeléstől számítva 20 napnál több lenni. ;]

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.