Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

nektek geekbuyingról mennyi idő volt a szállítás? :F én október elején rendeltem, de ha jól értelmezem a tn-t, még mindig nem jutott ki kínából? link

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#952) GHoST16 válasza neil_mullen (#951) üzenetére


GHoST16
csendes tag

Sajnos én is hasonló cipőben járok, mint Te.

Én is szintén október elején rendeltem a geekbuyingról, és a tracking info nekem is hasonlót mutat.

http://track.trackingmore.com/china-post/en-RK239789001CN.html

Még múlt héten írtam a geekbuying support-nak egy levelet ezzel kapcsolatban, de csak egy sablon megnyugtató szöveget kaptam válasznak, hogy a csomag rendben van és úton van.

Én is érdeklődnék egy hozzáértőbb embertől, hogy vajon a csomag még mindig Kínába van?

[ Szerkesztve ]

(#953) Roxkex


Roxkex
senior tag

Én is onnan rendeltem és kb október 25-6án.. És előző hét csütörtökén jött meg ami egy nov. 19-ei nap.
De nekem is volt egy időszak , hogy a track17en a TN egy "error cache-t" mutatott.. De attól még csak úton van , legalább is én abban bíztam és így is volt ! :P
Szerintem nektek is megjön

Szerk.: Nézd meg track 17 oldalon ott jó !

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#954) SkyLaci


SkyLaci
őstag

11-én rendeltem banggood-ról 21-én adták postára...másoknak is ilyen sokáig tököltek vele?

(#955) lamazonia válasza SkyLaci (#954) üzenetére


lamazonia
tag

heh, 12.én rendeltem, 15. postára adták.

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#956) Roxkex


Roxkex
senior tag

Postára adás nekem is megtörtént 3-5 nap alatt bár én geekbuyingról

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#957) Bloksma válasza SkyLaci (#954) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Nekem kb 8 nap volt. Lehet pont nem volt nekik raktáron.

(#958) Tomi0703 válasza SkyLaci (#954) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én is banggood, 18.-án rendeltem és szintén 21.-én adták fel.

(#959) Kékes525


Kékes525
félisten

Már több hónapja használom és fantasztikusan szól. Sokkal jobb mint az eddig használt Sennheiser MM 30i. Igaz ismert, hogy az alsó kategóriákban a Sennheisernél a márkanevet kell megfizetni. Ár/érték arányban vethetetlen.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#960) hargitomi


hargitomi
tag

Talan 2 hete hasznalom, abszolut meg vagyok vele elegedve! Banggoodrol nagyon hamar megjott (kb 2het), es jol szol.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#961) Attici válasza Dominó85 (#938) üzenetére


Attici
őstag

A VJJB-V1-ről is csinálhatnál már egy tesztet! :DDD :R
Nagyon tetszik a kialakítása, igényes darabnak néz ki így fotón. De érdekelne, hogy megéri-e az árát.
Fotók alapján nem gondoltam volna a Youth-ról, hogy ennyivel gagyibb a 3-asnál,pedig többen is írták. :W

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#962) Dominó85 válasza Attici (#961) üzenetére


Dominó85
veterán

Írhattam volna, csak megint az volt, hogy szóltam lesz egy cikk a kínai fülhallgatókról. Erre előttem 2 nappal egy drága másik felhasználó kiposztolt egy (szerintem félkész) cikket Nagy kínai fülhallgató teszt néven. Ugyan a VJJB-V1 nem volt benne és többnyire a silányabb gagyi fülesek voltak benne. Úgy döntöttem hagyom az enyémet a francba.

* Péter - 06302461862 *

(#963) L4mie válasza Dominó85 (#962) üzenetére


L4mie
veterán

na most mégis? :D
nem úgy volt a végső, hogy csinálsz egy saját tesztet? én vártam :(

amúgy VjjB nem szól rosszul, ellenben a kábelezése szerintem taknyos lesz 1-2 hónapon belül. :S
és továbbra is randa szerintem :) :))

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#964) Dominó85 válasza L4mie (#963) üzenetére


Dominó85
veterán

Bazz annyit "cseszegetsz" vele, hogy a végén csak befejezem és kiposztolom. :DDD No akkor mondok egy olyat, hogy jövő hét közepe és készen leszek vele. Azért, mert frissíteném és megszoktam a Marshall Major FX fülhallgatómat (új szerelem). ;]

* Péter - 06302461862 *

(#965) basaja válasza Dominó85 (#962) üzenetére


basaja
senior tag

Hali😃Írd már meg a cikket,kíváncsi vagyok én is😃

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#966) Kékes525 válasza Dominó85 (#964) üzenetére


Kékes525
félisten

Fejezd be, én is kíváncsi vagyok rá. Érdeklődve várom!:K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#967) L4mie


L4mie
veterán

Na én végül elpasszoltam a VjjB fülest kollégának, P3-t sokkal jobban szeretem, neki meg kontaktos lett a youth
.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#968) sisu2 válasza L4mie (#967) üzenetére


sisu2
tag

Azt a szép fülest :) én meg vettem egy moxpad x 6-ost.

(#969) L4mie válasza sisu2 (#968) üzenetére


L4mie
veterán

Na meg jön egy piston hybrid :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#970) sisu2 válasza L4mie (#969) üzenetére


sisu2
tag

Az jó lett volna pénteki áron de szétkapkodták. :)

(#971) Dexar007


Dexar007
veterán

Üdv,
hol lehet most ocsoe beszerezni ezt a csodat?

Give me your cum,bull!

(#972) basaja válasza Dexar007 (#971) üzenetére


basaja
senior tag

Banggood

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#973) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na ma megjött a Xiaomi Hybrid Dual Driver füles, szóval hamarosan kipróbálom. :)

***

(#974) DavidQ


DavidQ
tag

Nektek nem lötyög a fületekben? Bármelyik gumiharanggal próbálom, mindig lötyög, kicsúszik... De lehet az füleimmel van a baj :DDD

Nem minden kínai szirszar szar!

(#975) ollie válasza DavidQ (#974) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bele kell nyomni a hallójáratba.

***

(#976) DavidQ válasza ollie (#975) üzenetére


DavidQ
tag

Hiába nyomom, már a belső fülembe van, de akkor is kislisszan :D

Nem minden kínai szirszar szar!

(#977) Luissimo válasza DavidQ (#976) üzenetére


Luissimo
veterán

vagy gumiharangot cserélj vagy fület :))

(#978) DavidQ válasza Luissimo (#977) üzenetére


DavidQ
tag

Nekem lehet, hogy inkább egy ilyen kéne: [link] :DD

Nem minden kínai szirszar szar!

(#979) Bloksma válasza DavidQ (#974) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Éppenséggel nem lötyög, de könnyen kicsúszik. Cserébe kényelmes :)

(#980) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Na nekem is megjött banggood-ról feladástól számítva 16 nap alatt (rendeléstől 25 nap)
Jó cucc, meg vagyok elégedve vele, féltem hogy nagyon dominálni fognak a mélyek mint eddig az összes külön vásárolt agybadugós fülesnél, furcsa módon eddig csak azokkal a fülesekkel voltam megelégedve amiket a telefonjaim mellé kaptam gyárilag.
A piston 3 gyári tokját (a gumi izére gondolok) érdemes használni, szerintetek elősegíti vagy gátolja a vezeték megtörését?

(#981) Nestor16 válasza SkyLaci (#980) üzenetére


Nestor16
senior tag

Szerintem csak segítheti, gyárilag sem volt semmi erőszakos csavar benne, csak én lusta lennék mindig beletenni. Kezemen felcsavarom aztán kabát zseb.

Üdv, Dávid

(#982) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Gondoltam kíváncsiságból berendelek egy ilyet: [link].
A felső képeken az eredeti marketing fotók a fekete csíkos jack dugóval, lejjebb is ezek a képek vannak, de már van olyan kép is, amelyiken fehér csíkok vannak a dugón (mondjuk ezt csak most vettem észre, amikor elkezdtem vizsgálni a fülest).
Meg is érkezett a cucc, természetesen fehér csíkos, ami alapján (az itt olvasottak alapján) nem eredeti, ha jól gondolom. A hangja meg egyenesen nagyon rossz, szóval biztos nem eredeti, ilyen hangot nem dicsérhet senki!
Szóval bebuktam, megpróbálok reklamálni, hátha, de így már legalább biztosan állítható, hogy ennyi pénzért nem kap az ember eredetit :N
Valakit érdekel egy hamis Piston 3-as füles, esetleg? :)

(#983) Mankó


Mankó
veterán

Vettem a hardveraprón egy ilyen fülest. Van egy olyan érzésem, hogy a bal oldala egy leheletnyivel hangosabban és kicsit tisztábban is szól, mint a jobb oldali. Szerintetek ez javulhat még a bejáratás során, vagy ne is gondolkozzak mehet vissza a próba gari alatt? 5.400-ért érkezett hozzám. Másnál is van ilyen? Máskülönben tényleg gyönyörű hangja van, már most az elején is.
Másik: LG G2-m van, s egyik gomb sem működik vele.

Szerintetek mi legyen?

(#984) sisu2 válasza zolmesz (#982) üzenetére


sisu2
tag

Igen az ára elég gyanús volt , úgy emlékszem Dominónak is van belőle azt mondta csinál róla tesztet is.

[ Szerkesztve ]

(#985) Dominó85 válasza sisu2 (#984) üzenetére


Dominó85
veterán

zolmesz kolléga linkjén lévő képek alapján is HAMIS! Valaki már korábban megírta a hamis és valódi közti dolgokat. Így én nem vesződtem vele. Nincsen két hamis, aminek ugyanolyan lenne a hangja. Ezt onnan tudom, hogy nekem 4 doboznyi hamis van, amit full refundolt az Aliexpress. Szóval alkatrésznek vagy nem is tudom minek tárolom őket. :C

* Péter - 06302461862 *

(#986) xors válasza zolmesz (#982) üzenetére


xors
senior tag

Ebayen az áron kívül már onnan lehet biztosan tudni, hogy másolat, hogy a márkánál nincs ott h Xiaomi
(Brand: Unbranded/Generic)

(#987) zolmesz


zolmesz
aktív tag

Az ára alapján gyanús volt, de benne van a nevében (oké, nem a brand-nél), hogy "Xiaomi", meg "Piston", gondoltam teszek egy próbát kíváncsiságból, hát nem jött be, de így már lesz összehasonlítási alapom, ha veszek egy igazi Piston 3-ast :)
Meg hát csak utána találtam meg ezt a topic-ot, ezzel kellett volna kezdenem, csak utána vásárolni.
Viszont levelezgettem az eladóval, visszaad 2 GBP-t, így máris csak a felét buktam az árnak, ennyi belefér a figyelmetlenségembe.

(#988) ollie válasza zolmesz (#987) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amikor én hamis fülest kaptam, írtam az eladónak, hogy meg a negatív értékelés ebayen, erre rögtön visszaküldte az egész vételárat úgy, hogy még vissza sem kellett küldenem a hamis fülest.

***

(#989) Dominó85 válasza ollie (#988) üzenetére


Dominó85
veterán

A vevő "nem megfelelő tájőkozódása" a termékkel kapcsolatban NEM az eladó hibája! Ergo a fenti kolléga örülhet a 2USD-nek, amit visszakapott. Példa, ha egy Audi X típus 50 milla a neten szinte mindenhol, akkor a 20millásról már t9bb ezer mérföldről érződik a szagán, hogy ott valami nem stimmel. Amikor nekem 3db hamis érkezett, azok 22.99USD-ről voltak leakciózva SuperDeals keretén belül 14.99-re (20 darab összesen). Azaz simán hihető lett volna az eredetiségük. Sőt ott a szövegben ki is volt emelve hogy Original Xiaomi és még reseller tanusítvány is volt. :DDD Én jogosan vertem az asztalt, hogy HELLÓ!

* Péter - 06302461862 *

(#990) ollie válasza Dominó85 (#989) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha úgy hirdeti valaki a terméket, hogy Xiaomi Piston 3, akkor az bizony a vevő megtévesztése.

***

(#991) zolmesz válasza Dominó85 (#989) üzenetére


zolmesz
aktív tag

A fenti kolléga (azaz én) elolvasta a Xiaomi, meg Piston szavakat és megnézte a képeket, amivel az igazi fülest is hirdetik, szóval akár el is várhattam volna, hogy igazi fülest is kapjon. Az, hogy most "találták" a cuccost, vagy kilopták a gyárból, és azért árulják olcsón, nem az én dolgom.
De mindegy, némi pénzt visszakapok, fizettem egy kis tanulópénzt, ennyi belefér, majd máskor körültekintőbb leszek, ez legyen a legnagyobb veszteségem :)

(#992) Dominó85 válasza zolmesz (#991) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem érzem jogosnak ettől függetlenül a dolgot. Ha egy Trabant képével árulnak egy 20millás Mercedest 10milláért te meg fogod venni? Az apró dolgokat vedd észre. Nem szeretnék általánosítani, de ez megint tipikusan a magyar xarrágás esete. 5USD-ért megvenni (egy ép ésszel láthatóan hamis), egy amúgy is korrekt árú (15-22USD és szinte garantáltan eredeti) fülhallgatót. ;) És tényleg nem bántásképpen írom. :R

* Péter - 06302461862 *

(#993) zolmesz válasza Dominó85 (#992) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Tudom, hogy erre mondják, hogy ne etessük a trollokat, de csak adok egy kis reggelit :)
1. Az autós hasonlatod eléggé sántít ebben az esetben, mert ugyanazokkal a képekkel hirdeti a terméket, mint amivel az igazit is hirdetik. A termék jellemzők is ugyanazok.
2. Odaírta, hogy "Xiaomi", meg "Piston 3". Ha azt írja oda, hogy csak "klón", akkor már lapozok is tovább.
3. "Apró dolgokat" észrevenni? Na ja, apró, ez is olyan, mint az apró betűs részek, meg a windows telepítésnél a next-next-ok, nem mindenki olvassa el, ez az én hibám, elismerem.
4. Szóval eredeti képekkel hirdet, eredeti nevén írja ki a címben, részben átverés a részéről, szóval felezzük a költségeket, visszaadja a fele pénzt.
5. Ne, ne írd le többet az autók képeket hasonlatként, itt nincs különbség a képek között, mint egy Mercedes és egy Trabant képe között.

Egyébként meg mondtam, ennyi, bebuktam egy kis pénzt, lehet szarrágásnak is hívni a reklamálást, nem érdekel, ilyen az Ebay, egy (főleg) kínai piac. Megpróbáltam, mert jogosnak éreztem, ez lett a vége. Ő részben hazudott, részben visszafizet, ennyi, téma lezárva részemről.

(#994) Dominó85 válasza zolmesz (#993) üzenetére


Dominó85
veterán

Én, mint troll? :C Ezen jót kacagtam. Talán nézd vissza kicsit mennyire vagyok jártas Xiaomi termékekben. És hogy te mennyire nem. Falra hányt borsó minden szavam feléd. :R

* Péter - 06302461862 *

(#995) zolmesz válasza Dominó85 (#994) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Ha sértésnek szántam volna a troll-t, nem rakom a mondat végére a smiley-t, remélem azért nem sértettelek meg, nem állt szándékomban :)
Egyébként senki nem vitatta a Xiaomi jártasságod, sőt, ha azzal kapcsolatban lesz kérdésem, biztos fel is teszem, de itt nem azon volt a lényeg, hanem, hogy mennyire jogos a reklamációm a termékkel és a hirdetéssel kapcsolatban, meg hogy mennyi köze van Mercedes-Trabant hasonlathoz.
Szóval béke van, vidámság és szeretet, mindjárt itt a karácsony, most már csak azért is szerzek egy eredeti Piston 3-at is a fa alá :)

(#996) Dominó85 válasza zolmesz (#995) üzenetére


Dominó85
veterán

Nyugodt lehetsz, nem sértődök meg ilyeneken. Légy egy kicsit körültekintőbb az ár és eredetiség kapcsolatában. Sajnos a Xiaomi kisebb termékeit valami brutál pofátlan módon hamisítják sajna. Ó nagyon örülni fog az, akinek szánod, de jó tanács, hogy járasd be mielőtt odaadod neki, mert elsőre kicsit fura lehet a hangzása. :K

* Péter - 06302461862 *

(#997) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Hogy tudom megkülönböztetni az eredetit a hamisítványtól?

(#998) Dominó85 válasza Just_Reboot (#997) üzenetére


Dominó85
veterán

A legegyszerűbben úgy, hogy a jack csatlakozó szigetelési csíkjai feketék (eredeti!). A hamisítványnál ugyanakkor fehér. Továbbá a festett fém részek (jack csatlakozó feje, kezeleőgomb ház) színei közt eltérés van. De az interneten rengeteg képpel illusztrált összehasonlítast találsz. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#999) sisu2 válasza Just_Reboot (#997) üzenetére


sisu2
tag

(#1000) echte


echte
csendes tag

Sziasztok!

Az új hybriden rajta van a MI "logo"? Képeken csak HD audio felirtatot látom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.