Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) #03372544 válasza TheSuperben (#599) üzenetére


#03372544
törölt tag

Én is geekbuying-ról rendeltem szeptember 6-án, ma jött meg.

(#602) L4mie válasza #03372544 (#601) üzenetére


L4mie
veterán

:)) együtt jöttek :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#603) #03372544 válasza L4mie (#602) üzenetére


#03372544
törölt tag

Jah, csak neked 10 nappal kevesebbet utazott :)
Biztos gyűjtögették a megrendeléseket és egyben adták fel, ne kelljen naponta a postára szaladgálni...

[ Szerkesztve ]

(#604) Norby86


Norby86
őstag

Ez ITT Piston 2 lenne? Mert gondolkodom hogy azért rendelek egy kettest is a hármas mellé, aztán amelyik jobban beválik azt megtartom.

-Norbi-

(#605) L4mie válasza Norby86 (#604) üzenetére


L4mie
veterán

Annak tűnik :)
ez alapján

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#606) Norby86 válasza L4mie (#605) üzenetére


Norby86
őstag

Szuper, akkor rendelek is egyet. Úgy voltam vele hogy jó lesz nekem ez a Piston 3, de megesz a kíváncsiság hogy a kettes mit tudhat. :)

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#607) OgKush


OgKush
senior tag

Piston 2-ből hol lehet a legolcsóbban megrendelni az arany-t? 8-9k itthon :Y

szerk:
Ja hogy van olcsóbban is?[link]
Szerintetek ez lesz még készleten?

[ Szerkesztve ]

(#608) L4mie válasza OgKush (#607) üzenetére


L4mie
veterán

szerintem van, mert a fehérre írják, hogy várható ekkor akkor. :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#609) kiszi07 válasza OgKush (#607) üzenetére


kiszi07
senior tag

Euronicsban 5000 Ft.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#610) OgKush válasza kiszi07 (#609) üzenetére


OgKush
senior tag

Igen, pont most találtam rá én is. :C

(#611) L4mie válasza OgKush (#610) üzenetére


L4mie
veterán

eléggé best buy :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#612) OgKush válasza L4mie (#611) üzenetére


OgKush
senior tag

Holnap el is megyek megvenni, elkezdtem rendelgetni már most cuccokat, karácsonyra meg ilyenekre :DDD
Mindig utolsó nap tépem a hajam, hogy mi az istent vegyek ennek meg annak, mindenkinek megvan mindene, kacatot meg fölösleges venni, csak hogy vegyél valamit.. Ezek meg ilyen fogyóeszközök, minőségi és olcsó.

(#613) TheSuperben


TheSuperben
csendes tag

Na, geekbuyingon most csak 14.99$, úgyhogy gyorsan vettem is egyet. :)

(#614) rolixxx


rolixxx
csendes tag

Sziasztok!
Rendeltem egy ilyen fülest, és gondoltam rendelek hozzá szivacs illesztékeket. Használ valaki ilyet? Jobb a szigetelése? Honnan lehet jó áron hozzá való illesztéket rendelni ?
Köszi

(#615) #03372544


#03372544
törölt tag

Alapvetően nagyon tetszik a füles, bár a mély nekem nagyon kevés amit ad, hiába húzom fel EQ-val.
Legalábbis a Sony fülesemhez képest amit anno a telefonhoz kaptam.
Ez változni fog kicsit bejáratással?

(#616) #03372544 válasza #03372544 (#615) üzenetére


#03372544
törölt tag

Kicsit beljebb nyomtam kicsit másabb pozícióban és jobb lett :)
Jesszus, kipróbálom a többi gumiharanggal is.

(#617) L4mie válasza #03372544 (#616) üzenetére


L4mie
veterán

ami érdekes, hogy nekem PC-n nagyon szépen és jól szól, Nokián nem szórakoztam az EQ val alig hallgattam néha, Xiaomi telefonon szépen szól, saját profil, kutyafüle, de semmi hangereje nincs :S
Na mind1 legalább nem halláskárosodom, de fene a pofájukat. :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#618) Norby86


Norby86
őstag

Nem tudjátok hogy meddig lesz a kínaiaknál ez az ünnep? Mert egy centit se mozdulnak a csomagjaim már 3. napja. :(

-Norbi-

(#619) kiszi07 válasza Norby86 (#618) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nekem 5 napig volt beszerzés, írja valahol.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#620) Norby86 válasza kiszi07 (#619) üzenetére


Norby86
őstag

Igen, írják, csak fura hogy eddig 100% mindig mozdult másnapra a csomagom. Igaz Ali-n meg Ebay-en vettem eddig általában mindent, most Gearbesten áll egy lámpám 3 napja, meg a Piston 2 fülesem 2 napja, amit Pandawill-ről vásároltam. Utána nézek akkor hogy ennél a két shopnál hány nap az átfutás. De bízom benne hogy jövőhéten megindul azért, mert szerintem pénteken már nem lesz változás.

-Norbi-

(#621) kiszi07 válasza Norby86 (#620) üzenetére


kiszi07
senior tag

Ha készleten van a termék akkor még aznap megvan az átfutás.

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#622) sharkypeti válasza Norby86 (#618) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Hivatalosan 7-ig ünnepelnek [link] de 6-tól már minden shop "kinyit". Amúgy ott is vannak akik shopot üzemeltetnek közben is, ugyanúgy mint ahogy itt is vannak azért nyitva boltok vasárnap is. Nekem tegnap és tegnapelőtt is feladtak egy csomagot, pedig igazából már szombattól beindult a nemzeti ünnep.

OnePlus 12

(#623) Norby86


Norby86
őstag

Érdekes amit mondtok. Elvileg van készleten ezt jelezték tudtommal a neten is, plusz infót arról nem is kaptam hogy ne lenne raktáron. Akkor passz hogy miért áll a csomag. Lehet sok a megrendelés? Minden esetre bízom benne hogy holnap azért lesz valami mozgás. Ja és még ami érdekes, GearBest meg Pandawill-ről is kértem 1,5 dollárért tracking számot, de még azt sem küldték meg. Processing állapotban van, még csak feldolgozzák. :/

-Norbi-

(#624) L4mie válasza Norby86 (#623) üzenetére


L4mie
veterán

kínában nemzeti ünnepi hét van, olyan mint a május 1. itthon csak ott 1 hétig nem dolgozik senki.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#625) sisu2


sisu2
tag

GearBest hétfői rendelésem pénteken adták fel nekem is de még nem jött meg a füles pedig már 1 hónapja rendeltem most meg ünnepelnek :)

[ Szerkesztve ]

(#626) 99kb1030


99kb1030
csendes tag

Sziasztok!
Visszaolvastam jó párat és látom ti is küszködtök azzal hogy a jobb oldali, mikrofonos oldalon elhalkult a hang :( Semmit nem csináltam vele, egyszer idegességembe jobban belenyomtam a fülembe. 1 hónapos, banggoodról rendeltem. Mit csináljak vele? megpróbáljam szétszedni? (félre értések elkerülése végett rendszeresen tisztítom a fülem és a harangot is levettem róla és szárazon megtöröltem a rácsot :)) )
Előre is köszönöm a választ, nagyon meg vagyok ijedve :(

(#627) Dominó85 válasza 99kb1030 (#626) üzenetére


Dominó85
veterán

Szerencsére nálam ez még nem áll fent. Voszont elnézegetve a kommenteket bizony sokszor előkerül bennük a BangGood szó. Szvsz ott lesz a kutya elásva, nem a Xiaominál...

* Péter - 06302461862 *

(#628) Norby86 válasza sisu2 (#625) üzenetére


Norby86
őstag

Bocs, de ezt nem teljesen értem, szóval hétfőn rendelted és pénteken adták fel a fülest amire egy hónapja vársz? :) Vagy a fülesre vársz egy hónapja és a hétfői rendelésed adták fel hétfőn? Mert ez esetben még van két napjuk. :D De szerintem most tényleg vagy csökkentett módba adják fel a csomagokat a GeraBest-nél (csak egy titkárnő van ott) vagy keddig tényleg offon van az üzlet. Minden esetre már várom hogy megjöjjenek a cuccaim, többek között a kettes Piston is. :)

-Norbi-

(#629) RBJ


RBJ
addikt

aliexpressen vett már valaki piston 3 t? Gyanúsan olcsók de mégis eredetinek vannak értékelve, írva. :Y
a youth om elnémult baloldalt.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#630) pietrrr válasza RBJ (#629) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Ott abszolút eladó függő. Én is láttam egyet gyanúsan olcsón, de az volt odaírva, hogy eredeti. Chaten megkérdeztem az eladót, hogy tuti eredeti-e, és azt mondta, hogy 100%. Megrendeltem, megjött, kibontottam, meghallgattam.

Borzasztóan szólt, meg a csatlakozója is fehér csíkos volt (fekete helyett). Nyitottam egy dispute-ot, leírtam, hogy mi a szitu (azt mondta korábban, hogy eredeti, de közben mégis kamu), és anélkül, hogy bármit visszaírt volna, rögtön visszautalta a pénzt. Az egészet.

Szóval most van egy ingyen kamu-Piston3-am, amit úgysem fogok használni, mert olyan szinten dobozhangja van, hogy csuda. :DDD

(#631) Dominó85 válasza pietrrr (#630) üzenetére


Dominó85
veterán

Nekem 3db hamis van itthon. A hangjuk jó lenne, csak éppen más a lábkiosztás. :DDD

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#632) sisu2 válasza Norby86 (#628) üzenetére


sisu2
tag

Kb.1 hónapja adtam le a rendelést hétfőn de pénteken adta fel csak.
A GeraBest-nél sokan várnak úgy olvastam a rendelésükre pedig jók az árak .

(#633) L4mie válasza Dominó85 (#627) üzenetére


L4mie
veterán

Azért mert a társaság 2/3-a a banggoodról rendelte :D legalábbis szerintem.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#634) Dominó85 válasza L4mie (#633) üzenetére


Dominó85
veterán

Akkor biza ezek után jobban teszik, ha nem onnan szerzik be. :D

* Péter - 06302461862 *

(#635) Norby86 válasza sisu2 (#632) üzenetére


Norby86
őstag

Hmm, 1 dollárral drágábbért lett volna máshonnan az a termék amit GearBest-ről várok, de most már mindegy, megvárom még ha egy hónap is míg feladják. :) Nem tudtam hogy náluk ilyen lassan mennek a dolgok.

-Norbi-

(#636) Norby86 válasza L4mie (#633) üzenetére


Norby86
őstag

Én is Banggod-ról rendeltem és eredeti. :) Még a füles alján a QR kódot is megnéztem és az is jelezte hogy eredeti. Ezek szerint szerencsém van hogy onnan eredetit kaptam? :))

-Norbi-

(#637) sisu2 válasza Norby86 (#635) üzenetére


sisu2
tag

Nem tudom én sem csak amit itt olvastam még nem rendeltem onnan csak most de azóta megint rendeltem ,hogy még nem kaptam meg a első rendelésem .

Remélem jövő héten megjön nehéz ez a Kínai rendelés vagy hamis vagy nem jön de legalább nem olyan drága :)

(#638) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Banggood-tól jött meg ezen a héten az enyém is. 3 hét alatt. Szerencsére eredeti.
Gearbest témában aki akar itt is [link] kérdezhet.

OnePlus 12

(#639) RBJ


RBJ
addikt

MOst a bangood os ár a legjobb per pill? 14.89dollár.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#640) neil_mullen válasza RBJ (#639) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

én geekbuyingról rendeltem 14.24 ért (5% kedvezménnyel)

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#641) punk17


punk17
aktív tag

Csatlakoztam én is a klubhoz. Gearbestről rendeltem, 2 hét alatt megjött. Bejáratás után, valami elképeztő lett a hangja. Viszont lenne egy kérdésem, nektek androidon működik a hangerőszabályzás? Mert nekem mind1 melyik gombot nyomom, play/pause-nak érzékeli.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#642) #03372544 válasza punk17 (#641) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nekem működik, xperia z, 5.1.1 droid.

(#643) Degeczi válasza punk17 (#641) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Telefonfüggő.

(#644) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Én már 3 db-ot is rendeltem és mind eredeti volt. A Banggood-al semmi baj nincs, jópár dolgot rendeltem már onnan. Lehet hogy volt egy széria, kevésbé tartós jobb oldali kábel csatlakozóval, ami pont a Banggood-hoz került. Szerencsére engem ezek elkerültek.

(#645) T1k3


T1k3
tag

Youth Edition-el van valakinek tapasztalata?

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#646) sisu2 válasza punk17 (#641) üzenetére


sisu2
tag

2 hét akkor szerencséd volt , most már 1 hónapja várom szintén Gearbest :)

(#647) Degeczi válasza T1k3 (#645) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Sokaknak, igen.

(#648) T1k3 válasza Degeczi (#647) üzenetére


T1k3
tag

S meg is osztaná velem a véleményét, tapasztalatát? :)

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#649) Dominó85 válasza T1k3 (#648) üzenetére


Dominó85
veterán

[link] - keresés eredménye

* Péter - 06302461862 *

(#650) Luissimo válasza punk17 (#641) üzenetére


Luissimo
veterán

nekem Lenovon K920-on a hangerő plusz-t nyomva is csökkenti a hangerőt, meg a hangerő minusszal is. :W

egyébként a felvevő gombbal feltudom venni a hívást és a pillanatállj/léptetés is megy a felvevő gombbal.
csak a hangerő növelésére nem ad esélyt a kicsike.

előitéletes a zenéimmel szemben. Pedig a DreamTheater és a Jethro Thull nemjó halkan hallgatva. (mondjuk a többi sem) :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.