Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) sisu2 válasza Roxkex (#800) üzenetére


sisu2
tag

Azt nem kell pipálni nincs rajta a cég logója a csomagon annyi , ne lássák kitől vetted.

[ Szerkesztve ]

(#802) Roxkex válasza sisu2 (#801) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszi :)
Megvolt meg is rendeltem , beregisztráltam és kaptam 5% kupont :3 - No hozzá adtam egy 1,99usd-s "szállítási védelmet" .. Nem az a pénz fog megvetni :P :D Így is olcsóbb mint ha iBuygouról / magyarországról venném.

Köszi még 1x a segítséget :) Remélem rendbe megfog jönni sé a termékkel is rendbe lesz minden.. És addig ameddig nem jön meg kitart a piston 2 :3 lassan egy éves)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#803) Degeczi válasza Roxkex (#800) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"dropshipping" amikor raktárkészlet nélküli kiskereskedő vagy, és a vevőidnek úgy adsz el, h a forgalmazó/nagyker fogja az ügyfelednek elpostázni a cuccot

ilyenkor persze nem célszerű, ha rajta van a valós feladó a csomagon, ezért létezik ilyen opció

(és magáncélra ezért fölösleges)

(#804) ollie válasza Roxkex (#796) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A banggoodon biztos, hogy eredetit kapsz.Sok xiaomi termekét rendeltem már onnan.

***

(#805) Roxkex válasza ollie (#804) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszi :)
Most megrendeltem a Geekről. Remélem rendbe lesz minden :3

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#806) Norby86


Norby86
őstag

Az imént megjött a Pandawill-ről rendelt Piston 2 fülesem. Első lépésként mondom be scannelem a füles kábelén található QR kódot, de ez sajnos többszöri próbálkozásra sem sikerül. Készítettem egy fényképet a kódról, nem tudom ez normális e hogy barna papíron van, meg ez a barcode is olyan mintha el lennének mosódva a pöttyök rajta. Mondom megnézem mit tud az LG g2 mini telefonommal, bedugtam de hangja nemvolt, többször is megpróbáltam, de semmi hang. Volt itthon egy jack hosszabbító kábelem, mondom akkor rákötöm azon keresztül a telefonra. Ez sikerült is, ezután végre megszólalt a hangja, de hallgatás után, azt kell mondjam ebbe sem sokkal több a mély mint a Piston 3 fülesbe. Igaz, ezt a Piston 2 fülest még nem járattam be, de így hogy a telefonommal nem is kompatibilis elgondolkodtam hogy bejárassam e vagy eladjam. A kód miatt azonban gondba vagyok, már a 3. QR scannert szedtem le a play áruházból, de egyik sem olvassa be a kódot, pedig pl. a Piston 3 fülesét 2 másodperc alatt beolvassa.
Kép a kódról

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#807) L4mie válasza Norby86 (#806) üzenetére


L4mie
veterán

hát fene tudja, tényleg elég randa ez a QR. meg tré ahogy rajta van...nincs P2-m szóval nem tudok hitelt érdemlően ítélkezni.

MÁS: átnevezhetnénk, vagy csinálhatnánk egy Xiaomi Piston topicot :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#808) Norby86 válasza L4mie (#807) üzenetére


Norby86
őstag

Kíváncsi leszek akinek van ilyen Piston 2 fülese és ezüst színben rendelte, annak milyen színű ez a kód rajta, és mennyire beolvasható. Én azóta is próbálkoztam, de eredménytelenül. :( Most ez két dolog miatt gázos, egyrészt hogyan tudom meg hogy eredeti e, másik meg hogy ha eladnám, mert a hangjával nem vagyok kibékülve (plusz a telefonomba bedugva sem szólal meg csak jack hosszabbítóra kötve) akkor most a jövendőbeli vásárlónak mit mondok, hiszen én sem tudom eredeti e, bár annak tűnik a csomagolása meg maga a füles is.

-Norbi-

(#809) L4mie válasza Norby86 (#808) üzenetére


L4mie
veterán

tudsz róla csinálni egy éles képet ami síkban van, megpróbálhatjuk itt beolvasni, hátha valakinek sikerül

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#810) Norby86 válasza L4mie (#809) üzenetére


Norby86
őstag

Maximum scannerrel tudok teljesen sík képet készíteni,mert mobilom makrója nem annyira jó.
Kész is lett és feltöltöttem a google drive-ra, hogy ne romoljon a képminőség, innen le lehet tölteni, hátha valakinek sikerül be olvasni a kódot. Piston 2 QR kód

-Norbi-

(#811) L4mie válasza Norby86 (#810) üzenetére


L4mie
veterán

hát sajnos ezt sem tudtam beolvasni, igaz a teteje picit homály.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#812) Dominó85 válasza Norby86 (#806) üzenetére


Dominó85
veterán

1. Szerintem hamis
2. A Piston 2 nálam az arany-barna színpárosnál kezdődikés be is fejeződik. Az hogy a korábbi sikereket meglovagolva hangzásilag silányabb színes változatokat adott ki a Xiaomi, pedig csak marketing fogás.
3. Full refund és egy kibacott nagy negatív értékelés a Pandawill és Xiaomi részére!

+ Hurrogjatok le és ne adjatok soha sem igazat nekem...

* Péter - 06302461862 *

(#813) Norby86 válasza Dominó85 (#812) üzenetére


Norby86
őstag

Nem annyira silány, inkább azt mondanám hogy nem jobb mint a Piston 3 fülre. A hamisságát illetően még várnék pár véleményt, aztán max holnap vagy este elindítom a refundot. Ez esetben a paypalnak kell írni, vagy a Pandawill-nek hogy full refundot kérek? Mert én nem olyan régen más termékkel kapcsolatban jártam már úgy hogy hibás volt amit küldtek én pedig a személytől akitől vettem a cuccot, refundot kértem, erre kiszúrta a szemem 2 dollár visszatérítéssel. Csak az a fura hogy Pandawillnél ahol ezt vettem, szinte mindenki 4 meg 5 csillagot adott ennek a fülesnek, azért is rendeltem onnan. Meg ugye én úgy tudom hogy a Xiaomi ebben a szín összeállításban is árul eredetit.

-Norbi-

(#814) L4mie válasza Dominó85 (#812) üzenetére


L4mie
veterán

Hát nem tudom, inkább nem szólok bele, nem értek hozzá :(
most ránéztem 1 unboxing videóra ott is ilyesmi a címke.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#815) Dominó85 válasza Norby86 (#813) üzenetére


Dominó85
veterán

Én a PP-n keresztül rendezném a vitát. Volt dolgom a Pandával és kritikán aluli a customercare részük...

Furkoo
Annyi a lényeg, hogy a Piston 2/Enchanced az nálam a fentebb említett szín kombinációs modellt tartalmazza, aminek a párnája a mai napig finom csokoládé illatú. Az hogy utána a Xiaomira (is) jellemző milyen színváltozatokat hoztak ki, engem nem érdekel. Bohózatba illő az iPhone 5C utáni színes hátlap őrület. Maradok a feketénél vagy jelenleg a telefonom névadó színénél (K3 Lemonade, vagyis citrom sárga). De persze már erre is kapható a fehéren és sárgán kívül "kínai fekete" (szürke) és b*zi kék hátlap is.

* Péter - 06302461862 *

(#816) L4mie válasza Dominó85 (#815) üzenetére


L4mie
veterán

közben megjött a VJJB füles :K
hát továbbra is ...randa :D vegyes a dolog mert pl. a kábele nagyon nem tetszik de a kábelelválasztó a jack meg maga a füles résznek bizonyos elemei nagyon minőségi hatást keltenek,
első hangzásra nagyon gyenge volt, de gyanús is volt, hiába passzolt az M es harang a fülembe azért éreztem, hogy nem az igazi, rátettem az L-est és violá, ég és föld.... mély az van benne dögivel ez már így 5 percesen is érződik, majd kíváncsi leszek 1 hét múlva ha bejáratódott :)

összességében, nekem p3 külalakra, anyagra sokkal minőségibb hatást kelt,
Hangzásra nem tudok nyilatkozni, ez inkább metrózós utazgatós, mert szerintem jobban szigetel kifelé. és kültéren úgy is jobb ha erősebb a mély.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#817) basaja válasza Norby86 (#806) üzenetére


basaja
senior tag

Hali😃Nekem a gyerek leoperálta a qr kódot a zsinórról,de azért megvan😃Egyszerre a xiaomi oldalára visz,semmi perc alatt😃Én az Extrem Digitaltól rendeltem,még januárban,ezüst-fehérben.Szvsz jobban szól a P3-nál,de miután megvettem a Neutront,csak a térérzetben marad el a 3-as a P2 mögött😃

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#818) Norby86 válasza basaja (#817) üzenetére


Norby86
őstag

Hali!

Az a baj hogy én hiába próbálom, még most sem sikerül beolvasni. :(
Ujra scanneltem 1200 DPI-be a cimkéről a képet, megpróbálnád nekem beolvasni? Ide töltöttme fel a képet róla: Piston 2 kód -1200DPI
Hangzásilag sem az a gondom vele hogy szarul szólna, hanem az hogy nem szól jobban mint a hármas. Én ezt úgy értelmezem hogy a mély hangok pl nem mélyebbek, pedig többet vártam tőle, az biztos hogy pl a térérzet jobb a Piston 2-vel, de ezzel együtt a mély miatt meg fáj a szívem. :( Amúgy lehet hogy eredeti ez is, csak a gyártó soron elmosódott a QR kód ezért nem olvassa be az olvasó. Csak ez nekem elég gázos ha eladnám,mert a vásárló joggal reklamálhat. Minden esetre írok Pandawillnek azért egy üzenetet hogy akkor mégis hogy a csudába ellenőrizzem le a kódot ha elvan mosódva.

***update: Nagy próbálkozások után a be scannelt 1200DPI-s képről a monitoron át sikerült beolvasnom a kódot és ide irányít: Original.
Szóval eredeti! :) Öröm és boldogság!

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#819) L4mie válasza Norby86 (#818) üzenetére


L4mie
veterán

na, csak megoldódott :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#820) Norby86 válasza L4mie (#819) üzenetére


Norby86
őstag

Igen! :)) Azért mondjuk írok a Pandának egy levelet hogy legközelebb szebben nyomják már rá ezt a kódot,mert így egy örökkévalóság beolvasni.

-Norbi-

(#821) #03372544 válasza Norby86 (#820) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem a panda nyomja rá, hanem a Xiaomi.

(#822) Norby86 válasza #03372544 (#821) üzenetére


Norby86
őstag

De végülis tőlük vettem, úgy tudom hivatalos viszonteladók (elvileg) szóval majd oda írom hogy továbbítsák az üzenetet. Azt ha megteszik megteszik, szerencsére azon túl hogy vért izzadtam mire beolvastam, más hátrány nem ért. Az a lényeg hogy eredeti! :)

-Norbi-

(#823) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

A Banggood-ról rendeltem, engem ide irányít.

És szerencsére tökéletesen működik.

OnePlus 12

(#824) basaja válasza Norby86 (#818) üzenetére


basaja
senior tag

Szia😃Akkor végre öröm és bódottá😃Nálam érezhetőbben jobb a P2 brutál mélyekkel,de a 3-as kiegyenlítettebb,de kisebb térben mozog a hang…

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#825) Dominó85 válasza L4mie (#816) üzenetére


Dominó85
veterán

EQ minden képpen kell majd a VJJB-hez. Ugyanis bejáratás után is soknak éreztem a mélyet.

* Péter - 06302461862 *

(#826) daver88


daver88
aktív tag

Nekem is megjött banggoodról, 21 naptári nap alatt, szerencsére eredeti, működik minden gombja Honor 4X-en...kezdem a bejáratást...:)

(#827) Norby86 válasza basaja (#824) üzenetére


Norby86
őstag

Majd kíváncsi leszek, lehet elsőre becsapott a hangja aztán hamar ítélkeztem felette. :) Minden esetre most járatás alatt van, egy bő 36 órát járatom aztán meglátjuk hogyan szól. Kényelemre a hármast is megszokta már a fülem, csak ott zavar ez a headset kezelő gomb hogy olyan mütyürke (könnyű mellényúlni).

Apropó, az mitől lehet hogy a G2 minimben meg sem szólal? Tudtommal ha szabvány hiba lenne mármint amiről itt már oly sok szó volt, akkor attól még nem kéne ugyanúgy szólnia csak mondjuk doboz hangja lenne meg nem kezelné a gombokat? Mert fura hogy mégsem szólal...sőt ugyanúgy kívül szól a zene mint ha nem is érzékelné hogy be van dugva a telefonba. Olyan mintha nem menne bele tövig a jack dugó a telefonba, pedig tövig benyomom. Megnéztem a Piston 3 fülesnek is pont akkora a jack hosszúsága és az gyönyörűen szól, szóval ez mégsem lehet...rejtély. Nem tudom adapter megoldaná e a problémát. Csak az a macera hogy akkor megint heteket várhatok mire kitudom tesztelni.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#828) L4mie válasza Dominó85 (#825) üzenetére


L4mie
veterán

jogos, piston 3 hoz van állítva az EQ abban meg direkt fel van nyomva a mély :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#829) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Korábban írta valaki, hogy szerinte az Alcatel Idol 2S gyári fülese sokkal jobb. Hát neki szerintem konkrétan nincs hallása.

A mély valóban több az Alcatel fülesében, viszont elnyom minden mást. Én most arról váltottam, és tényleg új hangokat hallok a zenékben :DD

Telefonról fülessel szinte csak elektronikus zenét hallgatok, és szerintem a mélye is elég (bár tudom, hogy ízlésben lehetetlen vitázni). A bajom csak annyi, hogy a gyári harangokkal elég könnyen kiesik a fülemből :F

(#830) basaja válasza Norby86 (#827) üzenetére


basaja
senior tag

Nekem nagyon bejött a P2,igaz én basszus mániás vagyok😃Viszont érdekes amit írsz,mert én próbáltam mindkét Xiaomit több kütyün meghajtani,és semmi probléma nem volt egyikkel sem…

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#831) daver88


daver88
aktív tag

Megmondom őszintén, hogy kicsit szkeptikus voltam ezzel a bejáratással kapcsolatban, de 13-14 óra után már most elképesztő változáson ment keresztül a füles...Mi lesz itt a végére? :D

(#832) matyiGo válasza pietrrr (#829) üzenetére


matyiGo
aktív tag

.... most próbáld ki a piston 3 gumiharangjával is az Alcatel fülesét.
egyébként ha hangforrásnak az Alcatelt használod akkor nem érdemes beszélgetnünk :)

(egyébként az hogy nagyobb hangerővel hallod a magas tartományok hangjait nem azt jelenti hogy több részletet is hallasz)
Az Alcatel fülese egyébként közel sem tökéletes :( de kiegyenlítettebb mint a Piston 3)

szerk.: ráadásul mikor ilyen választ kapok mindig elkezdek kételkedni magamban, úgyhogy most dikert összemértem újra őket és elég meggyőző az alca előnye. amellett hogy magától bent tud maradni a fülemben nem kell odatartani.

[ Szerkesztve ]

(#833) Dominó85 válasza matyiGo (#832) üzenetére


Dominó85
veterán

Na beszerzek én is egy ilyen Alcatel fülest, ha mondasz egy pontos típust. De szerintem közel sem lesz olyan kiegyenlített, mint a Piston 3. Persze mondhatnánk egymásra hogy megszokás kérdése és ezért elfogultak vagyunk. Csakhogy nálam nem egy vagy két füles fordult meg (illetve van is még meg). Piston 2, Piston 3 és Youth (ez utóbbi siralmasan leszerepelt nálam), Maya S8, VJJB V1, Edifier H190, 1More... Mindegyik másban jobb egy kicsit. De ha azt nézem, hogy alap járatban EQ nélkül hol a legjobb a térérzet és a lefedettség, akkor a VJB-t és a Piston 3-at emelném ki. De egy jó nagy pihi után a cikkemben minden elolvasható lesz.

* Péter - 06302461862 *

(#834) Norby86 válasza basaja (#830) üzenetére


Norby86
őstag

Ez az amit én sem értek. Most ilyen esetben kell átalakítót rendelni vagy sem? Mármint ha a telefonba dugva nem is érzékeli hogy be lenne dugva a Piston 2. Érdekes hogy Jack hosszabbítóval meg működik, de ez nem járható út,mert így nincs headset. Úgyhogy én arra is gyanakszom hogy itt nem is szabvány hiba lesz hogy OMTP vagy CTIA hanem maga a dugó szar a végén. :( De abszolút nem tudom és egyre jobban idegesít,mert így használni sem tudom a telefonommal.

-Norbi-

(#835) L4mie válasza Dominó85 (#833) üzenetére


L4mie
veterán

VJB-t használom 3. napja.
nem rossz, 12 dodót megér, nem a hangminőség lesz a gyengéje, még bejáratás alatt van nekem, bár nem rendesen járatom, youtuben hallgatok sorozatokat...:P
hanem a tartóssága :) meg a kinézete :P közepes haranggal hangja se volt és a fülemből is kipottyant, naggyal mindez rendbe jött ez viszont feszíti a fülemet nap végére :(

Szóval rendben van a cucc, ár/értékben jó, de nálam még mindig a Piston 3 a nyertes, -hiába jobb a VJB-n a mély- mert a P3 ban van egy prémium érzetem amikor használom :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#836) Dominó85 válasza L4mie (#835) üzenetére


Dominó85
veterán

Harang csere más fülesről? Csak egy tipp. A cikkben is megemlítem majd amit te is észrevettél, hogy a gyári harangok esetén csak a naggyal van rendben a hangzás.

* Péter - 06302461862 *

(#837) L4mie válasza Dominó85 (#836) üzenetére


L4mie
veterán

megnézem, van itt pár sennheiser utángyártott harang. :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#838) matyiGo válasza Dominó85 (#833) üzenetére


matyiGo
aktív tag

nos, nekem Piston 3 Youth verzió van és valóban siralmas.
de azt olvastam hogy ugyanúgy szól mint a sima Piston 3 ... :S

(#839) Norby86


Norby86
őstag

Elég nagy gondba vagyok és hozzáértők segítségét szeretném kérni. A pár napja megjött Piston 2 fülesem és az LG G2 mini telefonomba bedugva szépen szól, de nem érzékeli a hangerő szabályzó és a hívásindító gombokat sem, magyarul teljesen használhatatlanok a gombok. Ezt egy ilyen CTIA OMTP átalakító megoldaná, vagy ez halott ügy és a telefon hibája?

Így is nehezen tudtam sajnos rávenni hogy egyáltalán felismerje a telefon hogy bedugtam a fülest, mert a telefon headset részében túl mélyen vannak az érintkezők és a Piston 2 negatív ágához nem ért hozzá a pöcök. Ezt megoldottam máshogy, de a gombok ugye továbbra sem mennek.

Amiért rohadt idegesítő dolog ez, hogy a hangja nekem jobban tetszik mint a Piston 3 hangja, de így kb adtam a szarnak egy pofont ha a nyomógombokat nem lehet működésre bírni. :( Mitévő legyek?

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#840) pietrrr válasza matyiGo (#832) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Ma reggel direkt legalább másfél óráig próbálgattam a kettőt, de folyamatosan azt hallottam, hogy bár a mély több az alcatel fülesében, az ráül az egész hangzásra, és a P3 egyértelműen jobb (szerintem nem is egy ligában versenyeznek). Azt elismerem, hogy a telók mellé rakott fülesek között nem rossz az alcatelé, de, hogy jobb lenne a P3-nál, az véleményem szerint (minden személyeskedést félretéve) totális sületlenség.

Nem lehet, hogy hamis Pistont fogtál ki? Én az aliról kaptam még anno egy hamisat, az tényleg borzasztóan szól :F

szerk.: Most látom csak, hogy neked Youth verziód van. Akkor eddig valóban sületlenségeket beszéltél :DDD

Na de, hogy ON is legyek egy kicsit:

Sikerült megoldást találnom a fülből való kiesésre.
Rendeltem egy ilyet, és ez tökéletesen áll a fülemben, nem csúszkál, nem potyog ki. Nekem az M-es méret vált be, és 9 munkanap alatt kézhez is kaptam, talán ez volt az eddigi leggyorsabb alis szállítás. :C
Akinek hasonló problémája van vele, annak csak ajánlani tudom, és még csak sokba sem kerül :))

[ Szerkesztve ]

(#841) Norby86 válasza pietrrr (#840) üzenetére


Norby86
őstag

Ez a harang akkor kompatibilis a Piston 3-al? Melyik M-et rendelted? T100 vagy T400? Mert én Piston 3-ban a legkisebb harangot használom, gondolom nekem is az M lenne a legjobb. Ez a gyári harang nekem kicsit könnyen kimászik a fülemből.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#842) pietrrr válasza Norby86 (#841) üzenetére


pietrrr
aktív tag

A 4,9 mm átmérőjű abszolút! :)

Mivel nem tudtam, hogy mekkorára lesz szükségem, rendeltem egy M és egy L méretűt is, de az L nekem túl nagy, az M-es tökéletes. Szóval ha valakinek nagy a füllyuka, szívesen neki adom az L-es párt! :))

(#843) Norby86 válasza pietrrr (#842) üzenetére


Norby86
őstag

Lehet hogy nekem mégis az S lenne jó, mivel gyáriból is az S-t használom. :) Vagy te gyáriból melyiket használtad? Nekem kicsi a füllyukam, nem merek M-et venni. :)

-Norbi-

(#844) pietrrr válasza Norby86 (#843) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Szerintem is az S-est próbáld meg. :)) Én általában a közepes méretűeket szoktam használni, és most is az a jó. :)

(#845) v-man válasza sharkypeti (#823) üzenetére


v-man
őstag

Nekem is ez jön ki, Gearbest rendelés. Ez mit jelent? Hiába fordíttatom magyarra v angolra, maradnak a kínai karakterek.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#846) v-man válasza v-man (#845) üzenetére


v-man
őstag

na google fordító segített pc-n (telón nem ment csak a fordítás):

"Congratulations! The product has been verified!
     You are buying is genuine!"

:C

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#847) sisu2 válasza pietrrr (#840) üzenetére


sisu2
tag

Szóval akkor bevált a 4.9 mm jó hozzá most én is kinéztem M méretet 5 párt, még licit van de 2 nap múlva kiderül hogy megnyertem :)

Nekem a furat 4.9 külső átmérő 12.5 magasság 11 mm.

[ Szerkesztve ]

(#848) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Banggood-on most ~3650 HUF

(#849) L4mie válasza Dominó85 (#836) üzenetére


L4mie
veterán

jelentem sennheiser L-es haranggal a VJJB sokkal kényelmesebb és hangnyomást se ereszt :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#850) xors


xors
senior tag

Sziasztok!
Mostmár én is büszke tulajdonosa vagyok egy ilyen csodának, hála Furkoo kollégának :R
Soha nem volt még ilyen jó fülhallgatóm, főleg nem ennyiért!

Szeretnék még rendelni családnak, ismerősöknek, látom Banggod -ról rendelgetitek ti is, melyiket ajánlatot javasolnátok? Így most hirtelen ezt találtam: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.