Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) nemlehet válasza whited (#236) üzenetére


nemlehet
őstag

Szerintem NAGYON kényelmes a piston 3. Számomra a hangja jobb mint a P2-é. Attól függ mit hallgattsz. Ha a basszus a lényeg akkor a kettőt vedd, ha kiegyenlítettebb hangkarakter kell akkor meg a 3-at.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#252) Degeczi válasza RBJ (#250) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Attól nem lesz jobb... Mobilhasználatra inkább kerülendő.

(#253) hoffman_


hoffman_
nagyúr

ehh, akkor én már blogba sem írok róla szerintem, lehoztad szépen :) én még 5 rugóért jutottam hozzá, cimbinek hétfőn érkezett meg a rendelésem, 6-ért. meggyőzte az enyém, ennyi pénzért tényleg korrekt a cucc, jobban csípem, mint a 2-t. azt öcsémnek adtam, neki jó lesz egyelőre :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#254) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma Megjött az enyém is. 18nap alatt ért ide. Nagyon elégedett vagyok vele. Iszonyat kényelmes!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255) gorje válasza RBJ (#250) üzenetére


gorje
senior tag

En teljes mertekben meg vagyok elegedve a Youth verzioval. Viper4android-al beallitva! Javaslom mindenkinek aki nem ismerne...

(#256) Drenadar


Drenadar
veterán

A youth verzióról is szívesen olvasnék ki mit gondol arról :)

mondjuk nagyon hasonló a kettő, csak a youth műanyag.

Én is vagy 30 nap alatt kaptam meg kínából. mi3-al használva teljesen jó, kábele miatt lecseréltem rá a cx300-at.

[ Szerkesztve ]

(#257) basaja


basaja
senior tag

Na én is rendeltem a Banggoodról,kíváncsi leszek,mikor ér ide és hogy viselkedik a Moto G2-vel😃Van Piston 2-esem,nekem az is nagyon bejött,bár a hangerő gombok nem működnek vele,azért a PowerAMP-vel szuperül szól😃

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#258) Dominó85 válasza basaja (#257) üzenetére


Dominó85
veterán

Ugyanaz a láb kiosztása a Piston 2-nek és a 3-nak. Így nagy valószínűséggel megint ugyanaz lesz a helyzet.

* Péter - 06302461862 *

(#259) RBJ


RBJ
addikt

youth ot megrendeltem osztkész. :P

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#260) no more válasza no more (#234) üzenetére


no more
addikt

Erre valaki, esetleg? :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#261) basaja válasza Dominó85 (#258) üzenetére


basaja
senior tag

Igazából mindegy,a hangja jobban érdekel😃Bár én a 2-vel is meg vagyok elégedve :C

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#262) Quicky


Quicky
csendes tag

Sziasztok

Akinek lenne tapasztalata hogy futás közben melyik marad stabilabban a füledben. Vagyis melyik füles fajta jobb e 3 közül intenzív mozgáshoz az írja már meg.

Üdv Q

(#263) szabadgy


szabadgy
tag

Aki használta mindkét fülest (piston 2 és piston 3) az alábbi szempontokat figyelembe véve melyiket ajánlaná

- kényelem
- külső hangok izolációja
- melyik hangzása illik jobban az elektronikus zenéhez?
- fülben melyik marad meg jobban?

esetleg valaki próbálta-e Huawei Mate 7-tel a gombok kompatibilisek

Köszi

(#264) Degeczi válasza szabadgy (#263) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Egyedül az első szempontban lehet esélye a 3-nak, egyén(fül)függően.

Huwaei Y550-en csak a hangerőnövelő gomb (és persze a lerakó/fölvevő, ami szabványos) működik, a csökkentés nem, ahhoz nyilvánvalóan más ellenállásértéket várna.

(#266) Dava


Dava
tag

Na rendeltem egyet TinyDeal-ről, 4480 forintra jött ki. A headfi.org topik szerint megbízható eladó. Innen vettem a 2-t is és eredeti volt.

Csak azért írom, mert úgy láttam a banggoodon megszűnt az akció.

(#267) M. Brace válasza FZOLI96 (#224) üzenetére


M. Brace
csendes tag

Én G3- al használom, nagyon szép a hangja, a beállítások közül a basszus kiemelésssel a legjobb. Telefonálásnál szinten elképesztően jó a hang. A középső gomb pause, vagy kétszer megnyomva léptetés. Nagyon jó, mint minden Xiaomi termék. Nekem sok mindenem van ettől a cégtől.

Ahhoz, hogy elérd a célod, minimum annyi kell, hogy legyen célod.

(#268) Attici


Attici
őstag

Ez vajon miféle piston3-as?
Nem is hasonlít, bár olcsóbb is. :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#269) bulikavagyok válasza Attici (#268) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

(#270) Attici válasza bulikavagyok (#269) üzenetére


Attici
őstag

Köszi! :R
Nem is néztem utána a Youth feliratot, csak, hogy Piston3-as. Ebayen keresgettem és megtetszett, hogy fehérben is van. Csak utána tűnt fel, hogy valahogy másképp néz ki.
Akkor a sima 3-asból nincs is fehér változat, igaz?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#271) bulikavagyok válasza Attici (#270) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sima hármasból nincs fehér. :N

(#272) TaMo válasza Dava (#266) üzenetére


TaMo
csendes tag

Szia,

Tudnád linkelni a megbízhatónak mondott eladót, ahonnan te is rendelted?

Előre is köszi!

"Különös kapcsolat van a nehéz és az értékes között!"

(#273) ®abstract®


®abstract®
őstag

3 hét alatt megérkezett a saomi piston 3 reddot headset.valóban jól szól,tökéletesen illeszkedik-nem esik a fülemből ki,dinamikus és van benne tartalék :) 4800ft ot megért nekem :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#274) Dava válasza TaMo (#272) üzenetére


Dava
tag

[link]

Annyi, hogy szerintem nem kapsz hozzá olyan szép dobozt. A Piston 2-t is innen vettem, ahhoz adtak és azóta is ott porosodik úgyhogy engem nem érdekel, de ha kell doboz, akkor ne ezt rendeld.

(#275) Attici válasza Dava (#274) üzenetére


Attici
őstag

Akkor ez már olcsóbb! :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#276) Dava válasza Attici (#275) üzenetére


Dava
tag

Ez a Youth változat amit linkeltél :) Ez 7.59 euró azon az oldalon, amit írtam.

(#277) Attici válasza Dava (#276) üzenetére


Attici
őstag

Bocsi! Igazad van! :R
Elnéztem, tényleg nagyon jó az az ár. :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#278) kuthim válasza Dava (#274) üzenetére


kuthim
tag

Sajnos a Banggood-on már vége az akciónak, én még 14.99 USD-ért vettem, (3 hét alatt jött meg és eredetit kaptam) most meg már 21.99 USD a Piston ára ott.
Szerintetek az alábbi oldalak mennyire megbizhatóak?
[link] 14.89 USD
[link] 14.85 USD

[ Szerkesztve ]

(#279) Dominó85 válasza kuthim (#278) üzenetére


Dominó85
veterán

GearBest volt már többször is. Tessék a keresőt használni, nem tilos. :N

Amúgy mi kerül ennyibe a Xiaomi fejhallgatójában? - 92.99USD
Aranyból van vagy mi a fax? A Zenith Knowledge most akció nélkül 50USD, a Marshall pedig 65USD, Xiaomi kicsit elszállt azért ezzel az árral. 50USD-nél már kipróbálnám, de többet biza nem ér.

* Péter - 06302461862 *

(#280) Dava válasza Dominó85 (#279) üzenetére


Dava
tag

Mindenki a keresővel jön, de az egész prohardver csoportnak qva sz*r a keresője :(

Átalakítható circum- és supraaurallá is, egész ötletes. Meg szép, jó az anyaghasználat. Hangminőség állítólag tök jó, csak kicsit gyenge mélyben. Nehéz megmondani, ér-e ennyit, amíg nem hallotta az ember. Akinek nem olyan fontos a hangminőség, annak biztos nem. Akinek fontos, az viszont nem Xiaomit fog venni mondjuk...

(#281) Dominó85 válasza Dava (#280) üzenetére


Dominó85
veterán

Én marha szerencsés voltam és akcióban kifigtam egy limitált aranyozott Zenith Knowledge GK-LPS modellt 29.90USD-ért. :C

* Péter - 06302461862 *

(#282) vicze válasza Dominó85 (#279) üzenetére


vicze
félisten

"mi kerül ennyibe a Xiaomi fejhallgatójában? - 92.99USD"
Ez...

[ Szerkesztve ]

(#283) kuthim válasza Dominó85 (#279) üzenetére


kuthim
tag

Igazad van, elnézést. Megtaláltam, külön topic van rá.
Ahogy olvastam, megbízható webshop.

(#284) Attici válasza vicze (#282) üzenetére


Attici
őstag

Tényleg minőségi darabnak néz ki, de meg kéne hallgatni.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#285) Dominó85 válasza vicze (#282) üzenetére


Dominó85
veterán

Erre csak ez a válaszom.

Eldobom az agyam 3 különböző pár felcsatolható párna, 2db filléres átalakító és igénytelen doboz... Ez nekem nem ér meg 50USD felárat. :U

A Zenith Knowledge hord-doboza sokkal minőségibb már ránézésre is. 2db jack-jack kábel szintén jár hozzá és mondjuk több benne az anyag (szintén ránézésre), mint a Xiaomi-ban (lásd torx csavarok és szegecselés). Úgy érzem jól döntöttem anno. :K

* Péter - 06302461862 *

(#286) vicze válasza Dominó85 (#285) üzenetére


vicze
félisten

Láttam. Igazából a két kábel a +pont, de a többi annyira nem győz meg benne.
Xiaomi-nál kapsz 3 fejpárnát 2 különböző mérettűt + mikrofonos, ez elég univerzálissá teszi amúgy, sok jó megoldás van benne. Egyértelműen ez a fejest tényleg inkább felső kategóriába van szánva, nyilván nem mindenkinek éri meg, ahogy a Piston se ott is olcsóbb a Knowledge. :)

[ Szerkesztve ]

(#287) Dominó85 válasza vicze (#286) üzenetére


Dominó85
veterán

A ZK-hoz is két kábelt kapsz és az egyik mikrofonos, gombsoros. ;)
A Knowledge azon modelljei, amik a Piston 3-val pariban vannak azonos vagy magasabb árfrekvencián mozognak. Ott érdekes módon inkább a Piston széria éri meg jobban. A ZK fülhallgatóit jobban hamisítják, mint a Xiaomi-ét. Eddig haverom 6 különböző eladótól rendelt és csak a 6. (egyben legdrágább) volt eredeti ZK. És a hamisítványok jól néznek ki, laikus szemmel simán elsiklik felettük az ember, de a hangjuk a promós fülesek szintjén van. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#288) big-J válasza M. Brace (#267) üzenetére


big-J
őstag

FYI: tripla gombnyomas eloreleptetes.

(#289) big-J válasza big-J (#288) üzenetére


big-J
őstag

Na pont fordítva. 1: pause, 2: előre, 3: hátralépés ha nem megy már 5mp-e, ha megy már, akkor szám elejére ugrás.

(#290) VMatteo


VMatteo
őstag

Ma érkezett meg a Xiaomi Piston 3 headsetem, amin vannak vezérlőgombok is. Próbálnám ki, kiírja a telefon (sony z1c) hogy nem támogatott headset, közben meg tesóm SP-vel hibátlanul működik. Lehet ezzel kezdeni valamit?

Tisztelet a Gépésznek!

(#291) baladam86 válasza baladam86 (#244) üzenetére


baladam86
aktív tag

Na, pont ma érkezett meg mindkettő egyszerre, 11 nap alatt, azért az nem rossz szerintem :)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#292) syler123 válasza baladam86 (#291) üzenetére


syler123
veterán

Nem kis mákod volt :) Akkor nekem is ideje lenne megjönnie :) 13.-án rendeltem, 14-én adták fel.

(#293) baladam86 válasza syler123 (#292) üzenetére


baladam86
aktív tag

Ne add fel a reményt! :) Sosem lehet tudni, magam is meglepődtem mennyire gyorsan itt volt, hallva az 1 hónapos sztorikat. Eredeti jött mindkét helyről, az egyiket csomagoltam még csak ki, de eddig nem volt lehetőségem kipróbálni, munka végén kipróbálom hogy szól, aztán ideröffentem a tapasztalatokat.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#294) baladam86


baladam86
aktív tag

Nnnna, kipróbáltam. Sennheiser CX300-hoz van leginkább szokva a fülem, azt tényleg az agyamig be kellett dugni, hogy szóljon a basszus, de az érthető módon nem a legkényelmesebb.
Itt, a Xiaomi Piston 3-nál megdöbbentő, hogy mennyire kényelmes, nem kell erőltetni, mégis nagyon szépen szól, még a mélyek is. Abszolút megérte megvenni, én is mindenkinek ajánlom!

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#295) syler123 válasza baladam86 (#294) üzenetére


syler123
veterán

Köszi hogy megosztottad a tapasztalatodat. Igaz én a youth kiadást rendeltem, de remélem hasonlóan kényelmes lesz, mint a sima 3. Hangminőséggel kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaim, a kényelem annál fontosabb, mert van egy régebbi Samsungom, de azt ahogy te is mondod, az agyamig kell feltolni, amikor már az ember felváltva pislog :D, hogy jól szóljon, hallható legyen rendesen. Mondjuk a másik meg az hogy egyáltalán nem kompatibilis a Xiaomi Redmi 1s telómmal, annál recseg ropog a Samsung fülhallgatója.

(#296) L4mie


L4mie
veterán

ma jött meg a youth amit 16.-án rendeltem, a normal piston 3 nak amit 14-én rendeltem még se híre se hamva.
Remélem nem a postás markába került.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#297) slayer006 válasza L4mie (#296) üzenetére


slayer006
addikt

Akkor ezek egy hajóban jöttek. :)

Original Xiaomi Piston 3 Reddot Design Earphone For Smartphone

Shipped Date:2015-07-16 23:27:22
Received Date:2015-07-27

Payment Information
Payment Method: PayPal Express Checkout

Order Totals
Sub-Total: Ft4,345
Standard Shipping: Ft377
Total: Ft4,722

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#298) Moleman válasza L4mie (#296) üzenetére


Moleman
addikt

Én 14-én rendeltem simát Banggoodról, követéssel, most kaptam meg.

Kivitelezésre fantasztikus, az esztergált vasak, a harisnya, kényelmes is, pedig az M-es bogyót nem szokta bírni a fülem (Sony S-es bogyóval használok egy Soundmagic E30-at a mindennapokban).
Hangzásképre közel van a Sony EX50-hez (amitől én sikítva szabadultam meg), tehát elektronikus zenéhez nagyon jó, hangszereshez nagyon nem (nekem túl sok és pontatlan mély, kevés mélyközép, túl éles magasközép, sistergő magas).
Követéssel együtt alig több mint 16 dollárt fizettem érte, annyit megért. Ja, a hangerőszabályzó nálam nem működik megfelelően, de az nem is volt elvárás (Lenovo K910).

(#299) kóóó


kóóó
aktív tag

Mit tudnek kezdeni a fulesemmel mert olyan problemam lenne, hogy megcsinaltam a bejaratast es addig egyszer se hallgatam rajta semmit.
Ma viszont mar szerette volna zenet hallgatni, de sajnos recseg-ropog mintha kiment volna a hangszoro....
Viszont ha megnyomom a kozepso gombot akkor meg rendesen szol, de az meg nem palya, hogy a kozepso gombot fogom mindig lenyomva tartani ha esetleg zenet szeretnek hallgatni.....
Valakinek otlet?

Üdv.: kóóó!

(#300) kuthim válasza kuthim (#278) üzenetére


kuthim
tag

Sziasztok, a Banggood-on megint 15 USD alatt van a Piston 3 (14.89)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.