Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) fordfairlane válasza DavidQ (#974) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nekem is ezt csinálja, a legkisebb gumival is. Sajnos emiatt vissza kellett váltanom a régebbi Sony EX50LP-re, az passzentos.

x gon' give it to ya

(#1002) L4mie válasza fordfairlane (#1001) üzenetére


L4mie
veterán

vagy cserélj harangot valami másfélére ami passzentos :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1003) ollie válasza echte (#1000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Magán a fülesen egyáltalán nincs Mi logo.

***

(#1004) netseft válasza echte (#1000) üzenetére


netseft
aktív tag

A füldugókon vagy azok szárán nincsen, mint a Piston 3 esetén.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#1005) Nestor16 válasza L4mie (#1002) üzenetére


Nestor16
senior tag

Amikor én utánakerestem a harangoknak ezt az ebayes harangot ajánlották elég sokan itt a fórumon. Én még nem vettem meg, kicsit drága, csak hátha valakinek tudok segíteni. :)

Üdv, Dávid

(#1006) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Tervezek ilyen fulest venni.lg g2 vel használta már valaki.kompatibilis vele?

(#1007) floratm


floratm
senior tag

Valaki mesélhetne már milyen az uj hybrid?

(#1008) netseft válasza floratm (#1007) üzenetére


netseft
aktív tag

Nincs még hosszútávú tapasztalatom és bejáratva sincs, de röviden a Piston 3-hoz viszonyítva:
- Csomagolás tekintetében gyengébb, sima papírdobozban jön.
- Minőségileg nagyjából ugyanott van, csak több fémet használtak talán.
- Kényelmi szempontból számomra ugyanolyan szuper.
- A hangja valamivel erőteljesebb, mélyebb, a basszusokat sokkal jobban lehet érezni.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#1009) echte válasza netseft (#1008) üzenetére


echte
csendes tag

Hangosabb is a Piston 3-nál? Szerintem jóval halkabb a 3 a kettesnél, ezért is adtam el

(#1010) sisu2 válasza echte (#1009) üzenetére


sisu2
tag

Igen a P.2 16 Ω a P.3 meg 32 Ω .

(#1011) L4mie válasza sisu2 (#1010) üzenetére


L4mie
veterán

Ez is 32

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1012) netseft válasza echte (#1009) üzenetére


netseft
aktív tag

Nekem hangosabbnak tűnt a Piston 3-hoz képest. De ez szubjektív kérdés.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#1013) sisu2 válasza netseft (#1012) üzenetére


sisu2
tag

Most a hybrid pistonrol beszéltek mert echte meg a kettőt hasonlította a háromhoz :) arra írtam választ.

most olvastam vissza miről van itt szó

[ Szerkesztve ]

(#1014) rudi666


rudi666
csendes tag

Sziasztok!

Megnéztem az új Xiaomi Hybrid-ről pár videót, és láttam, hogy ehhez már nem adnak olyan tartót mint az előzőekhez, amiben felcsavarva lehet tárolni, csak valami kartondobozt, amiben gyárilag van.
Vajon azért cserélték le, mert ezen akartak spórolni a füles helyett?
Pedig szerintem nagyon hasznos kis extra volt.

Esetleg valaki nem tudja, hogy az előző Pistonok doboza "kompatibilis" az új Hybrid-el?

(#1015) Dominó85 válasza rudi666 (#1014) üzenetére


Dominó85
veterán

A Pistonba vetett hitem a II Enchanced óta vége. Tisztára, mintha a Samsung marketing politikáját látnám... Szerintem 2-3 hónap és lesz egy újabb Piston-förmedvény. Mert a II óta bizony csak csökkent a színvonal és minőség, ugyanakkor a kezdőárak egyre magasabbak. Wake Up Xiaomi!

* Péter - 06302461862 *

(#1016) kiszi07


kiszi07
senior tag

Srácok, a bangoodos Piston 3-ra van garancia? 1,5 hónapja nem használtam és nem szól a jobb oldala. Mit csináljak ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#1017) Dominó85


Dominó85
veterán

Fene a Gearbest-be, megint megvettek forintra... Egy Xiaomi Hybrid hozzám is érkezik majd 14.37USD-ért. Pont jókor voltam jó helyen. Böngészgettem az oldalukat, erre látom, hogy 10db SnapSale akcióban 14.37USD a Hybrid. Mondom: Ááá... már rég kifogyott! De nem, mivel a rendelés teljesen végigment. Hű! Öröm és boldogság, ha megérkezik ennyiért egy eredeti. :C

* Péter - 06302461862 *

(#1018) danielgalaxy válasza Dominó85 (#1015) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Véleményem szerint a Piston 3 jobban sikerült mint a 2. Nagyobb a tere, a basszus pedig kiegyensúlyozottabb, nem nyomul annyira, nekem ez szimpatikusabb vonal, mint az agydöngöltetős, túlhúzott basszust erőltetni. Egy jó audio képességekel ellátott telefon (én most egy Letv One Pro-val használom, valószínűleg az egyik legkomolyabb hangzást produkáló mobil a piacon) nagyon szépen kihozza mit tud.
A 2 ezer forintos Youth meg Color verziókat pedig értelemszerűen nem kell megrendelni. Árban minimális a különbség a butított és a standard változat között, de minőségben és hangzásban viszont jelentős. Persze ez nem neked szól leginkább, hanem aki esetleg rendelés előtt áll.
A Hybrid változatra kíváncsi vagyok, lehet én is megrendelem januárban.

[ Szerkesztve ]

(#1019) Dominó85 válasza danielgalaxy (#1018) üzenetére


Dominó85
veterán

Én a mélyet és basszust a Piston II-n EQ-val optimalizálom, bár MIUI rom van most a Lenovo K3 Note-n és ott hozzá sem kell nyúlnom és gyögyörűen szól. A Piston 3 tényleg kiegyensúlyozottabb, de a közép és magas tartományban bizony gyengébb és az én véleményem szerint a térhatása is minimálisan gyengébb a II-énél. Bár ez lehet az eltérő telefon, más EQ és hallásunk miatt is. A lényeg, hogy mind a kettő nagyon jó füles. Aki pedig képes a butítottat megvenni, csak az ár miatt, az magára vessen. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#1020) L4mie


L4mie
veterán

[link] megjött a hybrid :)
kiváncsi vagyok milyen lesz a p3 hoz képest. :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1021) L4mie


L4mie
veterán

mitől is hybrid ez a hybrid? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1022) kiszi07 válasza kiszi07 (#1016) üzenetére


kiszi07
senior tag

Erre?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#1023) L4mie válasza kiszi07 (#1022) üzenetére


L4mie
veterán

szerintem 1 év van, írj a banggood chaten a supportnak, nekem eddig mindig segítőkészek voltak, még ha nem is tudtak segíteni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1024) ollie válasza L4mie (#1020) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Több a basszus, meg teltebbnek tűnik a hangzása. De mivel még nincs bejáratva, nem tudom, hogy minőségben mennyire másabb.

***

(#1025) L4mie válasza ollie (#1024) üzenetére


L4mie
veterán

Na igen, még nekem is csak max 1 órát ment, 1-2 hét és tudok véleményt formálni.
kinézetre prémiumabb mint a p3, a vezérlője pedig sokkal jobban használható, pálcikák >> pötty

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1026) norbert0 válasza L4mie (#1025) üzenetére


norbert0
csendes tag

Én is sokat gondolkoztam a p3 és a hybrid között, de egyelőre maradtam a p3 vásárlásnál, mert az ár/érték arány nekem jobbnak tűnik

(#1027) Dominó85 válasza norbert0 (#1026) üzenetére


Dominó85
veterán

Gearbest - Piston Hybrid 18.99USD (bocs ha már nem ennyi, de napokig ennyi volt)

* Péter - 06302461862 *

(#1028) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Sziasztok.
Érdekelne, hogy mennyire strapabíró ez a füles főként a dugaszánál. Redmi Note 2-vel használnám és nekem úgy esik kézre ha a jack dugasszal lefelé van a zsebemben. Ezt a mostani awei csak pár hétig tűrte és most mar csak az egyik oldala szól. A legjobb valami olyan füles lenne aminek 90 fokkal elvan fordítva a csatlakozója de olyant nem találok ami tetszene.

(#1029) Dominó85 válasza thefreeman (#1028) üzenetére


Dominó85
veterán

Ezt egyik füles sem tűri. Egyértelmű user error, meg ne sértődj... :U ;]

* Péter - 06302461862 *

(#1030) thefreeman válasza Dominó85 (#1029) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Én is gondoltam, hogy ezt nem bírja egyik sem és, hogy inkább az én hibám. Mindegy szerintem megrendelem és megpróbálom kíméletesebben használni. Gearbest-en elég jó áron van és még pontjaim is vannak. 8 dollár körül kijön ilyen áron gondolom ennél jobbat nem kapok.

(#1031) Dominó85 válasza thefreeman (#1030) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem tudom mennyi pontotd van GB-n, de a hybrid (most néztem meg) 18.89USD és bizony azt "kipontozva" nagy vétel lehet. ;)

Az enyém már az országban van, csak pont 23-án érkezett be az elosztóba. Így csöppnyi eséllyel két ünnep között, talán még idén hallgathatok vele zenét. :B

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#1032) thefreeman válasza Dominó85 (#1031) üzenetére


thefreeman
aktív tag

12 dollár lenne a hybrid, de arra már áfát is kellene fizetnem, itt 10 euró fölött már kérik. Igazából még a pistonra sem biztos, hogy nem kell mert nem tudom, hogy azt az összeget nézik amit fizettem vagy azt hogy mennyi volt a termék ára.

(#1033) Dominó85 válasza thefreeman (#1032) üzenetére


Dominó85
veterán

Hol élsz te, hogy 10EUR felett áfa van? Húznék el abból az országból a francba, még ha 10x jobban is élnék, mint idehaza. :Y

* Péter - 06302461862 *

(#1034) thefreeman válasza Dominó85 (#1033) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Románia. Húznék én is de még pár évig biztos maradok. A 10 euró feletti áfa csak a kisebb gond számomra a nagyobb az, hogy csak kedden és csütörtökön lehet kivenni 10-től 13 óráig, vámos jelenlétében.

(#1035) Dominó85 válasza thefreeman (#1034) üzenetére


Dominó85
veterán

Elcseszett egy ország az is. :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#1036) thefreeman válasza Dominó85 (#1035) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Az kb egy 50 évvel le van maradva.

(#1037) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Na megrendeltem én is a hybridet, remélem már vége van az ünnepi belassulásnak :)

(#1038) Dominó85 válasza XP NINJA (#1037) üzenetére


Dominó85
veterán

Kínában nincsen Karácsony. A magyar királyi posta pedig majd Január közepére jó ha utoléri magát. (Mert persze a sok felesleges főnöki pozíció redukálása helyett idén is a sima alkalmazottak látták kárát a felső vezetés lenyúlásának)

* Péter - 06302461862 *

(#1039) xors válasza Dominó85 (#1038) üzenetére


xors
senior tag

Bizony, én is most rendeltem 21. -én és 24. -én meg 25. -én dolgozták fel és már úton van :C

(#1040) Dominó85 válasza xors (#1039) üzenetére


Dominó85
veterán

Az enyém pedig HUBUDA-n toporzékol, hogy a Dominó85 tulajt akarom!!! :C

* Péter - 06302461862 *

(#1041) XP NINJA válasza Dominó85 (#1038) üzenetére


XP NINJA
őstag

Van egy másik TN-es csomagom ami már 2 hete az országban van. Azért még reménykedem :D

(#1042) Degeczi válasza Dominó85 (#1033) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A legtöbb európai országban 22 EUR-tól áfaköteles a külföldi küldemény, így nálunk is - viszont itt a világrekorder 27% áfa jön rá, míg Romániában jelenleg is 24% az áfa, jövőre már csak 20, 2017-től pedig 19%: egyáltalán nem biztos, h az itteni eljárás a kedvezőbb...

(#1043) szamat2012a


szamat2012a
újonc

Hali!
Szerintetek az EMAG-ban eredeti xiaomi piston 3-at árulnak?

(#1044) v-man válasza szamat2012a (#1043) üzenetére


v-man
őstag

csúnya lenne, ha nem... és vissza kell küldeni.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#1045) ..thealien..


..thealien..
csendes tag

Hello mindenkinek! Vennék egy ilyen fülest.
Na most az ebay tele van ilyen ezerpárszáz forintos darabokkal, amik képen tök ugyan úgy néz ki mint a drágábbak.
Az lenne a kérdésem h érdemes e ilyet rendelni vagy ezek "hamisítványok"?
Köszönöm :)

(#1046) hargitomi válasza ..thealien.. (#1045) üzenetére


hargitomi
tag

Mivel az eredeti 3,5k körül van, így minden bizonnyal nem eredetiek. Banggoodról érdemes rendelni, onnan elég hamar megjön és (majdnem) mindenki hibátlan terméket kap és természetesen mindig eredetit. Innen van nekem is kb 1,5 hónapja és semmi panasz.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#1047) kromatika válasza hargitomi (#1046) üzenetére


kromatika
veterán

Nekem is ez lenne a kérdésem?Külsőleg a hamisítványt nem lehet meg különkülönböztetni az eredetétől?Én is láttam aprón 2000Ft ért Xiaomi Piston Dazzle Edition?[link]hogyan tudhatnám meg hogy eredeti e ?

(#1048) ollie válasza kromatika (#1047) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez valami extra olcsó változat, még a Youthnál is olcsóbb. Gondolom a legrosszabb minőségű a 3 közül (normál, youth, dazzle).

***

(#1049) ..thealien.. válasza hargitomi (#1046) üzenetére


..thealien..
csendes tag

Oké köszönöm. :)

(#1050) ..thealien..


..thealien..
csendes tag

Na inkább a hybrid lett gearbest-ről.
Mennyi idő alatt jött meg annak aki onnan rendelt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.