Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-15 15:08:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) finu


finu
tag

Nincs teletömve a belső. ;]

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#2552) Nerd válasza finu (#2551) üzenetére


Nerd
aktív tag

Ezutan ragasztani kell vagy ossze tudod pattintani? Mivel szedted szet?

(#2553) finu válasza Nerd (#2552) üzenetére


finu
tag

Körömmel,nem sérültek a fülek, sérülésmentesen szettem szét van benne gyakorlatom.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#2554) Nerd válasza finu (#2553) üzenetére


Nerd
aktív tag

Koszi! :R

csak azert volt fura, mert korabban ugy remlik, hogy volt itt olyan aki hajszaritozta, mert azt hitte, hogy ragasztva van...

(#2555) rob210 válasza Nerd (#2554) üzenetére


rob210
nagyúr

A hajszárítózást a ragasztott kijelző miatt csinálta az meg ragasztva van szerintem is.
:F

Renault power

(#2556) potyicsoki


potyicsoki
csendes tag

Sziasztok. egy heti KitKat nyúzás után elégedett vagyok még mindig. Javulástérzek a wifibe és az akuba is. Habár az utobinál volt ugy hogy 2 órát canasztáztam 18% on folyamatosan :/ nen értem teljesen hogy jött ez ki... De egy napot mostmár kibir nekem. Pár alkalmazás telepitése nem lehet vagy kiirja letöltés után hogy - 24 es hibakód és nem telepít de a legrosszabb amikor telepítés közben spontán újraindul! Van még egy problémám - a flash- eket nem nyitja... pl. top eleven facebook játék vagy videokat a böngészőben erre valami megoldás?

(#2557) Tim72 válasza potyicsoki (#2556) üzenetére


Tim72
tag

Dolphin browser + flash player

(#2558) genuinespeed


genuinespeed
csendes tag

Srácok, ma reggel még vidáman használtam a tabletet, minden gyári, erre amikor kovetkezonek kapcsolnam be, semmi... mostanra eljutottam odaig, hogy a Wayteq logot kiirja, de semmi tobb, probaltam resetelni a kis lyukkal, ott sem sikerul, plusz a hangerő+ & power button 5 masodpercig nyomasat is, de ugy se visz be sehogy a recovery menube... Bárkinek bármi tipp?

(#2559) keszo válasza genuinespeed (#2558) üzenetére


keszo
őstag

A hangerő gombos megoldás jó, de min. 30mp.

Attila

(#2560) KTomi77 válasza genuinespeed (#2558) üzenetére


KTomi77
tag

Dugd rá töltőre és várd meg amíg megjelenik az akkumlátor töltés jelzése a kijelzőn, utána kapcsold be.

(#2561) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,
Mióta RKitKat van fent, egyik böngészőben sem megy a file kiválasztás feltöltéshez, mint pl. itt a fórumon, ahogy fényképet csatolnék. Hiába nyomok rá a file csatolásra, nem ugrik fel a megfelelő ablak, amivel ki tudnám választani. Ez az RKitKat sajátossága, vagy a böngészőhöz kéne leszednem valami kiegészítőt?
Köszi előre is!

(#2562) acsjoci válasza keszo (#2559) üzenetére


acsjoci
csendes tag

Sziasztok!

A gyerekek nálam is tönkre vágták a cuccost, de szerintem ez nem is az ő hibájuk, szerintem ez ezen az OS-en hétköznapi dolog lehet.
Én is factory resetet szeretnék csinálni, +power módon megyek be, meg is jelenik a menü, rá is tudok menni a + / - jelekkel a factory reset sorra, de ugye kiválasztani a power gombbal lehetne.

Csak az a gond, hogy a power gombot bekapcsolás óta nyomva tartom (mivel ha bármikor elengedem, azonnal kikapcsol a gép)

Szóval nem tudom úgy bekapcsolni és bemenni ebbe a menübe, hogy ne legyen nyomva tartva a power gomb, a visszaállítás indítása pedig azzal indulna , hogy megnyomom.

Öreg vagyok én már ehhez:)) Van ötletetek?

Köszi

(#2563) kelzsoca válasza acsjoci (#2562) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy apró trükkel hozható be a recovery:

Kikapcsolt állapotban lenyomod és nyomva tartod a hangerő FEL gombot, majd ez mellé lenyomod a power gombot, elszámolsz 4-5 másodpercig, majd felengeded a gombokat, és be fog jönni a recovery menüje. :)

(#2564) bognar110


bognar110
őstag

Valahogy ki lehet szedni az akumlátort ? Mert le fagyott az egész tablet és nem tudok újraindítani.. Vagy ilyenkor mi a teendő ?

[ Szerkesztve ]

(#2565) tjb007 válasza bognar110 (#2564) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nyomd addig a bekapcsológombot, amíg újra nem indul.
Az akkumulátort meg nem lehet ki szedni (vagyis ki lehet, csak épp nem úgy, ahogyan azt te gondolod).

(#2566) rob210


rob210
nagyúr

Srácok én egyre megdöbbentebben olvasom itt a megfagyott összeomlott tabletek "tömkelegét".
Mi a sz@rt csináltok ti ezekkel a gépekkel?

Én bekapcsolom használom, játszok szöveget szerkesztek táblázatot kezelek, netezek és egyszerűen mosolygok minden alkalommal amikor használnom kell.
Élvezem a termék használatát, szerintem egy nagyon jó gép.

Ti meg folyamatosan hibákkal dobálóztok, ha szét hackelitek a rendszert ne csodálkozzatok rajta, ha összefossa magát.

Nem egyszer hozzák a Pc-ket is hozzám, hogy már megint szar az oprendszer, amikor megnézem akkor meg kiderül nem az oprendszerrel van a baj, hanem a userrel, de nem is kicsi.
Rendszerfájlok tömkelegeit képesek kitörölni emberek, csak mert minek az ő ilyet nem telepített. :C

Nem bántani akarok senkit se, de szerintem ez a tablett egy nagyon jó konstrukció és akinek ezt sikerül megdöntenie az előszőr nézzen mélyen a saját lelkivilágába.
:R

Renault power

(#2567) bognar110 válasza tjb007 (#2565) üzenetére


bognar110
őstag

Értem nem olyan mint a telefon. Megoldódott köszönöm. :C

(#2568) acsjoci válasza kelzsoca (#2563) üzenetére


acsjoci
csendes tag

Köszi, így sikerült. Újratelepült. Sajnos csak kb. 10 percig működött majd ismét kikapcsolt.
Még egyszer újratelepíteném , az előbb az alábbi menübül az utolsó előttit választottam, most melyiket próbáljam ?

1. rebot system now
2. apply update from ADB
3. apply update from external storage
4. update rkimage from external storage
5. apply update from cache
6. wipe data/factory reset
7. wipe cache partition

Nem root-oltam még a készüléket, nem tudom hogy a garanciával akkor mi a helyzet.

Köszi a segítséget előre is.

(#2569) kelzsoca válasza acsjoci (#2568) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem jobb lenne újratelepíteni az egész rendszert, és nem csak factory reset-et végezni.
A készülék hátoldalán alul a sorozatszám első 4 számjegyét leírnád?

(#2570) KTomi77 válasza rob210 (#2566) üzenetére


KTomi77
tag

Szuper hogy te ennyire elégedett vagy. Én is megszoktam döbbenni, hogy ha valaki leírja hogy problémája van a tablettel mindíg jön valaki, aki megmondja hogy user error és router probléma minden hiba okozója. Elhiszem, hogy az esetek töbségében az, de hidd el, hogy előfordulnak hibás termékek is. Én sajnos nagyot csalódtam ebben a tabletben.

(#2571) acsjoci válasza kelzsoca (#2569) üzenetére


acsjoci
csendes tag

7913

(#2572) rob210 válasza KTomi77 (#2570) üzenetére


rob210
nagyúr

Ez oké, nem ezzel van a bajom.
Hanem, hogy mostanra szinte minden 5.ik hozzászólás valami hiba jelenség.
Én meg nem tudok rájönni, hogy mit tudnak ellőni ezen a gépen.

A már sokszor kitárgyalt wifi "hiba" mondjuk azt mostanra elfogadott, van akinek sajnos gyengébbre sikerült a modul van akinek meg jó.
De ezek itt most újraindulások, fagyások, kilépések, etc.etc. mind mind szoftveres gondok.
:F

Renault power

(#2573) KTomi77 válasza rob210 (#2572) üzenetére


KTomi77
tag

Nekem a kb. 1,5 hónap alatt már vagy 6-szor megdöglött úgy, hogy reset, bekapcsolás gombra nem reagált. Csak úgy tudtam elindítani, ha rádugtam töltőre és megjelent a töltésjelző ikon. Ezt olyankor is csinálta, ha 90% fölött volt az aksi, szóval nem hagytam lemerülni csutkára, de ez az utóbbi két hétben már nem jött elő (kopp-kopp). Helyette most az üzemidő kezdett csökkeni, most kb.3 óra az amit kibír. A battery monitor szerint a becsült akksi 3200mA, de volt olyan hogy 3000mA alatt volt.
Azt nem tudom, hogy a szervíz mit szól majd hozzá, hiba leírásnak, hogy az akksi mégse 4000mA egy progi szerint? :)

[ Szerkesztve ]

(#2574) Notalab válasza KTomi77 (#2573) üzenetére


Notalab
tag

Bocs, ha már megcsináltad, de esetleg megpróbálhatnál egy újratelepítést (bármelyiket: Jelly+V2 vagy RKitKat), és mindenféle programfeltelepítés nélkül használni pár napig, hátha csak néhány (optimalizálatlan/hibás) program a ludas a hibákban. Utánna apránként feltenni a kívánt dogokat, hátha kiderül melyik(ek) a ludas.
Egyébként sok extra programot/applikációt tettél fel?

...

(#2575) kelzsoca válasza acsjoci (#2571) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor erre lenne szükséged.

(#2576) air válasza KTomi77 (#2573) üzenetére


air
nagyúr

"Azt nem tudom, hogy a szervíz mit szól majd hozzá, hiba leírásnak, hogy az akksi mégse 4000mA egy progi szerint?"

Minimum kiröhögnek. :D
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2577) keszo válasza KTomi77 (#2573) üzenetére


keszo
őstag

Nekem bevizsgálta a szerviz, és azt mondták az akksira hogy üzemszerű.
47%-ról 11perc a lemerülése. :(((

Attila

(#2578) KTomi77 válasza Notalab (#2574) üzenetére


KTomi77
tag

Megszámoltam, most összesen 51db alkalmazás van rajta. Az soknak számit? :-)
Az újratelepítést megakarom majd csinálni, de ezután több felhasználó nélkül használom majd, mert nincs sok értelme. Az értesítések email-ről, google talk üzenetek minden felhasználónak megjelennek. Illetve nagyon belassúl néha a tab, hátha ez is megjavul majd.

(#2579) kelzsoca válasza keszo (#2577) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üzemszerű lehet, amennyiben előtte megy a készülék x órát, mivel ez esetben csak a kijelzés ragad be.
Tehát amikor Nálad 47%-ot mutat, akkor valójában 5-10% körüli lehet még az akkumulátorban.

Természetesen ha ezt nem fogadod el, ismételten le kell adni a készüléket, és pontos hibaleírást kell mellékelni.

(#2578) KTomi77

Nem az utólag telepített alkalmazások számával szokott probléma lenni, inkább 1-1 telepített alkalmazás lehet a ludas, ezt kideríteni Neked kellene.

A szoftver újrahúzása Restore módszerrel első körben ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#2580) keszo válasza kelzsoca (#2579) üzenetére


keszo
őstag

Oké így értem, de ott semmivel nem indokolták.

Attila

(#2581) apeelme válasza KTomi77 (#2573) üzenetére


apeelme
addikt

Az sztem a te szegénységi bizonyítványod ha van egy problémád ami hirtelen megszűnik és azt hiszed róla hogy megjavult, majd jelentkezik egy hasonló ami pedig egyértelműen egy vagy több "hibás" app-ra vezethető vissza.

"a szervíz mit szól majd hozzá, hiba leírásnak, hogy az akksi mégse 4000mA egy progi szerint?" - én tudom, pofán röhögnek...

(#2577) keszo : Te pedig folyamatosan ezt szajkózod percre és százalékra pontosan...ahogy eléri a 47%-ot neked minden egyes alkalommal 11perc alatt lemerül???...minden egyes alkalommal...csak nekem tűnik úgy hogy rohadtul sántít a történeted???

(#2582) fausto válasza KTomi77 (#2578) üzenetére


fausto
addikt

RKitKat alatt tök jól működik a multi user funkció, csak az kap értesítést, akinek kell.

(#2583) KTomi77 válasza apeelme (#2581) üzenetére


KTomi77
tag

Újratelepítem a tabletet és majd kiderül, hogy a tablet, vagy aplikáció problémája volt-e. A tableten lévő appok egyébként más androidos eszközön is megtalálhatók (zte v967s), azon nem okoznak problémát. Köszönöm a te segítséged is.

(#2584) Notalab válasza KTomi77 (#2578) üzenetére


Notalab
tag

Hát, ha az előre telepítetteken kívül van még saját 51 is az brutál, de te tudod (egyébként nem tudom mennyi az alap előre telepített alkalmazás). Már csak azért is sok(nak tűnik) mert semilyen oprendszer (pláne az Android) nem szereti ha teleszemetelik, és az utólag telepített alkalmazások mély nyomot tudnak hagyni a rendszerben, de erről a szakemberek biztosan többet tudnának mesélni.

Szerintem nem fognak kiröhögni, de csak egy laikus hihet egy "szoftveres mérésnek" nem megbízható az eredménye. Szerintem nem röhögnek ki a szervízben, a világ legtöbb terméke sima felhasználóknak készül, bármilyen hibának tűnő dologgal beviheted, fogsz rá magyarázatot/megoldást/választ kapni.

Azért javaslom az RKitKat telepítését, nekem nagyon bevált!

...

(#2585) keszo válasza apeelme (#2581) üzenetére


keszo
őstag

Próbálok minél frissebb képet adni,remélem a lényeg azért látszik:


Attila

(#2586) KTomi77 válasza Notalab (#2584) üzenetére


KTomi77
tag

Összesen annyi van app van, az előre telepítettel együtt. Majd megpróbálom visszafogni magam. :-)
Akkor kitkatot rakok fel, ha annyira bevált, rosszab már csak nem lesz. :-)

(#2587) apeelme válasza KTomi77 (#2583) üzenetére


apeelme
addikt

"A tableten lévő appok egyébként más androidos eszközön is megtalálhatók (zte v967s), azon nem okoznak problémát" - Pont az ilyen buta berögződéseket kellene kiverni a fejekből. Semmi nem egyezik a két készülékben...semmi...és ne gyere nekem az azonos(nak tűnő) Android verzióval mert mentem fejbe lövöm magam.

(#2584) Notalab : mert semilyen oprendszer (pláne az Android) nem szereti ha teleszemetelik, és az utólag telepített alkalmazások mély nyomot tudnak hagyni a rendszerben - Ez mind nem igaz amit írtál...amire igaz az a Windows...ne keverjétek össze a kettőt.

[ Szerkesztve ]

(#2588) KTomi77 válasza apeelme (#2587) üzenetére


KTomi77
tag

Rendben, felfogtam. Nem mondom, hogy azonos az android verzió, pedig szivesen mondanám. :)

(#2589) Notalab válasza apeelme (#2587) üzenetére


Notalab
tag

:R
Megértettem.

...

(#2590) Skarlos


Skarlos
csendes tag

Persze hogy a hozzászólások nagy százaléka valamilyen hibáról vagy működési rendellenességről ír. Akinek jól működik és elégedett vele, az minek írja ezt be, hogy "képzeljétek, működik a gép"? :))

(#2591) Marc22 válasza Giorgio1313 (#2525) üzenetére


Marc22
csendes tag

Szia!
Én a Sparban vettem /cellularline/ nevezetű tokot ami 8"-os.
Masszívan belelehet tenni, nem mozog benne. Csinálok képeket és felteszem.

(#2592) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Képzeljétek, működik a gép, néha beakad, de nagyon jóóóó, olvasok, néha netezek és játszok! :C

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2593) FET-MEN válasza Cucuska2 (#2592) üzenetére


FET-MEN
veterán

Néha beakad? Azt hogyan? :D

Iphone 7

(#2594) tjb007 válasza Cucuska2 (#2592) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nekem is be szokott akadni néha...............a tokjába ;] :P

(#2595) Cucuska2 válasza FET-MEN (#2593) üzenetére


Cucuska2
őstag

Rákattintok a Next Browserre, felhozza a kínai patch notes-t, nyomok arra, hogy "Plus tard", és utána nézném az ógörög igeragozási táblázatot, erre akad egyet! :((

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2596) FET-MEN válasza Cucuska2 (#2595) üzenetére


FET-MEN
veterán

Atyaéég :DDD

Iphone 7

(#2597) Cucuska2 válasza FET-MEN (#2596) üzenetére


Cucuska2
őstag

Póver Júzer, az vagyok én! :D (Volt ilyen amúgy, röhögtünk a helyzet abszurditásán, lévén, hogy középiskolában kopok még. ;) )

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2598) FET-MEN válasza Cucuska2 (#2597) üzenetére


FET-MEN
veterán

Én is :D de szerencsére nincs szükséfem ilyen mértékű mély tudományra :R

Iphone 7

(#2599) Clemi


Clemi
veterán

Power user nem power user, nekem nem akad (csak néha egy kicsit) nem fagy az RKitkat-al, viszont valami történik mert egyre lassabban fejezi be a bootolást. Mikor feltettem rá ezt a rendszert és feltelepítettem a legszükségesebb porgramokat, hogy ne csak egy féltégla legyen, (némi játék, ebook olvasó, böngészők, youtube, G+, nyelvtanító progi, meg némi apróság) akkor 35-40 mp volt a boot idő. Most van amikor 2 perc!
A boot időt úgy értem, hogy mikor megjelenik a záró képernyő indításkor, és elmozdítom a lakatot, addig a pillanatig számítva, amíg a főképernyőn lévő óra beáll alaphelyzetbe, vagyis az óra alatti hónap, nap, hét napja sorrend rendeződik.
Megnéztem a cache mappa gyakorlatilag üres. A FB és a Skype nem jelentkezik be automatikusan. Az égvilágon nincs semmi se fagyasztva, se hibernálva, minden beállítás a "gyári", egyedül a Launchert cseréltem ki, de visszaállítva a gyárit, a helyzet ugyanez. Az első napokban feltett programok után azóta semmit nem telepítettem, legfeljebb a frissítéseket amik érkeztek. Ez azért elég brutál és el nem tudom képzelni, mit művel a rendszer ez alatt a 1,5-2 perc alatt. Azt is tudom, hogy amíg az óra be nem áll, addig a processzor dolgozik kb 1,2 Ghz-en. Ezt egy widget mutatta a fő képernyőn, de az most nincs telepítve.

(#2600) FET-MEN válasza Clemi (#2599) üzenetére


FET-MEN
veterán

ART vagy Dalvik-on van használva?

Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.