Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-15 15:08:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) totron válasza Kloss (#5000) üzenetére


totron
addikt

Értem. BT netmegosztásra (telóról tabletre) még mindig keresek működő alkalmazást.

(#5002) Kloss válasza totron (#5001) üzenetére


Kloss
őstag

Így próbáltad? Nem tudok segíteni, mert még sosem osztottam meg így netet.

(#5003) totron


totron
addikt

Szeretnék kérni csak drivert a hivatalos oldalon lévõ pakkból/pakk helyett.

(#5004) ^Clown válasza totron (#5003) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jó, de mégis milyen op. rendszerre? :)

(#5005) totron válasza ^Clown (#5004) üzenetére


totron
addikt

Windows 7.

(#5006) ^Clown válasza totron (#5005) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

32bites vagy 64?

(#5007) totron válasza ^Clown (#5006) üzenetére


totron
addikt

32 bit.

(#5008) ^Clown válasza totron (#5007) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

EZT letöltöd, kicsomagolod, és a drivers mappában megtalálod a szükséges illesztőprogramokat.

(#5009) ^Clown válasza ^Clown (#5008) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

INNEN közvetlenül le tudod tölteni a drivert (Windows 7 32bit).

(#5010) totron válasza ^Clown (#5009) üzenetére


totron
addikt

Köszönöm a segítságed. Kezdem hülyén érezni magam, neked ezekkel a driverekkel megy a tablet? Itt nem akarja felismerni. :U

(#5011) cimbi186


cimbi186
aktív tag

Valakinek esetleg van kapcsolta a Ceglédi úton, a szervízben?
(hogy gördülékenyen menjen a garanciális javítás)

(#5012) qqcqqc válasza cimbi186 (#5011) üzenetére


qqcqqc
őstag

szerintem Őt keresd.

(#5013) cimbi186 válasza qqcqqc (#5012) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszi!
Ráírok egy privit.

(#5014) Angel78


Angel78
aktív tag

sziasztok,
tabletemben az akksi felpuposodott gariban cserélve lett, majd a csere db is megadta magát. Jelenleg csak folyamatosan töltőre dugva használható az akku 100%-ot jelez, de ha leveszem töltőről azonnal kikapcsol.
Gari persze már semmire így saját zsebből kell(ene) javítani.
Mennyibe fáj ez? Érdemes azaz a újabb csere aksi is csak fél évet bír? Van valakinek ilyen tapasztalata?
Lehet ezt vagy érdemes 4.4.x kitkat-ra frissíteni, vagy vegyek újat :(

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#5015) ^Clown válasza Angel78 (#5014) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A Wayteq oldalán megtalálod a pontos szerviz árlistát. Ott van az akkucsere díja is. Vagy eBay-ről rendelsz egy csereakksit, ha van forrasztópákád, aránylag egyszerűen meg lehet csinálni, és harmadannyiből kijössz.

(#5016) atoth válasza Angel78 (#5014) üzenetére


atoth
aktív tag

Én töltőt vettem hozzá, mert nekem az ment tönkre pár hete, amíg bírja megtartom.
A hivatalos 4.4.4-gyel használom egy éve, szerintem megéri frissíteni.

(#5017) Angel78 válasza ^Clown (#5015) üzenetére


Angel78
aktív tag

Írtam a WayteQ-nek elküldöm hozzájuk.
SE időm, se kedvem ebay-es elekrtomos kütyükkel mókolni.
Cseréljék ki és nyúzza gyerek ameddig megy és majd ha igény lesz rá, újítuk egy frissebbet :)

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#5018) Richter36


Richter36
őstag

Sziasztok!
Szerettem volna letölteni a wayteq honlapjáról a 4.4.4-es szoftvert, de "a keresett fájl nem található" üzenet fogad. Van esetleg valami más forrás ahonnan elérhető?

(#5019) tjb007 válasza Richter36 (#5018) üzenetére


tjb007
nagyúr

Gond nélkül le lehet tölteni mindkét változatra.
2013-as változat: [link]
2014-es változat: [link]

(#5020) Richter36 válasza tjb007 (#5019) üzenetére


Richter36
őstag

Hmm a fórumról akartam letölteni, de a google drive mondta, hogy nem található a fájl.
köszi

[ Szerkesztve ]

(#5021) Richter36 válasza tjb007 (#5019) üzenetére


Richter36
őstag

De ez nem a 4.4.2?

(#5022) tjb007 válasza Richter36 (#5021) üzenetére


tjb007
nagyúr

Na ez egy jó kérdés. Amit linkeltem szerintem még a 4.4.2.

(#5023) Richter36 válasza tjb007 (#5022) üzenetére


Richter36
őstag

A 4.4.4 img végződése 4.4_0729, a 4.4.2 img pedig 4.4_0407.
Gondolom a kiadás dátumára utal a végződés.
A kérdés az, hogy most honnan tudnám akkor letölteni a 4.4.4 img-t?

(#5024) Kloss válasza Richter36 (#5023) üzenetére


Kloss
őstag

4.4_0729
Kulcs:
!D1ljIyR5865zBcyd8F4lBkjxBsy0g6szcQd_-Hao6Wk

[ Szerkesztve ]

(#5025) Richter36 válasza Kloss (#5024) üzenetére


Richter36
őstag

Köszönöm :R

(#5026) Angel78 válasza Kloss (#5024) üzenetére


Angel78
aktív tag

szia
lehúztam, de ez egy .img file (azt hittem zip)
hogyan kell a tabletet ezzel frissíteni?

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#5027) Kloss válasza Angel78 (#5026) üzenetére


Kloss
őstag

Így kell.

.zip-es rom ehhez a tablethez nem is volt.
Amit feltettem, az csak a 2014-es modellhez jó.

[ Szerkesztve ]

(#5028) cimbi186


cimbi186
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni,hogy hol lehet erre a típusra képernyő védő fóliát kapni Budapesten,ahol fel is rakják?
Feltúrtam a netet,de még Ebay-en is csak 2eladó árul (a cube-ra)

Esetleg ezekről az univerzális fóliákról mit lehet tudni? Érdemes ezeket felrakatni?

(#5029) atoth válasza cimbi186 (#5028) üzenetére


atoth
aktív tag

Az iPad Mini fólia egészen jól passzol rá. Nem érdemes a legolcsóbbat venni, azok ugyanolyan könnyen karcolódnak, mint a gyári. Én az MM-ben vettem 2000 Ft körül, két db volt benne, a másodikat sikerült gyakorlatilag buborékmentesen felrakni. Szerintem, ez már kitart addig, amíg a gép bírja.

(#5030) cimbi186 válasza atoth (#5029) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszi,nézegettem én is azt a megoldást,de aztán végül is ez lett :[link]
Tapasztalat még nincs ,ma reggelre száradt meg.
Egyelőre úgy tűnik,mintha nem lenne rajta semmi :F
Karcolgatni meg nem kezdem el,majd az idő megmondja :K

(#5031) potyicsoki


potyicsoki
csendes tag

Sziasztok ! Nekem most volt a szerviznél pesten akksi cserén , nem igazán volt igazából kedvem magamnak megkokányolni. Nekem az új akksi nagyon bírja. A kérdésem viszont az lenne hogy tapasztalatokat írna valaki hogy melyik a legjobb android verzió (eredeti, 4.4.2 ? 4.4.4? ) Most a 4.4.2 vel megy de nem a legstabilabb de már nem tudom hogy ez a max ettől avastól vagy csak a rendszer rossz :/

(#5032) letepem válasza potyicsoki (#5031) üzenetére


letepem
aktív tag

Én hjanos és apeelme által szerkesztett romot használtam, amíg a gép nálam volt és _szerintem_ mérföldekkel jobb rendszer mint a gyári!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#5033) nemurea válasza letepem (#5032) üzenetére


nemurea
aktív tag

Ez a ROM segít pl. azon, hogy a Youtube videók nézésénél eszméletlen gyakran áll le homokórázni az összes gyári verzió? Vagy ez szimplán a rossz Wifi számlájára írható?

(#5034) potyicsoki válasza nemurea (#5033) üzenetére


potyicsoki
csendes tag

Én a wifire voksolok 3-as erősségnél éleléggé jól megy a net így jobb a videó is , feltéve ha máshol nem szakad magába a rendszered . Egyébként nagyba tudsz segíteni az antennának ha a kamerás kapcsolós része lóg lefele mert az antenna a hangszórónál van!

(#5035) nemurea válasza potyicsoki (#5034) üzenetére


nemurea
aktív tag

Ez mekkora! Köszi a tippet, kipróbálom.

(#5036) ^Clown válasza letepem (#5032) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Pont tegnap este filóztam, hogy ki kéne próbálni. Él még valami letöltési link ehhez a custom ROM-hoz valahol?

(#5037) letepem válasza ^Clown (#5036) üzenetére


letepem
aktív tag

apeelme blogjában még működik a link, szóval hajrá! a leírás is pontos és könnyű csak röpke 10-15 perc kell hozzá és már hasít is a masina!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#5038) ^Clown válasza letepem (#5037) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm szépen, ha lesz időm, felpattintom :)

(#5039) karzol32


karzol32
csendes tag

Sziasztok! Én 2 év után most tettem rá a gyári 4.4.2-t. Sokkal jobb lett a tab. 3 hete használom ezzel a rendszerrel, nem lassult vissza. De. Én Greenify-t használok root-al és a fizetős változatot. Mindent jegelek vele. Így jól működik. Wifi nekem sem erősebb, de "forgatni" kell a tabot, akkor jobb.
Én 2 év után még mindig szeretem, az a nagy véleményem nem "alap használóknak" való. Kicsit trükközni kell vele a sima működéshez. (Én is megjártam a szervizet vele , töltés IC csere, 1 hónap.) Jelenleg 2 óra kijelző időt bír nekem folyamatos wifi-vel. A play áruház frissítés fogja csak meg.

(#5040) Finkoo1980


Finkoo1980
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni hozzáértőktől!

Bekapcsoláskor a tableten feltűnik a wayteq logo de már nem kezd el a kis karika ikon alatta homokórázni, hogy tölt a rendszer... innen nem lép tovább!
Csak kikapcsolás gomb hosszú nyomásával lehet kikapcsolni.

A recoverybe be lehet lépni, hjanos féle custom recovery van alatta...

Nehezítés, hogy a tab csak töltőről működik, akkuról kb. két perc és kinyiffan... :D

Gyári visszaállítás nem hozott eredményt!

Kérdés:

Menthető-e a tab, vagy tégla?

Előre is köszönöm a válasz!

(#5041) Kloss válasza Finkoo1980 (#5040) üzenetére


Kloss
őstag

Telepítsd újra a rendszert, szerintem működni fog.

(#5042) nemurea válasza Kloss (#5041) üzenetére


nemurea
aktív tag

Tuti menni fog? Ahogy olvastam, firmware frissítés alatt nem tölt, és ha erre csak két perce van, az nem biztos, hogy elég...

(#5043) Kloss válasza nemurea (#5042) üzenetére


Kloss
őstag

Ja tényleg, az akku....
Akkor akksicsere kell először. Két perc nem lesz elég.

(#5044) Finkoo1980


Finkoo1980
csendes tag

Ezért írtam, hogy hozzáértők válaszát kértem... Bocs...

Az akksi cserében segíthetne valaki, hogy kell szétszedni, és magyarországi beszerzési forrás van-e maszek akksira...

Előre is köszi!

(#5045) jimmedly


jimmedly
senior tag

Üdv mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni: Van nálam egy ilyen tablet, ami sokat állt. Aztán amikor bekapcsolták nem indult el. Indítás után egy kis idővel megjelenik a fekvő android robot nyitott hassal, rajta egy felkiáltó jeles háromszöggel. A robot alatt "nincs parancs felirat". Hogy lehetne életre kelteni?

(#5046) jimmedly válasza jimmedly (#5045) üzenetére


jimmedly
senior tag

Válasz magamnak: a wayteq oldaláról leszedett rommal megflasheltem és jó. Annyi huncutság volt csupán h az Apeelme által gyártott telepítős drivert kellett futtatni a driver telepítésnél -mivel nem indult a cucc-, és xp-n tudtam megcsinálni. Usbre rádug, hang fel + powwer és a RKBatchTool.exe-ben bezöldült a négyzet.

(#5047) nemurea válasza jimmedly (#5046) üzenetére


nemurea
aktív tag

:K Congrat, tényleg! Mi sem tudtunk volna mást javasolni :DDD

(#5048) jimmedly válasza nemurea (#5047) üzenetére


jimmedly
senior tag

Azért is írtam le a megoldásom, hátha más így már nem nyűglődik el egy órát vele. :))

(#5049) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hétvégén feldobtam apeelme és hjanos féle RKitKat-ot, iszonyú jó lett :) Bátran ajánlom, sokkal smoothabb, mint a gyári 4.4.2 / 4.4.4.

Akik már szedték szét a tab-ot: tudnátok nekem rövid instrukciót adni, mire figyeljek, hol, melyik oldalán kezdjem a bontást? Összerakásnál kétoldalú ragasztószalaggal rögzítettétek? Köszi előre is.

Végre rászántam magam az akksicserére, de előtte pontosan lemérem / megnézem, pontosan milyen való bele.

(#5050) nemurea válasza ^Clown (#5049) üzenetére


nemurea
aktív tag

Én épp tegnap szedtem szét újra, de nem volt nagy probléma megkezdeni, mivel már volt javítva, meg leejtve párszor. Nem tudtam megkezdeni a hangszórók felől, csak a gombok felől. Kis patentok tartják össze a hátlappal, ha gondolod, este le tudom fényképezni (bár tuti van rá videó is a youtube-on). Ha akarod, lemérem és lefényképezem az aksit is. Az aksi csatlakozóját szépen ki tudod húzni az alaplapról.

Amit NEM javaslok: ne próbáld kiemelni a helyéről magát az alaplapot a képernyőről. Én megpróbáltam, hogy jobban hozzáférjek a töltőcsatlakozóhoz (nálam az ment tönkre), de nem ment, viszont ahogy erőltettem, a képernyő egyik sarka egy kb. 4 cm3-es helyen megadta magát (a szokásos stabil szivárványszínek). Illetve amire még vigyázz, amikor majd újra összeilleszted a két lapot (előlap+hátlap), akkor a képernyő rész hajlamos pókháló módjára megrepedni (nekem az is megvolt a másik sarkán :(( ).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.