Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-15 15:08:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Suineg válasza tjb007 (#2347) üzenetére


Suineg
senior tag

Nos megcsináltam a gyári visszaállítást, eredmény semmi.
Megcsináltam a V2 újratelepítést, szintén nincs hang a hangszórókon. Csak fülhallgatón van hang, ja eddig ezt nem írtam...

Nagyon féltem, hogy a szervizben össze-vissza dobálják majd, és karcosan kapom vissza..stb.
Aki visszakapta szervizből, az írjon már ide legyen szíves, hogy mennyire karcosan (vagy nem karcosan) kapta vissza...

Hát teljesen elszomorodtam :((( ...

(#2352) FET-MEN válasza Suineg (#2351) üzenetére


FET-MEN
veterán

Sorozatszám 14-es vagy 13-mas a gépeden? Mert ez mérvadó.

Link!

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#2353) Suineg válasza FET-MEN (#2352) üzenetére


Suineg
senior tag

Nekem 79131001... Már akkor letöltöttem a V2-es szoftvert mikor dec. elején megvettem.
Ugyanezt tettem most is újra. :(((

(#2354) FET-MEN válasza Suineg (#2353) üzenetére


FET-MEN
veterán

Hmm, érdekes probléma. Keresd fel ezesetben a szervízt! Nem fogják dobálni, ugyanolyan állapotban fogod visszakapni.

Sajnos többet nem tudok segíteni, és szerintem más sem :(

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#2355) Suineg válasza FET-MEN (#2354) üzenetére


Suineg
senior tag

Köszi FET-MEN. :(((

(#2356) kelzsoca válasza Suineg (#2351) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nagyon féltem, hogy a szervizben össze-vissza dobálják majd, és karcosan kapom vissza..stb.
Aki visszakapta szervizből, az írjon már ide legyen szíves, hogy mennyire karcosan (vagy nem karcosan) kapta vissza...

Nem fogják dobálni, sem összekarcolni, nyugodtan add le szervizbe, de pontos hibaleírást adj a géppel kapcsolatosan.

(#2357) potyicsoki


potyicsoki
csendes tag

Lenne még 3 kérdésem ha nem baj :D 1- Torrentelni nem igazán tudok rajta (egyből lelassul a tab és letöltés néha kb és bájt méretig sülyed le hiába van seed!
2- nem tudok több gigás dolgot felteni rá :S hd filmet szerettem volna megnézni (persze sd kártyáról)
3- kitkat telepítéshez pl 40 % os aksi nem elég ? muszály 100 % -on lennie ? Köszönöm gyors válaszaitokat jól esett !

(#2358) FET-MEN válasza potyicsoki (#2357) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nem muszály a 100% de én inkább 70 felett álnék neki.

Iphone 7

(#2359) apeelme válasza potyicsoki (#2357) üzenetére


apeelme
addikt

Nem muszáJ, úgysem tartja be senki. Annyival csinálod amennyivel akarod, de ha éppen akkor merül le mikor flash-eli a kényes fájlokat garantáltan kuka lesz a készülék.
Most nézz magadba és döntsd el hogy nem egyszerűbb minél jobban (~100%-ra) feltölteni és kizárni ezt a hibalehetőséget? Nah ugye...

Egyik droid-os tablet sem való torrentezésre, kivéve ha nem akarod idő előtt megölni a nand-o(ka)t.

Ha FAT32 típusú az SD-d partíciója akkor azon egy fájl maximális mérete nem lehet nagyobb mint 4GB...tehát semmi köze a készülékhez...androidhoz.

[ Szerkesztve ]

(#2360) hjanos1 válasza potyicsoki (#2357) üzenetére


hjanos1
senior tag

1. Torrentezésre nem a tablet való. A sok írás/olvasás művelettől elég hamar tönkremehet a NAND flash (belső tárhely).
2. Külső SD kártyával megoldható a nagyobb fájlok tárolása. Alapból FAT32 fájlrendszert használ, az ezen használható maximális fájlméret 4GB. Ha leformázod olyan fájlrendszerre (pl. NTFS), ami ennél nagyobbat is támogat, akkor természetesen arra is rá tudod tenni. (csak a külső SD kártyára vonatkozik).
Egyébként HD filmekhez nekem jobban bejött a pendrive-ról nézés OTG kábellel. :)

The Factory Must Grow

(#2361) Suineg válasza kelzsoca (#2356) üzenetére


Suineg
senior tag

Köszönöm Neked is Kelzsoca! Jól van, el fogom vinni, de még mindig várok valami csodát...Hátha megjavulna... :(((

(#2362) Skarlos válasza potyicsoki (#2357) üzenetére


Skarlos
csendes tag

Annyi szó lett hirtelen a KitKatről, lemaradtam valamiről és valahonnan már letölthető?

(#2363) hjanos1 válasza Skarlos (#2362) üzenetére


hjanos1
senior tag

Én - mint egyik fejlesztő - nem tudok róla, hogy tölthető lenne bárhonnan.
Ha csak apeelme ki nem szivárogtatta. :DDD

Egyébként holnap tervezzük kiadni. :K

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#2364) FET-MEN válasza hjanos1 (#2360) üzenetére


FET-MEN
veterán

Hátez??

Iphone 7

(#2365) kelzsoca válasza FET-MEN (#2364) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az egy teszt verzió.

(#2366) hjanos1 válasza kelzsoca (#2365) üzenetére


hjanos1
senior tag

Igen, azóta apróbb finomítások történtek csak.

The Factory Must Grow

(#2367) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Az 2 pillanat amit Ádám mutatott, már demonstrálta,hogy mennyire finomak az animációk. Szép :C

Iphone 7

(#2368) potyicsoki válasza FET-MEN (#2367) üzenetére


potyicsoki
csendes tag

Várom nagyon a KitKat-et :D Egy olyan kérdésem lenne még, amire valószínű nincs megoldás. Symbian 3 rendszerű telefonom van és ráraktam a Joiku Spot netmegosztót de csak néhány android készülék veszi észre a wifit meg kb az összes nokia. Valami megoldás hogy atabon meglássam ?

(#2369) kelzsoca válasza potyicsoki (#2368) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezt inkább a Symbian topicba tedd fel, itt szerintem nem igazán fogsz rá választ kapni.

[ Szerkesztve ]

(#2370) apeelme válasza hjanos1 (#2366) üzenetére


apeelme
addikt

Sok apró finomítás...

Nagyon remélem hogy nem szivárogtatta ki...mert abból balhé lesz. A "teszt"-el már így is elásta magát egy életre!

(#2371) gábor100000 válasza Suineg (#2351) üzenetére


gábor100000
csendes tag

Az enyém tegnap jött meg a szervizből.
Összekarcolni nem tudták, mert még az első és a hátsó fólia is rajta van.
Wi-fi javításon esett át és jobb lett, mint volt.
Így sem lett valami extra nagy a hatótáv, de lakáson belül legalább működik.
Viszont arra készülj fel, hogy nem kapkodják el a javítást.
23 napig volt náluk. :((

(#2372) kelzsoca válasza gábor100000 (#2371) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt lehet tudni hogy hol adtad le szervizre a készüléket?
Gondolom nem közvetlenül az Elektrodoki felé, hanem kiskereskedőn keresztül?

(#2373) Suineg válasza kelzsoca (#2372) üzenetére


Suineg
senior tag

Igen, ez engem is érdekel. Én közvetlen a Ceglédi útra (Ecseri út) fogom bevinni. Gyári fólia nekem már nincs rajta, csak a kijelzőn az egy darab védőfólia. Dobozában fogom leadni, hátha jobban vigyáznak rá. De itt olvastam korábban, hogy másnak is recsegett a hangszórója, nem tudom neki megjavult-e?! (közben megleltem, r6man123 fórumtársnak volt ilyen gondja, el is küldte szervizbe, érdekelne az eredmény)
Érdekes, hogy pihentetés után pár másodpercig jó, azután elnémul. Fülesen keresztül pedig van hang! :(((

[ Szerkesztve ]

(#2374) zoltan6


zoltan6
őstag

én a páromnak vettem karácsonyra a tabletet,a wifivel nincs gond,de a hangszórója iszonyú halk,még szerencse hogy csak olvasgatni,meg 1-2 egyszerű játékra használja.másnak is halk? holnap lemérem a telómmal hány decibel a hangerő,hogy összetudjam hasonlítani valakivel,kb olyan halk,mintha az s3-m fél hangerőn lenne.

(#2375) FET-MEN válasza zoltan6 (#2374) üzenetére


FET-MEN
veterán

Szia. Hangerő nálam is gyengusz volt. Bár sosem használtam.

Apeelme&hjanos
ART-is működik egyébként? :R

Iphone 7

(#2376) hjanos1 válasza FET-MEN (#2375) üzenetére


hjanos1
senior tag

Szia!

Most gyorsan megnéztük, elindul ART-al is, de hosszabb teszt ez alatt a futtató környezet alatt még nem volt.

The Factory Must Grow

(#2377) FET-MEN válasza hjanos1 (#2376) üzenetére


FET-MEN
veterán

Értem, köszi, menni fog az akkor. Volt már szerencsém hozzá, őszintém megmondom előnyben tartom a dalvikhoz képest. :R

Iphone 7

(#2378) apeelme válasza hjanos1 (#2376) üzenetére


apeelme
addikt

AnTuTu ugyanazt produkálja mint Dalvik-al...pontszámban. (~19800)

(#2379) FET-MEN : Tisztában vagyok vele, de 10-ből 9 kérdés ART-al kapcsolatban az hogy mennyivel tud többet AnTuTu-ban...ez megelőzendően írtam. :U

[ Szerkesztve ]

(#2379) FET-MEN válasza apeelme (#2378) üzenetére


FET-MEN
veterán

Pontszámokban nem fog meglátszani. Hosszab ideig tart az első boot vele gondolom, illetve az alkalmazások telepítése hosszadalmasabb. Cserébe gyorsabban indulnak el az alkmazák. S advancen kezdő 4.4-el tapasztalható volt. Bár itt viszonylag erős hardvernél nem biztos,hogy érezni majd.

Iphone 7

(#2380) air válasza potyicsoki (#2368) üzenetére


air
nagyúr

Nincs megoldás. A Joiku által létrehozott adhoc wifit az Androidos eszközök 99,99%-a nem kezeli.
Régebben volt patch, amivel még megoldható volt, de amióta a Symbian kihalt, nincs rá igény.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2381) gábor100000 válasza kelzsoca (#2372) üzenetére


gábor100000
csendes tag

Persze.Lehet.
Közvetlenül a szervizbe küldtem, nem oda, ahol vettem.
A jótállási jegyen található telefonszámon érdeklődtem, hová kell küldenem.
Azt mondták, ide:

Elenet kft

6237 Kecel, Vasút utca 50

Január 08-án vették át, én pedig 31-én kaptam vissza.

[ Szerkesztve ]

(#2382) FET-MEN válasza apeelme (#2378) üzenetére


FET-MEN
veterán

Ez gond, hogy antutuhoz kapcsolják a cucc sebességét. Holott ez nem így van :U Azt én tudom,hogy te tisztában vagy a dolgokkal,félreértés ne essék :)

Iphone 7

(#2383) potyicsoki


potyicsoki
csendes tag

Apeelme a blogod nézettsége jócskán megnőtt :D reggel óta nyomom az f5-öt :D nem győzök várni :P

(#2384) Skarlos


Skarlos
csendes tag

Gondolom most töltik felfelé a szoftvereket :))
Azért maga a leírás nem semmi, tényleg biztosra mentetek, hogy bárki meg tudja csinálni, aki akarja, szép munka (Y)

(#2385) apeelme


apeelme
addikt

=============================================
WayteQ xTAB-79QCI - RKitKat 4.4.2 by hjanos1 & apeelme
=============================================

(#2386) kelzsoca válasza gábor100000 (#2381) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, az Elektrodokihoz került a készülék, de ez nem a Pesti átvételi pont, így tényleg némileg hosszabb lehet a garanciális ügyintézés (de nem hosszabb mint amikor kiskereskedő intézi)

(#2387) FET-MEN válasza apeelme (#2385) üzenetére


FET-MEN
veterán

:C

Iphone 7

(#2388) bognar110 válasza apeelme (#2385) üzenetére


bognar110
őstag

Miben jobb mint az alap android ?

[ Szerkesztve ]

(#2389) donjohnson válasza apeelme (#2385) üzenetére


donjohnson
addikt

köszönjük! :R

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#2390) kelzsoca válasza apeelme (#2385) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szép munka urak! :R

Kedves felhasználók, az RKitKat szoftverrel egyelőre még csak részben működik a 79tweaks alkalmazás, tehát ne használjátok!!
Kis türelmet kérnék, a portolást elkezdem, remélhetőleg hamarosan használható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2391) apeelme válasza bognar110 (#2388) üzenetére


apeelme
addikt

Ez is alap android csak a létező legfrissebb kiadás. Jelenleg a világon nagyon-nagyon kevés készülék kapta meg hivatalosan...a legnagyobb gyártók is jelenleg még csak dolgoznak rajta hogy a "zászlóshajóikra" elkészüljön.
Tablet pedig a jelenlegi információnk szerint nincs is a Nexus készülékeken kívül.

Hogy miben jobb? Az egyéni preferencia...használd google-t segít a döntésben.

(#2392) hjanos1 válasza bognar110 (#2388) üzenetére


hjanos1
senior tag

Az Android 4.4 KitKat a jelenleg elérhető legújabb Android kiadás. A gyárilag elérhető Android 4.2-höz képest sokat fejlődött az alap Android rendszer. Például ilyen újítás a korlátozott felhasználói fiókok támogatása, stb.
Ezekről az újításokról részletesebben itt olvashatsz.

The Factory Must Grow

(#2393) FET-MEN válasza bognar110 (#2388) üzenetére


FET-MEN
veterán

[link]

Iphone 7

(#2394) Suineg


Suineg
senior tag

Gratulálok Nektek hjanos1 & apeelme!!!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy ez a verzió már normálisan kezeli a többfelhasználós üzemben lévő eddigi 2 "hibát"?

Miszerint bármelyik felhasználóval bejelentkezve, az értesítési területen feldobta az összes felhasználói fiókba bejövő új e-mail-ekről az üzenetet, vagy bármilyen más értesítést, pl.: frissítésekről...stb.

A másik gond pedig a nem megfelelő bluetooth illetve wifi kezeléssel volt, miszerint ha egy felhasználónál bekapcsoltam akkor az összes felhasználónál be volt kapcsolva... Legalábbis a blútuszt mindenképpen rosszul kezelte, de erről itt már korábban más is írt, azt hiszem.

Köszike a válaszokat..

(#2395) Nerd válasza apeelme (#2385) üzenetére


Nerd
aktív tag

Grat! :C :R

Irtatok korabban, hogy egy ujabb wifi drivert hasznaltok. Van-e barmi valtozas a wifivel kapcsolatban ennek koszonhetoen?

(#2396) albinolynx válasza apeelme (#2385) üzenetére


albinolynx
őstag

Lesz ebből memóriakártyáról telepíthető/frissíthető verzió is?

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#2397) hjanos1 válasza albinolynx (#2396) üzenetére


hjanos1
senior tag

Ezt is úgy tudod telepíteni memóriakártyáról, mint a gyári romot.

(#2395) Nerd: vissza kellett térnünk a gyárira, mert az új instabil volt.

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#2398) albinolynx válasza hjanos1 (#2397) üzenetére


albinolynx
őstag

2013-asom van. 7913_xTAB-79qci_RKitKat_4.4.2-t átnevezem update.img-re és ennyi?
Megzavart, hogy nincsen img kiterjesztése, kísérletezni meg szó nélkül nem mertem.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#2399) hjanos1 válasza albinolynx (#2398) üzenetére


hjanos1
senior tag

Hopp, ne keverjük itt a dolgokat.
A korábban kicsomagolt Image könyvtárban található 79xx_xTAB-79qci_RKitKat_4.4.2.img fájl nevezheted át update.img-re, a zip-et semmiképpen!

(#2400) fausto: Nem lesz belőle gond, viszont minden adat elveszik a frissítés közben.

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#2400) fausto válasza apeelme (#2385) üzenetére


fausto
addikt

Hatalmas köszönet az elkészítésért! Sajnos csak később tudom kipróbálni, nincs pc-m, amivel frissíthetném. :(
Addig is hagy kérdezzem meg: ha a 79Tweaks-szel megcseréltem a tárhelynèl, az gondot jelenthet?

hopp, most látom, hogy menni fog PC nélkül is :D Na, akkor csinálok egy biztonsági mentést és ki is próbálom!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.