Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-15 15:08:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) expendables válasza postanyulam (#2699) üzenetére


expendables
aktív tag

2: A wifi szakadás lehet a hátlap miatt is,hogy aluból van. Volt egy chuwi v88-am,hasonló hibákat produkált a wifi. Egyszer levettem a hátlapot és kipróbáltam,mit csinál így. Kb 3x annyi wifi hálózatot talált és egyszer sem dobta le. Ebből gondolom,hogy az alu hátlap rendesen árnyékol,bár nekem nem dobja el a netet a wayteq.
Valahol olvastam,hogy a 2014-es verzióban erősebb a wifi de ezt nem tudom biztosan.

(#2702) kliszi


kliszi
senior tag

Felraktam innen a 4.4-et és az lenne a kérdésem a föképernyö lapok számát lehet növelni hisz összesen kettö van ? Nem találom ezt a beállitást sehol sem !

(#2703) expendables válasza kliszi (#2702) üzenetére


expendables
aktív tag

Nincs ilyen beállítás. A lapok automatikusan hozzáadódnak,ha az előtte lévő megtelik.

(#2704) apeelme válasza kliszi (#2702) üzenetére


apeelme
addikt

(#2705) kliszi válasza apeelme (#2704) üzenetére


kliszi
senior tag

Köszi a választ ! Ha usb-n csatlakoztatom a tabot hol tudom állitani azt hogy ne csak a külsö sd-t lássa ?

(#2706) kliszi válasza kliszi (#2705) üzenetére


kliszi
senior tag

csak ugy jött elö a belsö sd ha kivettem a külsöt a tabbol !

(#2707) Skarlos válasza kliszi (#2706) üzenetére


Skarlos
csendes tag

Ha használod a Foldermount-ot, akkor mielőtt csatlakoztatnád az usb-t, meg kell nyitni az alkalmazást, "unpinelni" az összes párt (fehérek legyenek a kis ikonok), és csak utána rádugni a gépre, akkor mindkettőt látni fogja.

(#2708) kliszi válasza Skarlos (#2707) üzenetére


kliszi
senior tag

Köszi a választ !!! Igazad volt !

(#2709) kliszi válasza kelzsoca (#2689) üzenetére


kliszi
senior tag

Szia ! Lessz majd a 4.4-re 79tweaks program ami kompatibilis ? Dolgozol rajta ? Köszi a választ elöre is !

(#2710) kelzsoca válasza kliszi (#2709) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még nem volt időm vele foglalkozni.

(#2711) Suineg


Suineg
senior tag

Ma visszakaptam a szervizből a tabomat, hangchippet cseréltek benne. Mindjárt felvetődött a kérdés, hogy most az új hangcsip miatt nekem a 2014-es V2-es frissítést kell-e feltennem, (majd ha esetleg egyszer fel kell), vagy még mindig a régit. Egyébként a 2014-es V2 szoftnál jelzi a tab, hogy 2-es verzió van rátöltve?

Felhívtam a Wayteq központját, ahol javították, azt mondták, hogy az új chip ugyanolyan ami korábban benne volt, tehát a javítás miatt sem tettek bele 2014-es hangchippet.

Kicsit még gondolkodtam azon, hogy vajon az létezhet, hogy egy youtube-os lejátszó app tette tönkre a hangchippet? Konkrétan a TubeBox app?

(#2721) Nutshell


Nutshell
csendes tag

A hivatalos kitkat-ról lehet már megjelenési dátumot tudni? Hogy lehet az, hogy Ti előbb elkészítettétek, mint azok, "akiknek ez a munkája"?

L520

(#2722) Skarlos válasza Nutshell (#2721) üzenetére


Skarlos
csendes tag

A Facebook-oldalukon van egy link a Talk 5H mobiltelefon tesztjéről, itt azt írják az első oldal alján, hogy a napokban érkezik a 4.4 a mi táblánkhoz :))

(#2723) Nutshell válasza Skarlos (#2722) üzenetére


Nutshell
csendes tag

Köszi!

L520

(#2724) Nutshell


Nutshell
csendes tag

Nem tudom hol kérdezzem meg, ezért ide írom: Egy barátomnak néhány napig nem lesz most internet előfizetése, mert szolgáltatót vált. Mivel a szomszédom, ezért megkért, hogy addig hagy használhassa a wifimet, amig bekötik az övét. A kérdésem, hogy ha megadom a jelszavamat, akkor ő azt nem tudja megváltoztni a tudtom nélkül ugye?!

[ Szerkesztve ]

L520

(#2725) FET-MEN válasza Nutshell (#2724) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nem. Csak ha admin hozzáférést adsz meg :D

Iphone 7

(#2726) air válasza Nutshell (#2724) üzenetére


air
nagyúr

Ne a jelszavadat add meg neki, csak a wifi kulcsot! :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2727) istibond


istibond
tag

Sziasztok! En is vettem egy ilyen tabletet a media marktba. Ez mar 2014 es modell,megneztem a verzioszamot.
V2 szofver van rajta gyarilag. Van hozzá valami ujabb szofver amit esetleg fel lehet rakni? Mivel jobb a 2014 es modell?
Koszi

(#2728) FET-MEN válasza istibond (#2727) üzenetére


FET-MEN
veterán

RKitkat 4.4 custom rom by apeelme és hjanos. Ha 79-esem lenne minimum kipróbálnám. Gyárilag frissebb még nincs :)

Iphone 7

(#2729) kelzsoca válasza istibond (#2727) üzenetére


kelzsoca
félisten

A hangchip más bennük.

(#2730) istibond válasza kelzsoca (#2729) üzenetére


istibond
tag

Koszi mindkettotoknek,mivel jobb az android 4.4,mas kulonbseg nincs a modellek kozott?

[ Szerkesztve ]

(#2731) kelzsoca válasza istibond (#2730) üzenetére


kelzsoca
félisten

A 2013 és 2014-es készülékek között, mint mondtam az audió rész eltérő.
A 4.4-ről pedig volt már szó feljebb, keresőt használhatod hozzá.

(#2732) istibond válasza kelzsoca (#2731) üzenetére


istibond
tag

Oke koszi! Megvarom a hivatalos android 4.4 et. Mar csak annyi hogy nekem gyengenek tunik a wifi,masnal is igy van ez?
Olvastam itt a forumban hogy valaki elvitte szervizbe ezzel kapcsolatban.

(#2733) kelzsoca válasza istibond (#2732) üzenetére


kelzsoca
félisten

A wifivel kapcsolatosan még több hozzászólást lehet visszafele olvasni. :)

(#2734) Nutshell válasza air (#2726) üzenetére


Nutshell
csendes tag

Az mi? :-)

L520

(#2735) expendables válasza Nutshell (#2734) üzenetére


expendables
aktív tag

A wifi kulcs az a kód,amivel csatlakozol a wifire. Ha a routerre akar belépni webes felületen,akkor ott kér egy felhasználónevet és jelszót. Ezt nem kell megadni.

(#2736) Suineg


Suineg
senior tag

A 2014-es V2 szoftnál jelzi a tab, hogy 2-es verzió van rátöltve? Valamiből ez megállapítható?

És az létezhet, hogy egy youtube-os lejátszó app tönkre teszi a hangchippet? Konkrétan a TubeBox app?

Szakértők?

(#2737) air válasza expendables (#2735) üzenetére


air
nagyúr

Nem láttad a szmájlit? :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2738) expendables válasza air (#2737) üzenetére


expendables
aktív tag

Bocsi,kicsit benéztem....

(#2739) kelzsoca válasza Suineg (#2736) üzenetére


kelzsoca
félisten

A tablet hátoldalán van egy számsor, ott kiderül hogy 2013 vagy 2014-es -e a készülék, ezekhez megtalálod a gyári romokat a WayteQ oldalán.

(#2740) expendables válasza Suineg (#2736) üzenetére


expendables
aktív tag

Ha a beállításokban van többfelhaználó beállítási lehetőség,akkor 2 verzió van fennt.

(#2741) Suineg válasza kelzsoca (#2739) üzenetére


Suineg
senior tag

Azt mondták a szervizben, hogy (elvileg) ugyanolyan új hangchippet raktak bele mint amilyen előtte volt. Azt is mondták, hogy feltették a friss romot, V2 van fent mint előtte (én tettem fel decemberben), de megint recsegett a hangszórója úgy mint előtte, mikoris végül végleg elment a hangja.

(#2742) Suineg válasza expendables (#2740) üzenetére


Suineg
senior tag

A kérdés arra vonatkozik, hogy megállapítható-e, hogy 2014-es vagy 2013-as rom van egy gépen. (mindkettőnél van többfelhasználós lehetőség ami egyébként bugos)

Egyébként most szól szépen, de a gyerekem nézett egy videót egyik nap ahol újra elkezdett recsegni a hangszóró. Én voltam a béna mert nem jegyeztem meg a videó címét és azóta nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#2743) air válasza Suineg (#2742) üzenetére


air
nagyúr

Nincsen olyan, hogy 2013-as és 2014-es rom.
Csak 2013-as és 2014-es kiadású készülék, illetve mindegyikre eredeti és frissített (V2-es) verziójú rom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2744) Suineg válasza air (#2743) üzenetére


Suineg
senior tag

Persze így helyes ahogy leírtad...De megállapítható, hogy melyik V2-es rom van fent? 2013-as vagy 2014-es? (a gép 2013-as, de hangchippet cseréltek benne)

[ Szerkesztve ]

(#2745) kelzsoca válasza Suineg (#2744) üzenetére


kelzsoca
félisten

Volt erről már szó, a szerviznek nincs még az új generációs hangchipből, így kizárásos alapon, csak a "régi" kerülhetett bele. :)

(#2746) Suineg válasza kelzsoca (#2745) üzenetére


Suineg
senior tag

Kelzsoca köszönöm. Így kimerítő volt a válaszod. (Csak nem tudom hol volt erről szó) :R

(#2747) Nutshell válasza expendables (#2735) üzenetére


Nutshell
csendes tag

Köszi! (Tényleg nem tudtam mi az!)

L520

(#2748) Mewryck


Mewryck
tag

hali!

-ez a tablet melyik 3g-s usb adaptereket támogatja?több helyen olvastam,android alatt nem mindegyik tipus(márka) működik...
-elm327 hibakód olvasóval használta már valaki? otg kábelen keresztül működik az usb-s verzióval,vagy csak a bluetoothos verzióval?

üdv!

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#2749) asd6274533


asd6274533
csendes tag

Sziasztok!

Ahogy olvastam az áttekintést sok dolog jutott az eszembe, illetve kérdéseim merültek fel.

Tegnap tettem rá a kezem egy ilyen készülékre. Eddig meglepően jónak tűnik, kicsit féltem tőle. Szomorú voltam, mikor kiderült, hogy nem támogatja az USB töltést, dehát ez van. Evvel kapcsolatban lenne az a kérdésem, hogy egy olya, kábellel, amit (#65) kelzsoca belinkelt, nem tölt lassabban? Írta valaki, hogy igen, amit azért nem értek, mert megnéztem, és a töltő is 5V-ot ad ki magából.

Ezen kívül többen is írták, hogy gyenge a WiFi, amit én egyelőre még szintén alig tapasztaltam. 3 falon keresztül, 20 méteren ugyanúgy veszi a jelet, mint a mobilom vagy a laptopom. (Igaz, átugrál a közelebb lévő, erősebb jelű routerre) Szóval mit jelent pontosan, hogy gyenge a wifi? Nem veszi jól a jelet? Lassú?

Akku időre meg nem tudok mit mondani. Sajnos ez egy olyan dolog, amit jobban megoldhatnának a gyártók. Én egyelőre egy nap után, "aktív" WiFi használat mellett (értsd: emailek megnézése, dokumentumok megnézése, szóval irodai használat) nem panaszkodom. Töltés nélkül (kivettem a dobozból és ment).

Illetve még egy dolog merült fel az áttekintés alapján. Azt olvastam, hogy már fent van a készüléken a su bináris, amit kételkedve elfogadtam, és felraktam a SuperSUt. Várakozásaimnak megfelelően nem működött, de abból indulok ki, hogy valamit én nézek félre. Tudna ebben valaki segíteni? Ez nem létszükségletem, csupán érdekelne, hogy könnyen megoldható-e.

Valamint egy most felbukkant dolog: Feltettem az említett 79tweaks alkalmazást, de nem akar elindulni, mondván, hogy csak V2 szoftverrel működik. Nálam a Build-szám xTAB-79 QCI V2. Ennél még van feljebb?

Azért picit sajnálom, hogy nincsenek OTA frissítések, vagy legalább egy downloader beépítve a tablet szoftverébe.

(#2750) kelzsoca válasza asd6274533 (#2749) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Kérlek nézd meg a tablet hátulján a sorozatszámot, és ennek függvényében, tedd fel a szoftvert a gyártó weboldaláról, akkor már menni fog a root is, és a 79tweaks alkalmazás is.

A frissítés csak a "7913..." kezdetű gyári számmal ellátott xTAB-79qci készülékkel használható

A frissítés csak a "791401..." kezdetű gyári számmal ellátott xTAB-79qci készülékkel használható

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.